Poprvé

S Janou jsme se seznámili přes internet. Ačkoli se na podobné způsoby seznamování dívám značně skepticky, měl jsem asi nějaké neobvyklé štěstí, protože hned napoprvé jsem poznal spřízněnou duši, tedy vdanou ženu, která toužila zřejmě po tom samém co já. Začali jsme si dopisovat, nejprve takové ty seznamovací maily, abychom se aspoň trochu poznali, pak něco více o svých přáních a touhách, a pak jsme si zkusili i takový ten e-flirt, jak se tomu říká. Oboustranně se nám to líbilo, já dokonce poslal Janě i nějaké povídky ze své „erotické dílny“, a nakonec jsme se dohodli, že bychom se spolu mohli i setkat.

První schůzka byla vyloženě seznamovací, na druhé jsme spolu už trochu flirtovali a na třetí…

Seděli jsme v přítmí malé kavárničky u sklenky červeného, povídali si a usmívali se na sebe. Cítil jsem v sobě podobné pocity zamilovanosti a touhy, jako kdysi před 20 lety, kdy jsem sváděl dívku, která se posléze stala moji ženou. S ubíhajícím časem se téma stále více stáčelo k flirtu a erotice, přišly první nesmělé doteky rukou a zanedlouho jsme už zcela bez ostychu sváděli jeden druhého, slovními náznaky toho, co bychom mu rádi udělali. Hladil jsem Janu po ruce, ona mi to opětovala, první polibek na sebe nenechal dlouho čekat, a za chvíli jsme oba podlehli oné elektrizující atmosféře a přešli k vyloženě erotickému mazlení pod stolem. Navzájem jsme se dotýkali nohama a ruka jednoho se občas jakoby mimoděk zatoulala směrem ke klínu toho druhého. To se nedalo dlouho vydržet a já se upřeně zadíval Janě do očí.
„Pomilujeme se spolu, Jani?“
Naklonila hlavu ke straně a koketně se na mě usmála. „Chtěl bys?“
„Chtěl, a moc“
Opět ten koketní úsměv. „Já taky…. Takže – romantika v přírodě nebo v autě?“
Zavrtěl jsem hlavou. „Můžeme jít ke mně.“
„K tobě? Vždyť bydlíš s rodinou?“
„To ano, ale žena se synem odjeli na týden k moři do Itálie.“
Zatvářila se překvapeně. „Proč jsi mi o tom neřekl?“
„Nechtěl jsem, aby sis myslela, že to milování plánuju, víš?“

Za dveřmi mého bytu jsme se chvíli vášnivě líbali a přes oblečení dráždili jeden druhého. Následovala krátká návštěva koupelny (Jana první) a když jsem přišel do pokoje, čekala už na mě na sedačce v šatech. Poprosil jsem ji totiž, aby si je oblékla, protože hrozně rád si ženu sám svlékám a postupně tak objevuji půvaby jejího těla.
Posadil jsem se vedle ní.
„Máš pod tím něco?“, zeptal jsem se s úsměvem.
„Nic“.
„Chodíš běžně na návštěvy bez kalhotek?“, provokoval jsem ji.
Usmála se. „Jen když jdu na návštěvu k muži, se kterým se chci milovat.“
To už jsem na nic nečekal, objal Janu kolem pasu a začal pomalinku rozepínat knoflíčky jejich šatů. Přivinula se ke mně a objala mě kolem krku. Líbal jsem ji na krk a na ústa, zatímco moje ruka nedočkavě vklouzla pod již rozepnutou horní část šatů, aby si našla cestu k jejím ňadrům. Laskal jsem její bradavky a mé rty se po jejím krku začaly pomalu přesouvat níž. Za okamžik jsem již líbal Janina hezká ňadra, jazykem si hrál s pevnými bradavkami, zatímco ona mi začala stahovat tričko přes hlavu. Když jsem byl od pasu nahoru svlečený, postupoval jsem se svými polibky na její bříško, kde jsem se na chvilku zastavil a zvedl hlavu.
„Chci tě ochutnat, Jano“, zašeptal jsem, „tam dole, víš? Dovolíš mi to?“
Místo odpovědi mi rukou jemně postrčila hlavu směrem dolů….mé rty sklouzávaly níž a níž, až jsem se po chvíli dopracoval k její vyholené mušličce s proužkem černých chloupků nad ní. Chviličku jsem se jen tak kochal pohledem a pak jsem k ní zlehounka přitiskl své rty. Zasténala. Začal jsem jemně přejíždět svým jazýčkem již vlhkou štěrbinku a pak už jsem se soustředil na to místečko, kde to mají ženy nejraději. Jana vzdychala vzrušením a rytmicky pohybovala tělem. Po chvíli jsem zajel nejprve jedním, potom dvěma prsty do její mokré mušličky a nepřestávajíc lízat její poštěváček jsem jí dráždil i uvnitř. Výsledek nenechal na sebe dlouho čekat. Její tělo se prudce prohnulo dopředu a vyrazila několik prudkých vzdechů. Vlny orgasmu jí projížděly tělem, pak sebou několikrát prudce trhla a tlumeně vykřikla. Její prožívání vrcholu bylo nepopsatelně krásné a vzrušující.

Vzal jsem Janu za ruku a odvedl si jí do ložnice. V posteli jsme se spolu chvilku mazlili, pak jsem si ji obrátil na záda a vklouzl do ní. Milovali jsme se postupně v několika polohách, navzájem jsme si šeptali do ouška, jak to máme rádi a jeden druhému vyhovovali. Chvíli jsme se milovali vášnivě, chvíli něžně, prostě vyzkoušeli jsme snad všechno, co milování dvěma lidem nabízí. Jana si prožila ještě dvě krásná vyvrcholení a po tom druhém jsme právě leželi příjemně unaveni vedle sebe na zádech.

Otočila se na bok a rukou mi pomalu přejela přes pohlaví. „A teď jsi na řadě ty“, usmála se a začala mě jemně laskat. S úsměvem jsem její ručku odstrčil. „Copak? Ty jsi zapomněla, co mám slíbeno? Odvezu tě domů.“ Chviličku se tvářila nechápavě, ale pak jí to došlo. „Ty jsi na to nezapomněl, rošťáku“, řekla s úsměvem. „Tak pojď“.

Osprchovali jsme se, oblékli a sešli na parkoviště k autu. Před časem jsem totiž dal Janě přečíst svoji povídku Návrat z výletu, na kterou zareagovala provokativní odpovědí, že ona by v reálu určitě nenechala nic vystříkat mimo a místo kapesníčku by použila svůj jazýček. Jeli jsme směrem k obci, kde Jana bydlela a kousek před ní jsme zajeli na parkoviště u řeky. Byla už tma, zhasl jsem světla a Jana mi začala provádět přesně to, co jsem popisoval v té povídce. No prostě, krásně mi ho dráždila svými rty, jazýčkem a pomáhala si i rukou. Byla hodně šikovná a já hodně vzrušený, takže jí to ani dlouho netrvalo.

„Už brzy budu, Jani“, dal jsem jí najevo co se blíží, aby měla čas se podle toho zařídit, kdyby si to nakonec přece jen rozmyslela. Nereagovala, naopak ještě přidala na tempu.
„Janičko, už“, vydechl jsem poslední varování. Pak už jsem se absolutně přestal ovládat a cítil jsem, jak se propadám do hlubin nádherného orgasmu. Prohnul jsem se jako luk a v explozi rozkoše jsem stříkal své semeno Janě do úst. Nijak mě nešetřila, skoro to až trošku bolelo, ale ta extáze byla tak silná, že jsem snad v životě nic tak krásného neprožil…

Jana všechno poctivě spolykala, jazýčkem slízla i poslední kapky z mého žaludu a obdařila mě lehce spermatickým polibkem, který mi ovšem vůbec nebyl nijak nepříjemný. Vypláchla si pusinku, já nastartoval auto a odvezl ji poblíž jejího bydliště, odkud mohla bez problémů dojít pěšky domů, bez rizika, že jí někdo uvidí vystupovat z cizího auta.

Cestou zpátky jsem si několikrát po sobě pustil naplno Bohemian Rhapsody od Queen a ačkoli se s tím zlozvykem snažím spíše přestat, s chutí jsem si zapálil cigaretu.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 23 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář