To byla noc

Roman

Včera večer jsem se při cestě domů zastavil v obchodě, abych nakoupil potraviny, protože mě čekal volný víkend, a to bez manželky. Ta se domluvila s kamarádkami wellness víkend někde na Vysočině. Při hledání zboží regálech jsem natrefil na pár známých tváří, sousedů a sousedek a po zaplacení u pokladny jsem se odebíral k domovu.

„Počkejte na mě“, slyším volání za mnou a při otočení dozadu jsem spatřil sousedku Janu, která bydlí o dvě patra nad námi.

„Můžu jít ten kousek s Vámi?“ Proč ne a kývnul jsem hlavou, obě ruce jsem měl plné, v jedné balení minerální vody a v druhé tašku s nákupem.

„To povezete na chatu autobusem?“ zeptala se Jana a já se na ni nechápavě podíval. „No viděla jsem paní odjíždět Vaším vozem?“

„Aha, ne ona jela relaxovat s kamarádkami někam do wellnessu, takže budu o víkendu sám a už se na to těším.“ Podívala se na mne a já si poprvé prohlédnul její krásné hnědé oči.

To už jsme byli u domu, ona odemkla a přidržela mi dveře a odkráčel jsem k  výtahu, zatímco ona lovila poštu ve schránce. Než všechno vybrala, tak přijel výtah, do kterého jsme oba nastoupili. „Mějte se hezky“, prohodil jsem, když jsem vystupoval a ani jsem nečekal na odpověď a zavřel dveře od výtahu. Doma jsem uklidil nákup a vlezl do sprchy. Po sprše jsem se převlékl do domácího úboru, zapnul televizi a šel si udělat kávu. Ale do kuchyně jsem nedošel, zazvonil telefon a v něm jsem uslyšel svého kamaráda Pavla.

„Co děláš, pojď s námi do hospody U Lva. Je tam strip show, a hlavně tam točí dobrou plzeň.“ „Nóó, moc se mi nechce, chci si natáhnout na postel a pořádně si odpočinout a hlavně vyspat, postel mám celou pro sebe, manželka je na víkend pryč“, řekl jsem Pavlovi.

„Hele, začíná to v jedenáct,“ řekl mi Pavel.

„Možná přijdu a určitě Vás tam najdu u pódia, jak slintáte, co?“ a zavěsil jsem, a ještě jsem zaslechl, jak se Pavel směje. Nicméně kávu jsem si udělal a pohodlně si sednul k televizi, vzal rozečtenou knihu do ruky a dopadlo to tak, jak to se mnou dopadne vždy. Probudil jsem se v křesle, kniha na zemi a studená káva na stole. Podíval jsem se na hodiny a byl teprve půl jedenácté večer. Chvíli jsem váhal, zda se přesunout do postele nebo jít za kamarády, a protože jsem tušil, že bych se v posteli delší dobu převaloval, tak jsem zvolil kamarády a jejich nabídku na strip show.

U Lva bylo plno, hlava na hlavě, sešlo se tu několik výborných – pivo, ženy a jejich show. Kamarády jsem po chvíli hledání našel u stolu, který byl v  blízkosti podia. „Nazdáár, tak jsi nakonec dorazil,“ mluvili kamarádi jeden přes druhého. Na pódiu se během doby, kdy jsem dorazil, vystřídalo několik tanečnic, které předváděly své kreace. Jejich vlnění na podiu jsem příliš pozornost nevěnoval, spíše se bavil s kamarády, které jsem delší dobu neviděl. Bavil jsem se skvěle, a tak mně překvapil konec show a následné ubývání hostů, které vyústilo v zavírání podniku. Na ulici jsme se ještě chvíli bavili, někteří z nás chtěli pokračovat do blízkého nonstop, ale já už chtěl jít domů a po dlouhé době se pořádně vyspat. Rozloučil jsem se s  kamarády a zamířil k domovu.

Po nějaké chvíli jsem na chodníku zaslechl ženské hlasy a uviděl jsem ženskou dvojici zavěšenou do sebe a v družném rozhovoru. Obě ženy šly pomalu a tak jsem je za chvíli došel a v momentě, kdy jsem je chtěl obejít, jsem uslyšel známý hlas. „Jak se Vám to líbilo?“ Podíval jsem se lépe na obě ženy a v jedné jsem poznal sousedku Janu. „Dobrý večer a co máte na mysli?“ zeptal jsem se a obě ženy se příjemně rozesmály. Kamarádka Jany, drobná černovláska se na mně podívala: „No byl jste přece u Lva s kamarády, ne? Přiznal jsem, že ano a dozvěděl jsem se, že obě ženy mně tam viděli ve společnosti mých přátel.

„Jdete domů“, zeptala se Jana a já jsem kývnul, „tak to bych Vás mohla požádat, že bychom doprovodili moji kamarádku, která bydlí o ulici dál než my, a že bychom šli společně domů?“ „Jo, rád, stejně nikam nespěchám.“ „Ale pořád jste nám neřekl, jak se Vám to líbilo?“ „Musím říct, že jsem program moc nesledoval, spíš jsem se bavil s přáteli, protože není moc příležitostí, abychom se takto pobavili.“

„Tak to jste nás zklamal, my z Vás chceme dostat, jak se Vám líbilo naše číslo, naše vystoupení.“

A v tom mi to došlo: „Já se omlouvám, ale moc jsem to nesledoval. Já šel za kamarády a ne, abych okukoval tanečnice na jevišti, tak příště se na Vás lépe zaměřím.“ To je rozesmálo a nálada byla o něco lepší.

Po chvíli jsem ale pocítil nutkání si odskočit za nějaký keř, protože vypitého piva bylo dost. Omluvil jsem se oběma ženám, s tím že je dostihnu a zašel za nejbližší keř, který byl dost vysoký, abych tam měl „soukromí“ na svou potřebu. Rozepnul jsem kalhoty, shrnul jsem trochu slipy a vyndal jsem penis ven. Když v tom jsem na svém částečně odhaleném zadku ucítil něčí dotek. Pohlédnul jsem vlevo a uviděl culící se Janu, pohlédl jsem vpravo a tam se na mně smála její kamarádka.

„Můžeme Ti pomoct“ a já ucítil na svém penisu drobnou ruku a druhá ruka mně chytla jemně za varlata, ještě ze mě nevyšla ani kapka a můj penis začal tuhnout. Další ruce jsem cítil na zadku, a které se věnovaly mým půlkám a prstíky se občas dotkly mého konečníku.

„Dámy, sorry, ale takhle se nevyčůrám a já to moc potřebuji“ sdělil jsem dámám svůj důvod mé přítomnosti v křoví.

„Nám se moc líbí, když můžeme koukat, jak chlap čůrá a ještě lepší, když mu to můžeme kontrolovat“ řekla Jana a přestala mi na chvíli honit svojí malou rukou mého čůráka. I její kamarádka mne přestala masírovat varlata, ale ruce na mém zadku byly pořád. Nicméně erekce nepolevovala, „Tak teď už se nevymočím a jít takhle taky nemůžu“, sdělil jsem ženám. Jana se rozesmála, „Proč ne, to rozchodíš.“

„To ho mám nechat venku a jít, protože do kalhot ho soukat nebudu, tak s tím něco udělejte.“ „Proč ne“, odpověděla Jana a začala mi pomalu honit, její kamarádka mi začal opět mnout varlata a po nějaké chvíli jsem ucítil mravenčení v podbřišku. Penis jsem měl pěkně napružený a Janiny prsty pracovaly fantasticky, cítil jsem, že konečně vystříknu a taky jo, Jana nasměrovala můj penis do houští a já cítil, jak se semeno tlačí ven. Janina kamarádka pustila mé varlata a své ruce přemístila na moje půlky, a když se jedním prstem dotkla mého konečníku, začal jsem stříkat, dva silné výstřiky a potom menší výrony semene. Z úst se mi vydral spokojený sten, „tedy vy jste mi daly zabrat, takhle jsem snad ještě nestříkal“. Jana si utírala ruku do papírového kapesníku, který ji podala kamarádka. Jeden jsem dostal i já a očistil si špičku penisu.

„Pěkně jsi stříkal, to jsi nás překvapil, to jsme dlouho neviděly.“

„Neříkejte, že takhle chlapy překvapujete pravidelně.“

„Ráda chodím s Janou do trojky, a tak máme přehled o tom, kdo a jak stříká“, říká kamarádka Jany a konečně se mi představí, „já jsem Jitka, a jinak patříš k tomu lepšímu, co jsme zatím viděly.“ Když jsem se konečně upravil a mohl vyjít z křoví na ulici a vydali jsme se k domovům. Z Jitkou jsme se po chvíli rozloučili u sousedního bloku a vydali se s Janou k našemu domu.

Po pár dnech jsem Janu potkal znovu před naším domem. „Ahoj, jak se daří? Dlouho jsem tě neviděla“, spustila hned, jakmile mě uviděla.

„Čau, byl jsem několik dní pracovně mimo domov, teď jsem rád, že budu doma. Co je u tebe nového a co Jitka, ještě spolu chodíte ke Lvovi?“

„Pořád, zítra máme opět vystoupení, přijdeš se podívat?

„Ne, máme jet se ženou někam ke známým, takže někdy jindy. A jak to tam vlastně chodí, myslím tím vaše i vystoupení vašich kolegyň?“

Jana se na mě podívala, usmála se: „Chcete slyšet drby? Je to nasmlouvané měsíc dopředu, což je příjemné. Málokdy se to ruší, záleží samozřejmě na ohlasu každého vystoupení. Taky jsme tam měli holky, které přišly dvakrát a skončily, protože měly špatný ohlas.“

„No jo, je to asi dost náročný, myslím fyzická kondice, choreografie a tak. S přípravou Vám někdo pomáhá nebo si to samy vymýšlíte?“

„Ne, připravujeme si to samy, někdy někdo přijde s nějakým nápadem, ale potom je to stejně na nás.“

Tím náš rozhovor skončil, já vystoupil z výtahu a šel ke svým dveřím.

Manželka již byla doma a začali jsme se bavit o odjezdu za našimi dobrými známými. Víkend u nich byl příjemný a zábavný, přes den jsme byli u bazénu a večer seděli nad sklenkou dobrého vína. Povídali jsme si o všem možném, o nových filmech, která mají přijít do kin, o knihách, které jsme přečetli a které teprve čekají až otevřeme první stránku.

Pozdě v noci jsme se odebrali do pokojů. V pokoji byla tma, jen přes okno svítila lampa pouličního osvětlení a na zdi se od ní rozprostřel hezký stín. V pokoji jsem byl první, protože moje Kristýna se odebrala do koupelny, takže jsem se rychle svléknul a skočil pod peřinu. Kristýna přišla za chvilku a začala se svlékat, pozoroval jsem ji, a když zjistila, že na ní koukám, usmála se na mě.

„Nech toho, nešmíruj.“ „Já nešmíruji, sleduji svoji ženu, jak mi nenápadně dělá striptýz.“

„Tak nenápadně, jo. A co pak bys chtěl?“ Krista si přilehla ke mně a vlezla mi pod peřinu. Její pravá ruka se sunula pomalu do mého rozkroku a tam nahmatala můj lehce ztopořený penis.

„Hm, tady má někdo chuť, že ano? Co s tím uděláme?“, sklonila lehce hlavu a začala mi líbat a jemně kousat bradavku. Dostal jsem chuť na její kundičku, a tak jsem jí řekl, ať si klekne nad můj obličej, což velice rychle udělala. Její rozkrok se mi přesunul nad obličej a já jí začal líbat na její kundičku, po chvíli jsem to změnil na jemnou ústní masáž jejich pysků, lehce jsem do nich kousal.

Mé uši zaznamenaly její vzdechy, které značily, že jí to dělám dobře a že se jí to líbí. Jazykem jsem jí začal lízat a cucat poštěváček a její vzdechy se staly hlasitější. Po chvíli mi sama začala jezdit kundičkou po obličeji, takže jsem svými rty a poté i zuby, samozřejmě jemně, chytnul za jeden pysk a trochu jí to skotačení po mém obličeji ztížil. Jenže to se jí už blížil orgasmus, který vychraptěla, zřejmě nechtěla své kamarádce a jejímu manželovi oznámit, že v jejich posteli pro hosty sexuálně dovádíme.

Položila se na můj hrudník a začala se se mnou líbat. To už byla peřina mimo postel, takže neměla problém se se svojí hlavou přiblížit do mého rozkroku.

„Hmm, tak tady už moc práce mít nebudu.“ Chytla mě za varlata a jazykem začala olizovat můj žalud, jemně mi masírovala varlata. Potom svoji pusu vyplnila mým penisem a začala ho pomalu kouřit. Její jazýček dováděl na mém penisu, nechtěl jsem jí ještě dopřát moje vyvrcholení. Chtěl jsem zasunout svého tvrdolína do její božské kundičky, takže jsem jí převalil na záda, zvednul a roztáhnul nohy.

Zasunutí bylo už jen dílem okamžiku, chvíli jsem se v ní nehýbal a potom začal s pomalými pohyby pánve. Bylo nádherné jí pozorovat, měla zavřené oči, lehce otevřenou pusou unikaly její vzdechy, rukama si držela prsa. Po nějaké době, jsme změnili polohu, ona šla na všechny čtyři a já jí zezadu chytnul za její pěkný zadek. Tahle poloha je pro mě závěrečná, takže se snažím, aby z toho ještě něco měla. Nejlepší je, když společně vyvrcholíme. Svaly její kundičky mě pevně zmáčknou, já ještě několikrát přirazím a společný orgasmus je tady.

Všechno jsem to do ní pěkně vystříkal. Chvíli jsme leželi vedle sebe a koukali se do očí. Pořád jí miluji. Ráno jsme se společně vysprchovali a ve sprše ještě trochu dováděli a potom zasedli k snídani.

Kamarádka Kristy se na nás usmívala: Jak jste se vyspali, spali jste vůbec?“ Podívali jsme se na sebe s Kristou, která odpověděla kamarádce:

„Spali jsme, jako když nás do vody hodí.“ „No jen aby“, odpověděla kamarádka a spiklenecky mrkla na Kristu. Po snídani jsme si zabalili věci a vyrazili domů.

Na začátku týdne mi žena sdělila, že ji kamarádka zve na víkend na chalupu na dámskou jízdu. Tak mě hned napadlo, že bych mohl po delší době opět navštívit restaurační zařízení U lva. V pátek žena odjela, a protože ještě nebylo příliš pozdě, vyrazil jsem ke Lvu.

Bylo opět plno, na podiu se střídaly spoře oděné dívky, ale Janu s Jitkou jsem neviděl. Potkal jsem pár známých, se kterými jsem prohodil pár slov, při kterých mi došlo pivo ve sklenici, a tak jsem se vydal cestou k baru. A tam jsem zahlédnul Jitku, která se bavila ve skupině osob, ve které nebyl nikdo, koho bych znal. Když jsem se přiblížil k její skupině, zdálo se mi, že mě očima zaregistrovala, a tak jsem jí kývnul na pozdrav. U baru jsem si objednal pivo, když jsem se s ním otočil a chtěl se vrátit k podiu, skoro jsem vrazil do Jitky.

„Ahoj, co tu děláš?“ povídá, a tak jsme se dali do řeči. Ona mi řekla, že je tady dnes sama, že Jana nemohla, já jí zase sdělil, že jsem se stal slaměným vdovcem přes víkend. Z našeho rozhovoru nás vytrhnul její kolega a upozornil ji, že se má jít připravit na vystoupení.

„Počkáš na mě?“ zeptala se a já jí kývnul, a ona rychle odešla do zákulisí. Přesunul jsem se k podiu, na kterém tancovala sympatická zrzka v malých bikinách. Její bikiny zakrývaly opravdu jen to, co mělo být zakryto. Měla hezké pružné tělo, na které se koukalo velice dobře, prsa tak akorát. Když skončila mrkla na mně, já jí obdařil úsměvem.

Potom se na podium dostala Jitka a její představení bylo velice dobré, mělo to šmrnc. Muzika měla rytmus a Jitka na sobě měla stříbrnou podprsenku a džínové kraťasy, které měla dost napasované na prdelce. Sklidila velký aplaus a nastala menší přestávka. Hodně lidí se vypravilo ven na vzduch, aby si mohli zakouřit a dopít svůj drink.

Také jsem se tam ocitnul a vytáhnul z kapsy svoje doutníčky abych si zapálil. Ještě jsem ani nedokouřil a už se u mě objevila v Jitka.

„Můžeme jít, jestli chceš.“

„No ještě jsem nedokouřil, což by ale nebyl moc velký problém, ale hlavně musím ještě skočit na bar zaplatit.“

„Tak jo, říká Jitka, „jak se ti to líbilo?“

„Mně moc, sama jsi musela slyšet ten aplaus po tvém vystoupení a ta zrzka před tebou byla taky dobrá.“ Jitka se rozesmála a v očích jí to zablýsklo.

„Měla bych ti o ní něco říct, ona to má …“ Ale to už nedořekla.

„Ahoj, můžu jít ten kousek s  Vámi?“ zazněla otázka a já se s Jitkou otočil a za námi stála zrzka.

„Já jsem Viktorie“, řekla. Ještě, než mohla Jitka reagovat, tak jsem odpověděl kladně. Nechal jsem je tam stát a došel k baru zaplatit a vrátil se ven. Holky mezi sebou v klidu hovořily, takže jsem se na ně chvíli díval. Budu mít domů hezký doprovod, to zase budou mít kluci řeči v práci, cože s těmi holkami dělám, že se na mně tak lepí.

Vyrazili jsme k domovu, nabídnul jsem holkám rámě a vykročili jsme. Zřejmě jsme budili pozornost, protože kdokoli šel proti nám, tak se mračil a bylo jedno jestli to byl muž nebo žena. Po chvíli jsme prošli kolem místa, kde mně Jitka s Janou naposled hezky vyhonily. Dnes se mi tedy na záchod nechtělo, ale když jsme místo míjeli, podíval jsem se na Jitku a ta se na mně usmála.

Viktorie náš úsměv zaznamenala, a tak se Jitka pustila do barvitého vyprávění. Viktorie poslouchala se zájmem, já se blbě uculoval a čekal až Jitka domluví. Potom se na mně Viktorie podívala a řekla:

„To muselo být velice hezké, nechceš si to zopakovat u mě doma, Jitka nás samozřejmě doprovodí, abys nebyl v rozpacích.“

Ucítil jsem stisk ruky od Jitky, a aniž bych pochopil, co tím myslí, tak jsem se Viktorii omluvil.

„Promiň, ale dnes ne, zítra musím být ready, protože jsem slíbil kamarádovi pomoc na chalupě, příště.“

„Tak jo, tak příště usmála se Viktorie, o kousek dál se s námi rozloučila a odbočila ke vchodu svého domu, kde bydlela. Doprovodil jsem Jitku k domu a šel taky.

O pár dní později vystupuji z autobusu a jdu kolem obchodu s potravinami a skoro vrazím do Viktorie.

„Ahoj, co jsi mi koupila?“ pokládám otázku, usmívám se na ní a čekám na odpověď.

„No, něco jsem Ti koupila ale dám Ti to až doma, co ty na to?“ odpověděla Viktorie a vrací mi úsměv. A protože jsem zvědavý a galantní k ženám, vezmu jí tašky z ruky a doprovázím jí k ní domů. Otevře bytové dveře a já vstupuji do předsíně, kde si na věšák pověsím sako a jdu za ní do kuchyně a tam jí pokládám tašky na kuchyňský stůl.

„Běž si sednout do pokoje, já hned přijdu“, říká mi a začne uklízet věci do skříněk či do lednice. Poslechnu jí a jdu vedle do pokoje. Shlédnu pokoj, kde stojí u zdi velká sedací souprava s malým konferenčním stolkem a naproti zdi velká televizní obrazovka.

„Mohu si někde umýt ruce?“ vznáším dotaz a Viki mi odpovídá, že koupelnu určitě najdu. Jdu zpět do předsíně a všimnu si pootevřených dveří a když tam nahlédnu, vím, že jsem na správném místě. Prostorná koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, vykonám svoji potřebu a při odchodu z koupelny si všimnu prosklených dveří s matným sklem. Zřejmě další pokoj a vracím se do obývacího pokoje, kde na mně již čeká Viki.

Sedí opřená v sedačce, nohu přes nohu a na stole stojí lahev Honzy Chodce a dvě skleničky.

„Dáš si se mnou na zdraví“, říká a usmívá se na mě.

„Samozřejmě, Chodce nikdy neodmítám“, sedám si do sedačky, vezmu lahev do ruky a nalévám do připravených skleniček. Přiťukli jsme si a začali si povídat. Probrali jsme moji práci a její práci barové tanečnice.

Po dvou skleničkách jsem se zvednul ze sedačky, „Musím jít, ještě něco budu dělat doma na PC do práce, zítra mám volno, chceme jet s kamarády na výlet na kolech.“

Viki se zvedla taky ze sedačky a jdeme ke dveřím. Stojíme v předsíni u dveří s matným sklem a já si teprve teď všimnu, že se tam svítí.

„Hele nechala jsi tam zřejmě svítit lampičku nebo něco takového“, upozorňuji Viki a ta se na mě dívá a zvláštně se usmívá.

„Tobě Jitka nic neříkala?“ „Ne, co by měla říkat.“

Viki se na mě stále dívá a potom ke mně přistoupí, tělo na tělo, chvíli mi kouká do očí.

„Chceš něco vidět?“ ptá se mne. Jsem zvědavý, a tak hlavou kývnu. Vezme za kliku a otevře dveře, vstoupí do pokoje a já jdu za ní. To, co vidím u mě zapříčiní, že se mi krev přesouvá do rozkroku. Uprostřed pokoje klečí nahá mladá dívka, je na kolenou a její hlava je položená na malém polštáři, který je na zemi. Její zadeček se dívá do stropu. Na stolku před ní svítí lampička ve tvaru penisu.

„Dobrý den, má paní, vaše otrokyně Vás vítá.“ Zazní z jejich úst.

„Těšila ses na mně,“ říká Viki a něžně jí hladí prdelku.

„Ano, má paní, těšila jsem se na Vás, i má věčně vlhká studánka a temná jeskyňka se na Vás těší“ odpoví dívka a dál je ve své poloze.

„Máme hosta, pojď ho přivítat“, říká Viki a při tom se mi dívá do očí.

Dívka se zvedne ze své původní polohy a po kolenou se dostane ke mně. Podívá se mi zezdola do mých očí, a svýma malýma rukama mi rozepne kalhoty, přitom se stále na mě dívá. Vezme kalhoty i se slipy do prstů a sundá mi až dolů ke kotníkům. Potom se narovná a můj ztopořený penis má přímo před svým malým obličejem. Vezme ho do levé ruky a otevře pusu, ze které vysune jazyk a začne ho lízat jako by to byla ta nejlepší zmrzlina. Pravou rukou mi jemně mě varlata. Pár líznutí přes žalud a stojí mi tak, jak mi snad nikdy nestál. Dívka se mi oddaně dívá do očí a když zaslechne hlas Viki, aby pokračovala, tak si můj penis zasune pomalu celý do pusy a pokračuje v práci s jazykem a rty.

Viki se mezitím postavila za mne a položila mi ruce na boky a pomalu s  nimi směřovala do mého rozkroku. Subinka se dál věnovala mému penisu a Viki se na ní dívala.

„Jitka mi říkala, že tě s Janou vyzkoušely venku v křoví a prý jsi hezky stříkal. Taky to chci vidět,“ zašeptala mi Viki do ucha. Cítil jsem její ruce se v mém rozkroku. Tam dole se subinka dál snažila, zasouvala si ten můj penis hluboko do krku, aby ho potom vytáhla a dál olizovala svým mrštným jazýčkem. Viki mezitím přesunula jednu svoji ruku na můj zadek a ukazováčkem zajela mezi mé půlky, a to byl impuls, abych začal své představení.

„Už to na mně jde, už to bude,“ vydechl jsem začal jsem sledovat subinku pod sebou. Ta se ode mně odtáhla, ale jednou rukou mě držela za varlata, Viki uchopila můj penis a začala mi ho pěkně tvrdě honit, jako by mi ho chtěla utrhnout. První výstřik skončil subince na obličeji, druhý a třetí na jejich drobných ňadrech. Srdce mi bušilo jako zvon, Viki se ke mně nadále tiskla a subinka se mi opět vrhla na můj penis, aby ho dočista olízala.

„To bylo velmi hezké, Jitka nelhala stříká ti to hezky,“ zašeptala mi Viki do ucha. Podíval jsem se na ni a teprve teď jsem si všimnul, že si sundala sukni, je bez kalhotek a rukou si hladí svoji kundičku.

„Pojď ke mně a pěkně mi jí vylízej, čubko moje,“ a hlava subinky se přitiskne do jejího klína a její jazyk má zase o zábavu postaráno.

„Chceš se dívat nebo už půjdeš? Pokud se chceš dívat, tak jenom dívat, protože šukat moji čubku můžu jenom já,“ říká mi Viki. Jenom se dívat, to bych asi nedal.

„Půjdu, zabouchnu pořádně dveře, neboj,“ říkám Viki a něžně jí políbím na tvář. Usměje se na mně a já opouštím pokoj a následně její byt.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 84 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář