erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Vyhraná sázka

Tedy aby bylo jasno: Nejsem žádná kurva! To, že mi sem tam někdo podstrčí něco na přilepšenou přeci nic není. A jako studentka musím z něčeho žít, ne? No jasně, to dá přece rozum. A taky, mezi námi: není moc co závidět. A potom ta konkurence! Ani vlastní stránka na internetu nic moc nepomohla. Udělala jsem si totiž vlastní webovskou stránku. Teda, udělal mi ji kámoš ale udělal ji za to, že jsem ho dobře udělala. Takže jsem si ji vlastně udělala sama. Jasný? Ale stejně – dal mi tam senza fotku jak ležím v takový sexy poloze, jako roztoužená, jo? Teda normální chlap musí slintat když tu fotku uvidí, ale žádnej nezavolal! Chápete to? Jo? Já teda ne.

Nakonec teda zavolal, ale to jsem mu musela sama říct aby se na tu moji stránku kouknul a pak mi zavolal. Protože ti chlapi jsou fakticky úplně blbí, a co jim člověk nenakuká tak to je nenapadne. Čuměj na takovou sexy kočku, viděj tam číslo na mobil a nezavolaj! Radši si to udělaj rukou, nebo co.

Takže ten David nakonec zavolal protože jsem mu to nabulíkovala. Narazila jsem ho na chatu. Normálně si tam udělám místnost, ne? A hned tam hejno kluků, a všichni maj takový ty voslintaný silácký řeči, jako že mi ukážou co jsou za chlapáky, ale když jsem jim dala adresu na tu moji stránku tak nezavolali žádnej. Jenom David.

Měl taky takový ty hemzy tak já aby si tak nehonil triko tak jsem taky dělala že je to jako normálka a že chlapy co ho maj pod dvacet čísel, že neberu, ne? Tak jsem ho krmila takovejma kecama jako jak jsem dobrá a kolik beru chlapů najednou a tak, a on najednou abych k němu přijela, že jestli nekecám a jsem fakticky tak dobrá, tak že mi dá dva tácy.

Ty bláho, to šlo do tuhýho, ne? Nějaký prachy by se šikly, žejo? Ale takhle na blind, to bylo docela vo hubu, ne? No jasně že jsem nakonec šla. Nemůžu přece nechat dva klacky jen tak ležet na ulici. Vy byste to nechali bejt? No tak. I když jsem tušila že to bude nějakej úchyl. No a taky byl.

Ten prasák normálně chlastal doma s kámošema, připíchli se na internet, tam mne potkali na chatu a mezitím se vsadili že mne David vojede. A vsadili se o čtyři tácy. Takže si David mohl klidně troufnout mi tu půlku nabídnout, protože mu stejně ještě dvě tisícovky zbudou. To je jasný ne? Dvě dá mně a dvě si nechá. Prostě fifty-fifty, jasný?

sazka-01 sazka-02 Tak sem si ho vomrkla říkám že beru, a že můžem do ložnice. A pak to přišlo. Ti kluci byli takoví dobytkové, že prej když jde vo takový prachy, tak že Davidovi není co věřit, a že to prostě musej vidět na vlastní oči. Normálně chlíváci. Ale já teda taky nejsem padlá na hlavu a povídám že když chtěj takovouhle veřejnou produkci tak teda musej přitlačit na pilu, protože za dva tácy to může mít jeden z nich sólo, a maximálně na hoďku. Maximálně, jo? To znamená že hodinku si může šoustat, a pak šlus. Nebo připlatit.

Frajeři se cukali, že to je Davidova věc, a ten když viděl že by mohl přijít i o ty dvě tisícovky tak vyměk a přisolil si. Byla jsem pěkně tvrdá, a nakonec jsem z něho vytáhla kromě těch dvou táců ještě stováka navrch! Na mně si nepřijdou, mlíčňáci!

sazka-03 sazka-04 Tak jsme si plácli a David mne hnedka začal slíkat, ne? Normálně se mu třásly ruce, zvlášť když se mu začali kámoši pochechtávat, že se mu stejně nepostaví a že tu sázku prohraje. Ale bylo vidět že by si místo toho chechtání radši taky šoupli vláček do tunýlku.

sazka-05 sazka-06 David mi začal olizovat pičku přes kalhotky a byl vůbec takovej ztrémovanej, že jsem viděla, že to čemu se ti jeho kámoši chechtaj, tak že to fakticky hrozí. Až mi toho blbce bylo líto.

sazka-07 Tak mu povídám: Klídek, nech to na mně! A vzala jsem si ho do prádla. Tedy do pusy. Protože to vám všichni moji kámoši dosvědčí, že jazyky mi fakticky jdou. Rozumíte, jo? Jazyky jako ne že bych třeba uměla jako anglicky nebo tak, ale jako jazykem ne? Teda jako orál, jo? No jasně, sranduju, ne? Teda kluci aspoň říkaj že je se mnou psina.

sazka-08 Takže jsem si ho svlíkla, a jak jsem mu párkrát v puse objela jazykem žalud, už jsem cítila jak mi pěkně kyne a bobtná a za chviličku už byl pěkně tvrdej a připravenej k zasunutí. Kouknu mu do obličeje, no byl v sedmým nebi! Asi nikdy předtím nenatrefil na takovou odbornici jako jsem já. Vyloženě si to užíval, funěl blahem a úplně mu to cukalo pánví jak se mu chtělo přirážet.

Tak říkám: „Dem na to, ne?“ a pěkně jsem si ho osedlala. Ti jeho kámoši na nás zírali už předtím, a teď jim faktricky lezly oči z ďůlků. Normálně vstali, jo, a šli se podívat blíž aby měli z první ruky až si na něj nasednu a vrazím si do pičky ten jeho postavenej nástroj.

No ale to nebyl vůbec žádnej problém, protože rozumíte, ne? On už byl pěkně nastartovanej, jo, a mně stačí fakticky málo. Já byla mokrá hnedle jak jsem ochutnala toho jeho ptáka. Nevim čím to je, ale já jak cítím chlapský maso, tak automaticky zvlhnu. A dneska teda taky. Stačilo si ho nasměrovat pěkně na kočičku, a byl vevnitř na to šup!

sazka-09 sazka-12 David jenom zakňoural blahem a už se mi sápal rukama po kozách aby si taky trošku máknul. No jasně, ne? Já mám totiž docela pěkný kozy. A David mi je teda docela příjemně masíroval a já se nabodávala na toho jeho ptáka a bylo nám úplně fuk že na nás ti jeho kámoči vejrají hladovejma očima.

sazka-13 Tak jsem se na ně usmála a povídám: „Nechcete se taky vsadit, co?“ a oni stáhli ohony a šli se zase posadit zpátky. Asi už neměli prachy protoře chutí měli dost. To jsem jim viděla i přes kalhoty. Ale co. Dobře jim tak.

Zatím se David začal osmělovat. Napřed jsem to musela všecko odpracovat sama, on si jenom ležel a užíval si jak se po něm vozím, ale pak začal víc a víc přirážet, a já měla co dělat abych se udržela v sedle.

Tak jsem si řekla že už je to dobrý, teď už se tutově udělá a budu mít padla. Tak jsem mu nafilmovala parádní orgáč, jako že jsem se udělala, ne? To každýho chlapa vždycky dostane.

sazka-15 No jasně že jo. Davida taky. Začal vyhazovat jako bejk na rodeu ale nevystřík se! Položil mne na bok, lehl si za mne a bral si mne takhle zezadu. Byl náramně tvrdej, funěl jako lokomotiva, vrážel ho do mně jako stroj, ale pořád ještě nebyl u konce. Pro mne to bylo pohodový. To znáte, ne? Takhle zezadu ji stačí jenom nastavit, a on si ten borec co ho máte za zády už nějak poradí. David se fakticky činil, a musím říct že to nebylo špatný šoustáníčko a docela jsem si to užívala.

Najednou se David ze mne vysunul a že prej ať si kleknu. Zezadu? No jasně. To mám taky ráda. Tak jsem na něj vyšpulila tu svou kočičku. Neřekla jsem ani prd, a už byl ve mně.

sazka-16 sazka-17 Zajel mi tam až po koule a rejdil na všechny strany. Opřela jsem se o ruce, a nastavovala mu dírku tak, abych si taky něco užila. Normálně jsem nepočítala že bych se taky udělala. Tak blbá nejsem. Ale co, David nebyl tak úplně špatnej, a jak se teďka rozbejčil tak to byla docela síla. A David se vysloveně propracovával k orgáči.

sazka-19 Mačkal mne rukama až to bolelo, vyloženě si mne chvílema rukama narážel na svýho ptáka. A vždycky když ho zarazil dovnitř, tak hlasitě hekl. No prostě už to měl na krajíčku. A já taky. Říkám si: Ještě dvě-tři mrdnutíčka, a… a… jooo… tyjo… OOOOOH! No normálně jsem se udělala! To byla síla! Zezadu si mně naráží David, vepředu čumím na jeho nadržený kámoše, a normálně se v pohodě udělám. Až se mi zatmělo před očima. A když jsem je otevřela, uviděla jsem na prostěradle před sebou vytlačený dírky od nehtů jak jsem do něj v tý křeči zasekla drápky.

sazka-20 A David? Ten jak viděl co to se mnou dělá, tak už taky mlel z posledního. Vjel hluboko do mně, že jsem ho cítila až v krku, chvilku tam zůstal, a  pak zařval až jsem se lekla. Vyjel ze mne jako namydlenej blesk, chytil mne za rameno, povalil na záda, a než jsem se vzpamatovala, už mi cákal do pusy semeno. On si ho prostě musel ještě vyhonit mně do pusy. No, naštěstí mi to nějak moc nevadí, a navíc: ještě se mi po tom nečekaným orgáči třásly kolena, takže jsem byla ráda že jsem ráda, a okolí jsem ani moc nevnímala. V klidu jsem spolykala ten náklad co do mně nastříkal, a ještě mu dočista olízala ptáka.

A ty prachy? Koukala jsem jako blázen. Normálně mi přidal ještě stováka navrch. To je teda grand! Kdyby nebyl tak rozhazovačnej, tak bych ho třeba i zkusila klofnout.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 143 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář