erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Nudistika a erotika v jižních Čechách

Ahoj nudisté a nudistky! Jak začínající, tak i zkušenější, co vystavujete svá těla slunečním letním paprskům. Od malička jsem byla taková plachá a nerada se někomu ukazovala jen tak ve spodním prádle, natož celá nahá, jak mě bůh stvořil. Ráda jsem si střežila své mladé tělo a jediný který mohl spatřit moji nahotu, byl můj bývalý kluk Gabriel, který pocházel ze stejného města jako já. Oba dva jsme bydleli (vlastně já tam stále ještě bydlím) v Jindřichovým Hradci. To je v jižních Čechách, kousek od Třeboně, Kardašovy Řečice, Nové Bystřice, Strmilovu, Nové Včelnice a Veselí nad Lužnicí. To poslední zmiňované město mám moc ráda, ale vždyť já mám ráda celé jižní Čechy. Jezdím docela často autem po okolí a vždy si najdu nějaké tajné místečko, kde se vypláznu nahá a nechám se slunit paprsky.

Erotika a sex Jmenuji se Naďa „Naděžda“, je to slovanské jméno a prý to znamená „naděje“. Doma mi odmalička říkali Naďulko, Naďinko, Něděnko. Můj bývalý kluk Gabriel mi při šukání, vždy říkal „Naděnko, nastříkám ti do kundičky nadílku“. V jeho velkých varlatech se vždy za ten týden co byl v cizině, kam jezdil tirákem, nahromadilo snad dvě deci spermatu. A pěkně mě po příjezdu vycákal, že to ze mě teklo ještě třetí den, kdy jsem seděla v kanceláři na kožené židli, a pěkně mi po té spermatické nadílce voněla buchtička. Seděla jsem v kanceláři ještě s dvěma kolegyněmi a ty to vždycky poznaly, když jsem byla napuštěná Gabrielovým mlíčím. Cítily tu jeho mrdku ve vzduchu a vždy mi říkaly „tak byl včera sex viď Naděnko“ a smály se mi. Jenže asi po pěti letech můj Gabriel zemřel v Polsku na silnici, kde mu nedal další kamion přednost a on do něj vjel a byl na místě mrtvý.

Ve svých dvaceti třech letech jsem přišla o mého nejlepšího kluka, vlastně to byl můj první jediný kluk a opravdová láska. Od té doby jsem zůstala sama a dva roky mi nadbíhali jiní chlapi, kteří jezdili dálky po celé Evropě. Několikrát jsem si vyšla na rande, hledala jsem i přes různé inzerce a inzeráty na sex seznamkách. Občas mně kolegyňky z kanceláře někoho dohodily mimo naši firmu. Jenže když přišlo na sex, vždy jsem je srovnávala s mým Gabrielem, který mě vždy uměl zaplnit svým horkým mlíčím tak, že to ze mě teklo několik dnů. Jenže jsem takového výkonného hřebce stříkače nikdy nenašla a vždy se s nimi rozešla. Až jednoho dne…

Sluší se dodat, že jsem taková normální černovláska. Metr sto osmdesát, pětky větší pevný prsa, kulatý zadek, který nepohrdne análním kolíkem ani ztopořeným čuráčkem. Mám hladce oholené, dlouhé, opálené nohy a taky moje skulinka je pěkně oholená s menším proužkem nad buchtičkou. No a bydlím na sídlišti Vajgar.

Jednoho dne v létě jsem si vzala týden dovolenou, hned na začátku léta a přemýšlela, co budu dělat celý ten krásný slunný týden. Pár dní před dovolenou jsme se bavily s holkama v kanceláři, že jednou jely společně na kole kolem Vlkovské pískovny a najednou se ocitly u nudistické pláže, jenže sebou neměly deku, takže tam jen nakoukly na naháče a jely dál. Ale že by je to někdy lákalo opalovat se mezi nahými chlapy a trochu je pozlobit svými těly. A začaly se tomu smát. Já dělala, jako že mě to moc nezajímá, jenže něco ve mně hlodalo a trochu i naladilo. To víte, byla jsem už delší dobu bez chlapa a můj vibrátor mi sice dával nějaké ty mokré orgasmy, ale nemohl mě naplnit horkým mužským spermatem. Holkám jsem řekla, že se stydím před někým svléknout, natož před cizími lidmi. A stočila jsem debatu na dovolenou u moře v plavkách.

Dva dny před dovolenou o víkendu v sobotu a neděli bylo ještě takové nic moc počasí, ale hned od pondělí hlásili teploty okolo dvaceti pěti stupňů a mě se vůbec nechtělo zůstávat doma. Přemýšlela jsem, že bych zkusila tu opalovačku na Evu, pěkně se vystavit nahá slunečním paprskům a kolem osmé si sbalila deku, karimatku, něco na pití a jídlo. Křížovky, sluneční brýle, olej na opalování. Sjela do kolárny z pátého patra panelového domu, jenže moje kolo bylo vyfouknuté a co čert nechtěl, doma jsem nenašla pumpičku a nechtělo se mi tlačit kolo k čerpací stanici, kde měli vzduch. Vrátila jsem se tedy pro klíče od auta a že tam pojedu autem. A udělala jsem dobře, protože ten den bylo fakt hrozné vedro, a asi bych nedala odpoledne cestu zpět.

Za pár minut jsem přijela k Vlkovské pískovně, nechala auto u lesa a hurá k vodě. Za deset minut jsem už byla na místě a hledala tu nudistickou pláž, jenže asi jsem dostala nějaký strach, když jsem tam viděla tři postarší důchodce seniory. Oni na mě mávali, že je tam volno, ale radši jsem se na ně jen usmála a že půjdu jinam. Dalších dvacet minut jsem hledala nějaké místo, kde by na mě nikdo nekoukal a našla fakt pěkný plácek, kde byly vzrostlé rákosy a celkem soukromí. Už tam byla vyšlapaná cestička a také i místo na deku. Někdo se tam musel před pár dny opalovat. Mě se tam moc líbilo, tak jsem si tam ustlala karimatku a na ni dala deku. Koukla jsem jestli na mě nikde není vidět od vody, ještě dvakrát mrkla za sebe a pomalu se začala svlékat z bíločervené květinové sukně a bílého tílka. Koukla jsem na své neopálené tělo, které bylo po zimě docela světlé, svlékla si vršek bílých bikin a zůstala jen v kalhotkách. Pomalu jsem se začala natírat olejem, napřed nohy, stehna, břicho a ramena. Potom jsem se dostala ke svým obřím nalejvákům a přejížděla si rukama bradavky, které mi hned ztvrdly. Chvilku jsem si s nimi mazlila, hnětla si svá neopálená prsa a ani nevím proč, začalo mně šimrat pod kalhotkami na lasturce.

Asi to bylo vzrušením, ale potřebovala jsem je hned sundat. Letěly za hlavu a já byla v životě poprvé nahá u vody. Nasadila jsem si sluneční brýle, pod hlavu si dala batoh a lehla si na záda. Sluníčko už pálilo o sto šest, pořádně jsem si roztáhla nohy od sebe, aby mi paprsky opálily i moji vyholenou lasturku. Bože to bylo tak krásné! Párkrát jsem si prstem projela mezi stydkými pysky, prohmátnula si bradavky a jen tak ležela a slunila se. Klitoris se příjemně ohříval od slunce, a na hodinu jsem zavřela oči a chvilku si zdřímla. Když už bylo sluníčko přímo nad hlavou, zaslechla jsem takové lehké křupnutí větvičky, jak kdyby se někdo blížil. A taky že jo. Mírně jsem se otočila a tam kluk v modrých tříčtvrťákách a bílém tričku. On se zastavil, chvilku na mě koukal a pak se začal omlouvat. A že to je jeho oblíbené místečko, kam nikdo nechodí a teď musí hledat jiné a začal se smát. Už se pomalu s kolem co tlačil vedle sebe otáčel pryč, a mě nic jiného nenapadlo, než že jsem mu řekla „tak jestli Vám to nevadí, můžete si dát deku vedle mě, akorát jsem nahatá. Nebude Vám to vadit?“.

On hned spustil, že se také opaluje nahý, tak pokud mi to také nebude vadit, rád by si rozprostřel deku kousek vedle mě, že více dek se už stejně na to malé místo nevejde. Souhlasila jsem a otočila jsem se na břicho. On si postavil kolo do té vyšlapané cesty, aby tam už nikdo za námi nemohl a začal si rozprostírat barevnou kostkovanou deku, která měla spodní část stříbrnou. Nedalo mi to a musela jsem si ho trochu prohlídnout. Měl fakt pěkné opálené tělo, metr sto devadesát, věk asi čtyřicet let a hnědé vlasy. Začal se svlékat a když už byl v bílých trenýrkách moje představy se zcela naplnily. Svlékl si trenýrky a zůstal tam stát jen tak na Adama. Otočila jsem se a sedla si na zadek a dělala, že hledám něco v batůžku. A pak jsem mu zajela očima do rozkroku, měl ho fakt pěkného, ani ne velkého, ale tak akorát. A ty obrovské koule! Bože, jakoby to byl můj Gabriel. Hned jsem si představovala, kolik asi má spermatu v těch jeho gigantických vyholených varlatech.

Ani nevím jak dlouho jsem mu na ně koukala, ale přerušil mě jeho hlas. Jestli se sem chodím opalovat často a nebo jezdím i jinam. Řekla jsem mu, že se opaluji nahá poprvé v životě. On si mě začal prohlížet a pak řekl „No… s takovým krásným tělem, by to bylo hřích jej schovávat pod plavkami“. A že u moře by to bylo ještě lepší, pěkně si skočit do moře a zaplavat si nahá. Hned jsem mu odpověděla, že jsem to ještě nikdy nezkoušela, že se před lidmi stydím, a určitě by byly v Chorvatsku přeplněné pláže a to já nemusím.

Představil se mi jako Ondřej a že bydlí sám po rozvodu v Třeboni na Hliníku, jinak žil celou dobu v Českých Budějovicích na Máji a má jedno dítě, holčičku sedm let a ta zůstala s maminkou a vídá se s ní ob 14 dní. Já jsem se mu také představila a že jsem také sama a bydlím v Jindřichovým Hradci, kde mám svůj menší byt. Ani nevím proč, ale působil na mě v ten moment vyrovnaně a sympaticky. Ondřej zapnul internetové rádio, aby tam byla taková příjemná zvuková kulisa. Já už byla za ty tři hodiny celá rozpálená a musela se jít zchladit do vody. Ondřej mi poradil, že z pravé strany je lepší vstup do vody a klidně se půjde zchladit taky. Jen jsem na něj mrkla, že tedy dobře. Za chvilku jsme byli pod vodou. Asi tak pět minut jsme plavali ve vodě a pak hned na deku.

Ondra i já jsme si lehli na břicho a začali si povídat o svém zaměstnání, a že kdysi jezdil po celé ČR jako obchodní zástupce, ale byl pořád pryč a to mu přestalo vyhovovat. A potom si našel práci v kanceláři v Budějovicích. Hned jsem si vzpomněla na mého Gabriela, jak se vždy vracel po tolika dnech a pak mě krásně opíchal a napustil. Jó jó vzpomínky. Ondřej se po pár minutách posadil a začal v batůžku něco vytahovat. Pak mi nabídl bábovku s tvarohem, že ji včera pekl. Neodmítla jsem ji, i když nejsem moc na sladké a bábovky, tahle byla vláčná a fakt dobrá. Občas jsem koukla Ondřejovi mezi nohy a ona na mé prsa. Já ho chtěla trošku poškádlit a začala si je natírat olejem a pak ho poprosila, zda by mi nenatřel záda a tam kde si nedosáhnu. Lehla jsem si na břicho a Ondra mě začal pomalu natírat. Bože, tohle natírání mi udělalo v kundičce paseku. Ondra se nabídl, že mi udělá krátkou masáž těla. Já s tím samozřejmě souhlasila. Začal mě masírovat na zádech a po chvilce už byl na stehnech, já si mírně roztáhla nohy, abych mu ukázala svoji lačnou prcinu. Po pár minutách mi projížděl kolem vnitřních stehnech a já to tak moc chtěla! Tak šíleně jsem to chtěla, že jsem začala sténat, zprvu potichu a pak hlasitěji.

Ondra mi roztáhl nohy od sebe a prstem mi zajel přes lasturku. Ta už tekla jako vodopád. Ještě více jsem sténala. Ondra mi začal projíždět kundu prstem, sem a tam. A pak jsem se na něj musela otočit. Položila jsem si hlavu na batůžek a koukala jsem Ondrovi mezi nohy. Čuráka už měl jako stožár. Uf, a ty jeho mega bombastické mega koule. Nevydržela jsem to a řekla mu, ať už do mě zajede svým kopím. Ondra se na mě ve vteřině přitlačil, šulín do mě zajel jako po másle a začalo to čvachat. Co přiražení do mé svatyně, to mlasknutí kundičky. Z kundy mi teklo jako když čuráš, pode mnou mokro… bože to bylo tak krásné! Ondrovi jsem řekla, zdali mu můžu sáhnout na jeho koule. Prý že bude moc rád. Ondra na chvilku přestal, vytáhl ho z mé mokré rozjeté kundičky a lehl si na záda. Já si začala hrát s jeho krásným šulínem a napěchovanými XXL koulemi. Ondra začal sténat a řvát jako mladý býk, který jde na připuštění k samičce.

Obejmula jsem mu jeho koule a začala je silně mačkat. Cítila jsem, že v nich bude neskutečná nadílka mrdky a tu jsem v sobě chtěla mít! Sedla jsem na jeho čuráka a začala se na něm projíždět. Celou vahou těla jsem nasedávala na jeho roztoužené koule, ty už se rychle pěchovaly. Moje cecky lítaly nahoru a dolů a Ondra mě přidržoval za boky. Pak to přišlo. Ondra vůbec předem neříkal, že to na něj přichází a jen začal hekat a pouštět do mě horké semeno. Ještě několikrát jsem se projela nahoru a dolů a já ucítila, jak to ze mě začíná téct. To bylo neskutečný, neskutečná nálož teplé mrdky. Po minutě jsme slezla z Ondrova péra a dřepla si vedle deky do trávy a nechala to ze sebe vytékat. Ondra se mi začal omlouvat, že holt má hodně spermatu v koulích, ať se nezlobím. Já se na něj usmála a řekla mu „ty můj blázínku, já miluju, když mě muž napustí obří dávkou mrdky, která pak ze mě několik dnů vytéká“.

Amatéři a amatérky Ještě chvilku to ze mě teklo proudy a pak mě Ondra povalil na bok a začal mě prstovat. Já tekla znovu mokrým orgasmem, Ondrovi prsty byly zalepený mrdkou, pak mě svalil na záda a začalo druhé kolo v šoustání. Tentokrát už v sobě neměl na rozdávání tolik skvělého ejakulátu, ale o to více jsem si užila sexu.

Odpoledne jsme se rozloučili. Ondra jel do Třeboně a já do Jindřichova Hradce, božsky jsme si ten den spolu užili a „zamrdali“. A jak to mezi námi dopadlo? Za pár dní jsem v práci řekla, že si vyberu celou dovolenou vkuse. Ondra nahlásil v jeho práci, že si dá 14 dní volno a jeli jsme na naturistckou pláž do Chorvatska na ostrov Korčula. V červnu tam nikdo nebyl. To každodenní šukání u moře, to byl fantastický zážitek. Já ten život miluji.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje sex povídky?
A už jste někdy navštívili BIG TITS WEBCAM webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek.
Rsk.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 136 návštěvníků   Průměr: 3.3]

Napište komentář