pornhub-video PornHub.com je je jeden z největších porno serverů. Stáhněte si video na své PC. Vložte odkaz na vybrané video a klikněte na „Get Download“. Dole se vám vygenerují odkazy na stažení souboru v dostupném rozlišení.

Stáhněte si do svého počítače

Postup stahování je následující:
  1. Najděte si přímo na PornHub.com video, které si chcete stáhnout.
  2. Zkopírujte adresu (URL) , kterou najdete v horním řádku svého prohlížeče. Adresa začíná https://www.pornhub.com/…
  3. Zkopírovanou adresu vložte do řádku Vložte URL… na této stránce a klikněte na Get Download.
  4. Za několik vteřin se o něco níže zobrazí náhled videa a pod ním najdete odkazy, na kterých si můžete video stáhnout. Pokud je video dostupné v různých kvalitách rozlišení, bude zde pro každé rozlišení jeden odkaz.
  5. Stažení provedete kliknutím na příslušný odkaz. U některých prohlížečů se může stát, že se video namísto stažení začne přehrávat. V takovém případě klikněte na odkaz pravým tlačítkem myši a z lokálního menu vyberte Uložit odkaz jako.

Zkoušejte, testuje, pište

Stahování je zde prozatím jen na zkoušku. Když tady najdete chybu, napište mi na admin@storyboard.cz. Stejně tak mi dejte vědět, jestli byste uvítali podobný nástroj i pro jiné servery. Prozatím neřeším kontrolu chyb: pokud vložíte neplatný odkaz, nebo pokud se někde něco zadrhne, tak se prostě nic nezobrazí.

Co stahování videa umí a neumí

Stručně řečeno: můžete si stáhnout na svůj domácí disk každé video, které najdete na PornHub.com a ve kvalitě, která je tam dostupná. Nic víc, ale ani nic míň. Nedostanete se tak tedy k plným filmům nebo k videoklipům v lepším rozlišení, než je na PornHubu. Stahování je dobré, pokud si na vlastním disku děláte knihovnu oblíbených filmů, nebo pokud se vám při online sledování video „seká“. Video si můžete v klidu stáhnout a poté skouknout bez ohledu na kvalitu připojení.