Sněžná trojka

Jo, někdy se prostě večer nevydaří. a tohle právě byl ten případ. Prostě nápad na sobotní divadlo se zrodil najednou. Přijat byl mou přítelkyní (Janou) velmi nadšeně a ani jí nevadilo, že se ten kousek hraje v místě asi 300 kilometrů vzdáleném. Pouze cesta tam však mohla naplnit představu slušně prožitého večera. Prostě se změnou představení se občas musí počítat. Smůla byla, že jsme na řešení dramat neměli ani pomyšlení. Večeře v divadelní restauraci pak odpovídala repertoáru – byla plná dramatických chutí, ale dobrá skoro moc ne. A do toho se z nebe spustil nejprve déšť a pak se začal kamarádit se sněhem a nakonec začalo sněžit. Pomalu jsme vyrazili k domovu. Večer však ještě neskončil a noc byla mladá. „leč nepředbíhejme“, jak se píše v krvácích…

Sněžení se stalo velmi hustým a my mohli pokračovat v cestě jen velice pomalu. Až nakonec jsme v jedné vesničce zjistili, že dneska už se asi do svých postelí nevrátíme. Cesta prostě jako by končila a do dálky se rozprostírala jen bílá pláň. Sníh se sypal a tak jsme byli rádi, že ve vesnici byl malý penzión.

Tak ten nápad, že pojedeme do nějaký prdele do divadla, byl jeho. Už od začátku to byl blbej nápad. Úroveň představení odpovídala nápadu a počasí taky nijak nezaostalo. Takže když zjistil, že nemůže jet dál, měl docela kliku, že našel alespoň ten penzión. Sníh se sypal jako blázen a já se ve večerních šatech a lodičkách brodila závějí. Naštěstí, když mě tahal ze závěje, tak uklouzl a vyválel se taky. Studily mě nohy a už to vypadalo, že mu něco řeknu. Pak jsme se, oba dva mokří, dostali do tepla.

Volno měli a drobná černovláska mi začala vařit grog. Jana se šla zahřát do sprchy, protože cestou do penzionu se brodila docela slušnou závějí (měla jen lodičky) a taky sebou několikrát majzla. Mě se sice podařilo totéž, ale přece jen jsem nevypadal tak jako Jana. A protože jsme v penzionu zůstali jen my dva a obsluha, vypadalo to na tichý večer. Zapředl jsem hovor s černovláskou a za chvíli se dozvěděl, že se jmenuje Karolína, ale že se jí říká Káčo, že tu skutečně kromě nás není vůbec nikdo a vůbec spoustu dalších podrobností… Pak se objevila Jana, ale vypadala docela naštvaně. Měla všechno mokrý a tak se různě halila do ručníků a zbytků suchých věcí. Káča jí nabídla nějaké tričko a nějakou sukni. Jana pak zase zmizela v pokoji a já zůstal sám…

Pokoj naštěstí měli. tedy – v tomhle Pupíkově bych ani nečekala obsazeno… Zapadla jsem do sprchy a byla ráda, že teče dost horká voda. Zahřála mě, ale neměla jsem skoro nic suchého na sebe. Tak jsem na sebe navlékla co se dalo a zabalila se do ručníků… Servírka když mě viděla si mě nějak divně prohlídla, ale byla ochotná a tak jsem dostala půjčené tričko,sukni na gumu a ponožky. Když mi ty věci donesla, nějak divně se neměla k odchodu z pokoje. Chtěla jsem se už rychle převléknout a tak jsem se svlékla. Když jsem se chtěla začít oblékat, přišla ke mně blíž. Bylo to zvláštní, ale ne nepříjemné. A najednou MĚ vylítla ruka a pohladila jsem jí po vlasech. Pramínek, který jí utíkal po obličeji jsem pečlivě zatočila za ucho. Nebránila se a přistoupila blíž. Pohladila mě po tváři…

Vypil jsem grog a chvíli lelkoval po malé místnůstce, která sloužila za jídelnu. Po chvíli mě to začalo nudit a tak jsem se rozhodl vrátit do pokoje. Dveře byly pootevřené a tak jsem vstoupil dovnitř docela tiše a hlavně rychle. A moje překvapení bylo dokonalé. Jana skoro nahá v objetí s Káčou. Civěl jsem „jako puk…“ A najednou Jana natáhla ruku a přitáhla mě blíž. Bylo ticho a naše trojka tiše stála …..

Bylo to celý hrozně divný. Ještě se mi to nestalo, ale pokaždý jsem si přála aby se to stalo. A najednou to tu bylo. Hezká holka, hezkej kluk… spousta času… A kupodivu – začala ona. ale docela jsem jí pomáhala .) A najednou – bezeslov…Stáli jsme tři. Ona nahá. Takové zvláštní objetí. Možná jsme se každý trochu styděl. Najednou jsem cítila, jak se jedna z rukou sune na můj zadek. Netušila jsem, která, resp. čí ta ruka je. A tak jsem prostě spustila paže a začala hladit oba… A najednou jsem začala tušit, čí ta ruka je. Takhle vyhrnuje sukni asi fakt jen chlap. A trošku se ta ruka zastavila, když zjistila, že až k pasu jí v cestě nestojí žádná překážka. Jo. Na ostro jsem chodila vždycky docela ráda. Prostě – malé tajemství.

Byla jsem v rozpacích… Nahá, překvapená a najednou objímaná. Bylo to rychlé tiché…absurdní. Za oknem se sypal sníh. najednou jsem na svém nahém zadečku ucítila nějakou ruku. Aleš to nebyl. To bylo jasné. A já jsem dala drobným pohybem najevo, že se nemá zastavovat. Políbila jsem Aleše, Aleš políbil mě, já políbila Káču a najednou jsme tvořili změť rukou hlav a rtů.

Najednou jsem nevěděla, čí ruka je čí. Bylo to pěkné, velké mazlení. Dostala jsem nápad a pomalu se z jejich rukou vykroutila…

Mazlili jsme se v trojce, najednou se začala Káča z nás vymotávat. Pak se sebrala a beze slova šla pryč. Našel jsem Janiny rty a začali jsme se líbat. Překvapilo mě, jaké vášnivé polibky mi vracela. A taky jak byla najednou rychlá. Šla mi rovnou na ptáka, kterej se mi už pěkně stavěl. Než jsem se nadál, byl jsem bez kalhot a jen v košili. Najednou zhaslo světlo a my se ocitli ve tmě. Jana se svezla na kolena začala se mazlit s mým penisem. Ale Káča se měla ještě objevit. Nesla v ruce jednoduchý svícen a na něm hořící svíčku. Postavila svícen a řekla“ „Mám ještě jednu. ale to taková ta v červeným skle.“ A dřív než jsem se stihnul nadechnout Jana řekla: „Nevadí, klidně jí zapal.“ Světlo bylo červeno bílé. Káča ke mně přistoupila zezadu, zatímco Jana se pořád bavila u mých nohou. Káča mi pomalu rozepla košili a prsty hladila po hrudi a břiše.

Bylo to fajn. Stála jsem za ním a hladila po těle. Jana se činila dole a jen jeho rychlý dech prozrazoval, jak je dobrá. Jazykem jsem mu vnikla do ucha a cucala lalůček. Přitom jsem mi sundala košili. Zůstala jsem jediná oblečená. Najednou se otočil a stál ke mně čelem. Cítila jsem lehké šimrání jeho penisu …. Najednou jsem cítila, že ze mě ta sukně padá. Jana, která byla mezi jeho rozkročenýma nohama mi jí rozepla. Sundal mi tričko. Cítila jsem , jak se mi dobývají prsty mezi nohy. trochu jsem se rozkročila. Byla jsem obdělávaná zespoda a líbaná ze shora.

Až mě překvapilo, že se mi líbilo mazlit se s Alešovým ptákem a to že se líbá s jinou mě spíš vzrušovalo, než štvalo. A pak jsem vůbec netušila, jak pěkné je pohrát si s jinou kačenkou než se svou. A že jí Káča měla dobře opečovanou. Pěkný krátký střih chloupků do úzké čárky. Chápu, že kalhotky pak jen překáží. Sklonili se ke mně oba dva jako na povel. Zvedli mě z kolen a najednou jsme byli v posteli. Položila jsem Aleše na záda a pomalu jsem si na něj nasedla.

Jana na mě sedala. Trochu to bolelo, neměla kundičku ještě připravenou, ale věděl jsem, že se jí to líbí. A mě ostatně taky. Předkožka se mi přetáhla přes žalud a Jana dosedla. Taky jí to asi trošku bolelo ale za chvíli se začala spokojeně vozit… Kačka si stoupla mezi nás a tak jsem mohl ocenit její pěknou mušličku. Začal jsem jí olizovat a podle vrnění, které se ozývalo to vypadalo, že se jí to líbí. Pak jsem ucítil, že Jana seskočila z mého kolíku. Ale ladem dlouho nebyl. Káča si uvolněného místa všimla a  rychle si nasedla zas ona. Jana mě dosedla před obličej a nechala si pro změnu lízat dírku ode mě.

Seděla mu na obličeji ale byla zády ke mně. Trochu jsem se natáhla a trošku jí kousla do zadku. Otočila hlavu a pak si přesedla. A tak jsem se vozila a současně se líbala s Janou, kterou vylizoval Aleš. Najednou se její dech zrychlil a ruce mi začaly drtivě mačkat prsa. A pak se najednou roztřásla a mě bylo jasné, že se její vrchol blíží. Udělala se docela rychle. Ale pak mě Aleš prostě setřepal otočil a já na něj vyšpulila zadeček. Jana se mi zaklínila pod bříško a pěkně mě začala zpracovávat jazykem.

Bylo to jako ve snu. Jana se udělala snad tempem expresu Hikari. Aby taky ne. Věděl jsem, jak je na poštěváčku citlivá a tak jsem ho nešetřil. Když jsem ale Káču otočil a přistoupil k ní zezadu, najednou jí podlezla. Lízala jí dírku a současně stihla lízat i mě. Napíchnul jsem Káču pěkně tvrdě. Jen hekla. Asi taky byla choulostivá na poštěváčku, protože jsem se nemusel ani moc snažit a její vrchol přišel. Jana jí totiž odspodu docela dobře zpracovávala. Pak se Káča otočila a začala se s Janou mazlit. Přistoupil jsem k nim a přiložil penis k Janině zadečku. Ztuhla. Nikdy mi anal nechtěla dovolit. Najednou povolila. Trošku jsem zatlačil a kousek po kousku jsem se dostával tam, kde jsem dosud nebyl. A najednou se hned vedle objevil druhý zadeček a zřejmě se dožadoval toho samého… Ale bylo vidět, že Káča je v tomhle zkušenější. Dobře věděla, že mazat je třeba. Podala mi krém, který se válel na nočním stolku. Vniknul jsem do ní jako nic. A pak zas do Jany…

Po orgasmu jsem se chtěla ještě trošku mazlit. Ale Aleš mi začal cpát ptáka do zadečku. Nejdřív jsem nechtěla, ale pak jsem si řekla, že to musím vyzkoušet. Byl něžný, ale přesto to nebylo moc příjemné. Pak jsem si ale všimla, jak mu Káča mastí ptáka a jak snadno do ní vklouznul. Když to začal zkoušet podruhý, bylo to úplně něco jinýho. Střídal naše zadečky, ale dlouho mu to nevydrželo. Jeho vrchol byl taky blízko a sperma nás za chvíli hřálo na zádech.
Mazlili jsme se a hladili, až jsme z toho usnuli.

Bylo to asi nejpodivuhodnější ráno. Spal jsem v posteli se dvěma holkama a věděl jsem, že včerejší večer nebyl snem. O tom, jak jsme se bavili ještě celé dopoledne, o tom napíšeme zas někdy příště…

Byl to pěknej večer a ještě hezčí ráno. Zažila jsem něco, co jsem nečekala. A s Káčou jsem se skamarádila víc než dost. Někdy se navštívíme a někdy nezůstane jen u toho kafe .)

Bylo to překvapivé. Myslela jsem, že se tohle může stát jen v blbým péčku. Jinak to, že se z nás stala dobrá trojka nemusím ani vyzdvihovat…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 25 návštěvníků   Průměr: 3.5]

Napište komentář