Sladký análek

sladky-001 O víkendu jsem měl krásný sen. Zdálo se mi, že Monika, moje přítelkyně, si zalezla ke mně pod deku a kouřila mne. A pak jsem se probudil. Monika sice nebyla pod dekou, protože tu odhodila stranou, ale zato měla plná ústa mého ztopořeného přirození.

sladky-002 Dobré ráno! Jakpak ses vyspal? Chceš ho vykouřit? A uděláš mi to potom? Já jsem dneska příšerně nadržená! Moc bych chtěla, kdybys mi to udělal do zadečku.

Hned jsem vyskočil a začal Monice oplácet její laskání. Ústy jsem jaskal její ňadra, hladil ji po celém těle, a moje ruce nakonec skončily na její vyholené kundičce. Monika mne vzala za ruku a chvíli vedla mé prsty.

„Ano… tam… takhle… oooh… ano!“ sténala spokojeně. Po chvilce se její ruka odpoutala od mé, a zamířila k její kakaové dírce. Zatímco jsem jí zasouval prsty do kundičky, olízla si ukazováček a opatrně si ho zasunula do zadečku.

„Ještě si se mnou trochu pohraj, prosím…“ zaprosila Monika a lehla si na mne tak, abych měl její roztouženou mušličku přímo před ústy. Sama vzala do pusy mé nadržené přirození a polkla ho hluboko do krku.

sladky-005 Oběma rukama jsem jí roztahoval půlky od sebe, a její mušlička se před mýma očima doširoka otevírala. Monika se trošku posunula, abych mohl jazykem zajíždět dál a hloub, až k její uzounké dírce.

sladky-006 „Oooh…“ vydechla Monika rozkoší, když jsem špičkou jazyka zatlačil na sevřené ústí jejího zadečku.

Mazlili jsme se ve všech možných polohách. Chvíli byla nahoře Monika, chvíli já, hladili jsme se, laskali ústy, a ložnice se naplnila vzdechy našeho vzrušení.

sladky-008 Monika si lehla na bříško a vyzývavě na mne vystrčila zadeček. Hned jsem byl u ní, a jazykem projel celou její štěrbinku a pak ještě dál, až k zadečku. Zasunul jsem dva prsty do její kundičky, až hlasitě zasténala. Ale jakmile jsem cítil že mám prsty mokré od jejích šťáviček, vytáhnul jsem ukazovák a zasunul ho do zadečku.

sladky-007 „Oooh… ano…“ vykřikla Monika. Párkrát přirazila proti mé ruce, ale pak už to nevydržela a osedlala si mne obkročmo. Nasedla si na mne, a její pička lačně pojala můj úd do své mokré měkkosti.

„Teprve teď si tě pořádně užiju!“ prohlásila Monika a nasměrovala si mne přímo na ústí análku. Jednou rukou si masírovala poštěváček, a přitom na mne postupně nasedala. Můj penis si pomalu radil cestu jejím uzounkým zadečkem. Cítil jsem jak mne pevně svírá, a přál jsem si, aby tohle vzrušující pronikání nikdy neskončilo.

„Už jsem v tobě až po koule! Cítí ho jak je hluboko?“ zasténal jsem, když na mne Monika konečně pevně dosedla.

„Jooo… cítím tě až v krku!“ zašeptala Monika. „Počkej, já se obrátím… “ seskočila a otočila se ke mne čelem.

Tentokrát se na mne nabodla doslova jedním rázem. Její zadeček už byl připravený, a můj klacek do ní zajel jako po másle.

„Ano… to je ono… ještě… aaah!“ zasténala Monika. Její tělo na okamžik strnulo v křeči rozkoše, aby se pak o to divočeji svíjelo, nabodnuté na můj kolík.

sladky-009 Teď je řada na mně! pomyslil jsem si. Položil jsem Moniku opět na bříško a zarazil se do jejího zadečku. Byla už tak roztažená, že jsem ji tvrdě šoustal a ona si jen honila mušličku a vzdychala slastí.

sladky-014 „Pojď do mne… ošukej mi pořádně mou prdelku… ještě!“

Neznám nic co by mne vzrušilo jako šoustání do análku. Cítím jak mne svírá, jak těsně obepíná můj penis, který si znovu a znovu razí cestu tou sladkou prdelkou.

Chvílemi se vysunu ven, abych pak o to prudčeji zajel zpět. Žaludem ztvrdlým na kámen roztahuji svěrače a ženu svůj nástroj do hloubi Moniččiných útrob stále rychleji a tvrději.

Monika se pode mnou svíjí, v křeči rozkoše zatíná prsty do prostěradla a s každým přírazem krásně sténá.

sladky-015 Už to nevydržím! Už budu! Jestli se teď neudělám, tak snad prasknu! Osvobozuji se z těsného sevření análku a Monika se hned lačně vrhá na můj kolík.

„Nastříkej mi to na tvář…“ prosí Monika a já vstávám a honím si ptáka rukou. Monika si kleká přede mne, objímá moje stehna a nastavuje tvář i ústa.

sladky-016 Cítím jak to na mne jde… zatočí se mi hlava, musím se rukou opřít o zeď, a pak… Nic už nedokáže zastavit moje vyvrcholení!

„AAAH!“ zařičím rozkoší a můj úd chrlí proudy semene na Moniku, která té horké spršce rozkoše nastavuje ústa, tvář i ňadra. Polyká moje sperma, a přitom si rukama hladí mušličku.

V penisu mi ještě cuká, když si ho otírám o její tváře a sleduji, jak si dlaněmi roztírá moje mlíčí po ňadrech.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 95 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Komentáře na téma “Sladký análek” (celkem 7)

Napište komentář