Fetiš

Jmenuji se Alice, mám třicet dva let a vystudovanou vysokou školu v Praze. Černé dlouhé vlasy pod zadek, asi šedesát kilo, metr sedmdesát devět a vypadám prý jako kurvoidný typ ženské, ale to tak není docela pravda. Sice se tak oblékám, ale raději si vybírám z chlapů dle kvality, než kvantity. To já jen aby si někdo nemyslel, že jdu s každým a za každou cenu.

SEXY CHAT Jsem tak trochu víc fetiš. Strašně ráda nosím obtažené latexové, kožené, gumové oblečení, vysoké sexy kozačky. Lesklé spodní prádlo, koženkové podprsenky, kalhotky z latexu, podvazky, síťované body. A miluju skřipce na prsa. Dělá mi to dobře a také to dělá době mým obdivovatelům, který mi přispívají na chod domácnosti, platí mi dovolené u moře, kupují mi dárky a někteří mi klidně zašlou pár setin či desetin Bitcoinu na můj bitcoinový účet. Ono se to za ten celý rok sejde a nějaké ty statisíce to dělá.

Celý život bydlím v Praze a od rodičů jsem se odstěhovala docela brzo. Hned po maturitě mi rodiče koupili menší dům v Petrovicích a našla jsem si jednoho pána, který se mi o ten můj domeček v době nepřítomnosti stará. Když odjíždím třeba k moři za prací, pán mi tam jednou týdně zalije kytky, poseče zahradu, vyčistí bazén, koukne jestli tam něco nekape na wc, či z vodovodní baterie a já mám stoprocentní jistotu, že je domeček v pořádku. Mamka s taťkou jen vyberou poštu a zkontrolují to ještě jednou. Sousedy mám super, sice jsme od sebe odděleni vysokými tůjemi, ale na všechny mám telefonní kontakt, takže když by se něco s domkem dělo, hned mi píšou zprávy na WhatsApp.

V paneláku bych bydlet nemohla, mám ráda, když se můžu vyspat. Několikrát jsem takhle byla ubytována u nějakého klienta, který si mě zaplatil na víkend. Měl sice nádherný byt ve vysokém patře, jenže z boku jeden soused vrtal do panelu hned v devět ráno, další soused nad ním chodil po patách jako buldozer, takže poslouchat celodenně někoho, kdo mi dupe nad hlavou mi nedělalo dobře, a pod ním sousedka řvala jak pavián na své potomky a bylo vymalováno.

Ráda vzpomínám na několik mých klientů, kteří žili za Prahou v pořádných barácích, k těm jsem jezdila nejraději. Za tu dobu co dělám svoji práci, já to beru spíš jako, že je to můj koníček. Tak jsem si v těch domech užívala neskutečného klidu. Ty betonové monolitové domy mají něco do sebe. Tam je takový klid, že když se ráno člověk probudí, má v sobě tolik energie, že odvede práci na 1000 procent. Chlapi milují ranní sex, my ženský to máme raději večer, ale já, když se dobře vyspím, tak můžu celý den. To moji klienti na mně oceňují nejvíce, že když si chtějí kdykoli během dne zašukat, můžu i já a neodmlouvám.

Jeden můj zámožný klient, který si mě vydržoval celé dva roky, měl spoustu erotických přání, které jsem mu vždy ráda splnila. Když si mě vždy na víkend objednával, několik dní předem mi napsal, co si mám vzít na sebe, jak dlouho u něj budu, kdo mě k němu přiveze a odveze, co tam spolu budeme dělat. Když jsem jela poprvé k mému novému chlebodárci, (takhle jsem si ho tajně pojmenovala), vůbec jsem netušila, co mě tam čeká. Na mapy.cz jsem si našla ulici, do které jsem se měla dopravit. Byl to obří dům s jedním patrem s 600 metry podlahové plochy, s nádherným výhledem na celou Prahu. Když jsem si po letech našla podobný inzerát v realitce, zjistila jsem, že se prodává za cenu přes 350 milionů. Můj klient nikdy o penězích nemluvil, ani kde je vydělal, kolik má na účtu a co dělá za práci. Ale na druhou stranu uměl pustit korunu a já po třech dnech šla s padesáti tisíci v kabelce, které mi hřály u srdce.

Jako studentka vysoké školy jsem si docela rychle zvykla dostávat od mého milence takové částky a nebyl problém si vydělat za měsíc i dvě stě tisíc korun. Na první erotické schůzce mi řekl, že by chtěl dlouhotrvající vztah a rovnou mi řekl, že nechce chytnout žádnou pohlavní nemoc, tak ať mám jen jednoho klienta, a pokud by ode mě něco chytil, ví na koho se obrátit a se zlou bych se potázala. Já jsem byla pro. Já vůbec neměla v úmyslu spát s deseti chlapy za měsíc. Podepsala jsme mu takový papír, a první den mě provedl celým barákem a za hodinu jsme sedli do luxusního obřího auta a přivezl mě do nějaké nádherné steakové restaurace, kde jsme si dali svoji první společnou večeři. Ten večer jsme spolu nic neměli. Pomalu jsem začala poznávat mého nového pána. Když jsem od něj odjížděla předal mi obálku, kde bylo dvacet tisíc. „Ufff“ řekla jsem si, tolik peněz jen za večeři a strávený čas s takovým fešákem. Nesmím ho nikdy zklamat.

Hned další týden mi napsal, že mě někdo vyzvedne v pátek ve dvacet jedna hodin a strávíme spolu víkend u něj v domě, ať si sbalím věci a ať si vezmu na sebe latexové černé šaty, kozačky a namaluji se červenou rtěnkou. Já žádné latexové šaty doma neměla. Hned po škole jsem zašla do takového sexy obchůdku a vybrala si erotické šaty na ramínka, z kterých mě přetékaly prsa. Cítila jsem se v nich jako kurvička. Pod ty šaty jsem si vybrala latexové kalhotky s podprsenkou a nemohla se dočkat, až se poprvé ukáži mému penězovodu.

V dvacet jedna třicet mě jeho šofér přivezl do garáže domu, pomohl mi vytáhnout kufr z auta a hned odjel. Za mnou se zavřely garážová vrata a jediné dveře z nich, byly do domu. Zabrala jsem za kliku a vystoupala pomalu po schodech s černým kufrem do horního patra. Nic jsem neříkala a šla tak nějak po slepu, co jsem si matně pamatovala z poslední schůzky do obývacího pokoje, který byl propojený z kuchyní. Tam už byl připravený slavnostní stůl s několika talíři, příbory a skleničkami na přípitek, které doplňovala jedna červená růže. Sedla jsem si na židli a čekala, co se bude dít. Asi za minutu přišel můj milenec. Pozdravili jsme se a rovnou mi na stůl přinesl voňavou porci selečí pečeně, amerických hranolek a grilované zeleniny. Musím říct, že byl báječný kuchař. V půlce jídla mi nalil skleničku bílého sektu, který doplnil lesními jahodami. Tahle kombinace mě odrovnala.

Zvedl se ze židle a pustil gramofon s nějakou velice příjemnou starší deskou. Já se přesunula ke kuchyňské lince, opřela jsem se rukama o pracovní desku, roztáhla nohy a jen tak čekala, zda se můj milenec něčeho odváží. On za mnou přišel docela rychle, vytáhl mi latexové šaty nad úroveň boků. Stála jsem tam před ním ve vysokých lesklých latexových kozačkách s vyšpuleným zadkem a hned na to mi stáhl latexové tanga kalhotky na zem. Přivoněl si k nim a řekl, že krásně voním. Ještě více mně dal nohy od sebe a já čekala se zavřenýma očima, co se bude dít. Poklekl a začal mi lízat zezadu kundičku a zadek. Takhle krásné lízání své neukojené blonďaté mušličky a kakaové dírky jsem ještě nikdy nezažila. Netrvalo ani pět minut a já ze sebe pouštěla tolik kundího nektaru, že z toho byl můj milenec zaplavený od hlavy, po paty. Moje kunda si začala mlaskat blahem a když mi můj milenec zajel jazykem, až málem na děložní čípek, zažívala jsem u toho rozkoše, které se mnou otřásly celým tělem a ještě víc jsem tekla v rozkroku.

Ani nevím, odkud vytáhl černou masku, nasadil mi ji na oči, abych nic neviděla. Uslyšela jsem, jak pode mě dává igelit, na dvě minuty se nic nedělo a pak jsem jen ucítila teplo na zadku a na kundě. Můj báječný olizovač mi poléval teplým olejem kundičku, z které to teklo po stehnech na zem. Slyšela jsem jak si rozepíná zip u kalhot a hned na to si něco nasazuje. Ano, bylo to, to, co jsem si myslela. Nasazovací dildo. Začal mě jím přejíždět po otvůrkách a střídavě mi prstoval zadek a roztaženou kundu. Znovu mi nalil teplý olej na lasturku a začal se do mě dobývat s jeho tlustým penisem a nasazovacím dildem. Do zadečku mi začal strkat dildo a do kundy se mi cpal jeho tlustým pérem. Bože, to byla krása a slast, cítila jsem, jak do mě zajíždí, a zároveň mi z kundičky tryskaly kundí nektary. Tohle dvojité prcání se zavřenýma očima jsem ještě nikdy nezkoušela. Držela jsem se pevně kuchyňské linky a začala se k těm dvou hračkám přirážet. On mě začal šukat jako nadrženou fenu. Můj luxusní šoustač mi u toho prcání, začal říkat sprosté věty „ty moje luxusní kurvičko“, „ošukám tě na padesát způsobů“, „zprcám ti zadek a kundu do němoty“, „přirážej má malá děvko“.

Nakonec mi u toho zběsilého prcání mé prdele a kundy začal říkat „Šukej ty kozatá Bendová“, „Prcej Bendová“, „mrdej Bendová“. Zeptala jsem se ho u šoustání „koho Vám tak připomínám, pane“? On hned odpověděl „jsi podobná té herečce, bud zticha a mrdej“. Jak to dořekl, začala jsem u toho ještě více řvát, vzdychat a nabodávat se na obě dvě tlusté kopí, které mi způsobovaly jeden orgasmus za druhým. Můj klient mi začal plnit kundu horkým spermatem. Bože, teklo to ze mě proudy. Stříkal to do mě snad dvě minuty, těmi orgasmy se mi podlomily nohy a spadla jsem na zem. Jeho dildo i péro ze mě vyklouzlo a já tam klečela na všech čtyřech. Roztažená, rozmrdaná kunda a anál mi trčely do vzduchu a čelem jsem se opírala o vyhřátou dlažbu. Celá po těle jsem byla naolejovaná olejem a totálně oprcaná s mnoha prožitými orgasmy. Tenhle klient to opravdu v sexu umí.

Po dvou minutách jsem se ho zeptala, zda se můžu jít osprchovat. Můj pán mi řekl, že až si sundá postroj a odejde, tak si můžu sundat škrabošku z očí i já. Čekala jsem další dvě minuty než odešel. Stáhla jsem si masku z očí a viděla, jak jsme to tam zaneřádili olejem. Odkráčela jsem do koupelny, málem tam spadla ve sprše, jak se mi rozjely nohy. Trvalo mi to snad patnáct minut, než jsem ze sebe smyla všechnu tu dávku oleje. Osušená a zabalená do bílé osušky jsem přišla zpět do obývacího pokoje, kde už můj spokojený klient ležel v kalhotách a košili, a koukal na nějaké akciové grafy v televizi, které běžely přes celou obrazovku. Chvilku je sledoval a po pěti minutách jen řekl „máme to doma“ a přepnul na jiný televizní program.

Pochopila jsem, že asi obchoduje na burze. Raději jsem se na nic ten večer už neptala. Pak mi ukázal ložnici, kde budu spát. On měl svoji, kam jsem měla zakázáno vstoupit. Další týdny šukání u mého klienta probíhalo skoro stejně. Vždy mě po těch třech dnech vyplatil a nechal odvézt do mého domu. Po pár měsících jsem si myslela, že to bude zase to příjemné prcání v kuchyni. Jenže mě po večeři poprvé odvedl do jeho červenočerné ložnice. Na stěně byly rozvěšené různé erotické pomůcky, bičíky, SM pouta, dilda všech velikostí, ribstole, kožené dámské prádlo, na poličkách lubrikační oleje, vakuové pumpy, přísavky na bradavky, BDSM kukly, roubíky, provazy, nafukovací penisy, no byl tam snad nakoupený celý sexshop.

Začala jsem poslouchat jeho nemravné návrhy k večernímu sexu. Domluvili jsme se na stopce, že když se mi to nebude líbit, nebo budu chtít přestat, řeknu slovo „žlutá“. Přivázal mě pouty k oltáři, ležela jsem tam jako subinka roztažená na zádech, ruce i nohy od sebe a nemohla se hnout. Tentokrát mi nedával žádnou masku přes oči a viděla jsem úplně všechno, co se mnou bude dělat. Začal mě polévat teplým olejem skořicové vůně, a do rukou vzal nafukovač kundy. Přiložil mi k lasturce vakuovou pumpu a začal ji pomalu mačkat. Zároveň mi dal na prsa nafukovače bradavek. Kunda už se mi pěchovala krví, ten tlak byl úžasný… Chvilku to bolelo, chvilku jsem prožívala orgasmus. Řvala jsem u toho jak protržená. Bičíkem mi šlehal po těle a já tekla jak blázen. Po hodině pumpování mé nadržené kundy jsem řekla „žlutá“. To slovo jsem už musela vyslovit, jinak by mi tím tlakem praskla kunda. Chtěla jsem, aby mě začal prcat. Postupně vyfoukl vzduch z nalitých obrovských bradavek a pak i vypustil tlak z té sexy hračky, kterou jsem měla přisátou na buchtě. Vzápětí mi povolil pouta na rukou.

„Proboha!!!“ Zakřičela jsem, když jsem uviděla svoji nafouknutou a nateklou lasturku. Moje těsná, malá buchtička se změnila na famózní obří XXL kundu. Stydké pysky byly gigantické. Rukou jsem si ji přejela, byla tak citlivá na dotek, že jsem z toho šílela slastí. Opřela jsem se na oltáři o lokty, prohlédla si i své mega dudy s nafouknutými bradavkami a pozorovala jak můj mrdač svým žilnatým pérem zajíždí do mé roztoužené nafouknuté píči. Tohle byl božský erotický pocit, který jsem ještě nikdy v životě nezažila. Cítila jsem každé ohrnutí jeho stahující se předkožky, každý zásun a výsun mi způsoboval neskutečné orgasmické slasti. Tekla jsem jako kurvička, která to neměla šest neděl a pustili ji z nápravného zařízení. Netrvalo dlouho a jeho dlouhé tlusté magické kladivo, které mi zajíždělo přímo do děložního čípku, mě začalo plnit horkou lepkavou tekutinou. Z mé rozcupované díry mi lilo sperma, smíchané s kundičkovým nektarem. A já jsem u toho vytryskla mokrý squirt, který zaplavil celý oltář.

Ležela jsem tam jako zmrdaná čubička. Bože, tohle šukání bylo fantastické. Ten večer mě můj pán už nechal odvézt domů, v obálce jsem měla padesát tisíc korun a příští týden si pro mě nechá znovu poslat.

GRATIS SEX WEBCAM Takhle si mě můj bohatý klient vydržoval celé dlouhé dva roky. Jenže všechno krásné někdy končí. Jednoho večera po sexu, jsem se ho zeptala, zdali by se mnou nechtěl chodit, že bych u něj mohla žít a mohli by jsme mít spolu děti. A tím jsem to celé posrala. Podíval se na mě dost přísně a že jsem to celá pokazila. Dal mi do obálky peníze a prý, že mě už nikdy nechce vidět. Jeho šofér mě odvezl a já vůbec nechápala, co jsem špatného řekla. Další měsíc jsem probrečela doma na posteli. Já se do něj vlastně tajně zamilovala a teď je mezi námi konec. Dnes už mám sice jiného klienta. Ano, kupuje mi dárky, dobře platí, ale v sexu to není ono. Uvažuji, že si už konečně najdu chlapa na stálo a pověsím moji práci na hřebík, vyděláno už mám dost.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje eroticke povidky?
A už jste někdy navštívili FETISH SEX CAMS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek.
Rsk

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 47 návštěvníků   Průměr: 3.7]

Napište komentář