erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Únosem ku slasti

El
Bylo krásné poledne, když jsem se procházela v parku. Najednou jsem za sebou zaslechla kroky. Když jsem se chtěla otočit, někdo mě zezadu chytil a přidržel mi ruku na puse. Měl v ní něco mokrého. Najednou byla tma.

Když jsem přicházela k vědomí, nic jsem neviděla a nemohla jsem se hýbat. „Co se to děje?“ zeptala jsem se vyděšeně. „Teď si s tebou budu hrát“, řekl hlas, který mi připadal jako hlas mého přítele. To mě vzrušilo a zároveň trochu uklidnilo, ale pořád jsem si nebyla jistá, zdali je to on a jestli jsem v bezpečí.

Byla jsem úplně nahá, a tak jsem cítila, jak se po mém těle line osvěžující chlad. Ležela jsem na zádech, ruce a nohy jsem měla pokrčené, spoutané a připevněné daleko od sebe k posteli za zápěstí a kotníky tak, aby se s nimi nedalo pohnout ani o centimetr.

unosem-ku-slasti-01

Ucítila jsem horký dech na svém krku. „Teď jsi jenom má“, zašeptal mi do ouška. „Co po mě chceš, co se mnou bude?“, zeptala jsem se se strachem v hlase, ale vzrušeně. Už teď se mi chvělo celé tělo. „Chci Tvůj orgasmus, ale chci, abys mě prosila, ať Ti ho tam vrazím“, zašeptal mi do druhého ucha a pak mě do něj lehce kousl. Chvíli se nic nedělo, ale moje kundička byla čím dál vlhčí, napjatá z toho, co se bude dít. Ta tma a očekávání bylo vzrušující.

Najednou jsem ucítila led na své bradavce. Celé mé tělo sebou nekontrolovatelně cuklo. Led se přesunul na druhou bradavku a s tou první si začal prohrávat jazyk mého únosce. Něžně po ní klouzal a jeho tempo se zrychlovalo, s tím i pohyb ledu na druhé bradavce. „Nech mě být, svůj orgasmus Ti nedám“, vysoukala jsem ze sebe trhaně, přitom mi přišlo, že každou chvíli budu i takhle. Když už jsem měla na krajíčku, moje svaly se napínalo a já stále opakovala, ať přestane. Najednou opravdu přestal. To pro mě bylo velmi trýznivé, ale pak jsem ucítila opět chlad, tentokrát na svém bříšku a směřoval dolů. Když se dostal na můj klitoris, vystřídalo ho opět to známé teplo jazyku únosce. Jeho tempo se opět zvyšovalo a já se začala vzpírat, ruce i nohy tlačily na své věznitele. „Ty hajzle“, procedila jsem mezi zaťaté zuby, „nikdy mě nedostaneš, já jsem pánem svého těla“. Strčil špičku jazyka dovnitř a pohrával si na vstupu do mě.

„Dost, už přestaň“, zakřičela jsem, když jsem věděla, že se opět blíží orgasmus. Najednou zpomalil, zato mě začal lízat drsněji, při každém tlaku, když šel jeho jazyk po mém klitorisu směrem nahoru, sebou mé tělo škubalo. Ten pocit byl tak mučivý, už jsem se blížila vrcholu, ale potřebovala jsem, aby zrychlil, jenže jsem nesměla podlehnout a přiznat to. Byla jsem tak blízko, má šťáva ze mě vytékala. Už to bu… Moc dobře věděl, že se blížím, a tak zase přestal.

Slyšela jsem, jak něco zašustilo, když v tom jsem na své kundičce ucítila teplý žalud, tvrdý jako kámen, navíc úplně mokrý. „Takhle moc mě vzrušuješ, ty děvko“, řekl chladně. „Dej ode mě toho svýho čůráka pryč!“, hláskovala jsem potichu, celý obličej v křeči a hlava mi při tom pulzovala stejně jako moje nadržená kunda. Začal mi ji svým údem honit, pomalu, ale pevně, ona neustále cukala a s každým sevřením z ní teklo. Moje tělo se chvělo, svíralo, tak moc jsem chtěla, aby mi ho strčil dovnitř. „Prosím“, šeptala jsem. „Chceš, abych přestal?“, řekl, začal zrychlovat a jeho druhá ruka mi sevřela krk. „Prosím, strč mi ho dovnitř“, šeptala jsem se slzami v očích prosebným tónem. „Neslyším Tě, co chceš?“ ptal se hrubě a sevřel můj krk ještě více, ale tak, aby mě neškrtil. „Šukej mě, dělej, prosím“, vyjela jsem na něj.

V tom jsem cítila, jak mi celý jeho velký teplý tvrdý penis proniká do těla. Zarazil mi ho tam rychle a tvrdě, přesto jsem vnímala každý milimetr, a když byl nadoraz, hlasitě jsem zasténala v pulzující rozkoši. Neustále pak přirážel a můj orgasmus tak prodlužoval. Křečovitě jsem svírala postel a nic jiného než tu slast v mé vagíně jsem nevnímala. „Aaaah“, křičela jsem a slzy rozkoše mi stékaly po tváři.

Po dlouhém orgasmu ho ze mě pomalu vytáhl, jak byla moje vagína stažená, bylo to pro oba hodně intenzivní. Za chvíli jsem cítila, jak mi povoluje kotníky z otěží. Dostala jsem strach, co se mnou bude dál, ale nezmohla jsem se ani na slovo, natož, abych se bránila. Pomalu mi zvedl levou nohu a najednou cvakla pouta, a tak moje noha visela ve vzduchu. Totéž opakoval i s pravou, a tak byl můj zadeček ve vzduchu, nohy daleko od sebe, stejně jako mé půlky.

Ruka věznitele mi přejela přes klitoris směrem k zadečku, po cestě sebou nabrala pořádnou dávku mé předchozí slasti. Prstem přejížděl po mé zadní dírce, což mě přivádělo k šílenství. Teď jsem ho chtěla strčit do obou. Najednou do mě celý jeho prst pronikl. „Aaaah“, zasténala jsem a trhla celým tělem. Svůj prst pomalu vytáhl. Když v tom mi zvedl hlavu a umístil mi do pusy roubík se slovy: „Teď už nic říkat nebudeš.“ „Mmm“, vydala jsem ze sebe a škubala svým zadkem. Plácl mě přes něj, až to mlasklo a opět strčil prst dovnitř, ven a zase zpátky. Nádherně to klouzalo a opět ze mě pořádně teklo, díky čemuž byl můj zadeček neustále mokrý. Prst již nechal uvnitř a začal s ním pomalu kroužit.

Najednou jsem zaslechla vibrování. Přiložil vibrátor k mému klitorisu, chvěla jsem se a mumlavě naříkala. Teď se mi stahovala nejen kundička, ale také můj zadeček. Náhle jsem sebou opět trhla, ztuhla a cítila, jak ze mě stříká.

Vibrátor mi plynule zastrčil do kundičky. Byla krásně stažená. Rozkoší jsem se prohnula v zádech. Vyndal ho a než jsem se vzpamatovala, odpoutal mě, otočil na bříško a znovu spoutal. Ještě jednou se vibrátorem vydal dovnitř, kde nabral šťávu a zamířil k zadečku. Pomalu mi ho strčil dovnitř a začal mě líbat na zádech. Jeho dech mě příjemně hřál. Přesunul se mi na krk a s něžnými polibky mi svým penisem pronikl do volné dírky.

unosem-ku-slasti-02

Rytmicky do mě pronikal a lehce přirážel. Nebylo to ani příliš rychlé a ani pomalé. V líbání mých zad a krku nepřestal ani na vteřinu. Moje tělo se opět snažilo svinout ve velmi hlubokém orgasmu, nepravidelně pulzovalo. Svůj penis ze mě vytáhl a nahradil ho druhým vibrátorem, který mi dráždil nejen bod G uvnitř, ale také poštěváček. Vibrátorem v mé prdelce začal pohybovat směrem ven a dovnitř. Vtom mnou projel další orgasmus. Líbal mě a kousal, zatímco si mé tělo i mysl užívaly tu slast. Vibrátor mi ze zadečku pomalu vytáhl a nahradil ho svým penisem. Moje vagína svírala vibrátor a já se zakousla do roubíku. Začal mě vášnivě šukat, přirážel, chytl mě za vlasy a zakousl se mi lehce do krku. Dostavil se mi nejmokřejší orgasmus, totálně jsem stříkala, když v tom se ke mně přidal, své sevření i stisk zubů upevnil a hlasitě zasténal. Jeho tělo do mě ještě několikrát nekontrolovatelně přirazilo.

Po chvíli mě osvobodil, vyndal roubík, rozvázal oči a přetočil mě na záda. Matně jsem přes své řasy uviděla svého přítele. „Krásný den, má lásko“, zašeptal, políbil mě na rty, přikryl dekou, přehodil svou ruku přese mě a lehl si vedle. „Jak se ti to dnes líbilo?“ zeptal se s úsměvem na tváři. „Nádhera“, odpověděla jsem, přitulila se a rázem usnula.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 139 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář