Sex ve vlaku se stříkající baculkou

Krásně svítí sluníčko a já nastupuji po poledni do vlaku Eurocity Hungaria. Do toho co jede přes celou Českou republiku a šine si to svým tempem, až někam do Maďarska. Lidé nastupují a vystupují, mění se počasí a já sedím sám v kupé. Takhle jezdím rychlíkem každý měsíc, abych se mohl jednou za čas podívat do našeho rodného města. Miluji cestu vlakem, klid, uklidňující šumění železných kol. To není jak před dvaceti lety, kdy byl slyšet každý přejezd a drncání po kolejích a skřípějící brzdy v zastávkách. Když mě brávali moji rodiče na sobotní výlety, jezdili jsme z Břeclavi do Brna, Bratislavy, Vídně i na delší trasy. Pamatuji si i, že České dráhy měly nějaký ten čas akci, kdy se mohla celá rodina dostat za pár korun po celé republice. To jsme každou sobotu a neděli, někam vyráželi. Mně se stal takový krásný příjemný zážitek díky kterému jsem si zamiloval cestování po železnici ještě víc. Moje mamka mi jednou řekla „jednou ve vlaku najdeš štěstí“. Nevěděl jsem, co by to mohlo být, zda tam najdu poklad, peníze a nebo kufřík plný diamantů. Až jednoho dne…

Stalo se to v květnu 2022, když jsem se vracel z Ústí nad Labem, kde jsem už rok pracoval, potřeboval jsem nějakou změnu, prostě jiný kraj a jiní lidé. Začal jsem pracovat v jedné reklamní firmě, najali si mě jako junior agenta, a propagoval jsem LIVE SEX CHAT. Sice mi nabídli že můžu pracovat z domova za opravdu slušné peníze, ale já jim řekl, ať mi raděj dají o čtvrtinu peněz méně a zajistí mi ubytování a budu šťastný a vděčný. Moje šéfová mi po roce přidala peníze na výplatě, takže jsem na tom úplně stejně jako ostatní zaměstnanci a ještě mám bydlení zadarmo. Někdy jsem v práci o 2 až 3 hodiny déle, vlastně tu práci beru jako koníček. Není to jako když stojíte v práci u stroje a jedete na normu. Já když něco nevím, vrátím se k tomu za pár minut, nebo to dodělám jindy a mezitím dělám jinou práci. V kolektivu je nás deset a máme kanceláře po dvou lidech, a to mi vyhovuje. Nemohl bych sedět někde, kde je v open kanceláři 50 lidí. To je za trest.

Jednoho dne v sobotu, jsem usedl do vlaku a těšil se na cestu domů, za rodiči a kamarády. Vždy to bylo na 4 dny od soboty do středy, kdy jsem přijížděl zpět do práce do Ústí nad Labem. Občas potkávám zajímavé lidi, s některými se dá pokecat dvě hodiny, zasmát se, až se člověk za břicho popadá a s některými mrzouty se nedá mluvit o ničem. Rád si povídám s cizími lidmi, a ještě se mi za ten rok nestalo, že bych potkal někoho podruhé. Ale je pravda, že jsem zatím jel jen tuto trasu 24 krát za rok, tam a zpět.

Bylo asi něco po čtvrt na jednu a amplion hlásí, že odjedeme o 15 minut déle, asi nějaká výluka na trati. Koukal jsem z kupé z okna a z dálky běží taková pěkná baculatá holka, hnědé vlasy, měla na sobě koženkovou černou sukni, bílé obtažené tričko, sandále a mává na průvodčího a i přes sklo bylo slyšet, jak se na něj směje a hlasitě křičí „ještě né, ještě nejezdětééé“. Smál jsem se tomu a koukal, kam asi ta holka zapluje do kupé.

Když běžela kolem mého okna, zastavila se a začala koukat do vlaku. Jakmile mě uviděla, vrátila se zpátky ke dveřím vlaku a nastoupila. Dveře se zavřely, průvodčí zapískal a vlak se pohnul a pomalu rozjížděl. Ani jsem nedoufal, že by ta baculka přistoupila do mého kupé, přece jen, holky si rády vybírají prázdné kupé a nebo si sednou holka k holce. Tahle se ale zastavila u mého kupé, smála se a řekla „Dobrý den, máte zde volno?“ Samozřejmě jsem jí řekl že ano. A hned jsem se představil „Já jsem Michal a že jedu do Břeclavi“ ona se znovu usmála a řekla „já jsem Ivana“. Pak bylo minutové ticho. Ivana si dala batůžek vedle sebe, ještě se trochu upravovala u zrcátka a já jsem nadhodil téma o počasí. Jako že nám vyšlo krásné počasí na cestování. Ivana se rozpovídala, a že jede až do Budapešti, kde už má půl roku ubytování a střídá to s Českem a Maďarskem. Já jí řekl, že jedu jen do Břeclavi za rodinou a mám to cestování jen na 5 hodin, tak jestli chce, mohli by jsme si zkrátit cestu povídáním o všem možném, že se rád bavím o čemkoli.

Ivana se usmála a jen dodala „o čemkoli“? A ještě více se tomu smála. Nahodil jsem téma o dovolené, zda se chystá za 2 měsíce o prázdninách někam k moři. A prý ne, že si dá tento rok na Lipně s rodiči, kteří tam mají chatu mezi Horní Planou a Hůrkou a že je to tam fantastické. Sice jí vadí, že tam developeři začali stavět jak zběsilí, ale místní proti tomu nic nezmůžou, protože se dá každý podplatit anebo mu investor za to odsouhlasení dá jeden apartmán zdarma a napíše to na s.r.o. nebo někoho z rodiny a nikdo to ani nemá šanci vypátrat. Její kamarád má takhle na Šumavě doživotní apartmán, kam může z rodinou kdykoliv přijet a nic nemusí platit. Takže tak je nastavený tenhle systém.

Odpověděl jsem jí, že já moc Lipno neznám, spíš vůbec, nikdy jsem tam nebyl. Ivana něco chvilku hledala ve svém mobilním telefonu a pak mi jej podala do ruky, ať se kouknu na poslední fotky z minulého roku, kdy strávila na Lipně dva měsíce na chatě. Chvilku jsem tam listoval mezi stovkou fotek, až asi u sto první jsem se zastavil a dlouho na ní koukal. Ivana mě najednou řekla „co tě tam tak zaujalo?“ Nakoukla mi do mobilu, který jsem držel v pravé ruce a zasmála se a řekla “aha ty na mě koukáš, jak tam jsem v plavkách viď?“ Trochu jsem se začervenal a mlčky zakýval hlavou. Ivana na tu fotku odpověděla „jsem špekatá co?“ Odpověděl jsem „Vůbec nééé, mě se moc líbíš, takovou holku tak mít!“

Koukli jsme si do očí a Ivana na to nic už neřekla. Asi po půl hodině vybavování, mě Ivana poprosila, že si odskočí vyčůrat a ať jí pohlídám batůžek a můžu si znovu prohlížet i jiné fotky z jejího mobilu. V ruce držela jedny papírové kapesníčky a šinula si to na toaletu. Začal jsem projíždět další její fotky, listoval a listoval, až narazil do kategorie „bejvávalo“. Nevím jestli to Ivana chtěla, abych ty fotky viděl. Ale na všech fotkách tam byla vyfocená jen ve spodním prádle. No, musím říct, že mi v péru začalo cukat. Takový typ holek a ženských se mi líbí, velké pětky prsa, velké boky a zadek, normální sexy baculka. Prohlížel jsem další desítky mírně erotických fotek a tam už byla oblečená jen v průhledném prádélku. Musel jsem si srovnat své péro v kalhotách, protože mi už stálo jako na povel. Jak jsem byl tak zabraný do fotek, otevřeli se dveře od kupé a v nich Ivana a koukala mi do rozkroku a z výšky i do mobilu, na co se tam zrovna dívám.

Ivana povídá „Ááá, líbí se ti moje fotky“? Samozřejmě jsem odpověděl. Najednou si sedla přímo naproti mně a něco držela v ruce. Vypadalo to, že tam má nějaký zmuchlaný hadříček. Pak mi jej podala a řekla „to máš ode mě, jako dárek na cestu“. Nevěděl jsem co mi to podala, ale když jsem otevřel pěst, pomalu se tam rozvinuly její bílé kalhotky. Normálně jsem nevěděl co mám dělat. Podíval jsem se znovu na ni a ona si mírně roztáhla nohy od sebe a mezi nohami měla nevyholenou broskvičku. To už jsem nevydržel a řekl jí „já bych tě tak moc chtěl Ivano“. Ona jen zakývala hlavou a mrkla na mě.

Byli jsme zrovna za Kolínem a další zastávka měla být až za dvě hodiny v Brně Královo Pole. Průvodčí přešel kolem kupé, ani nenakoukl, skoro nikdo do celého vlaku nenastoupil, takže si šel někam sednout a odpočívat, než přijedeme do Brna. Já se mezitím zvedl a šel zavřít kličkou dveře a zatáhnout závěsy. Než jsem to udělal, Ivana už měla ještě více nohy od sebe a to už jsem jí viděl i velké stydké pysky, které byly vidět přes její chlupatou kundičku.

V péru mě hučelo, jak nevím co. Sedl jsem si zpět k Ivaně a začal jí hladit po stehnech a velkých kozách. Líbali jsme se jako kdybychom se znali celý život. Ivana zrychlila dech a já jí zajížděl prsty mezi nohy. Cítil jsem takovou tu kundí vůni, prstem jsem jí zajížděl do nevyholené broskvičky a odér ve vlaku začal houstnout. Úplně se mi z toho zamotala hlava. Zkusil jsem do ní zajet dvěma prsty, pak třemi a to už jsem jí narážel na děložní čípek a v kundě jí začalo mlaskat. Tři prsty a dlaň jsem měl už zmáčené cugrunt. Abych jí pomohl, rozepnul jsem si pásek u kalhot a knoflík, aby se mnou neměla tolik práce. Začal jsem ji ještě rychleji prstovat a pak se najednou zvedla, otočila se ke mně zadkem a já už věděl co mám dělat. Stáhnul jsem si kalhoty a moje péro už vědělo, co má dělat. Roztáhl jsem jí nohy od sebe, pravou rukou si držel péro a pomalu do ní zajel. Ivana u toho začala hlasitě vzdychat, a sama od sebe se přirážela na moje kopí. Neskutečně začala vlhnout, teklo to dolů po stehnech, až na zem, kde se dělaly mokré skvrny. Co přiražení, to potůček mokrého orgasmu.

Vůně její broskvičky byla luxusní, takhle má vonět správná buchta. Po chvilce jsem to už měl pod kontrolou, pevně jsem jí držel za boky, aby mi nikam neutekla a začal jí drsně šukat. Ivana nahlas křičela „pořádně mě oprcej tu moji chlupatou mokrou píču, vyšukej mě mozek z hlavy, strč mi do zadku prst, masíruj mi klitoris, ošukej mě celou, klidně mi vraž čuráka do zadku a udělej se mi tam “.

Ještě šíleněji jsem ji začal mrdat, cítil jsem, jak se mi v koulích dělá tlak, ale nechtěl jsem ještě stříkat, takhle rychle jsem ještě nechtěl být. Poručil jsem jí, ať se otočí, že si sednu a chvilku mě pokouří, ale ať dá pozor, že ještě nechci stříkat z koulí moje drahocenné sperma. Ivana mi ho začala jemně žužlat, hrála si s mými vyholenými koulemi, jazykem zajela do mé močové trubičky a sála ji jak limonádu. Asi za tři minuty jsem ji zase obrátil zadkem ke mně, vytáhl jí tričko a stáhl podprsenku. Ta podprsenka držela fakt děsně velké kozy, spadly jí o tři čísla dolů a začaly se houpat v rytmu šukání. Takový nádherný mega cecky jsem viděl v pornofilmech o kyprých ženských. A Ivana měla fakt pořádné mlíčné dudy. Střídavě jsem je držel levou, pravou, obě naráz a šoustal jí do pičky. Ivana se hlavou obrátila a řekla „teď to zkus do análku“ jakmile jsem vytáhl můj mokrý ocas, vůbec mi nedělalo problém do něj zajet.

Šukal jsem ji ze začátku pomalu, ale stačilo dvě minuty píchání a z její kundy to začalo stříkat o sto šest. Asi jsem jí narazil na G bod a můj čurák jí způsoboval neskutečnou slast. Ivaně jsem se zeptal, kam to mám nastříkat, poprosila mě, že má kapesníčky, ať to na poslední chvíli vytáhnu a hodím to do kapesníku. Jak to dořekla, vytáhl jsem z jejího zadku mé těžké, dlouhé péro a začal jsem sříkat. Nestačily 4 papírové kapesníčky, takovou dávku jsem netušil, že mám v sobě. Galon sperma, odhadoval jsem to na decku mrdky, která skončila v kapesníku. Ivana to celou dobu pozorovala a zároveň si fistovala kundu a pak to zní teklo proudy, postříkala celé kupé mokrým orgasmem, takový luxusní squirting jsem nikdy v životě neviděl.

Pak jsem si oba dva nazí sedli na sedačku a jen tak na sebe koukali, ona naproti s roztaženýma nohama a chlupatou kundou a já s pérem v pozoru a v ruce držel mokré kapesníky plné spermatu. Asi dvě minuty jsem jen tak seděli a nic neříkali, v kupé byl cítit odér šukací vůně smíchaným spermatem. Natáhl jsem si rifle, Ivana si stáhla sukni pod zadek, a že si ještě nebude brát náhradní kalhotky, že ji nechá chvilku větrat. Já setřel mokrou ulepenou podlahu od squirtu a otevřel dveře a šel vyhodit, spláchnout kapesníky do WC. Za čtyři minuty jsem se vrátil, Ivana zavřené oči a povídá „doufám, že se ještě někdy ve vlaku potkáme“ a mlčky odpočívala s rozevřenými stehny.

Další hodina do Břeclavi utekla docela rychle. Ivana mi dala velkou pusu na pusu a já už byl pomalu doma. Po příjezdu do cíle jsem Ivaně zamával a v ruce držel smotané kalhotky a přál si, abychom se ještě někdy potkali.

Když jsem vyšel z nádraží, ušel o pět ulic dál, přivoněl jsem si tajně do ruky, kde jsem svíral Ivaniny nošené kalhotky a ucítil vůni nasládlé kundičky mé krásné neznámé z vlaku.

Co jsem dopsal tenhle článek, tak nemyslím na nic jiného, než na to, co se mi ten den přihodilo.

Ještě se Vás na závěr zeptám: „Už jste někdy navštívili stránky, HOLKY NA SEX“? Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek.

Rsk

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 42 návštěvníků   Průměr: 3.6]

Napište komentář