Nebezpečný zločinec

zlocinec-001 Bejt dozorce v lapáku není žádná sranda. To chce pěkně tvrdou náturu. A tu já tedy mám. A taky respekt. Chlapi co tady bručej mi taky říkaj „Ocelová Díra“. Vím prostě jak na ně.

Tuhle jsem měla eskortovat těžkýho recidivistu. Normálka. Takový věci zvládnu levou zadní. Jasně, zprvu si trochu dovoloval. Znáte to. Vrhal na mne takový ty pohledy, a prej „Poď sem uniformo a vyhoň mi ho!“ Ale já už vím jak na ně. Prostě sem mu ho začala honit, ne?

A víte co řek potom? Prej že chce kouřit! To je hrozný co si ti chlapi dneska dovolujou. Však jsem ho hnedka sjela:
„Kouřit můžeš na vycházce, frajere. Tady ti ho můžu tak nanejvejš vyhulit sama!“ A aby poznal že na mne si nepřijde, vzala jsem si ho hned do parády. To ho naučí! Však taky hned začal slibovat: „Oukej, já už budu sekat dobrotu. Klidně mne zapište na večer na rajóny.“

Rozpis služeb na rajóny máme na nástěnce vedle na stěně. Ale jak jsem se otočila abych mu tam tu službu napsala, najednou cítím že něco není v pořádku. My bachaři máme vytrénovanej takovej ten šestej smysl, kterej nám říká když něco není v cajku.

zlocinec-005 Otočím se, a taky jo. Ten chlap mně normálně šoustal! Víte, s těmahle týpkama se musí zvostra. Jakmile jim jednou povolíte, tak už s nima nepořídíte nic. „Co si myslíš že děláš, co?“ vyjela jsem na něj. „Normálně tě šukám, ne? A víš co, radši zavři klapačku a otevři tu mříž!“

Na druhé straně, někdy s nima pořídíte po dobrým víc, než po zlým. No tak sem odemkla.

zlocinec-009 Ten chlap byl fakticky pěkný číslo. Jak byl venku, skočil po mně a hned zase do mně! Ale já jsem se nedala. Chvíli byl nahoře on, chvíli zas já, prostě jsem mu ukázala, že se jen tak nedám.

Já vždycky říkám, že bachař bez autority je na prd. A tenhle chlápek potřeboval vycvičit. Tak jsem ho cvičila až se mu kouřilo z nosu.

Stačila mi chvilka, a byl jako beránek. Poslouchal na slovo. Fakt. Klidně jsem si lehla na stůl a poručil mu: „Píchej!“. A on jako ochočenej pejsek přiskočil, obskočil… a už byl ve mně.

zlocinec-013 To víte, taky nejsem bez srdce, Když tak pěkně zvládl všechy povely jako „Píchej!“, „Šoustej!“, „Ber mne zezadu!“ a „Strkej ho tam!“, nedalo mi to.

„Pojď sem, vyhoním ti ho.“ řekla jsem úplně civilně. A on přiskočil, já si ho nasměrovala na sebe, a stačilo párkrát mu přetáhnout předkožku přes žalud, a už to na mne cákal.

Jo, já to prostě na ně umím zaválet!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 83 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář