Kuřecí prsíčka s celerovou omáčkou

Je krásné podzimní sobotní dopoledne. Stromy venku mají teple zlatou barvu, kterou sluníčko vnáší okny do celého bytu, takže je všechno takové krásnější a slavnostní. Nahá jsem vyklouzla z peřin a labužnicky se protahuji před oknem, natáčím se ze všech stran hřejivým slunečním paprskům a slastně přitom vrním. Den tak krásně začíná!

Zamířila jsem k CD přehrávači, abych si jako obvykle pustila hudbu, a pohledem jsem zavadila o černé kozačky na vysokém jehlovém podpatku, které jsem si včera koupila a ještě je nestačila pořádně vyzkoušet. Natáhla jsem si je na nohy a pomaličku zapínala zip, z toho zvuku mě lehounce zamrazilo v zádech. Pomalu jsem hladila hebkou kůži a kontrolovala, jak těsně mi sedí. Fakt se mi ty boty líbí. Vstala jsem a začala se v nich promenádovat po celém bytě a zhlížet se v odrazu prosklených skříní, až jsem dorazila do koupelny, kde máme velké zrcadlo přímo proti vaně. Pohled na mé nahé tělo pouze obuté do sexy kozaček mě příjemně vzrušil. Sama pro sebe jsem se začala vlnit v pomalém rytmu písničky a záhy se rukama hladit po celém těle.

kureci-prsicka-001

Jo, sluší mi to! Kocourkovi se to bude určitě líbit! Teď tu ale není, takže se můžu kroutit před zrcadlem třeba hodinu. Upravila jsem si spánkem pocuchané dlouhé vlasy, uhladila prstem obočí a začala si před zrcadlem zkoušet pózy hodné zvěčnění a pověšení na zeď, nejlépe v černobílém provedení. V každé pozici jsem hodnou chvíli setrvala a prohlížela si své tělo, které rozhodně není dokonalé, ale stačí se trošku natočit bokem, tak, a připadám si nádherná a velice sexy. Rukama jsem si pomalu začala objíždět hladké křivky a pozorovala se v zrcadle – jak dlaně kloužou po břiše a bocích, hladí stehna a putují opět vzhůru přes boky až na prsa, jak prsty soustředěně krouží kolem viditelně se vztyčujících bradavek a nakonec je promnou, jak se celé tělo zatím neznatelně rytmicky vlní…

Podívala jsem se na svůj obličej a pozorovala fascinující nástup vzrušení, pootevřená ústa, lehce zrychlený dech, červenější tváře a uhrančivý pohled v očích; konečky prstů jsem si přejela rty, náhle tak citlivé, a pohladila se po tváři, ve vlasech, na krku i pažích. Otočila jsem se a zaměřila pohled na svou prdelku, která byla v kombinaci s vysokými černými kozačkami úplně k sežrání. Opřela jsem se rukama o vanu, roztáhla nohy a odhalila tak pohled na svou krásnou mušličku. Vzrušeně jsem sledovala svou vlastní ruku jezdící po vnitřní straně stehen, lákavě vystrčeném zadečku a nakonec i už úplně probuzené vlhnoucí mušličce, která se začala dožadovat pozornosti. Hmmm, mám? Nebo počkám na kocourka, až přijde z práce? Má na tyhle věci lepší nářadí, krásně růžovoučké a tvrdé jako kámen, teplé a heboučké na dotek… Oh!

Zavřela jsem oči, abych si ten obraz lépe vybavila. Hm, tak jenom dva prstíčky tam strčíme, jenom se ohřejeme a zase půjdeme? Z úvah mě vytrhl zvonek, rychle jsem na sebe hodila župánek a otevřela – jen sousedka, jestli nemám prášek do pečiva. Samozřejmě, že mám, ale co tak civí? Vrátila jsem se do koupelny dokončit ranní hygienu a došlo mi to. Vypadala jsem úplně přesně jako vyrušená z činnosti, kterou ona jistě hodně dlouho nedělala, soudě podle jejího kyselého výrazu. Navíc ty kozačky vykukující zpod župánku, no asi to není běžný domácí úbor, usmála jsem se pobaveně.

Jo, měla bych začít taky něco dělat, protože kocourek bude mít hlad jako tygr. Takže jsem odložila nové botičky, obula si pohodlné bačkůrky a na nahé tělo uvázala zástěru. Však je teplo, tak co bych se oblékala 😉

Dala jsem prát prádlo, umyla nádobí a pustila se do vaření. Nachystala jsem si kuřecí prsa, větší mrkev a celer, hermelín a dva kelímky smetany. Hm, ne že by u nás doma někdo potřeboval povzbuzovat, ale po tomhle jídle chuť jen poroste… A nejen chuť, pomyslela jsem si při pohledu na obrovskou karotku. Vydrhla jsem zeleninu kartáčkem a ten na omak pevný tvar povzbudil mou fantazii ještě více. Párkrát jsem sevřenou dlaní přejela nahoru a dolů po celé délce, až jsem se zachvěla žádostivostí a slyšitelně vydechla. Začala jsem se radši věnovat masu: položila jsem dlaň na měkké růžové kousky a několika zkušenými pohyby je rozřezala na stejnoměrné řízky.

Přemýšlela jsem, zda by ten můj chlap nedal před vynikajícím obědem přednost ještě výživnějšímu milování, a mechanicky solila a kořenila plátky masa. Zvolila jsem netradičně koření pěti vůní a přidala ještě trochu bílého pepře. Vůně skořice a dalších exotických pochutin se rozšířila po místnosti a vydráždila mé smysly na maximum. To už jsem masíčko pěkně zalévala olivovým olejem a se zájmem sledovala ten lesk a barvu, jo, tak do něčeho takového bych se teď s chutí zakousla… Ale jen tak jemně, jak to má rád, a pak laškovně olízat a plnou silou se přisát a nechat si pěkně zaplnit uši symfonií nadržených vzdechů…

Energicky jsem strouhala celer a přitom pozorovala, jak mi tím pohybem nadskakují prsa. Určitě se mi taky tak třese i prdelka a kdyby to miláček viděl, neodolal by ani minutu! Ale co je, co to slyším? Klíč v zámku, to může být jen on, mého srdce šampión, ale je tu nějak brzy, no tím líp, ale na oběd si zkrátka bude muset počkat. Rychle jsem si utřela ruce a hlavou mi bleskl nápad – než se můj milovaný dostal dovnitř, už jsem měla obuté kozačky a pokračovala ve strouhání, jako by se nechumelilo. Vešel a podle výrazu se chtěl rozčilovat, že se mu nevrhám kolem krku. Jenomže mu nějak vyschlo, trochu jsem se totiž natočila, rukou zvýšila tempo a nabídla mu přesně ten pohled, o kterém jsem chvilku předtím uvažovala.

S úsměvem jsem přes rameno sledovala jeho obličej, jak jede od mé načervenalé lesklé hřívy splývající na nahá záda přes ňadro vyzývavě vykukující zpod vínové zástěrky až na mé rytmicky se vlnící boky, zakryté jen páskem od zástěry. Zalapal po dechu a jel po stehnech níž, ke kozačkám. Tam se jeho pohled se zalíbením zastavil a pokračoval zpátky nahoru, aby se opět zastavil na vlnícím se zadečku. Pak se vzpamatoval, přikročil blíž a přitiskl mi dlaně na půlky. Teď jsem zalapala po dechu pro změnu já, protože byly pěkně studené, a reflexivně jsem se s tlumeným zaječením přirazila k lince. V mém miláčkovi, který dosud neřekl ani slovo, se probudily zvířecí pudy, okamžitě se ke mně zezadu přitiskl a studenou dlaní mi přejel po páteři, takže jsem se okamžitě prohnula a musela se rukama opřít o pracovní desku.

Přes drsnou džínovinu jsem za sebou cítila narůstající tlak, což mi dělalo moc dobře, stejně jako letmé polibky na zádech, které směřovaly ke krku. "Ano, ještě!", zasténala jsem pod přívalem nečekané rozkoše a vychutnávala si něžné líbání na krk, které mám tak ráda. Laskající rty se přesunuly výš. "Jsi nádherná!" dýchl mi vzrušeně do ucha a mě prudce zaplavila vlna touhy. "Moc tě chci," šeptal mi mezi soustředěným žužláním ušního lalůčku, "ani se odtud nehni, za chvilku jsem u tebe, pěkně pokračuj v tom, co děláš…" a odběhl zpátky na chodbu. Vždyť si ještě nestačil ani sundat bundu 🙂

Dobrá, když mám pokračovat, tak tedy, a jala jsem se strouhat mrkev. Z koupelny jsem zaslechla sprchu, a tak jsem ještě otočila knoflíkem pod velkou pánví. Za chvilku už jsem do rozpáleného oleje vložila polovinu masa a rozechvělou rukou opět uchopila mrkev. Držela jsem ji v ruce a nechala pracovat fantazii, prostě mě vzrušovalo, když jsem ji sevřela v ruce. Kocourek se vrátil nahý, voněl kokosovým sprchovým gelem a v očích mu šelmovsky blýskalo. "Copak tady vyvádíš s tou ubohou zeleninou, co?!" Otočila jsem se čelem k němu.

"Já? Nic! Strouhám, nevidíš?" a objala jsem ho oranžovýma rukama kolem krku, abych konečně ochutnala jeho usmívající se rty. Nejprve něžně, na přivítanou, pak dravě a nedočkavě a nakonec zcela odevzdaně s němým vyznáním mé spalující vášně. Hodnou chvilku jsme se dívali vzájemně do očí a nebylo třeba slov. Něžně mi přejel prstem po tváři a já si uvědomila, že už má ruce krásně teplé, zahřál si je pod vodou, ví, že nemám studené doteky ráda. Usmála jsem se na svou lásku a jemu v očích zahrály rošťácké plamínky. "Tak strouhej, no!" Nadechla jsem se k protestu, ale to už mě chytil za boky, otočil mě zády k sobě, klínem se přitiskl k mému zadečku a přitlačil mě opět k lince. Tentokrát jsem cítila jeho vzrušení naplno a táhle jsem zasténala.

"Tak strouhej!", přikázal mi. "Tak – obrať – to – maso!", nařídila jsem mu na oplátku já. Naprosto bez potíží se chopil připraveného náčiní a aniž by mě pustil z příjemného zajetí, obrátil kuřecí plátky, které už krásně voněly po celé kuchyni. "No tak strouhej," zašeptal mi znovu do ucha a rukama zajel pod zástěru, aby se postaral ještě taky o moje prsíčka, aby prý nežárlila na ta kuřecí. Zbožňuji jeho laskající tlapičky! "Ta mrkev se ti líbí, viď? Ale já mám něco lepšího, cítíš to?" Samozřejmě, že jsem to "něco lepšího" cítila, a díky vysokým podpatkům jinak než obvykle, což mě dostávalo do extáze. Roztáhla jsem nohy, aby měl lepší přístup k mojí mušličce, ale neměl se k akci, prodlužoval mé roztoužené očekávání jak to jen šlo. "A chtěla bys ho tam, že?" Byl nesnesitelný!

"Ano! No tak už dělej, vraž mi ho tam, udělej mi to, prosím!" Přitiskl se ke mně celým tělem, tak, jak to mám ráda, rukama jemně masíroval mé bradavky a šeptal mi do ouška: "Ty jsi teda nadržená! A určitě jsi taky pěkně mokrá, viď, kočičko moje…" Nemohl se o tom přesvědčit, jelikož se zrovna zabýval výměnou orestovaných řízků za syrové, což jsem já už sotva vnímala. "Nemohl jsem to bez tebe už déle vydržet, musel jsem k tobě, strašně tě miluju a jsi moc sexy v těch kozačkách, víš to? Hrozně mě vzrušuješ a chci se s tebou milovat, ale…" "Co ale?" "Měla bys nejdřív dovařit ten oběd," prohlásil se smíchem a vecpal mi struhadlo do ruky.

Zděšeně jsem otočila hlavu a nezmohla se na slovo. "Neboj se, pomůžu ti," usmál se a přisál se zezadu k mému krku. Ta hra se mi začínala líbit! Rytmické pohyby mrkví na struhadle se přenášely do našich těl a způsobovaly tření, které se nám oběma moc líbilo. Miláček poněkud změnil polohu a jeho žalud při každém strouhnutí sklouzl přes mou mokrou štěrbinku až k poštěváčku. To se nedalo dlouho vydržet, na pokraji orgasmu jsem hlasitě sténala, ovšem kocourek se odtáhnul, sundal řízky (ani si nepamatuju, kdy je otáčel?) a vysypal na pánev hromadu celeru s mrkví. Jen tak mimochodem mi přisunul novou misku a požádal mě o nastrouhání hermelínu. Nemusel mě přemlouvat, zvláště, když zajel svým na kámen ztvrdlým údem zpátky na místo a pokračoval v dráždění.

Měla jsem to brzy hotové a pak jsem se zapřela rukama o linku a čekala, co bude. Kocourek maličko přirážel, aby nevypadl z rytmu, jednou rukou mě hladil a druhou stačil míchat zeleninu. Nalil tam vodu, aby se to pěkně podusilo, oběma rukama mě obejmul a jediným pohybem konečně! zarazil své pulzující mužství do mého mokrého klína. Oba jsme zařičeli blahem a na chvilku strnuli, abysme si vychutnali vzájemnou blízkost. Dušička se mi zatetelila štěstím, že mě pořád tak hrozně moc chce, a že mě pořád tolik vzrušuje, ach bože, jak ho miluju! Nenechal mě přemýšlet, chytil mě za prdelku a dlouhými tahy mě začal důkladně ojíždět. Sténala jsem jak o život a sotva jsem vnímala, když se ke mně sklonil a vzrušeně mi vzdychal do ouška, že mi kundička pěkně čvachtá a on má hroznou chuť vylízat ji do sucha.

Otočila jsem se a hladově se přisála k jeho rtům. Přerývaně jsem mu šeptala do ucha, jak mi moc chyběl a jak jsem se těšila, až přijde domů a budeme se milovat. Usmíval se a odvazoval mi za zády zástěru, protože mu překážela. Posadila jsem se na linku a roztáhla nohy. "Zamíchej to!", doporučil mi vkleče, ještě než se obličejem zabořil do mého zmáčeného klína. Mechanicky jsem poslechla a pak už jsem si se zakloněnou hlavou užívala slastné pocity, které mi způsoboval jeho hbitý jazýček. "Tak jak to vypadá?" ozvalo se zdola. "Cože?" Nechápala jsem, jak může furt myslet na jídlo. Ale jen si se mnou hrál 🙂

Zvedl se a hodil pohledem ke sporáku: "Už by to mohlo být měkké," pronesl a vrazil do mě se vzrušeným heknutím ocas až po koule. "Né-e," zasténala jsem, "je – nádherně – tvrdý! – A dělá – mi – moc dobře!" Umlčel mě vášnivým polibkem, cítila jsem jeho jazyk až v krku. Poněkud se odtáhl a přehodil jednu nožku v černé kozačce na druhou stranu, takže jsem měla nohy u sebe, podpíral mi je jednou rukou a jeho úd ve mně jezdil v těsném sevření. Volnou rukou nalil na podušenou zeleninu smetanu a přidal strouhaný hermelín. Zamíchal to a přesunul dlaň na má prsa, aby je polaskal. Pomalu přirážel a jeho pohyby začínaly být trhané, věděla jsem, že už taky dlouho nevydrží. Naposledy odpoutal pozornost od mého roztouženého těla, aby vypnul sporák a vyklopil do omáčky hotové řízky se slovy: "Teď už se to – dodělá – samo!"

Jako na povel jsem mu ovinula nohy kolem boků a přitáhla si ho co nejvíc do sebe. Mezi sevřenými zuby jsem procedila, že já se ale sama nedodělám. Už nebyl schopen odpovědi… Stačilo párkrát přirazit a oba jsme ve stejném okamžiku vybuchli ve strhujícím orgasmu. Lásko moje, tolik tě miluju, proběhlo mi hlavou, ale nahlas jsem ze sebe dokázala vydat jen neartikulovaný zvířecí řev, podobný, jaký doléhal k mým uším z bezprostřední blízkosti a přesto jaksi vzdáleně, jak jsem se já vzdalovala reálnému vědomí.

Objímali jsme se, líbali a hladili a pomalu se vraceli zpátky. S blaženým úsměvem jsem sledovala loužičku spermatu, která ze mě odkapávala na podlahu. Naše pohledy se setkaly. "Tak co, nemáš hlad?"

P. S. Doporučuji ještě trochu přisolit a výrazněji dochutit, a ta mrkev nemusí být až tak velká, jinak výsledek chutná jako svíčková. Obvykle k tomu dělám rýži, ale to se tentokrát nezdařilo 😉

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 16 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář