Oslava s nudisty

S Irenou jsem se seznámil asi tak v polovině podzimu. Blondýnka s neskutečným opálením a zadečkem „jak dva kmíny“. Když jsme se poprvé milovali, všiml jsem si, že to krásné opálení má po celém těle. Věděl jsem, že nechodí do solária, a tak jsem se jí na záhadu jejího opálení zeptal. Trošku se upejpala, ale pak přiznala, že chodí do klubu nudistů.

To krásné opálení získala na čtrnáctidenní dovolené u jednoho jezera v Rakousku. Prostě za celou dobu pobytu neměla na sobě vůbec nic. Byla tam se svými známými, které jsem časem díky ní poznal. Byli to docela milí lidé a občas jsme vypili nějakou tu skleničku. Občas jsem byl pozvaný na nějakou nudistickou sešlost, a musím přiznat, že počáteční stud mě brzy opustil. Vstupenkou mezi tyto lidi nebyla krása těla, ale vtip a nadhled.

Na to všechno jsem myslel, když jsem s Irenou seděl v příjemně vytopeném vláčku, který uháněl čerstvou nocí. Když zastavil a my vystoupili, rozrazila nás zima. Do vesničky, kam jsme měli dorazit, to byly ještě asi tři kilometry. Měsíček se rozsvítil jako lucernička a do kraje začal padat ledový vzduch. Jako by ho tam někdo shora přiléval. Dali jsme se na cestu, ale pohodlně protažená silnice najednou odbočila a my museli do lesa, kde vedla jen špatně prošlapaná pěšinka. Batohy na zádech nám trošku ztěžkly, ale i přes drobné potíže se zimou a orientací jsme byli poměrně rychle na kraji vesnice. Dům jsme našli snadno – svítící lampička „djadji Borise“ známá z filmu Pelíšky, vystrčená na okně v přízemí, nikde jinde nesvítila.

Otevřít nám přišel Petr. Rychle jsme si svlékli kabáty a hrnuli se dál, abychom se dostali do tepla. Venku bylo asi patnáct pod nulou, ale domek byl vytopený úplně nádherně. Úplně to lákalo, aby si člověk dost odložil. Ostatní společnost byla poměrně prořídlá, ale o to srdečnější. A musím přiznat, že když jsme se vítali, připadal jsem si mezi naháči nepatřičně oblečený. Petr, Monika, Karla, Michal a my s Irenou. Víc se nás nesešlo. Někoho skolila chřipka, někdo utrpěl služební cestu, zkrátka to bylo tentokrát takové intimní. S Irenou jsme se odebrali do pokoje, který byl pro nás připravený, a už se těšili, jak mezi ostatní zapadneme. Rychle jsme se svlékli (oblékání skutečně smysl nemělo), rychle se osprchovali a už pádili dolů do obýváku. Oba páry už popíjely vínko a uždibovaly z jednohubek.

A protože Karla slavila právě dvacet, předali jsme dárek a pogratulovali. Přiťukli jsme si šampusem a začali klábosit. Když jsme probrali většinu otázek, pustil Petr nějaké cédo, a protože jsme měli už trošku upito, dali jsme se do divokého tance. Zdálky to muselo připomínat zájezd Zulukafrů. Docela nás to pití a bláznivý tanec plný chechtání a legrácek zmáhaly, a tak tam někdo zařadil cédéčko plný ploužáků. Snad z toho tance, snad z pití či až z příliš těsné blízkosti Ireninýho těla jsem cítil to jemné zabrnění v podbřišku.

Ale nebyl jsem sám. I druhé dva páry se k sobě měly a ruce a prsty se stávaly neklidnějšími. Políbil jsem Irenu na lalůček. Vím, že to má ráda. Přitulila se ke mně ještě víc a moje mužství se začalo probouzet. Karla začala líbat Michala a Petr s Monikou začali tančit směrem z pokoje ven, aby nakonec zmizeli. Najednou Irena natáhla ruku a přitáhla druhý pár k nám. Tančili jsme v podivném čtyřtvaru a začali hladit těla, která jsme dosud neznali. Michal položil ruku Ireně na bříško a jel pomalu dolů. Irena se rozkročila a jeho prsty do ní vnikly. Karla si klekla a vmáčkla se mezi Ireniný nohy a začala jí pomalu líbat… Irena se pomalu sesula na „všechny čtyři“ a začal Michala kouřit. Karla jí olizovala zezadu…. Pohladil jsem vystrčenou kundičku a pomalu vnikl dovnitř….. Karly zadeček se jen lehce zavrtěl. Bylo slyšet rychlý dech, najednou Irena plácla Michala do penisu a řekla: „Ještě ne… to by sme nic neužily“.

Karla se otočila, já se položil na záda a Karla si na mě nasedla. Michal si stoupnul nade mě ale na můj obličej dosedla Irena. Byl jsem zpracovávaný ze všech stran. Věděl jsem, že tuhle polohu Ira miluje. Obě holky se začaly pohybovat ve stejném rytmu, jedna tančila na mém penisu a druhá si užívala mého jazyka. Najednou se Irena zastavila a její kundička mi sevřela jazyk. Věděl jsem, že to je její chvíle. Roztřásla se a pak se ze mě téměř sesula. Michal, kterého předtím pořád laskala jazykem, postoupil ke Karle, která se mu začala věnovat se stejnou péčí. Najednou ze mě skoro seskočila a vystrčila na nás zadeček. Musím přiznat, že Michal měl mnohem větší vrtačku než já, a tak se dostal do její kundičky. Karly zadeček byl horký a já do něj vnikl s lehkostí, kterou jsem nečekal. Nenasytná Karla si ještě téměř přitáhla odpočívající Irenu a zabořila jí hlavu do klína. Irena jí sevřela hlavu mezi stehna a obě začaly rychleji dýchat. S Michalem jsme začali Karlu zpracovávat. Najednou jsem se zastavil a cítil pře Karlino tělo Michalův penis. Ještě jsem párkrát přirazil a cítil jsem, jak teču do toho krásnýho zadku. Netrvalo dlouho a Michal se také zastavil vprostřed pohybu… Až teď jsem si všiml, že Karla skoro vyje rozkoší.

Irena znovu rychle dýchala, ale když Karla užila svůj vrchol, řekla, že chce taky. I když jsme byli s Michalem trošku unavení, nezaváhali jsme a ve stejné sestavě se začali věnovat Ireně. Karla zatím zmizela do koupelny. Začali jsme zase pořádně přirážet. Orgasmus, který přišel byl ještě lepší než předchozí. A hlavně – dosáhli jsme ho všichni tři najednou. Byli jsme úplně vysílení a do koupelny se sotva dovlekli. Tam nás už čekala Karla, která nás najednou postavila do vany a každého osobně umyla. Najednou jsem cítil, že by toto ještě nemusel být konec dnešního večera, ale Karla nás potichu dovedla k místnosti, kam se uchýlil třetí pár. Musím přiznat, že pohled do cizí ložnice nás znovu naplnil touhou si to rozdat….

Irena mě chytla za penis a začala mi ho skoro drtit v ruce. Michal jednoduše opřel Karlu o zeď a jeho vniknutí asi trochu bolelo, protože Karla trošku vykřikla. Petr s Monikou si toho všimli, ale své milování nepřerušili. Irena se svezla k mým nohám a začala mě zpracovávat jazykem. Za chvíli jsme se ocitli v klasické 69…. Když jsme končili, začalo svítat a my byli unavení. Padli jsme k Monice a Petrovi do postele, a spali jak zabití. Druhý den Karla říkala, že se jí špatně sedí, ostatní neříkali nic.. Jen při závěrečném loučení to vypadalo, že nám ujede vlak, protože polibky na rozloučenou se dost protáhly…. A tak jsme se rozhodli, že příští akci uděláme alespoň o den delší.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 57 návštěvníků   Průměr: 3.2]

Napište komentář