erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Preventivní prohlídka

prohlidka-001 Pracuji jako sestra ve všeobecné ambulanci se sympatickým doktorem Radkem. Jednou, když nám končily ordinační hodiny a už jsme si začínali balit věci a chystat se domů, zahlédla jsem v doktorově ruce časopis s nahotinkami, který se snažil schovávat mezi složkami, které si připravuje na noční službu. Protože se známe už dlouho a leccos si k sobě můžeme dovolit, neodpustila jsem si komentář : „Teda doktore, to jsem nevěděla, že jste na takovéhle věci, nechcete si radši najít opravdovou ženskou?“ Normálně si tykáme, ale občas z legrace si vykáme a tahle situace si o to vyloženě koledovala. Trochu se začervenal, ale hned se bránil: „Náhodou, to je studijní materiál, vždyť víte, v naší profesi se člověk musí stále vzdělávat.“ Kontrovala jsem se smíchem : „Jo, vážně, tak vzdělávat? Tak mi ukažte co to tam máte, ať se taky trochu přiučím!“

prohlidka-002 prohlidka-003 Podal mi časopis a postavil se mi za záda a koukal přes rameno. Obracela jsem stránku za stránkou a oba jsme komentovali různé polohy, modelky a vybavení chlapů a tak, no znáte to. Byla to docela legrace, ale při pohledu na souložící dvojice až čtveřice jsem začínala být docela nadržená a jak jsem si všimla, doktůrek zrovna tak. Navíc jsme při prohlížení, aby se nám stránky neleskly, přiblížili hlavy těsně k sobě a Radek mě jaksi mimochodem objal v pase. Rozhodla jsem se kout železo, dokud se zdálo žhavé, proto jsem prohlásila: „Ale nic moc nového jsem tady nenašla, kdybyste něco řekl, mohla jsem vás leccos naučit sama.“

„Na to přece není nikdy pozdě“ zašeptal mi do ucha a rukama mi pohladil prsa. Když viděl že se nebráním, dodal si odvahy a rozepnul mi knoflíčky u šatů a začal mi jemně laskat bříško a kozičky. Vzrušení z pornočasopisu a jeho horké dotyky způsobily, že jsem si sama zajela prsty do kalhotek, několikrát poškádlila vlhnoucí štěrbinku a poprvé vydechla rozkoší.

„Počkej, pomůžu ti“ znovu zašeptal a sjel svýma šikovnýma rukama do mého rozkroku a začal mi dráždit mušličku. „Ano pokračuj“ vzdychla jsem a pomalu se položila na lůžko. Roztáhl mi nohy a prsty opatrně zajel do mé již značně vlhké kundičky, pomaloučku mě šoustal prsty a mé vzrušení prudce vzrůstalo. Když jsem v klíně ucítila jeho horký dech a jeho jazyk našel můj poštěváček, musela jsem se kousnout do rtů abych hlasitě nevykřikla slastí.

prohlidka-006 „Teď jsi na řadě ty“ špitla jsem a Radek se bez protestování přesunul k mé hlavě. Pohladila jsem tvrdou bouli na jeho kalhotách a nedočkavě sáhla do poklopce. Doktorův nástroj už byl předpisově tvrdý a připravený k okamžitému použití. Chvíli jsem se mazlila se sametovou hlavičkou , laskala ji rty a jazykem a pak jsem ten tvrdý kolík dychtivě vsála do úst a začala ho vášnivě kouřit. Radek si zatím hrál s mýma kalhotkama, jejichž okrajem mi projížděl mezi závojíčky a stupňoval mé vzrušení.

„Ááách, už to nevydržím, pojď, vem si mě, hned teď!“ vyrazila jsem ze sebe. Roztáhl mi nohy a svým naběhlým údem mě několikrát projel ústí hladové kundičky a pak ho pozvolna zasouval dovnitř. „Jóóó, úúúúú“ sténala jsem a užívala jsem si každičký milimetr průniku. Miluju ten první zásun, když pořádnej macek pomalu roztahuje stěny mojí lasturky a ta ho pevně obemyká a přizpůsobuje se jeho velikosti. Zajel asi do poloviny, potom ho trochu povytáhl a pak ho do mě zarazil až po kořen až jsem kvikla překvapením.

Začal poctivě přirážet a dával mi vychutnat ten jeho kolík v plné délce. S každým přírazem jsem tiše vydechla „Jo,jo,jo…“ Pozvolna zrychloval a já jsem mu položila obě nohy na ramena a přitiskla stehna k sobě – jeho pták se tak ocitl v těsném sevření mé kundičky a naše spojení ještě nabylo na intenzitě . Poddávali jsme se vzrušení a svět kolem nás přestal existovat. Cítila jsem že za chvíli přijde můj první orgasmus když najednou…

prohlidka-010 „Dobrý den, jsem tu správně na preventivní prohlídce?“ ozvalo se nám za zády. Pane jo! To byl trapas. V ambulanci se objevila mladá holka, v ruce držela nějaký papír a tvářila se jako by nic.

„Kde..kde jste se tu vzala?“ vykoktal ze sebe překvapený doktor. „Zaměstnavatel mě posílá na nějakou preventivní prohlídku. Já vím že už máte po ordinačních hodinách, ale odešla jsem kvůli tomu dřív z práce a jindy fakt nemůžu. A zdálo se mi že něco slyším, tak jsem zkusila vzít za kliku.“ „A to neumíte klepat?“ spustila jsem pro změnu já. Na jednu stranu to byl trapas jako hrom, ale na druhou stranu takhle to přetrhnout před vyvrcholením, to se holkám zkrátka nedělá, takže jsem se cítila spíš naštvaně než trapně.

prohlidka-011 „Ale já jsem zaklepala“ . Asi holka nekecá, je fakt že mi bychom v té chvíli neslyšeli ani novoroční ohňostroj. Doktor se trochu sebral, sedl si za stůl: „Tak ukažte co tu máte“.

Holka mu podala papír, doktor ho přelétl pohledem: „Hmm, Kamila Votočková, komplexní preventivní prohlídka, tak se na to podíváme…odběry tu máte, to je v pořádku. Ták, posaďte se mi támhle na to lůžko, sestřička se o vás postará a já se vás zatím zeptám na pár věcí“. Doufám, že tohle vyrušení doktora moc nerozhodilo, co nejdřív tu káču vypakuje a pak dodělá co začal. S takhle rozdělanou kundičkou by se mi domů fakt moc nechtělo. Musím ale uznat, že se ta Kamila,nebo jak se vlastně jmenuje, umí docela ovládat. Ani slovíčkem či náznakem nedala na sobě znát, čeho byla před chviličkou svědkem.

prohlidka-012 No dobře, tak rychle, změříme tlak, zapíšeme do karty, ať to máme z krku. Doktor s ní zatím probíral všechno možné z anamnézy. Páni, ta ale má vyřídilku, kdyby nepřišla úplně nevhod, připadala by mi jako prima žába, ale takhle…

„Hm,hm, tak operace žádné, z léků berete jen antikoncepci..hmm.. kouříte?“ pokračoval Radek ve standardním výslechu. „Jo kouřím, ráda a prý hodně dobře“ přišla odpověď. Málem jsem se zakuckala a doktor taky jen na prázdno polkl. Kamila tam ale seděla úplně v klidu, jen jakoby mimochodem pootevřela stehna až se jí vyhrnula její kraťoučká sukýnka a vykoukly bělostné kalhotky.

prohlidka-013 Doktor se to rozhodl přejít mlčky a pokračoval v rutině „Tak já si vás ještě poslechnu“, vytáhl fonendoskop, ale evidentně byl na rozpacích, pro jistotu jí ani nepožádal ať si odloží a  přiložil sluchátka jen tak přes triko (mimochodem velmi průhledné a velmi sexy). Kamilka překvapila po druhé: „A tímhle nástrojem mě taky pak vyšetříte?“ zeptala se s nevinným výrazem ve tváři a sáhla Radkovi do rozkroku, kde se přes látku rýsoval stále ještě zřetelně naběhlý penis. Tak to už je moc, myslela jsem že ji v tu chvíli vyrazím z ordinace, ale slečna pokračovala, jak je jí líto že nás vyrušila a jak nás stejně už chvíli pozorovala a jak nám záviděla a jak moc toužila se k nám přidat a že by to vyrušení chtěla trochu odčinit. Vždyť říkám, vyřídilka co se jen tak nevidí, takže nás v tu ránu ukecala.

prohlidka-014 I když mě moc ukecávat nemusela, protože jsem stejně celou dobu nebyla schopná myslet na nic jiného než na to, jestli mě někdo dodělá. A doktor? Co ten si mohl přát víc, takže za vteřinku už zase seděl na lůžku, Kamila vysvobodila jeho mužství z nepohodlného objetí kalhot a začla mu okamžitě dokazovat, že s tím kouřením to nebylo jen plané chlubení.

Pozorovala jsem, jak její něžná pusinka dlouhými vláčnými tahy přivádí Radkův penis do špičkové formy. Přeci tady nebudu jen tak stát a dělat křena a hned jsem se ke Kamile přidala. Střídavě jsme vsávaly jeho tuhý penis hluboko do úst a mezitím se naše jazyky setkávaly na jeho naběhlém žaludu a při tom jsme si vyměnily i několik letmých polibků. Mojí postelí prošlo kromě řady mužů i pár žen, ale tahle mrška mě z nich vzrušovala nejvíc.

Kamila se ale asi dál nechtěla dělit o Radkovo péro a tak kousavě poznamenala: „Neříkal vám sestřičko náhodou pan doktor, že se máte postarat o MĚ?“ Ta potvora….ale co, má to mít!

Přesunula jsem se k jejímu zadečku a roztáhla půlky od sebe, abych viděla s čím mám tu čest. Úú, to je krása, už jsem se jí chtěla vrhnout do klína, když mě něco napadlo. No počkej ty jedna, pomyslela jsem si, sáhla pro špachtle do krku a roztáhla jimi její pysky a křikla na ní „Pokračujeme v prohlídce, teď řekněte á“.

prohlidka-019 Kamila se rozesmála až se málem udávila penisem, otočila hlavu, vyplázla na mě jazyk a řekla „Bé“. Co jiného se dalo čekat od takovho žabce,že. Ale konec legrace, její voňavá, mlaďounká a  už dosti mokrá kundička přímo žadonila o trochu něhy.

Nejprve jsem olízala šťávičku, která ji už tekla skoro až na stehna a pak pronikla jazykem do její sladké jeskyňky. Jejím tělem projela vlna vzrušení a Kamilka si klekla a vyšpulila na mě ten svůj nádhernej zadeček, abych se pohodlněji dostala k jejím otvůrkům. Při tom ani na sekundu nepřestávala kouřit Radkovo péro.

prohlidka-020 Naslinila jsem si prsty a nejprve jedním a pak dvěma vnikla do jejího vlhkého tunýlku. Při tom jsem špičkou jazyka dráždila okolí jejího análku. Kamila přirážela zadečkem proti mým prstům a vyrážela tlumené vzdechy rozkoše (když máte plnou pusu cizího péra, ono to jinak než tlumeně ani nejde). Když jsem se přesvědčila, že neprotestuje proti dráždění kakaové dírky, naslinila jsem si další prst a opatrně ho vsunula do úzkého zadečku. Šoustala jsem obě dírky a Kamiliny vzdechy nabývaly na intenzitě. Doktor se už nevydržel dívat na to, co tam kutím a zavelel : „Tak se votočte slečno Votočková a provedeme hloubkové vyšetření!“

„Ano pane doktore,“ způsobně odpověděla Kamila, vystrčila na Radka tu sladkou prdelku a znovu na mě zlomyslně vyplázla jazyk. A když už ho měla venku, hned jsem jí před obličej nastavila svojí roztouženou šterbinku. Začala mě hezky vylizovat, zkušeně a něžně, jako by v tom měla velikou praxi. „Jo,“ vzdychla jsem, ty jsi ale šikovná holka, pochválila jsem ji.

prohlidka-021 Mezitím doktůrek roztáhl její pevné půlky a jak byl v ráži plnou silou zajel svou tvrdou kládou do její dívčí pokladničky až si holka škytla.

„Pořádně jí vošukejte, pane doktore!“ povzbuzovala jsem ho, „Ať si slečna nestěžuje na zdravotní pojišťovně, že nedostala řádnou péči“. Jenže doktůrek povzbuzovat nepotřeboval. Předchozí přerušení vystupňovalo jeho nadrženost tak, že přirážel do Kamily jako by ji chtěl shodit z lůžka a jeho klacek s mlaskavými zvuky zajížděl do té svěží, chlípné pičky čím dál rychleji. Milá žabka jen slastně vzdychala a své vzrušení přenášela i na mojí kundičku, olizovala můj poštěváček a lačně sála mojí vlhkost.

Během divokého šoustání jsme plynule měnili polohy, Kamilka si lehla na bok, Radek jí mrdal ze zadu a já jsem na ní vystrčila zadeček a ona pokračovala ve fantastickém lízání mojí prcinky i prdelky. Najednou jsem cítila, jak do mě Kamila vráží jazyk čím dál zuřivěji, dokonce mě i trochu kousla mrška, a najednou vyrazila výkřik:

prohlidka-024 „Joo, teď, ted´ anooo, óóóó“ a vzepjala se ve svém prvním orgasmu. A vsaďte se, že to nebyl dnes její poslední. Holka si musela trochu odpočinout a tak byla řada na mě.

Položily jsme si doktůrka na záda a mladá se mu uvelebila svojí hlaďounce vyholenou buchtičkou přímo nad obličejem a za vteřinu už jemně přirážela proti Radkovu zvědavému jazyku. Já se s radostí ujala osiřelého penisu. Několikrát jsem ho ještě protáhla pusinkou, ale pak jsem se hned nedočkavě vyšvihla „do sedla“ a roztouženě jsem se nabodla na ten tvrdý kolík. Nadzvedávala jsem se a opět tvrdě dosedala do jeho klína, a vychutnávala si slastný pocit, jak čurák prudce narážel na dno mojí hladové kundičky.

Jenže myslíte si, že jsem si to stačila užít? Ta malá děvka snad jela na Duracellky. Už zase sténala slastí a vyháněla mě: „Sestři, teď zas já! Kdo je tady pacientka? Jestli v sobě nebudu hned mít tvrdýho ptáka tak asi umřu!“. Má pravdu mrška, pacientka je tu ona. Tak jsme si vyměnily místa.

prohlidka-028 Já jsem nabídla Radkovi svojí rozdělanou píčku, které se hned ujal s odbornou péčí. Lízat tedy to on umí! Jeho jazyk mě dováděl k šílenství. Kamilka se vrhla po ztopořeném údu jako by to dneska ještě neměla. Co dneska, apoň měsíc. Vrazila si ho do krku tak prudce, že se málem udusila.

Ale její frnda byla fakt potřebnější, pták se jí v puse ani neohřál, a už si ho cpala do promáčené kundy. Chvíli jsme s Kamčou vzdychaly rozkoší dvojhlasně ve stejném rytmu a společně prožívaná slast umocňovala naše vzrušení.

Ale ta holka je vážně neposeda. Za chvíli už nespokojeně vrtěla prdelkou a ozvala se. “ Já to mám stejně nějradši zezadu! A vy sestři, byste měla dohlédnout, aby to pan doktor udělal poctivě.“ No „pan doktor“ byl samotřejmě samá ochota, vyskočil jak zajda a hned si slečnu k sobě otočil zadečkem. Já si klekla pod ní a rozevřela prsty její voňavou mušličku, ústy jsem ještě překontrolovala, jestli má penis správnou tvrdost,aby si doktor snad neudělal ostudu, ale bylo to celkem zvytečné, ten klacek byl tvrdej jako kámen. Skoro jsem holce záviděla. Radek už na nic nečekal a zajel do Kamily jako nůž do másla. „To je ono, táák, táák,“ vzdychala Kamča, “ tak to mám ráda, šukej, šukééj!“ Pozorovala jsem zajíždějícího ptáka z několika centimetrů a přitom jsem té malé mršce olizovala poštěváček. No to ji rozpálilo doběla, rozkřičela se vzrušením a znovu se udělala. Radek jí ještě párkrát protáhl a potom si nás vyměnil. Moje kundička ho přijala s potěšením a já se nechala unášet rytmem tvrdých zásunů. Žabka ale nezahálela a přesto, že se ještě třásla po posledním orgasmu, začala alespoň olizovat Radkovy nástroje a občas si vpomněla i na mojí štěrbinku. prohlidka-037 Otevřela jsem stavidla vášně na plno a v divokých přírazech jsem také vyvrcholila. Bylo na čase si trochu oddechnout. Zatáhla jsem slečnu Votočkovou zpátky na lůžko, lehla si pod ní a přitáhla si k obličeji její sametovou prdelku. Musím uznat, ta holka má opravdu nádhernou kundičku. Roztáhla jsem její pysky a znovu se vydala jazykem na průzkum její vlhké jeskyňky. Pacientka mi to ale nezůstala dlužná, vděčně se sklonila k mému klínu a oplácela mi stejnou mincí. Byla to nádhera. Klíny jsme si vycházeli vstříc, užívaly jsme si hebkosti našich těl a vychutnávaly si šťávu bohatě proudící z našich broskviček. Radek ale opět překvapil. Bůh ví odkud vytáhl skleněný kolík a jemně mi ho zasunul do kundičky. Studené sklo chladilo rozpálené stěny mé svatyňky a tělo mi zalévala další vlna rozkoše. Ještě chvilku mě šoustal hladkým dildem a pak ho předal Kamile, která nepřestávala v olizování mého klína. Ta ochotně pokračovala v započatém díle, jen trochu přivrdila a zrychlila pohyby.

prohlidka-040 Radek nás zatím obešel a nabídl mi penis, který v přestávce trochu ochabl. S radostí jsem ho sevřela rty vlhkými od Kamilčiny kundí štávičky a začala ho kouřit.

Vychutnávala jsem si pružnost nalévajícího se žaludu, olizovala jsem jemnou kůži opět tvrdnoucího mužství a pouštěla si ho hluboko do krku. Doktor si to pěkně užíval a šeptal mi: „Kuř mě ty moje couro, hezky mě vykuř“ Asi jsme se nechali unést a na Kamilu trochu zapomněli, protože se ozval nespokojený hlas: “ Co tady musí chudák holka udělat, aby jí někdo pořádně vojel píču?“

„Promiňte slečno, hned to napravím“ zahlásil Radek a hnedle se zabořil do její kundičky. „No konečně…“ zabrblala ještě, ale nebylo ji skoro rozumět, protože už se zase věnovala mému klínu.

prohlidka-041 Všechna čest, starala se o mě opravdu poctivě. Jenže to by snad ani nebyla ona, kdyby za chvilku zase něco nekecala. Ta čubka je fakt strašná drnda!

„Hele, když už jsem u doktora, to bych taky měla dostat injekci do prdelky, ne?“ „Já ti tu prdel rozpíchám celou, ty malá kurvo“ zařval na ní doktor a hned ji vrazil palec do análu. “ Páni, ten je teda úzkej“ řekl s obdivem a aby se neřeklo, párkrát prstem v prdelce zakroužil. Pak uznal že už by příprava stačila a rovnou tam nacpal to svoje výstavní péro.

prohlidka-044 Kamilka, ještě trochu vystrašená předchozím křikem jen zalapala po dechu: “ Ne, prosím néé.. já…já… to tak nemysle…jo…la jo, ten je…jo.. tak…jo.. velkej….jooo…jóóóó.“

Pozorovala jsem, jak čůrák zajíždí do té těsné prdelky, poslouchala Kamilčino sténání a abych se nenudila olizovala jsem tu chlípnou rozmrdanou pičku. Kamča si to užívala, chvílemi vyrážela neartikulované skřeky a mezitím povzbuzovala: „Nepřestávej…mrdej.. jo…vííc, ještě, ještě….mrdej mi mojí prdel….ano, ještě…“ Pak si ji doktor postavil k lůžku a znovu jí zajel do zadku „Ty jsi pořád tak krásně těsná!“ pochvaloval si „taková úzká prdelka si zaslouží pořádně vymrdat“.

prohlidka-047 Já se posadila před naší perverzní pacientku a doširoka roztáhla nohy. Kamila se opět chopila skleněného kolíku a jak byla vzrušená, poměrně drsně mi ho vrazila do kundy a začala mě s ním tvrdě šukat. Holky ale vědí jak na to – nebolelo to, naopak, šoustala mě tak šikovně že jsem byla vzrušená, jak kdyby mě šukal ten nejlepší milenec. Když mi pak přilízla poštěvák, cítila jsem, že se blíží můj další orgasmus. K tomu ale nedošlo, protože ti dva už zase měnili polohu. Doktor si lehl na lůžko a Kamila se na něj narazila – jak jinak – zase análkem. Jenže tím pádem se mi ta malá děvka přestala věnovat. Co si člověk neudělá sám.. ..nadrženě jsem chňapla po dildu a pokračovala v obdělávání své pičky. Při tom jsem ještě stihla laskat Radkovo mužství i její škebličku. „Líbí se ti moje úzká dírka, líbí se ti moje prdel ?“ dorážela Kamila, „Líbí? Tak ji mrdej… dělééj…tvrdě..tak..tak !!!“ To už se ale oba blížili do finále. Kamča lapala po dechu a Radek vypadal, že už má výstřik na krajíčku. Když už je holka u doktora, tak to zakončíme nějak stylově, rozhodla jsem se. prohlidka-053 Nekompromisně jsem jí vytáhla ptáka ze zadečku, naštelovala si Kamilu na lůžku, vytáhla jsem plastový zavaděč na anální vyšetření a vrazila jí ho do prdelky a Radek ji nacpal svého bijce hluboko do krku. To byla pro ní poslední kapka a tělo se jí roztřáslo a vykřikovala “ Úúúž …..zase…jsem..!!!!“

Radek ke mně přistrčil svého ptáka a sotva jsem se ho dotkla špičkou jazyka začal stříkat jak požárnická hadice. Snažila jsem se pochytat do pusy co nejvíce spermatu a pak jsem tu horkou tekutinu pouštěla do Kamilčiny prdelky. Ta drzá štětka se zmítala v posledním orgasmu a hladově olizovala zbytky milostné tekutiny z Radkova čůráku.

„To je mňamka…chci víc…víc!“ Protože si to holka dneska zasloužila , dovolila jsem ji smetanu olízat z plastové trubičky, kterou jsem jemně vytáhl z její rozšukané prdelky. Za to mi věnovala tak hříšný polibek ochucený mužským semenem až se mi zatmělo před očima. „Příště ti to oplatím miláčku“ zašeptala mi ještě do ucha, pak na sebe rychle hodila oblečení a zmizela ve dveřích. „Hele, zapomněla si tu to potvrzení“ všiml si doktor. „Hm tak to se pro něj bude muset vrátit“ pomyslela jsem si s úsměvem a při tom jsem cítila, jak se mi rozkrokem opět rozlévá příjemné vlhko.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 117 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Komentáře na téma “Preventivní prohlídka” (celkem 5)

Napište komentář