Nymfomanka Zuzana

Zuzana byla pohledná brunetka, někdo by řekl až velmi pohledná. Bylo jí třicetsedm, ale díky hezké, jemné tváři a i delším modně sestřihaným vlasům, mohla o sobě směle tvrdit, že je jí teprve třicet. Mladý vzhled vzbuzovala i její postava. Měla štíhlé pevné tělo, jako studentka sportovala. Ted, co by dospělá dáma, chodila s kamarádkami pravidelně cvičit. Snad jen její boky prozrazovaly zralou ženu. Za to ňadra, vzhledem k jejich velikosti a Zuzčině věku, byla úžasně plná a pevná. Snad to bylo i tím, že měla jen jedno dítě a kvůli komplikacím nemohla kojit.

Přesto, že byla Zuzana tedy pohledná a atraktivní žena, mívala často dny, kdy byla silně sexuálně frustrovaná. Byla vdaná, na první pohled šťastně, ale intimně její manželství dávno nefungovalo. Přitom Zuzka, které měla sex ráda, cítila, jak je její touha s přibývajícím lety stále větší a že sex potřebuje v intenzivnějších formách. Její dřívější občasná masturbace přešla v pravidelnou, téměř každodenní činnost. Začla navštěvovat různé erotické chaty, kde si povídala i o perverznějších formách sexu. Nabídkám, které tam dostávala, se snažila co by vdaná a vlastně i dobře situovaná dáma odolávat. Až jedna jí zasáhla. Starší muž, něco přes padesát, jí zval do soukromí pohodlné chaty u Prahy ještě se dvěma stejně starými kamarády. Jejich věk Zuzce nevadil, spíš naopak. Inklinovala ke starším mužům a připadalo jí to i bezpečnější.

I tuto nabídku napřed automaticky odmítla, ale musela na ní neustále myslet. Navíc s Pavlem, tak se ten muž jmenoval, zůstala v kontaktu. Psali si o svých snech, o tom, co mají rádi, intimní divoké představy. Pavel Zuzku hodně zaujal i tím, jak jí chápal, jaké měl pro ní porozumění. Jakoby jí už znal nebo jí četl myšlenky. Po dvou měsících vzájemného dopisování cítila, že by Pavel mohl vystihnout a ukojit její tajné sny a touhy. Rozhodla se říct ano.

Když tedy v domluvený den a hodinu přijela před jedno známé nákupní centrum, pocítila, že obava z neznáma začíná nahlodávat její odhodlání. Na rozmyšlenou ale nebyl čas. Sotva zastavila, všimla si, že se k jejímu autu blíží tři muži. Pavla poznala hned podle fotky. Sice starší, kratičký sestřih vlasů vlastně zarovnával pleš, ale urostlý statný a se sympatickým úsměvem na tváři. Vedle něj šel muž střední postavy, šedovlasý a tvářil se hodně nedůvěřivě. Třetí muž byl hubený, s tmavšími, ale už dost prořídlými vlasy. Ten se tvářil nedočkavě, skoro až nadrženě, připadlo Zuzce. Proto se rychle, ještě v autě, nasoukala do dlouhého kabátu. Navzdory počasí přijela totiž v elegantním tričku bez rukávů, dost těsném přes prsa a kratičké volánkové sukni.

Když vystoupila, musela se usmát. Pavel, který jí také znal z fotografie, se jen rozzářil, ale ti dva, ti úžasem ztuhli a otevřeli ústa. Zuzka zřetelně viděla, jak ji vnímají a  připadla si v tu chvíli jako bohyně. Cítila jak trému vytlačuje zvláštní ale úžasně příjemný pocit. „Ahoj, „řekla, chtěla se ještě přivítat, představit, ale Pavel jí zaskočil: „Ahoj Zuzanko, jsem rád, že jsi tady, „zahlaholil. Natáhl se k ní a jakoby byli staří známí, políbil jí na tvář. Zuzka se zarazila, zapřemýšlela, jestli se má políbit i s těmi dvěma, ale Pavel jí znova předběhl.

„Tohle je Vašek, „pokračoval dál hlasitě a toho šedivého poplácal po rameni. “ A tohle Milan, „kývl k tomu hubenému. „Půjdeš s náma na tu kávu?“Zeptal se tišeji a trochu s napjetím v hlase. Tak byli totiž domluvení, že až u kávy někde na veřejnosti Zuzka řekne konečné ano a bud s nimi pojede na chatu, nebo odejde

„Ráda, „řekla Zuzka s úsměvem, Pavel se znova rozzářil a zavelel: „Tak chlapi vemte Zuzanku a jdem!“Sám vykročil první aby mohl otvírat dveře. Vašek i Milan jí nabídli rámě a tak se Zuzka zavěsila do obou mezi ně. Hned ucítila, jak se k ní lehce tisknou, jak se pažemi snaží dotknout jejích nader. Musela se tomu v duchu usmát, znova si připadla jako bohyně, bohyně se svými Satyry. Nevadily jí ani zvídavé pohledy některých kolemjdoucích a pak i hostů kavárny, když do ní vstoupili

Usadili se tak, jak přišli. Ona mezi Vaška a Milana, Pavel naproti. Ten se k ní hned naklonil a  spiklenecky zašeptal: „Zuzanko přijelas tak, jak jsem se bavili?“Zuzka cítila, že asi červená. Zaskočilo jí, že hned na začátku má prozradit své malé překvapení. Nevěděla co říct a tak jen přikývla. Pavel vítězným pohledem přejel kamarády a tlumeně řekl: „Tak pánové, tahle nádherná dáma, co tady s náma sedí, přijela bez kalhotek!“

Vašek zafuněl a zamumlal něco jako, že mu houpne. Milan roztřeseně zavzdychal: „To je tak…krásný. „Zuzka cítila horko a stud. Nelíbilo se jí to moc. Nevěděla co udělat až se jí hlavou mihla myšlenka ještě víc ty muže šokovat, ohromit. Nebýt jenom tou, co nemá kalhotky, ale chtěla se znova cítit bohyní. Nadechla se, shodila z ramen kabát, vymanila z něj paže, jednou rukou ho záhakla za opěradlo židle, druhou rukou si uhladila sukni a opřela se do židle. Dávala tak na odiv své štíhlé tělo v upnutém tričku a stehna teď víc obnažená, jen málo zakrytá kratičkou sukní.

Vašek jen zafuněl a zamrkal, jeho oči začly běhat mezi Zuzčinými ňadry a stehny. Milan zas jen zavzdychal a ozval se tentokrát Pavel: „Zuzanko…na fotce jsi kočka, ale ve skutečnosti jsi.. nádherná. „Jeho oči sjeli ze Zuzčiných nahých ramen na prsa“Zuzanko? Ty nemáš ani podprsenku vid? Ty jsi… úžasná!“Ohromeně vydechl.

Zuzka se polichoceně usmála, zas se cítila královnou. Zřetelně vnímala obdiv a touhu těch mužů. Tělem jí projelo příjemné vzrušení, seděla bez kalhotek mezi třemi roztouženými muži. Bohyně, která bez spodního prádla sestoupila mezi své uctívače. Nadechla se a tiše spustila:“Chtěla jsem říct že.. ano… pojedeme na chatu. “ Všichni tři muži nadšeně zamlaskali. Pavel Zuzce vděčně stiskl ruce na stole, Vašek s Milanem pod ním položili své dlaně na její stehna.

„Dáme to kafe nebo pojedeme hned?“Zeptal se ještě tiše Pavel ale právě v tu chvíli se u stolku objevila servírka.

„Budete si přát?“Zeptala se s profesionálním úsměvem. Zuzka se tomu chtěla zasmát, ale ucítila, jak Milan, tak Vašek, posouvají své ruce výš až pod sukni. Hned jí napadlo, kde se jí asi chtějí dotknout. Nervozně se rozhlédla, jestli to někdo nevidí ale nedokázala nebo snad ani nechtěla těm mužům bránit.

„Tady tohle, třikrát, „chvatně ukázal Pavel do obrázkové nabídky s kávou. Všiml si, že se Zuzce něco děje. Servírka, jak se objevila, tak zmizela. Zuzka byla opět červená, zalilo jí horko a …překvapivě silné prudké vzrušení, dlouho se jí tam žádný muž nedotkl, natož dva najednou. Zatímco Vaškovy konečky prstů se zarazily o její do hladka vyholené ohanbí, Milan zavadil přímo o poševní vchod.

„Já asi nemůžu zůstat sedět, „tiše zavzdychala. „Abych neměla flek… mně hodně zvlhla, „špitla rudá na vysvětlenou.

„Zuzanko vy tolik tečete?“Ujelo nadrženě Milanovi

Pavel se zamračil a rychle rozhlédl, jestli to někdo nezaslechl. „Pojedeme hned, „sykl. „Vemte Zuzku, já zaplatím to kafe a přijdu za vámí. „Poslechli.

Na parkovišti přendali Zuzčiny věci do Pavlova auta. Vašek jí galantně přidržel zadní dveře a přišel tak o místo vedle ní. Tam se rychle usadil Milan. Povzbuzený soukromím auta hned zaškemral:“Zuzanko sundáte si zas kabát?

Zuzka se usmála a přikývla, i na ní působilo prostředí auta. Byla z toho všeho tak vzrušená, že ikdyž se jí Milan ze všech tří líbil nejmín, byla odhodlaná i jemu vyhovět. Začla ztahovat kabát. Milan jí rychle pomáhal, nejen z galantnosti, ale aby se jí mohl také dotýkat. V jednu chvíli, kdy k ní byl nakloněný blíž, jí zkusil políbit tvář. Zuzka se ale natočila tak, že se potkali ústy, chtěla ho povzbudit a dát najevo, že je svolná. Milan tu výzvu okamžitě pochopil. Chvatně jí zajel jazykem do úst a jemně chytil její prs, začal ho nadrženě pomačkávat a mnout. „To sou kozy…“Vydechl do polibku. Zuzka také zvědavě natáhla ruku k jeho klínu.

„Hmm, „vzdychla. Nečekala u muže v Milanových letech, že hned narazí na vyboulený tuhý poklopec. Začla ho rychle rozepínat. Byla zvědavá vzrušená. Když vsunula ruku dovnitř a prsty sklouzla po zvlhlé špičce Milanova penisu, pocítila nečekanou a překvapivě silnou chut mít to v ústech. Už nepřemýšlela, měla prs v Milanově dlani a před chvíli jí sáhli do klína, cítila, že už se to celé rozjelo. Sehla se, odhrnula slipy a vsála ho.

„Jéé éééh, „zasténal Milan slastí.

„Vy už jste začali?“Ozvalo se pobaveně z předu. To Pavel strčil hlavu do auta. Odpověděl mu Vašek:“Prosím tě pojed, nebo mi snad praskne, „zafuněl. Ti dva v zadu ani nevěděli, že už jedou. Milan vnímal, jak jsou Zuzčina ústa nejen zkušená ale i velmi hravá a Zuzka si užívala intimnost doteku pánského nástroje v ústech.

„Já asi vystříknu, „zasípal Milan. Zuzka ho pustila a šeptla:“To nevadí, já to mam ráda. „

„Jééj, „znova zahekal Milan. Bylo vidět, že Zuzčina slova ještě urychlují jeho slastný konec. Začal vzdychat, hekat hlasitěji, až přešel v chrčení. Zuzka ucítila, jak jí ústa plní teplo a chuť spermatu. Opět k vlastnímu velkému překvapení zjistila, že jí to skutečně chutná. Před tím to řekla jen tak, ale teď cítila, jak jí ta zvláštní chuť vyloženě vzrušuje. Snad to bylo tím půstem. Polkla a začla znova sát, dokud cítila chuť semene. Pak se spokojeně opřela zpátky do sedadla, usmála se a zavrněla:“ Hmm…máš moc dobré sperma.

„Tobě to fakt chutná Zuzanko?“Vydechl úplně odrovnaný Milan. Až náměsíčně pozoroval tu pečlivě nalíčenou ženskou tvář s pěstěnými vlasy, která byla před chvilkou v jeho klíně a připadal si jak ve snu.

„Už jsme tady hrdličky!“Ozval se opět z předu Pavel. Zuzka se podívala zvědavě z auta. Chatou byla nově upravená bývalá venkovská usedlost, která se díky rozrůstajícímu městu dostala až na jeho okraj. Protože zastavili téměř u vchodu, Zuzka si kabát neoblékala, vzala ho jen do ruky a vystoupila. Zapomněla ale, že si před tím při nastupování vyhrnula vzadu sukni. To Pavel si toho všiml hned a zasmál se:“Zuzanko ještě že nejsou venku sousedi, ukazuješ nahatou zadničku!“

Zuzka se tomu jen usmála, věděla, že tady jí nikdo nezná, že tady se může plně oddat svým bizarním snům a na chvíli úplně zapomenout, kdo je. Ostentativně zadečkem ještě zavrtěla.

„Ty jsi číslo!“Rozesmál se znova Pavel a lehounce Zuzku plesknul. Ta si musela v duchu připustit, že i to plácnutí jí vzrušuje. Kroutíc boky vešla do dveří, které mezitím Pavel už otevřel. Všichni muži se nahrnuli za ní. Vašek se i přes svůj věk sehnul rychle jako mladík aby jí pomohl s botama. Bylo ale jasné že se jí chce také konečně dotýkat.

„Půjdeme do obýváku, „řekl Pavel a otevřel před Zuzkou další dveře. Ta nakoukla a šla se usadit doprostřed velkého gauče, který uviděla. Věděla nebo tušila, že ti muži budou chtít hned sex. Milan s Vaškem se na něj usadili také ale na kraj. Každý na jeden konec, jako by čekali na pokyny hostitele. Pavel zůstal stát před Zuzkou a skutečně začal udělovat instrukce:“Tak pánové, Zuzanka je dáma, ale chce si to užít, tak nemusíte žádné upejpání nebo ostych. „Jako na potvrzení jeho slov Zuzka zvedla ruku a stáhla zip jeho poklopce. Byla to náhoda, neposlouchala ho, jen zapřemýšlela, zda to, jak se Pavel před ní postavil je či není nějaká výzva, ale protože sama na to měla chuť, udělala to. Pavel naprosto jako by nic mluvil dál:“Zůstane tady s námi celý víkend a souhlasí, že bude celý ten víkend stále nahá… aby nás to pěkně dráždilo a mohli jsme hned… jo a můžeme do Zuzanky stříkat. “

Vašek s Milanem to poslouchali jako nějakou rajskou hudbu z nebes. Užaslí sledovali, jak Zuzka vytahuje Pavlův poměrně velký tlustý penis a jak ho opravdu jakoby elegantním pohybem dámy vkládá do úst. Pavel zafuněl, ale mluvil dál:“ Myslím, že jsme všichni zralí akorát tak na výstřik, napřed půjdem po jednom ať si ulevíme a pak můžeme zkoušet nějaký společný skopičiny. “

„Jasně!“ Ozval se rychle Vašek. “ Du po tobě, Milan byl už v autě. “ Vstal, kývl na Milana a společně vyšli z obýváku. Pavel zajel prsty do Zuzčiny hřívy a tiše řekl:“Svlíkni se kočičko… at vidím to tvý krásný tělo. „

Zuzka pustila Pavla z úst a začla vyhrnovat tričko, s potěšením si všimla, jak Pavlovi zajiskřilo v očích, když uviděl její nahá nadra. Ještě navíc obdivně až užasle zašeptal: „Teda.. ty máš rajcovní bradavky. „Přetáhla tričko přes hlavu, urovnala si vlasy a musela se usmát, Pavel se za tu chvíli stihl bleskově svléct celý. Rozepla a ztáhla sukni. Nahá si klekla na gauč. Po čtyřech chtěla popojít dál, ale Pavel jí rychle chytil za boky a ze zadu se přitiskl. „Kočko ty si číča.. ty o sebe hodně pečuješ co?“Zafuněl.

Zuzka tu chválu ale nevnímala. „Hmmmm, „zasténala a prohnula se jako kočka. Tělem jí projela dlouho nezažitá slast. Pavel si chytil penis a začal jím jezdit po Zuzčině pohlaví, ne proto aby jí dráždil, jak jí napadlo, hledal jen vchod. Jakmile ho ucítil, razantně zatlačil. „Ááááá, „vyjekla Zuzka, Pavel byl na ní přeci jen velký. Ten si ovšem její výkřik vyložil po svém a začal do Zuzky divoce bušit svým klínem. „Teda ty máš figurku, „zahekal. „Pojď takhle at vidím ty tvý krásný prsa!“A aniž ze Zuzky vystoupil, položil jí na bok a znova do ní začal bušit.

Zuzka s úlevu pocítila, že se přeci jen začíná uvolňovat, přizpůsobovat a její sténání začlo přecházet ve vzdechy rozkoše. „Pojd takhle čičí, „zahekal znova Pavel a opět sám Zuzku přetočil, tentokrát na záda. Nepoložil se ale na ní, zůstal klečet mezi jejími stehny. Vydechl: „Ty si kus… krásný ženský a ta frndička…jak holčička! „Znova se vecpal do Zuzky a ještě zrychlil.

„Bud už bude nebo se mu líbí, jak mi skáčou prsa, „mihlo se Zuzce hlavou. Pavlův konec se opravdu blížil, přirážel razantněji. ještě víc funěl, rychleji hlasitěji až pevně sevřel Zuzku v pase, na dvě vteřiny ztuhnul a pak se s úlevným chrčením svalil vedle ní.

“ To teda bylo.. jsi fantastická.. kočičko.. to bylo úžasný, „zahekal. Zuzka si až teď uvědomila, že zůstala kousek před vlastním vyvrcholením, ale nevadilo jí to. Bylo jí krásně. Natáhla ruku a chtěla Pavla pohladit, ten se ale najednou posadil a zas už tím svým veselým hlasem řekl: „Pošlu ti dalšího ju? Já nám zatím udělám něco dobrýho na večeři. „Než to stihla okomentovat, vstal a vyrazil ke dveřím. „Můžeš, „mrkl na Vaška který za nimi už čekal svlečený. Ten kývl a zamířil ke gauči se Zuzkou, když stál před ní, tiše a trošku nervozně zašeptal: „Budeš mi taky kouřit jako Pavlovi?“

Zuzka se jen usmála. Cítila, že by s Vaškem mohla dosáhnout svého orgasmu a pak, vzrušovalo jí uspokojovat ty muže. Posadila se, nahnula se k  Vaškovi, chtěla ho ústy polaskat, pomazlit, ale ten sotva ucítíl jeji rty na svém údu zajel rukama do jejích vlasů, jemně ale přeci jen sevřel její hlavu a vmáčkl si jí do klína. Vlastně začal sám masturbovat Zuzčinými ústy. “ Áááách ty teda kouříš ! Ty ho vezmeš celýho.. „Zasípal.

„No to rozhodně není moje zásluha, „mihlo se Zuzce hlavou. Navíc se pokaždé, kdy jí Vašek přitlačil, začla dávit. Naštěstí to trvalo jen pár vteřin. „Jéé počkej zlatí…musíme toho nechat, nebo vystříknu, „zahekal Vašek. „To by bylo moc rychlý…chci si to ještě užit, „zafuněl a lehl si vedle sedící Zuzky. Ta viděla jeho chlupaté břicho samce, naběhlý penis a klínem jí znova projela touha, jako když se k ní na začátku přitiskl Pavel. Jemně se opřela o to břicho. Klekla si nad Vaška, přidržela si jeho penis a sama pomalu nasedla.

„Oooouuu !“Zasténala slastí. Jestliže byl Pavel na ní příliš velký, Vaškův byl úplně akorát. Zuzka cítila, jak jí dokonale vyplňuje ale bez sebemenšího náznaku bolesti. Znova zasténala a teď se ona sama začla ukájet na Vaškovo údu. Ten vztáhl ruce k jejím zrůžovělým a snad ještě víc zduřelým prsům a obdivně zašeptal: „Ty fakt ráda šukáš vid?“Zuzka jen souhlasně zakňourala a pokračovala ve své jízdě. Vašek ale za chvíli znova zahekal: “ Zlato já budu asi už stříkat.. půjdeš ze zadu?“

Zuzka měla tu polohu ráda, ochotně sklouzla z Vaška a znova si klekla na čtyři. Vašek za ní ale zůstal nehybný. Nemohl se vynadívat na Zuzčina hebká záda, plná prsa, která ze strany když Zuzka klečela, vypadala ještě větší a široký ale nádherně žensky tvarovaný zadek. „Ty jsi takovej kus nádherný ženský…do tebe budeme stříkat pořád celý víkend!“Zasípal, rozechvěle oběma rukama pohladil Zuzku, ale pak si už přidržel penis a vklouzl do ní.

Oba současně zasténali. Zuzka cítila, jak jí každým přírazem Vašek posouvá blíž a blíž k explozi rozkoše. Až ta chvíle přišla. Zuzka zaječela, prohla se slastnou křečí, která ztáhla její nitro, pak klesla na lokty a začla vykřikovat, tak jak jejím tělem procházely vlny rozkoše. Když odezněly a ona začla znova vnímat, pocítila, že je Vašek stále v ní a zaslechla jak mumlá a vzdychá: „Jéjej…tys mi dala… to bylo něco…ty si jak ze sna…“

Zuzka ale najednou pocítila chut si na chvilku odpočinout. Sklouzla z Vaška a trochu se schoulila na bok. Zavřela oči a nechávala v sobě doznít prožitou rozkoš. Vašek ale zašeptal: „Zuzanko? Můžu poslat Milana?My jak sme vás slyšeli, jak vzdycháš s Pavlem…on by chtěl taky šukat. „Zuzka jen přikývla.

Nebyla si jistá, zda snad na chvilku neusnula nějakým mikrospánkem, ale když otevřela oči, uviděla Milana už stojícího před gaučem, jak jí tiše pozoruje a pomalu onanuje. Musela se usmát jeho až nábožnému obdivnému pohledu. Dostala chut trošku ho poškádlit, přetočila se na záda a rozevřela před ním stehna. „Jééh !“Vyjekl zas to své Milan. “ Já si líznu jo Zuzi?“Zahekal a jako omámený klekl před ta smyslně a dokořán rozevřená stehna s mokrým pootevřeným klínem.

„Já jsem ale od kluků…plná, „vyhrkla Zuzka. „To nevadí, „zamumlal Milan. Zuzce se mihlo hlavou, že Milan bude asi prasáček ale sotva ucítila jeho rty a jazyk na svém pohlaví, musela mu v duchu přiznat, že je velice šikovný a ví, kde je to ženě příjemné. Začla znova tiše vzdychat a vnímat opět vzrůstající rozkoš. Milan ale jako by to vzal za nějaký signál, nechal toho a rychle vypšlhal nad Zuzku.

„Zuzanko ty si tak krásná…já…já jsem v životě hezčí ženskou neměl, „zašeptal. Zuzka se jen usmála a radši neřekla nic. Napadlo jí totiž, že za normálních okolností by takového muže na sebe asi nikdy nepustila, ale Milan měl pro Zuzanu ještě další překvapení. Zuzka si už před tím všimla, že Milanův penis je při ztopoření prohnutý nahoru tak trochu jako roh, ale nepřišlo jí, že až tolik. Ovšem v okamžiku, kdy Milan na ní nalehl a zasunul penis, ucítila jak jí tlačí a dráždí poševní stěnu tam, kde to dosud nikdy nepocítila. „Ooooh!“Znova hlasitě zasténala rozkoší, pevně Milana objala a přitiskla se pánví. Cítila, že by mohla dosáhnout dalšího orgasmu…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 125 návštěvníků   Průměr: 3.2]

Jeden komentář na téma “Nymfomanka Zuzana”

Napište komentář