Žhavý anál ve finské sauně

Jana nastavila termostat na nižší teplotu než je obvyklé a vklouzla do sauny. Dnes se nechtěla moc zpotit, jen se příjemně prohřát a uvolnit. Před několika hodinami dorazila do zapadlého horského hotýlku, který nabízel báječný wellnes program. Bylo pondělí a dnes ji oficiálně začínala vytoužená, zasloužená dovolená. Zdálo se, že je v hotelu jediným hostem. Není divu, přelom října a listopadu není v této oblasti zrovna vyhledávaný termín pro dovolenkáře a páry dopřávající si relaxační programy využívají spíše víkendové pobyty. Ale Janě to vyhovovalo. Přes prázdniny přenechala volno kolegyním s dětmi a první půlku podzimu doháněla práci, která se přes letní omezený režim nahromadila. Teď si mohla konečně odpočinout, nezvedat telefony, neřešit cizí problémy a neodpovídat na opakující se dotazy. Potřebovala samotu, ticho a soukromí a tohle místo jí ho nabízelo. Těšila se na vysedávání na zasklené terase s výhledem na okolní zalesněné kopce, ze kterých stoupala pára po častých přeháňkách, na dosah ruky sklenku vína nebo hrnek kávy, s tlustou knihou nebo se sluchátky na uších. V notebooku měla staženou haldu seriálů, které za poslední půlrok zanedbávala a na tuto dobu mimořádně teplé počasí slibovalo, že by mohly ještě růst houby. A samozřejmě, k pobytu zde patřila spousta procedur, po kterých prahne srdce každé ženy.

Dnes, po víkendové špičce, měla většina personálu volno, kromě recepční a kuchaře, a tak se musela spokojit „pouze“ s vířivkou a saunou. Vybavená osuškou a lahvičkou dětského olejíčku, který odněkud vykouzlila ochotná recepční, za sebou zavřela dveře a uložila se na dřevěnou lavici. Až jí teplo roztáhne všechny póry, olejíček se do ní vsákne jako do houby a zanechá kůži krásně vláčnou a pružnou. Natáhla se pro misku s vodou obohacenou několika kapkami aromatických esencí a trochu odlila na rozpálené kameny v koutě. Zasyčelo to a místnost naplnila pára s exotickou vůní. Pohodlně se opřela a přivřela oči, vnímala jak ji teplo prostupuje tkáněmi a uvolňuje zatuhlé svaly na šíji a bedrech, užívala si ticha. Na rtech se jí objevil spokojený úsměv a potichu si broukala oblíbenou písničku.

Když její kůže sálala suchým teplem, sáhla po lahvičce s olejíčkem. Ještě byla docela studená. Kde ho asi skladují, blesklo ji hlavu. Stiskla pružný plast a pramínek viskozní kapaliny ji dopadl na hruď a stékal mezi prsa. Kontakt chladné tekutiny a horké pokožky vyvolal krátkou zimomřivou reakci. Tělem ji projela vlna chladu, naskočila husí kůže, zježily se chloupky na zátylku a ztuhly bradavky. To vše ale trvalo jen několik sekund. Rukama si začala roztírat olejíček po hrudníku a prsty při tom zavadila od hroty prsou. Hmm, citlivé a stále trošku ztvrdlé. Úsměv se jí prohloubil náhlým nápadem. Vlastně proč ne, vždyť je tu sama.

Položila si obě dlaně na prsa a pevněji stiskla. Krouživými pohyby je začala hníst a palci a ukazováky si masírovala bradavky. Výsledek se dostavil téměř okamžitě. Kůzlata vystrčila bojovně růžky a krev se rozproudila o poznání rychleji. Přidala další dávku olejíčku. Tentokrát se potůček dostal až na bříško. Jednou rukou ho sledovala, zatímco druhá stále masírovala pevné ňadro. Olej si rychle vsakoval a tak přidala další dávku. Teď chladná tekutina zatekla až mezi roztažené nohy a provokativně ji zastudila na nalévajících se závojíčcích. Ruka ji znovu následovala a roztírala zvídavé kapky na probouzející se mušličce. „Ahhh“, vydechla Jana vzrušením a pevněji stiskla prs levačkou.

Roztáhla prsty prevé ruky a uvěznila stydké pysky mezi prostředníčkem a prsteníčkem. Vláčnými tahy je nechala prokluzovat a znovu je tiskla k sobě, nepřímo tak škádlíc poštěváček, který vystrčil hlavičku ze svého úkrytu. „Áááá!“ zasténala znovu a přidala na intenzitě i na množství olejíčku. Růžová štěrbinka se zaleskla vlastní vlhkostí. Jana přesunula špičku prostředníku mezi pysky a zatlačila ji dovnitř, vklouzla tam úplně hladce. Při každém dalším pohybu ruky pronikala hlouběji a hlouběji.

„Ááách, ááá…!“

Přidala krouživý pohyb. Prst v sametovém vlhku úplně čaroval. K prostředníku se přidal další prst a pánev začala přirážet proti ruce. Druhá ruka přispěchala na pomoc a dráždila klitoris. Dívka teď sténala téměř nepřetržitě, zesilovala a zrychlovala pohyby rukou i těla, vzrušení se stupňovalo a mrazení v kříži ohlašovalo blížící se vyvrcholení.

Náhle se před saunou ozval šramot, vrzl pant a dveře se začaly otvírat. Jana sebou poděšeně trhla,bleskurychle se posadila a snažila se zakrýt osuškou. Dovnitř vstoupil mladý muž, když zahlédl neočekávanou návštěvnici, omluvně se usmál.

„Promiňte, nevěděl jsem, že tu už někdo je, myslel jsem, že jsem v hotelu jediný host. Nenechte se rušit, přijdu později.“

„Ne… ne, ehm, to je dobrý. Jen pojďte. Stejně už budu hotová… tedy, ehm… za chvíli končím.“ zadýchaně vykoktala zaskočená Jana. „Dobře… no… díky…“, odpověděl trochu nejistě mladík.

Páni, to je luxusní kočka, pomyslel si. Obvykle neměl s ženami problém, ale tohle byla vážně kost a nerad by udělal špatný první dojem. Náhle si nebyl jistý jak začít, aby to v dané situaci nevyznělo vlezle. Posadil se zády k ní, nechtěl přece, aby měla pocit, že ji očumuje. Neodvažoval se ani zahájit konverzaci, třeba tu hledala soukromí a on ji už takhle dost vyrušil. Rozhodl se zachovat důstojné ticho, pokud tedy ona sama nezačne. Raději si ji najde později u večeře a seznámí se za civilnějších podmínek.

Janě se hlavou řítil rychlík myšlenek. Slyšel mě vzdychat? Všiml si něčeho když vcházel? Co si asi myslí?

Do toho jí rušivě vstupovaly signály z neukojené kundičky. No dobře, za chvíli, aby to nevypadalo hloupě, jako že před ním utíká, vstane, omluví se a půjde si to dokončit do svého pokoje. Teď jen vyčkat na vhodný okamžik.

Mladík ale jen tak posedával, nedával najevo, že by cokoliv zpozoroval a zdálo se, že si ničeho nevšímá. Jana se uklidnila natolik aby zaznamenala, že je docela pohledný a dobře stavěný. „Dobře, možná, že bych nemusela čekat až do pokoje a mohla bych si to nenápadně… úplně pomaličku… s výhledem na pěkné mužské tělo… s příchutí rizika… hmm…“, pozvolna si pod ručníkem vsunula ruku do rozkroku a pohladila si roztouženou micinku. No jo, to by šlo… on sedí, trochu se vrtí, ale nic neregistruje. Jana si několikrát přejela prsty po poštěváčku a odvážně znovu zasunula prsty dovnitř. Mladík stále nic. Paráda! Bude jí stačit chvilička a bude vyřešeno, jen si musí hlídat pusu.

To, že by si jí muž nevšímal, nebyla tak úplně pravda. Naopak. Stále pošilhával po krásných dlouhých nohách a jakmile periferním zrakem postřehl, že odvrací hlavu, kradmým pohledem si ji prohlížel. Byla vážně tak sexy! A když si představil, kam až ty nožky vedou, jeho organismus zareagoval přesouváním většího množství krve do menšího tělního prostoru.

Mezitím se Jana opět slušně rozdováděla. Chvílemi se ujišťovala, že mladík stále nic neregistruje a jeho zdánlivá netečnost a vlastní narůstající vzrušení otupily její ostražitost. Aniž by si to uvědomila, občas ji uniklo hlasitější vydechnutí a v jednu chvíli dokonce neuhlídala okraj osušky, který se svezl a odhalil trčící bradavku na nalitém prsu.

Orgasmus, který máte doslava na dosah ruky, vám značně zkreslí vnímání i uvažování – on si toho samozřejmě v naprostém tichu a omezeném prostoru nemohl nevšimnout. A když zahlédl nahé ňadro, pozvolné tuhnutí v rozkroku se okamžitě proměnilo v dokonalou erekci. Snažil se jí ukrýt neobratným nařasením ručníku, ovázaným okolo beder, tento pohyb ale naopak přitáhl dívčinu pozornost. Ohyb látky jen chabě maskoval bohatýrsky ztopořené přirození… Jana se rozhodla spontánně a  v podstatě okamžitě, až ji to samotnou překvapilo. Evidentně ho rajcoval jen pohled na ni, on jí také fyzicky přitahoval a sama už byla vzrušená příliš na to, aby domýšlela možné důsledky. A co, navíc má dovolenou!

Natáhla nohu a přejela mu chodidlem po stehně. Překvapeně se ohlédl. Usmála se na něho a pustila ruku, kterou si přidržovala osušku. Látka lehce sklouzla a obnažila plná, pevná ňadra a ploché bříško. Výzva byla jednoznačná. Teď už neváhal. Sáhl po lahvičce olejíčku a trochu si odlil do dlaně. Pohladil elegantně tvarované lýtko, roztíral olej po pružné pokožce a pozvolna postupoval směrem vzhůru. Když se dostal na vnitřní stranu stehna, Jana už se tetelila vzrušením. Rozevřela kolena daleko od sebe a poskytla mu výhled na hladce vyholenou kundičku.

Prsty zamířil po otevřené cestě a přejel po překrvených závojíčcích. Jana zavzdychala. Povzbuzen úspěchem přitlačil a druhou rukou polaskal těžké ňadro. Olejový film usnadňoval a zjemňoval kontakt, připadalo mu, jakoby hladil samet. Blondýnka zavzdychala hlasitěji. Ještě chvíli si s ní pohrával, pak ji uchopil za bok s úmyslem otočit ji na všechny čtyři a zezadu pořádně vylízat.

Plánu se vzdal v půlce – sotva zahlédl krásný, oblý zadek, nevydržel a nedočkavě zabořil obličej mezi lákavé půlky. Jazykem polechtal první dírku na kterou narazil a hned se snažil špičkou procpat dovnitř. Janu šimravý pocit v análku příjemně překvapil a vděčně si roztáhla hýždě, aby umožnila co nejpohodlnější přístup. On se chvilku bavil překonáváním pružného odporu úzké branky a když dostatečně ukojil prvotní chuť, dokončil obrat na kolena.

Široce roztažené půlky mu odkryly análek i kundičku v celé jejich kráse. Zkusmo zasunul jeden prst do mušličky. Šlo to snadno. Přidal druhý. Bez problémů. Několikrát opatrně projel tam a zpátky. Naolejované prsty klouzaly naprosto hladce. Proto přitlačil a poměrně tvrdě zarazil prsty co nejhlouběji. Jana vykřikla. Zaváhal, jestli to nepřehnal. „Jo! Takhle to dělej! Pořádně!!“ zasyčela na něho dívka netrpělivě. Poslechl. Zasunoval prsty až na doraz a pak je vytahoval skoro až k samému okraji. Tvrdě. Rychle. Slečna těžce oddychovala. Znovu. Tvrději a rychleji. Kunda hlasitě čvachtala. Sehnul se a znovu zaútočil jazykem na prdelku. Jana opět vykřikla. Pak přestala kontrolovat svoje vzrušení a oddala se intenzivnímu dráždění. Stačila chvilička a vzdechy se proměnily v táhlé sténání, tělo se napjalo a ztuhlo v krátké křeči a pak se uvolnilo s odeznívajícím orgasmem.

On ji teď rozhodně nehodlal jen tak pustit, vždyť si sám ještě nic moc neužil. Na chvilku ji podržel v náručí a něžně políbil, pak si lehl na lavici a nechal si ji posadit nad obličej. Spokojeně se uvelebil v sevření sametově hebkých stehen a vyslal jazyk na průzkum do růžové skulinky. Pomalu a pečlivě vylizoval každý kousíček a chvílemi se vracel k poštěváčku, který se opět začínal probouzet k životu. Jana se pohodlně usadila, lehce se pohupovala v bocích a s přivřenýma očima si vychutnávala jemné tření sliznic.

Vzrušení na sebe nenechalo dlouho čekat a dívka se opět dostávala do varu. Všimla si, že si zajel rukou mezi nohy a tře si ztopořené mužství. Zastyděla se za svojí sobeckost a rozhodla se to napravit. „Počkej“, zachrčela šeptem, „teď jsi na řadě ty.“

Osvobodila ho ze zajetí svých stehen a znovu si klekla na všechny čtyři. Tentokrát si ho ale přitáhla k hlavě a zálibně potěžkala výhružně trčící kyj. Několikrát ho olízla a pak si ho hladově nacpala do pusy Chmmm, chuť sice nebyla díky olejíčku ideální, ale bohatě to vynahrazovala jemnost a tvrdost materiálu. Chvilku ho pěkně kouřila a uspokojením pozorovala, jak mu v něm pulsuje nedočkavostí. Chtěla se trošku pochlubit svými schopnostmi a tak si ho postupně nasoukala tak hluboko do krku, že v ní zmizel skoro celý. V ten moment mu v něm ale zaškubalo tak silně až dostala strach, že se jí vystříká dřív, něž ji stačí obdělat zahrádku. Proto přestala protahovat předehru a překulila se na záda, s široce rozevřenýma nohama ho pozvala dál.

Na to mladík čekal. Zabořil se do ní s hladovou chtivostí. „Ondřej“, vyhekl při tom. Dívka zmateně zamrkala, než ji došlo, že se jí partner právě poněkud opožděně představil. „… a můžeme si tykat“, připomněla ji situace starý vtip, „Janaáááácháááno!!!“ Náraz žaludu na dno pochvy proměnil její jméno v táhlý vzdech. „ Ano! Ano, takhle mi to udělej“, prosila ho. Ondra se nenechal pobízet a zajížděl do ní mocnými přírazy. Horko v sauně si začalo vybírat svou daň a po chvilce jim na pokožce vyrazily drobné kapičky potu. Místnost vyplnily vzrušené vzdechy a mlaskavé zvuky pářících se genitálií. Několikrát měnili polohu a vzájemně se poznávali. Ondřej čas od času přidával další dávky z již poloprázdné lahvičky olejíčku. Oběma se moc líbilo, jak se jejich těla lesknou a jak po sobě kloužou. Bylo to tak… erotické.

Jana se mu nakonec uhnízdila v klíně v poloze na koníčka. Popadl ji za zadek a stisknul tak pevně, že se mu prostředník svezl až ke vstupu do análku a s minimálním odporem mu zajel dovnitř celý poslední článek. Když viděl, že blondýnka nic nenamítá a dál si snaží tvrdošíjně zarazit jeho ptáka až někam pod žaludek, pokračoval v prozkoumávání kakaové dírky. Nejprve prostředníkem a pak přidal i další prst. Šlo to až nad očekávání snadno – jak se ukázalo, olejíček a pot spolu vytvořili neuvěřitelně kluzkou směs. Bohužel to mělo i své stinné stránky. Vzrušení, teplo a lubrikace až příliš uvolnily jejich spojení a i přes Janinu úpornou snahu o co nejhlubší zásun se penis pohyboval v pochvě příliš volně a vzájemné dráždění tím zoufale trpělo. Dívka se snažila o nápravu nejrůznějším způsoby, měnila polohu pánve, úhel průniku, sevření nohou, ale nebylo to moc platné a celé to začínalo být poněkud únavné. Naštěstí to přeci jen trochu vylepšovaly prsty zaražené do jejího zadečku.

Když si ji pak mladík znovu překotil na všechny čtyři a bez velkých okolků zarazil péro hluboko do prdelky, tak ji sice na chvilku napadlo, že se slušná holka na prvním rande do análu nemrdá, ale co už kurva, když tohle bylo přesně ono!

Úzká zadní dírka, jejíž průchod mohla navíc ještě ovládat kontrakcí svěrače, a dokonalá lubrikace se projevily jako naprosto geniální kombinace. Žilnatá kláda byla pevně sevřená ze všech stran, ale přitom se mohla pohybovat naprosto hladce tam a zpátky. Jakoby se jim vlila nová krev do žil. Jana naplno využívala možnosti své kontroly, uvolňovala se při cestě dovnitř, aby mohl proniknout co nejhlouběji a svírala se cestou zpět, aby zvýšila tření. Jemu připadalo, jak kdyby strčil přirození do ždímačky nebo do automatické dojičky. Takhle tvrdého ho snad ještě v životě neměl!

Také se jí snažil dát co proto a bloncka vřískala jak smyslů zbavená. Po nějaké době se Janě zdálo, že jeho přírazy poněkud slábnou, tak převzala iniciativu do vlastních rukou.

Znovu se mu vyšvihla do klína, tentokrát obráceně, nohy doširoka rozevřené a nemilosrdně znovu nabodla prdelku na trčící kopí. Pokračovala v zuřivém přirážení. Ondřej zachytil rukama divoce poskakující kozy a pěkně je prohnětl. Jana pootočila hlavu a vášnivě ho políbila. Chytila mu jednu ruku a stáhla si ji do roztaženého klína. Bez problémů jí zasunul do rozcapené kundy tři prsty. Kdyby chtěl, určitě by jich tam nacpal všech pět, ale takhle s nimi mohl volněji pohybovat. A nešetřil jí! Šoustal ji rukou tvrdě, téměř neurvale až v kundě opět hlasitě čvachtalo. Za jiných okolností by to mohlo být až bolestivé, ale v současné situaci to naprosto vyhovovalo. Jana sténala a zhluboka oddychovala a připadala si, jako by jí šukali dva chlapi. „Ještě, přidej! Přidej! Mrdej mě tvrději, Rychleji! Víííc! Ano, táák“ povzbuzovala ho nenasytně. „Ty jsi ale kurva!“, dovolil si ulevit.

„Viď že jo“ souhlasně přitakala rozvášněná blondýnka a narazila se zadkem jak nejhlouběji to šlo. Teď začínalo pozbývat těsnosti i současné spojení, ale už to tolik nevadilo, oba cítili, že se blíží do finiše. Ondřej složil Janu na lavici, obě její nohy si položil na jedno rameno, objal je rukama a pevně stiskl k sobě. Opět zarazil péro hluboko do žhavého análku a dívka z posledních sil sevřela svaly. Stačilo jen pár přírazů a Ondra se napjal jako luk, s nelidským zařváním zvrátil hlavu dozadu a z tlusté hadice vytryskl gejzír mléčné tekutiny hluboko do dívčí prdelky. Jakmile Jana ucítila v zadečku ten mocný proud, povolila i její stavidla a přidala svůj křik k Ondrovu. Dvojhlasně prožívali společný orgasmus. Z penisu vystříkalo několik dalších štědrých dávek, Mladík se postupně uvolnil a vytáhl ptáka z rozšukané prdelky. Za ním vyběhl pramínek spermatu a stékal dívce mezi půlky. Jana se ještě párkrát zhluboka nadechla a pak se šťastně rozesmála. „Docela mi vytrávilo, nepůjdem se podívat co mají dobrého k večeři?“ navrhla Ondřejovi, mrkla na něj a dodala: „…a pak bychom mohli zajít ke mně na pokoj…“
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 210 návštěvníků   Průměr: 3.3]

Komentáře na téma “Žhavý anál ve finské sauně” (celkem 7)

    1. To je jednoduché. Každý má jiný vkus, jiné fantazie. Někomu se nelíbí umělý prsa jinej je na bimbos, někdo nemá rád anál, někdo má rád macatý, někdo vychrtliny, někdo má radši větší romantiku nebo naopak drsnější způsob… ber to tak, že když to má víc než 2,5 tak se to víc lidem líbilo než nelíbilo a to je v poho. Docela challenge by bylo napsat něco „na objednávku“ od čtenářů 🙂

     1. Fakt bys napsala něco na míru? Mně se moc líbí představa že si vyhlídnu a sbalím úúúplně cizího chlapa, nechám si to udělat někde jen tak narychlo a pak už ho nikdy neuvidím. V reálu bych do toho nikdy nešla, ale líbí se mi ta představa. A klidně by jich mohlo být i víc (těch chlapů 😉
      Já si tady občas čtu večer když čekám na toho svýho a jsou pak divoký večery 😀

Napište komentář