Vana

Ležela tiše ve vaně plné pěny – rozjímala, přemýšlela , kdo ví.
Pomalu se otevřely dveře a do koupelny vkročil on. Nečekala ho , nevěděla o něm. Měla zavřené oči a z vany jí koukala jen hlava.
Přišel blíž a začal ze sebe postupně svlékat kousky toho všeho, co měl na sobě. Potichu, pomalu – tak, aby jí překvapil. Měla to totiž ráda tak trochu nečekaně. Byla pak vždycky hrozně vzrušená a roztoužená. Po chvilce tam stál nahý, prohlížel si ji ve vaně a jeho úd se s pohledem na ni stával větším a větším, začínal po ní víc a víc toužit. Chtěl ji, chtěl ji vzrušovat, líbat ,hladit , prostě se jí dotýkat a udělat šťastnou.

Přistoupil k vaně, kleknul si a jednou rukou zajel pod vodní hladinu. Hladina se neznatelně zavlnila a z pod ní vykoukly ty nádherné ňadra, co tak moc rád laskal, líbal, hladil. Jeho ruka směřovala k nim. Zašeptal směrem k jejím uším – "Nech oči zavřené – prosím" a jeho ruka našla cíl. Prsa okamžitě zareagovala na jeho doteky – bradavky vystoupily a jako by říkaly – nepřestávej! Nikam nespěchal. Hladil je pomalu a něžně. Hladil jí všude a moc rád. Opisoval dlaní křivky jejího tělo. Její dech se prohluboval. Věděl totiž co na ní platí 🙂 Když už si myslel, že je třeba, pohladil znovu její tělo,pohrával si s ní. Jeho prsty jí na bříšku malovaly obrázky, psal jí tam vzrušující vzkazy a  při tom sjížděl rukou níž a níž, přes pupík, bříško, klín, stehna až k jejím kotníkům. Něžně jí masíroval chodidla, hladil jí po kotnících, vzal si mýdlo a důkladně jí umyl každý záhyb na jejích chodidlech a pak putoval zase zpět přes lýtka a stehna k jejímu klínu. Pomalinku, letmými dotyky se dotýkal toho pokladu, který tam ona má

Tam se na chvíli zastavil.jeho nezbedné prsty něžně začaly vklouzávat hlouběji do jejího klína, do toho lůna, kam se on tak rád noří. Ona neznatelně povolila sevření nohou a nechala ho vklouzávat a hrát si v jejím klíně. Hrál si opravdu důkladně, jí se to moc líbilo. přejížděl jí po tom hrbolku, který hrozně rád hledá a laská. Našel a nepřestával, byl opravdu moc něžný, nespěchal. Svými pohyby mu začala jít naproti. Dráždil ji krásně, vášnivě , přestala být unavenou a stala se z ní roztoužená kočička, která pod jeho prsty úžasně vrněla.

Jeho úd už byl v pozoru, trčel směrem k ní a moc jí chtěl. Strašně moc do ní chtěl vniknout, poznat zase to horko a neskutečné vlhko jejího klína. Moc rád se s ní miloval. Něžně a dlouze
Vklouznul tedy za ní do vany. Přijala ho a začala ho něžně hladit po zádech. Její ruce jezdily po všech zákoutích jeho těla. Vždy nenápadně zavadila rukou o jeho penis, vždy se u něj na chvíli zdržela a pohrála si s ním. jeho to víc a víc vzrušovalo. Dělala to pomalu, něžně, nespěchala a tím ho ještě víc vzrušovala. měla ho v ruce a pohybem své ruky ho neskutečně dráždila.
Najednou se přitáhla k jeho ústům, vášnivě ho políbila – jejich jazyky se na dlouhou dobu propletly. Řekla mu do uší – "Chci Tě, hrozně moc Tě chci!!"
Nečekal, něžně jí dal nohy na okraje vany a kleknul si před ní. Pomalu, pomaloučku si na ni lehl. Jak se k ní přibližoval – tak jeho penis začal vklouzávat do její štěrbinky, která byla z jeho hrátek už celá vlhká. Zasténali oba dva, bylo to jedinečné. Koupelnou se začaly ozývat tiché vzdechy, on pomalu přirážel , přitom jí hladil po prsou, hrál si s nimi a ona zase na oplátku hladila jeho záda a něžně stiskávala jeho překrásný zadeček. Měnil rytmus jejich milování, jejich steny se stávaly hlasitějšími. Neznatelně jí políbil na rty a do vlasů a pošeptal jí – „vstaň, prosím“. Vstala a udiveně se po něm podívala. Kapky vody dělaly její tělo ještě krásnějším, miloval ji. Postavil se k ní čelem , nadzvedl jí pravou nohu a trošku se snížil. To aby do ní mohl pomalu vniknout. Její noha se obtočila kolem jeho stehna a on měl volný průchod k dalšímu pokračování jejich koupelnovému milování… Držel jí za zadeček, líbal ji, přirážel. Hrál si s jejím tělem. Jeho dotyky byly úžasné. Hladil snad každý centimetr jejího těla.Byli na vrcholu blaha, když to najednou na ní začalo pomalu přicházet. Pokračoval v milování, nepřestával a začal to tam dole cítit. Vklouzl svým jazykem do jejích úst a oba dva si hlasitě vychutnávali příchod jejího orgasmu. „Bylo to nádherné“, řekla mu.

Prosím, otoč se, ukaž mi zadeček – moc bych si přál se s Tebou milovat zezadu. Otočila se, jednu nohu položila na vanu a on nečekal a vniknul do ní. Měl to tak moc rád … to ona věděla. Hladil jí po zádech, po prsou, jeho ruce stále jezdily po jejím těle. Najednou poznala, že to na něj přichází. Stisknul jí zadeček, tiše zasténal a naplnil její štěrbinku … Vydechl – „Krásné …“

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 27 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář