erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Vánoční besídka

Už to bude pár let, co jsme měli takovou partu, která hrála divadlo. Byli jsme opravdoví „ochotníci“, kteří nehrají pro peníze, ale pro radost. O umělecké hodnotě našich vystoupení si může každý myslet svoje, ale nás to bavilo. A asi jsme nebyli tak nejhorší, protože nám jednou bylo nabídnuto abychom uspořádali vánoční besídku pro školáky.

Nikdy jsme sice nic podobného nedělali, ale souhlasili jsme hned. Dali jsme dohromady jednoduchý program, ve kterém bylo devadesát procent improvizace. Jednak proto, že improvizace každé vystoupení oživí, a jednak proto, že improvizovat znamenalo neučit se text. Proto byla improvizace velmi důležitou součástí všech našich vystoupení. Vsadili jsme na i tentokrát, a opět úspěšně. Bylo nás ten večer pět: já jsem celý večer moderoval, David dělal Santa Clause, a holky – Jana, Andrea a Erika byly za anděly.

Děti jsou vděční diváci, a jejich přirozený zájem ještě podpořený dárky které se na besídce rozdávaly byly základem toho vydařeného večera. Pravda, občas jsme se zapotili. Sem-tam dialog na pódiu utichl, a všichni pátrali v paměti, jak dál. Ale nakonec se vždy někdo chopil nějaké myšlenky a překlenul tíživé ticho anekdotou, vtipnou poznámkou, a v nejhorším případě kotrmelcem. Ten zabírá vždycky.

Zkrátka, po skončení toho večera jsme byli utahaní, ale spokojení z dobře vykonané práce. Jako vždy po představení, i tentokrát jsme se posadili a poklábosili. Jako vždy jsme si pro tyto účely přinesli pár lahví vína, abychom neseděli nasucho. Ale tentokrát se naše zásoba pití nečekaně rozšířila o lahve, které nám věnoval podnik, pro jehož děti jsme celou akci pořádali. Možná právě tyto promile navíc způsobily, že se naše klábosení protáhlo víc než obvykle.

besidka-03 besidka-04 Vzhledem k tomu co jsem řekl, není divu že další moje vzpomínky jsou útržkovité. Tančil jsem s Erikou, a ostatní nám k tomu zpívali a tleskali do taktu. Erika se mi vždy hodně líbila, a přiznávám dobrovolně, že moje ruce se příliš nedržely míst doporučených tanečním mistrem v hodinách společenského chování. Erika také nic nenamítala, pouze když jsem začal dolovat její poprsí z těsného sevření šatů, zmohla se na náznak nesouhlasu. Ale David, který byl také zvědavý, jak je Erika nahoře vybavená přestal zpívat taneční doprovod a začal skandovat „striptýz, striptýz!“.

Erika se začala pod mýma rukama vlnit do rytmu, a já ji postupně zbavoval šatů Za chvilku už před námi stála jenom v prádle a ukláněla se za našeho potlesku. Když se nasytila našeho obdivu, podívala na nás významným pohledem: „A teď bude na oplátku pánský striptýz, ne? Mně by například hodně zajímalo, co si do kalhot nadělil Santa Claus!“ …a iniciativně se vrhla na Davida a začala ho zbavovat tradičního červeného kostýmu.

besidka-01 besidka-02 David se bránil jenom chabě: „Bacha, holky! Pozor na knoflíky! Opatrně, vždyť je to z půjčovny!“ Ale netrvalo dlouho, a holky mohly konstatovat, že svatý muž byl štědrý nejen k druhým, ale i sám k sobě. Andrea navíc upozornila, že taky báječně chutná. Zasunula si Davidův penis hluboko do krku, chvíli ho blaženě sála, se slovy: „No schválně, ochutnejte taky!“ ho přenechala Erice, která už po něm natahovala ruku.

Já měl právě v tom okamžiku na klíně Janu. „Nejlíp chutná pěkně rozdělaná šťavnatá broskvička!“ prohlásil jsem rezolutně, protože moje prsty právě jednu takovou našly. Andrea se chvíli hádala, a nakonec rozhodla, že se to musí porovnat. Koukal jsem jako blázen, když jsme pozoroval jak si holky střídavě lízají pičky, a střídavě převalují v ústech naše penisy, a přitom debatují, co jim chutná víc! Za chvíli to bylo ale stejně jedno, protože se rozpoutala pěkně divoká šukačka, systémem každá s každým, a částečně taky každá s každou. Holky se rády vzájemně mazlily, ale nakonec vždycky skončily u mne nebo u Davida.

besidka-15 besidka-13 Pozoroval jsem Janu, jak si nechává od Andy a Eriky vylizovat štěrbinku, zatímco David zpracovával Eriku pěkně zezadu. Bylo vidět že Jana to má už na krajíčku… Vstala a otočila se ke mně zády. „Udělej mi to! Ošukej mne!“ zaprosila a vystrčila na mne svou mušličku. Vzrušením se jí třásla kolena, po stehnech jí stékaly čůrky kundího mlíčka, smíšené se slinami jejích kamarádek. Jakmile jsem do té promazané škvírky zasunul svého ptáka, Jana zařičela rozkoší a udělala se.

„Ty si myslíš že je tohle všechno?“ zeptal jsem se. Chytil jsem Janu za boky a zarážel do ní tvrdě svůj kůl. Zrychloval jsem tempo, až… až se Jana udělala znovu. Ale to už na její místo nastoupila Erika. David zatím obšťastňoval Andreu, prostě – jelo to na plné obrátky.

besidka-14 Dnes už asi nikdo nespočítá, kolik orgasmů jsme tenkrát společně absolvovali. Tahle divoká jízda trvala celou noc, a rozcházeli jsme se až k ránu. A můžu vám říct, že od toho večera měla naše pravidelná posezení po představení úplně jiný ráz než dřív.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 147 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Komentáře na téma “Vánoční besídka” (celkem 2)

Napište komentář