erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Šukací dovolená s holkou z Livejasmin sex chatu

Tenkrát jsem měl spoustu volného času a roupama nevěděl, co mám celý rok dělat. Po vystudování vysoké školy, jsem nastoupil do jedné dobře placené práce, kde sice žádné programátorky nebyly, ale zase to bylo dobře placené zaměstnání a já mohl hned od začátku dělat z domova. Stačilo, abych splnil naprogramovat to, o co mě šéf žádal. Já to měl vždy docela rychle hotové a to co dělali ostatní týden, mě trvalo dva dny. Takže 3 dny v týdnu jsem se mohl flákat po Ostravě a nebo si jen tak zajet na nákupy do Polska, kde jsem to spojil s výletem a vždy navštívil nějaký ten hrad, zámek nebo staré uličky velkých měst. No a po nocích jsem občas zabrousil na velice zajímavý LIVEJASMIN SEX CHAT. Kde jsem si psal, nebo když jsem si zapnul webkameru, tak i povídal s nějakou krásnou neznámou.

Jmenuji se Bedřich, po tátovi. Je mi dvacet pět let, na svůj byt jsem si šetřit nemusel, ten jsem dostal za promoci. Nějaké peníze mám darované po dědovi a babičce, ty mám na termínovaném účtu. Takže život mám o dost jednodušší než moji přátelé s kterými jsem studoval na vysoké škole v Praze. Ti hned nastoupili do práce a vzali si hypotéku na 25 let. To já si ty vydělané peníze začínám užívat a nemám důvod je všechny spořit jak blázen. Jednu třetinu peněz dávám na cestování. Bydlím na jižní straně Ostravy Výšovice. V třetím patře panelového domu. Koukám do hustého lesa a je to pro mě velice uklidňující. Od mládí jezdím rád na kole, a oblíbil jsem si naše rybníky okolo Jistebnic. Ve Studence dám dvě orosené piva, něco malého k snědku a za dvě hodiny jedu zpět. Jinak na škole jsem se krom angličtiny učil i Francouzštinu, takže umím trochu francouzsky. Určitě bych se domluvil, kdybych se někde ztratil ve městě a nebo si dokážu objednat jídlo, či požádat někoho o pomoc.

Jeden večer jsem na webkameře potkal jednu Francouzskou holku. Měla nádherné černé vlasy, hnědé oči, v bílém prádle vypadala božsky. Spolu jsme si vydrželi psát celé hodiny. A vypadalo to, že si rozumíme skoro ve všem. Byla moc ráda, že jsem jí krom angličtiny psal i ve francouzštině. Ptala se mě, jaké to je v České republice, že naši malou zemi zná z fotek. Spoustu jejích přátel prý navštívilo Prahu a byli okouzleni památkami. Ale ona prý v Čechách ještě nebyla. Že létá spíš do destinací, kde je moře a mohla se tam opalovat a nabrat síly. A za pět let co pracuje na live sex cams létá na pět dovolených ročně, takže chce stihnout navštívit co nejvíce krásných míst na zemi.

Jacqueline tak se jmenovala moje nová láska z webkamery se mi svěřila, že většinu výletů jí zaplatili bohatí tatíci, kteří si chtěli udělat radost a strávit týden či dva s ní u moře. Já jsem Jacqueline napsal, že by nebyl problém zaplatit dovolenou pro dva. A že mám také rád moře, jen tak se slunit pod palmou a popíjet míchané nápoje. Jacqueline se na webce rozzářily oči a sama navrhla, že když bych neměl v červnu co na práci, ráda by si zaletěla na Francouzskou Polynesii třeba na Bora Bora a sehnala by levný zájezd na 12 nocí za 80 tis, a je v tom all inclusive ve fakt nádherném hotelu s pěknou písčitou bílou pláží. Chvilku jsem přemýšlel, protože zaplatit dvakrát 80 tis plus nějaké peníze na výměnu, a ještě let do Paříže, abych se tam dopravil a zpět. No, to už bude 250 tis za dva týdny… Ale co, v práci zaberu a za dva měsíce to mám zpět. Sebou si vezmu notebook a můžu pracovat odpoledne pod palmou.

Jacqueline jsem řekl, ať mi pošle všechny dokumenty, její pas, adresu, cestovku přes kterou to mám objednat a že vše zařídím. Asi za týden jsem to celé zaplatil a Jacqueline mi napsala, že mohu přijet k ní o pár dní dříve. Spát mohu u ní. Měsíc uběhl jako voda, v práci jsem si nadělal pár dnů navíc, takže jsem měl týden odmakaný a pár dnů bych pracoval z Polynésie. Wifi tam prý v hotelech mají. A 1 června už mne Jacqueline čekala v příletové hale na Orly v Paříži. S úsměvem mi dala velkou pusu, chytla mě za ruku a já nasedl do jejího auta. Celou cestu jsme si povídali o všem možném, nikde jsme se nezdržovali a jeli přímo do jejího domečku na jižní straně Paříže. Měla menší dvoupatrový domek s menší zahrádkou.

První večer mě Jacqueline nechala vydechnout, ale hned druhý den navrhla, že si uděláme pohodový výlet den před odletem a můžeme zajet do ZOO. Pět hodin jsme strávili v „Parc zoologique de Paris“, dali si skvělý oběd a navečer se vrátili zpět do domečku. Jacqueline zavolala rodičům, aby se jí postarali o dům v době její nepřítomnosti a docela brzo jsme usnuli.

A další den už jsme vyrazili na Bora Bora. Ubytování bylo v bungalovech na pobřeží, Jacqueline si natáhla žluté bikiny a musím říct, že vypadala neskutečně sexy. Měla krásné čtyřky prsa, dlouhé nohy. S tmavýma brýlemi byla jako nějaká zahraniční celebrita. Já si natáhl koupací šortky, popadli jsme ručníky a hurá na nedalekou pláž. Náš hotel měl lehátka po 15 metrech od sebe, takže každý měl svůj stín pod palmou a prima soukromí. První den jsme se váleli pod palmou a chodili plavat. V nedalekém baru popíjeli jeden drink za druhým a užívali si dovolenou. Po večeři jsme pokračovali v baru a popíjeli místní drinky. Kolem desáté večerní jsme se odebrali do našeho apartmánového domečku. Ležel jsem na posteli a čekal, až přijde Jacqueline ze sprchy. Za pár minut přišla v průhledné košilce, koukal jsem jí na ty její pěkně tvarovaný melounky s vystupujícími bradavkami. Pod košilkou měla průsvitné bílé kalhotky a byla jí vidět zaříznutá lasturka.

Jacqueline si lehla vedle mě do postele a po chvilce jsme se začali líbat. Hladil jsem jí po zadečku, zajížděl prstem pod kalhotky a prozkoumával její celé svůdné tělo. Pomalu jsme se začali svlékat až jsme zůstali na manželské posteli nazí. Jacqueline mi řekla, ať si lehnu na záda a ona se už o mně postará. Chvilku mi honila péro, chvilku mi ho sála, mačkala a žužlala pusou a pak si na mě nasedla a začala se pomalu projíždět na mém českém párečku. Dívali jsme se navzájem do očí a smáli se tomu. Držel jsem jí za skákající kozičky a užíval si její sladkou vůni božského francouzského těla. Naše první milování bylo nádherné. Netrvalo sice dlouho, ale na poprvé se nemá nic přehánět. Po sexu jsme si dali sprchu a povídali si o životě a o budoucnosti. O půlnoci jsme se schouleli k sobě a probudili se v 7 ráno, kdy začali zpívat ptáci.

Hodili jsme do sebe snídani a hurá na pláž. Celý den jsme se procházeli po pobřeží a užívali si tu neskutečnou klidnou pohodu. Další večery probíhaly skoro stejně, milování a vášnivé líbání. Za celou dovolenou jsme stihli zajet do městečka Vaitape, prozkoumat krásnou pláž Matira, vylézt na horu Otemanu, jeden francouzský pár nás dokonce vzal na loď a navštívili jsme s nimi ostrůvek Tupai.

Asi šestý den při milování jsme se neskutečně odvázali a začalo pořádné šukání. Jacqueline vytáhla z kufru dildo a olejový gel, jeden kroužek na penis, vakuovou pumpu na klitoris a bradavky, sexy kožené prádélko a tímhle vším mě dostala. Vypadala jako domina z nějakého sexy klubu. Madam šukačka. Na můj penis mi nasadila škrtící kroužek s hrbolky a já jí svlékl kožené kalhotky, které byly s průstřihem v rozkroku. Pořádně jsem ji prolízal kundičku až začala pouštět štávičky. Potom se otočila zadkem ke mně, pořádně ho vyšpulila do vzduchu, naolejovala si anální dírku, a pomalu si tam přede mnou zasunovala dildo. Když ho měla v polovině, řekla mi, abych jí strčil své péro do buchty a já se v ní začal ohrnovat a cítil, jak se pérem třu vzájemně o dildo, které měla zasunuté v zadku. Bylo asi kolem půl desáté večer, už bylo po západu slunce a najednou nám někdo klepe na dveře. Rychle jsme sklidili erotické pomůcky pod peřinu, mě trochu kleslo péro, rychle jsem natáhl osušku, Jacqueline šla pod deku a já šel pomalu otevřít.

Když jsem otevřel, byla tam uplakaná Francouzka, která nás vzala před pár dny na lodní výlet a že se pohádala s přítelem, který ji teď vyhnal. A jestli u nás nemůže být aspoň do rána. Nám to nevadilo, akorát jsme byli v tom nejlepším. Pozvali jsme ji dál. Sedla si ubulená na postel na peřinu, najednou si rozmudlala uslzené oči a jak seděla na těch schovaných pomůckách, zvedla si zadek a vytáhla z pod sebe dildo. Začala se omlouvat, my jsme jí řekli, že to je dobré.

Ta Francouzka se jmenovala Catherine. Podívala se na nás a už jí to bylo jasné. Chvilku nastalo ticho a pak sama od sebe řekla, že by se na nás ráda dívala, jak tam spolu šukáme. Ani jednomu z nás to nevadilo a začali jsme se spolu milovat. Catherine na nás chvilku mlčky koukala, já spořádaně prcal Jacquelinu kundu, tekla jako o závod. Najednou si Catherine sundala šortky a tričko, a byla tam jen v kalhotkách a podprsence. Začala se tam před námi prstovat a stále se na nás koukala. Mě to dělalo strašně dobře a ještě více mě to vyrajcovalo k prcání. Pak se zvedla, svlékla se celá a šla k nám na postel. Chytla mě za vyjíždějící péro z Jacquelininy pičky, narvala si ho do pusy a začala jej kouřit. Druhou rukou zajížděla Jacquelině do kundy a oběma nám dělala radost.

Asi pět minut jsem takhle vyčkával a pak jsem otočil Catherinu a začal jí mrdat do zadku. Ta začala řvát a během pár vteřin se udělala a začala stříkat jak stříkací pistole. Jacquelina se dodělala rukou a já plnil zadek mladé Catheriny. Byl to chvilkový sex třech poblázněných lidí.

Catherine se s námi za hodinu rozloučila a že už raději jde za tím sugardaddym s kterým tam je na apartmánu.

Na konci dovolené jsem se dozvěděl, že ta večerní akce v trojce byla plánovaná. Holky se spolu domluvily na té jachtě, že v tom nejlepším Catherina přijde za námi a uděláme si lesbicko bisexuální šoustací a mrdací trojku.

Uf… Už je to pár měsíců co se mi to přihodilo, a tento erotický příběh mám stále v hlavě. S Jacquelinou už nejsem v kontaktu, asi už je zase s někým na dovolené. Docela ji závidím ten její způsob života.

Ještě se Vás na závěr zeptám: „Už jste někdy navštívili FRANCOUZSKÉ PORNO webstránky“?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek.

Rsk

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 45 návštěvníků   Průměr: 3.4]

Napište komentář