To byla noc

Roman

Včera večer jsem se při cestě domů zastavil v obchodě, abych nakoupil potraviny, protože mě čekal volný víkend, a to bez manželky. Ta se domluvila s kamarádkami wellness víkend někde na Vysočině. Při hledání zboží regálech jsem natrefil na pár známých tváří, sousedů a sousedek a po zaplacení u pokladny jsem se odebíral k domovu.

„Počkejte na mě“, slyším volání za mnou a při otočení dozadu jsem spatřil sousedku Janu, která bydlí o dvě patra nad námi.

„Můžu jít ten kousek s Vámi?“ Proč ne a kývnul jsem hlavou, obě ruce jsem měl plné, v jedné balení minerální vody a v druhé tašku s nákupem.

„To povezete na chatu autobusem?“ zeptala se Jana a já se na ni nechápavě podíval. „No viděla jsem paní odjíždět Vaším vozem?“

„Aha, ne ona jela relaxovat s kamarádkami někam do wellnessu, takže budu o víkendu sám a už se na to těším.“ Podívala se na mne a já si poprvé prohlédnul její krásné hnědé oči.

To už jsme byli u domu, ona odemkla a přidržela mi dveře a odkráčel jsem k  výtahu, zatímco ona lovila poštu ve schránce. Než všechno vybrala, tak přijel výtah, do kterého jsme oba nastoupili. „Mějte se hezky“, prohodil jsem, když jsem vystupoval a ani jsem nečekal na odpověď a zavřel dveře od výtahu. Doma jsem uklidil nákup a vlezl do sprchy. Po sprše jsem se převlékl do domácího úboru, zapnul televizi a šel si udělat kávu. Ale do kuchyně jsem nedošel, zazvonil telefon a v něm jsem uslyšel svého kamaráda Pavla.

„Co děláš, pojď s námi do hospody U Lva. Je tam strip show, a hlavně tam točí dobrou plzeň.“ „Nóó, moc se mi nechce, chci si natáhnout na postel a pořádně si odpočinout a hlavně vyspat, postel mám celou pro sebe, manželka je na víkend pryč“, řekl jsem Pavlovi.

„Hele, začíná to v jedenáct,“ řekl mi Pavel.

„Možná přijdu a určitě Vás tam najdu u pódia, jak slintáte, co?“ a zavěsil jsem, a ještě jsem zaslechl, jak se Pavel směje. Nicméně kávu jsem si udělal a pohodlně si sednul k televizi, vzal rozečtenou knihu do ruky a dopadlo to tak, jak to se mnou dopadne vždy. Probudil jsem se v křesle, kniha na zemi a studená káva na stole. Podíval jsem se na hodiny a byl teprve půl jedenácté večer. Chvíli jsem váhal, zda se přesunout do postele nebo jít za kamarády, a protože jsem tušil, že bych se v posteli delší dobu převaloval, tak jsem zvolil kamarády a jejich nabídku na strip show.

U Lva bylo plno, hlava na hlavě, sešlo se tu několik výborných – pivo, ženy a jejich show. Kamarády jsem po chvíli hledání našel u stolu, který byl v  blízkosti podia. „Nazdáár, tak jsi nakonec dorazil,“ mluvili kamarádi jeden přes druhého. Na pódiu se během doby, kdy jsem dorazil, vystřídalo několik tanečnic, které předváděly své kreace. Jejich vlnění na podiu jsem příliš pozornost nevěnoval, spíše se bavil s kamarády, které jsem delší dobu neviděl. Bavil jsem se skvěle, a tak mně překvapil konec show a následné ubývání hostů, které vyústilo v zavírání podniku. Na ulici jsme se ještě chvíli bavili, někteří z nás chtěli pokračovat do blízkého nonstop, ale já už chtěl jít domů a po dlouhé době se pořádně vyspat. Rozloučil jsem se s  kamarády a zamířil k domovu.

Po nějaké chvíli jsem na chodníku zaslechl ženské hlasy a uviděl jsem ženskou dvojici zavěšenou do sebe a v družném rozhovoru. Obě ženy šly pomalu a tak jsem je za chvíli došel a v momentě, kdy jsem je chtěl obejít, jsem uslyšel známý hlas. „Jak se Vám to líbilo?“ Podíval jsem se lépe na obě ženy a v jedné jsem poznal sousedku Janu. „Dobrý večer a co máte na mysli?“ zeptal jsem se a obě ženy se příjemně rozesmály. Kamarádka Jany, drobná černovláska se na mně podívala: „No byl jste přece u Lva s kamarády, ne? Přiznal jsem, že ano a dozvěděl jsem se, že obě ženy mně tam viděli ve společnosti mých přátel.

„Jdete domů“, zeptala se Jana a já jsem kývnul, „tak to bych Vás mohla požádat, že bychom doprovodili moji kamarádku, která bydlí o ulici dál než my, a že bychom šli společně domů?“ „Jo, rád, stejně nikam nespěchám.“ „Ale pořád jste nám neřekl, jak se Vám to líbilo?“ „Musím říct, že jsem program moc nesledoval, spíš jsem se bavil s přáteli, protože není moc příležitostí, abychom se takto pobavili.“

„Tak to jste nás zklamal, my z Vás chceme dostat, jak se Vám líbilo naše číslo, naše vystoupení.“

A v tom mi to došlo: „Já se omlouvám, ale moc jsem to nesledoval. Já šel za kamarády a ne, abych okukoval tanečnice na jevišti, tak příště se na Vás lépe zaměřím.“ To je rozesmálo a nálada byla o něco lepší.

Po chvíli jsem ale pocítil nutkání si odskočit za nějaký keř, protože vypitého piva bylo dost. Omluvil jsem se oběma ženám, s tím že je dostihnu a zašel za nejbližší keř, který byl dost vysoký, abych tam měl „soukromí“ na svou potřebu. Rozepnul jsem kalhoty, shrnul jsem trochu slipy a vyndal jsem penis ven. Když v tom jsem na svém částečně odhaleném zadku ucítil něčí dotek. Pohlédnul jsem vlevo a uviděl culící se Janu, pohlédl jsem vpravo a tam se na mně smála její kamarádka.

„Můžeme Ti pomoct“ a já ucítil na svém penisu drobnou ruku a druhá ruka mně chytla jemně za varlata, ještě ze mě nevyšla ani kapka a můj penis začal tuhnout. Další ruce jsem cítil na zadku, a které se věnovaly mým půlkám a prstíky se občas dotkly mého konečníku.

„Dámy, sorry, ale takhle se nevyčůrám a já to moc potřebuji“ sdělil jsem dámám svůj důvod mé přítomnosti v křoví.

„Nám se moc líbí, když můžeme koukat, jak chlap čůrá a ještě lepší, když mu to můžeme kontrolovat“ řekla Jana a přestala mi na chvíli honit svojí malou rukou mého čůráka. I její kamarádka mne přestala masírovat varlata, ale ruce na mém zadku byly pořád. Nicméně erekce nepolevovala, „Tak teď už se nevymočím a jít takhle taky nemůžu“, sdělil jsem ženám. Jana se rozesmála, „Proč ne, to rozchodíš.“

„To ho mám nechat venku a jít, protože do kalhot ho soukat nebudu, tak s tím něco udělejte.“ „Proč ne“, odpověděla Jana a začala mi pomalu honit, její kamarádka mi začal opět mnout varlata a po nějaké chvíli jsem ucítil mravenčení v podbřišku. Penis jsem měl pěkně napružený a Janiny prsty pracovaly fantasticky, cítil jsem, že konečně vystříknu a taky jo, Jana nasměrovala můj penis do houští a já cítil, jak se semeno tlačí ven. Janina kamarádka pustila mé varlata a své ruce přemístila na moje půlky, a když se jedním prstem dotkla mého konečníku, začal jsem stříkat, dva silné výstřiky a potom menší výrony semene. Z úst se mi vydral spokojený sten, „tedy vy jste mi daly zabrat, takhle jsem snad ještě nestříkal“. Jana si utírala ruku do papírového kapesníku, který ji podala kamarádka. Jeden jsem dostal i já a očistil si špičku penisu.

„Pěkně jsi stříkal, to jsi nás překvapil, to jsme dlouho neviděly.“

„Neříkejte, že takhle chlapy překvapujete pravidelně.“

„Ráda chodím s Janou do trojky, a tak máme přehled o tom, kdo a jak stříká“, říká kamarádka Jany a konečně se mi představí, „já jsem Jitka, a jinak patříš k tomu lepšímu, co jsme zatím viděly.“ Když jsem se konečně upravil a mohl vyjít z křoví na ulici a vydali jsme se k domovům. Z Jitkou jsme se po chvíli rozloučili u sousedního bloku a vydali se s Janou k našemu domu.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 46 návštěvníků   Průměr: 3.2]

Napište komentář