Nákup v sexshopu

S kámoškou jsme se domluvily, že uděláme radost svým drahým polovičkám a překvapíme je něčím neobvyklým. Tak jsme se sešly a vyrazily do sexshopu a že si pěkně celej ten krámek nabitej erotikou prohlídneme, popřípadně vyhledáme rady zkušených prodavačů nebo prodavaček. Vcházely jsme do krámku trochu s nejistotou, kdo že to bude za pultem, počítaly jsme se ženou, ale co čert nechtěl byl tam urostlý prodavač. Trochu jsme se uchichtly a slušně pozdravily. Prodavač utrousil jen „dobrej“ a znuděně se zeptal, jestli nám může s něčím pomoci. My zatím žádnou pomoc nepotřebovaly a začaly si prohlížet zboží.

Ta spousta DVD a erotickejch pomůcek, různého prádýlka ve mně vyvolala vzrušení. Pavla se dívala na dývka se všemožnou tématikou, mě hodně lákala swing party apod… Prodavač k nám znuděně přišel a zeptal se: „Tak holky.., co to bude???“ vytrhl nás z koukání na to nepřeberné množství DVD…
„No sháníme něco štavnatýho pro naše drahý polovičky…“ řekla jsem a Pavla se hned připojila jako že jo, a že to nemusí být jen DVD.

„Tak to bychom tady měli pro vás, pro dámy, nějaký robertky…“ a vyndal z regálu nějaký kousky. My s Pavlou jen zamrkaly. „Pro pány tady mám nějaký umělý vagíny, ale z vlastní zkušenosti mohu poradit, že je to o ničem , že je lepší použití robertků a ostatních praktik.“ My jsme zalapaly po dechu… a shodly se, že pan prodavač je nějakej nevybitej. Taky jsem si všimla jeho plnejch riflí v rozkroku.

Pavla se ujala situace a zeptala se, je-li možnost si robertka aspoň osahat a vyzkoušet jakej je na omak. Prodavačovi se to moc nelíbilo, ale po chvilce přiznal, že má pár kousků na vyzkoušení, že to dělá výjimečně a že my jsme ta pravá výjimka. Už jsem chtěla z krámu odejít, ale prodavač dal na dveře CLOSED, zamkl.. a šel s námi někam dozadu, kde měl pár vzorků. „No tak holt jo…. třeba zažijem něco nevšedního“ zamumlala jsem si pro sebe potichu. Pavla mi jen šeptla, ať se nebojím, že to nic nebude a že kdyžtak jsme dvě, takže se na něj vrhneme a zmlátíme ho.

Tak jsme se všichni ocitli ve vedlejší místnosti a my si zkoušely osahat pár kousků. Prodavač se mezitím vypařil. Dost nás to zkoumání s Pavlou vyrajcovalo, s robertkama jsme si hrály a předváděly, jak je kouříme a jak nám kloužou mezi prsama. Přistoupila jsem k Pavle a řekla jsem: „Co tenhle…, ten je dobrej ..viď???“ a ukázala ji jeden silikonovej, na omak velmi příjemnej kousek… „Hmmmmm… ukaž ho…“ a už mi ho brala z ruky… Obepnula ho rty a mlsně olízla… Vzrušila jsem se. Přistoupila jsem k ní chytila za vlasy a políbila ji. Sáhla jsme jí na tričko a promnula bradavky. Měla pěkně tvarovaná prsa a její bradavky byly naběhlé… Pavla mi zajela jazykem do pusy a už jsme se líbaly! Něžně…. dlouze…

Stáhla mi tričko a podívala se na má drobná ňadra. Vzala je do ruky a políbila je. „Tak tohle jsem opravdu nečekala,“ řekla jsem si v duchu. Prodavače jsme odsoudily, že nás chtěl určitě opíchat a my mezitím rozehrály tuhle hru. To jsme ještě netušily co nás čeká. Líbaly jsme se opravdu něžně , bylo to úplně něco jiného než od chlapa. Zajela jsem rukou Pavle pod sukni a ejhle byla na ostro… jako kdyby to věděla, mrška!

Byly jsme jako v transu, navzájem se rukama uspokojovaly, laskaly a líbaly. Ani jsme nezaregistrovaly, že nás pozoruje onen prodavač opřený o futra a v ruce držíc svůj ztopořený úd se také uspokojoval. „Jen pokračujte, kočičky, je na Vás krásnej pohled!“

My s Pavlou byly skoro už svlečený, já jen v kalhotách, Pavla už byla nahá úplně. Prodavač přistoupil ke mně zezadu a pošeptal mi, že mám na sobě ještě jednu přebytečnou věc a jestli ji může sundat. Já jen zavrtěla zadečkem a kalhotky šly automaticky dolů.
„Tak co holky , vybraly jste si???“ zeptal se a ztěžka dýchal. Podívaly jsme se na něj. Pohled nám sklouzl na jeho obnažený a naběhlý žalud. Přiklekl k nám a začal nás obě hladit. Pavla ho začala divoce líbat, já už to nemohla vydržet a políbila jsem ho na jeho pyj. Nejdříve něžně jsem oblízla celý žalud. Hrála jsem si s jeho vrcholkem penisu, pěkně jsem ho dráždila, než jsem si ho zasunula celého do pusinky. Hned jsem měla plnou pusinku jeho horkého k prasknutí nalitého ocasu. „Boha… ten je vybavenej“, pomyslela jsem si.

Přenechala jsem ho na chvíli Pavle a teď se ona pustila do kouření. Já zajela rukou do Pavliny lasturky a prohnětla ji poštěváček a prsty zajela dovnitř. Zasténala. Prodavač zavedl svoji ruku do mé lasturky a začal mě uspokojovat také prstama. Pak někde našel pohozenýho robertka, já ulehla na záda roztáhl mi nohy a vrazil mi ho do kundičky až na samé dno. Zavyla jsem, dělal mi to opravdu pečlivě. „Chlapec se asi vyzná“, pomyslela jsem si. Pavla zahlédla co se děje a přistoupila k prodavači a začala ho dráždit rukou. Jezdila dlaní po celé jeho délce a ústy ho sála. Byla to krásná souhra. Prodavač mě píchal robertekm do kundičky a Pavla ho náruživě kouřila. Pak si pro změnu lehl na zem prodavač, Pavla si na něj sedla a prodavač začal ji uspokojovat ústy. Svým mrštným jazýčkem projel tu zvlhlou štěrbinku a pomalu se jazykem dostával dovnitř. Využila jsem situace a prodavače ležícího na zemi jsem si osedlala. Po divoké jízdě jsme obě skončily na čtyřech, prodavač střídavě píchal mě vlastním nástrojem a Pavlu robertkem a obráceně.

Na prodavače to po chvíli přišlo a stoupl si před nás a celé nás postříkal. Proudy semem tekly úplně všude po celém těle a my dychtivě slízaly každou kapičku. Od prodavače jsme dostaly jako prezent dva robertky, (samozřejmě ty nepoužité…) a každá po jednom DVD, které jsme teda už platily, aby se neřeklo. Ještě nám řekl, že kdyby nám to nevyhovovalo, můžem přijít zboží vyměnit a jiné vyzkoušet. Domů jsme odcházely s roztodivnými pocity. Uspokojené a vyřáděné na rok dopředu. Drahým polovičkám jsme předaly dárky, ale my dvě jsme takhle dlouho nezapíchaly jako v onom sexshopu.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 30 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář