Včera večer

Venku se už stmívalo a já jsem se těšila na toho tajného návštěvníka, který mě měl potěšit svou návštěvou. v duchu jsem si slibovala nějaké ty nemravnosti, protože jsem už dlouho neměla pořádný sex.

Zazvonil zvonek, vyběhla jsem z koupelny jenom v župánku a pod ním se skrývalo moje roztoužené tělo.
"Ahoj" … ""Ahoj, pojď dál". A tak tedy vešel. Jeho oči zkoumavě prohlížely moje tělo a skulinky v županu. To co mohl zahlédnout byly dlouhé nohy a pěkné pevné trojky. Zbytek mu zůstal schován pro pozdější chvíle.

Pozvala jsem ho do obývacího pokoje, kde už bylo připravené občerstvení a láhev šampaňského. Posadil se naproti mě do křesla. Seděla jsem přímo naproti jeho očím, pohodlně – s mírně roztaženýma nohama. Neodhalila jsem mu tím naprosto všechno co můj župan skrýval. Snažila jsem se tak nabudit jeho zvědavost a touhu. Ale škvírkou mezi stehny prosvítala moje natěšená štěrbinka.

Po krátkém povídání si přisedl ke mě na gauč a začal mi jemně jezdit po rameni a hladit po vlasech. Do ucha mi prozradil – že se na mě moc těšil. Naše rty se spojily v polibku, jazyky se nám proplétaly čím dál zajímavěji a vášnivěji. Začínala jsem pěkně vlhnout a ani on nezůstával v klidu.
Z vlasů mi sjel rukou k pásku od županu, rozvázal ho a rukou mi začal hladit bradavky. To jako by do mě čert vjel – moc krásný a vzrušující pocit. Mačkal ty moje kozičky tak fantasticky, že jsem byla okamžitě mokrá a připravená.

Rozhrnul župan a prohlídnul si mě celou, roztouženou. Položil mě na gauč a svými ústy se vnořil do mé kundičky. Rozevřel ji prsty a začal jí krásně a dlouze prolizovat a dráždit jazykem poštěváček. Kroužil kolem něj a něžně ho lízal a stiskával zoubkama, že jsem byla na samém kraji rozkoše.Pomalu ke svému jazýčku začal přidávat prstík, kterým začal dráždit ten můj otvůrek plný touhy. Jemnými a pomalými tahy mi to krásně dělal. Přitom olizoval poštěváček. Nevěděla jsem ani čí jsem – ale bylo to nádherné. Do ticha a slastného mlaskání mojí vlhké štěrbinky se ozvalo: Dost! Teď já tobě.!

Klekla jsem si před něj, rozepla nadouvající se poklopec a z něj vyprostila přenádherný penis. Jo … tak tohle bude extra materiál na kouření – proběhlo mi hlavou. Něžně jsem ho olízla a nechala ho zajet do pusinky. On jen strnule seděl opřený o gauč a vychutnával si tu mojí hru s jazykem a ústy. Dlouze jsem mu ho sála a dráždila jazykem. Moje pusinka totiž miluje kouření takového extra ptáka. K jazyku a dráždění pusou jsem přidala ještě ruku. Začala jsem mu ho k tomu ještě hezky pěkně pomalu honit.

Když už to vypadalo, že by mohl vystříknout – tak jsem vstala … shodila ze sebe župan a nasedla na něj a začala ho pěkně pomalou ojíždět. Hladil mi kozičky, dráždil bradavky a pomáhal mi přirážet do mojí kundičky. Pevně mě chytil za zadeček a nechal mě dělat si s ním ,co se mi zachce. Kundička mlaskala radostí nad tou rozkoší a já i on jsme byli v sedmém nebi.

Pro chvilku odpočinku jsem si klekla na všechny čtyři a nechala jsem ho vjet do mě pěkně zezadu. To byla ale neskutečná slast! Chytil mě za kozičky a začal mě divoce píchat do mého otvůrku, že se moje kundička začala okamžitě svírat v orgasmu. Bože , ještě… nepřestávej… křičela jsem na celý pokoj do té doby , dokud to neodeznělo.

Pak jsem se otočila a klekla jsem si před něj a vzala si do parády toho jeho ptáka. Lízala jsem ho a krásně honila rukou. Moc moc jsem toužila cítit to jeho horké stříkající sperma na svém jazyku a ochutnat něco tak dobrého. Ještě chvilku jsem plynule střídala pusinku, jazýček a honění a začala jsem cítit známé tepání nadrženého údu a během chvilinky mi začalo stříkat to horké semínko do mých úst. A že ho nebylo málo. Všechno jsem spolykala … a dožadovala se pokračování, ale o tom až někdy příště.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 10 návštěvníků   Průměr: 3.2]

Napište komentář