Řemeslník

Její byt už byl téměř před dokončením. Prostor byl zaplněn nespočtem krabic, které ukrývaly všemožné krámy. Vybaleno měla jen to nejdůležitější. Dnes měl přijet řemeslník, který smontuje kuchyň. Ta byla složená na chodbě. Byteček nebyl velký. Tak pro jednoho nebo dva. Koupila ho. Její první vlastní bydlení. Konečně vlastní království!!! Zatím neměla s kým ho obývat, ale to ji netrápilo. Poslední dobou ji muži spíš míjeli než potkávali. Ozval se zvonek. Za dveřmi stáli dva, vcelku pohlední, chlapíci. Okamžitě se dali do práce. Během dvou hodin stála hrubá kostra kuchyně. Na drobné dodělávky tam zůstal jen jeden z řemeslníků. Dělala mu společnost. Klábosili, netrvalo dlouho a potykali si. Martin byl vysoký, nádherný opálený chlap. Na rukách mu hrály svaly. Neuvěřitelně mu to slušelo. Měl monterky a bílé tílko. Udělala oběma ledový čaj. Bylo horké letní odpoledne. Ona sama měla jen krátké džíny a bílou halenku bez rukávů, vlasy stažené do ohonu a okolo obličeje jí spadaly dva tenké pramínky vlasů.

Když mu podávala čaj, tak se záměrně usadila mezi zbytky nesmontované kuchyně. Nezbývalo mu tedy nic jiného, než se okolo ní natáhnou pro každý díl skládanky. Pokaždé nasála jeho krásnou vůni. Jeho úsměv byl omamný. Dvě řady běloskvoucích zubů jen podtrhovaly jeho ostře řezané rysy. Sem tam se jí letmo dotkl. "Mohla bys mi to tu přidržet??" "Jasně" odpověděla spěšně. Postavil ji čelem ke kuchyňské lince a vysvětlil jí, že by potřeboval, aby tu desku podržela dvě minuty než zaschne lepidlo a on desku srovná do potřebné polohy. Položila ruce na desku jak řekl. Přistoupil k ní zezadu a položil svoje dlaně na její. Ucítila jeho dech na krku. "Tak … ještě tady a tady… a teď chvilku držet." Stál za ní. Teď už se jejich těla dotýkala celou plochou. Vtiskl jí lehký polibek do vlasů. Zabořil do nich nos a vychutnával její vůni. Celá se zachvěla. Tep se jí zrychlil. Bradavky se zlehka vztyčily. Otřel se klínem o její zadeček. Málem se jí podlomila kolena. Ucítila jak mu v kalhotách roste vzrušení. Zvolna konečky prstů začal přejíždět po jejích pažích k ramenům. Pak opsal křivku její páteře až se dostal na odhalená záda. Měla halenku zavázanou ledabyle pod prsa.

"Ještě to mám držet?" řekla přiškrceným hlasem. "Musíš!" ozvalo se smyslně u jejího ucha. Horké rty se poprvé obtiskly na její šíji. Zatajila dech, srdce bušilo jako splašené. Konečky prstů stále hladily obnažená záda. Přivřela oči a naklonila trochu hlavu. Přijmul pozvání a začal líbat její krk, ouško. Ruce lehce přejely přes kůži na zádech a přesunuly se na bříško. Něžně ji hladil. Prsty zajížděl pod okraj džínů. Poté pomalu klouzal vzhůru. Zastavil ho uzel na halence. Jeho dlaně se rozevřely a sevřely obě její ňadra. Potěžkal je. Zlehka je masíroval. Jeho palec s ukazováčkem se pravidelně potkávali na vztyčených hrbolcích. Tiše zasténala. Jemně zavrtěla zadečkem, tak aby se mu otřela o klín a dala mu najevo jak moc se jí to líbí. Krásně jí mravenčilo v rozkroku. Vrátil se k uzlu a rozvázal ho. Odhalilo se tak její krajkové prádlo. Znovu pohladil kozičky. Zasténala. Sundal jí ruce z desky a svlékl halenku i s podprsenkou. Přejel po pažích a umístil jí dlaně na původní místo. "Myslím, že to lepidlo ještě není suché …;-D" Několikrát jí přejel jazykem okolo páteře. Dlaněmi stupňoval vzrušení na bradavkách.

Skousl mezi zuby její ušní lalůček. Ruka se odvážila hlouběji do džínů. Pohladil její jeskyňku přes kalhotky. Už byla krásně vlhká. Cítil to horko, které se odtamtud linulo. Rozepnul knoflík a zip džínů. Ruka klouzala po krajkovém prádle. Zajížděla mezi ta hebká štíhlá stehna. Pánví lehce kopírovala jeho pohyby. Tiše sténala. Jeho rty ji neustále přiváděly k šílenství. Natočil jí hlavu a ochutnal rty. Jemně a trochu nesměle mu vyšla vstříc jazykem. Ruka jí sklouzla ze stěny a zastavila se na jeho nádherném zadku. Okamžitě ji opřel o obě ruce a jakoby za trest 😉 ji poplácal po zadečku… Prudce jí strhnul džíny ze zadečku. Nepřestávali se líbat. Nedá se říct, kdo z nich byl nenasytnější. Jejich jazyky si divoce hrály, poznávaly jeden druhého. On se k ní těsně tiskl tělem, jednou rukou, obtočenou okolo jejího těla, laskal bradavky a druhou rejdil v rozkroku. Sténala.

Rozpustil její husté dlouhé vlasy. Pomalu sjížděl rty po zádech a přitom ji zbavoval krajkových kalhotek. Líbal zadeček. Hladil dlouhé nohy. Zamířil znovu mezi hedvábná stehna. Měla rozkrok vyholený do tenké čárky. Cítila jak jeho prsty jedou okolo štěrbinky po hladké kůži. Vlhla s každým dotykem. Trochu se rozkročila, aby mu umožnila lepší přístup. Klekl si za ni na zem. Přidržel si ji za ten rozkošný zadeček a olízl její štěrbinku. Zachvěla se. Když to udělal podruhé vzrušením se jí podlomila kolena. Přistála mu na klíně. Nedokázala si vysvětlit jak, ale byl nahý. Zasmál se. Otočila se k němu čelem a obtočila ho v pase nohama. Zasunul ruku mezi jejich těla a nasměroval svůj ztopořený penis mezi její stehna. Prohnula se v zádech a cítila jak do ní proniká. Propletl prsty do jejích vlnitých vlasů a opět si vyžádal ústa. Rozevřel je a zaútočil jazykem. Pevně ji objímal, vnikal hluboko. Pomalu klouzal. Vzal do úst její bradavku a lehce skousnul.

Pohledem hltal každý její pohyb. Fascinoval ho odstín její kůže a ta omamná vůně. Byla v ní svěžest a jakoby jarní vítr, který se mísil s teplem kůže a nádechem vzrušení. Bohyně, která propletla prsty do jeho vlasů, bohyně, která se držela jeho svalnatých rukou a plně se mu oddávala. Mezi rty cítil v bradavce bušení jejího srdce. Zrychlený dech, kopírující ten jeho. Plavé vlasy jí splývaly na zádech. Byla jako divoká šelma, bez zábran, volná, plná života. Cítil tu sílu, která v ní nejspíš dost dlouho dřímala. Přiváděla ho k šílenství. Měl před sebou hřívu vlasů, krásnou šíji a ještě krásnější prsa, která se rozpustile pohupovala. Vzrušovalo ho už jen to, že to mohl pozorovat. Jakmile se dotknul byl to jak zásah elektřinou. A celá ta smyslnost navíc teď patřila jen a jen jemu. Chvěla se. Svaly na jejích stehnech pulsovaly. Zadíval se jí do očí. Viděl v nich ten plamen. Zorničky se jí trochu rozšířily těsně předtím než jí zaplavil její vlastní orgasmus. Chytil ji za boky a naposledy do ní pomaloučku pronikl. Prohnula se v zádech a zasténala. Vzala jeho penis do dlaně. Chvilku si s ním hrála. Přejížděla po celé jeho délce. "Chtěla bych ho do pusinky" vydechla. 😉 Martin se jen usmál a postavil se na nohy. Vzala ho do svých horkých lačných úst. Sála ho, kroužila o kolo něj jazykem. Rukou si pohrávala s varlaty. Netrvalo dlouho a i Martin dosáhl svého vrcholu. Stále ho měla mezi rty a laskala ho. Vysála každičkou kapičku.

Pomohl jí taky na nohy. Přitáhl si ji do náruče a políbil ji do vlasů. Vzal ji do náruče a odnesl na pohovku. Venku už se mezitím setmělo a do místnosti vnikal studený vzduch. Lehl si vedle ní na pohovku. Přikryl oba dekou, která tam byla úhledně složená. Schoulila se mu do náruče a spokojeně oddechovala na jeho hrudníku. Jemně ji hladil po zádech…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 21 návštěvníků   Průměr: 3.7]

Napište komentář