Pár odvedle

Stěny mezi našimi byty jsou tenké jako papír a ponechávají mi někdy více a někdy méně prostoru pro vlastní představy. Občas slyším tlumené hlasy nebo tiše hrající hudbu. Jindy slyším mnohem víc.

Když jsem je poprvé slyšela souložit, nemohla jsem tomu odolat. Naklonila jsem ucho ke zdi, abych lépe slyšela. Nejdřív jemné sténání. Takové, kterým ženy dávají najevo, že ji to zajímá. Takové, které se stávají hlasitějším, když se z něj stanou delší hrdelní výkřiky rozkoše. Prosakují přes stěny. Promáčí je.

Ležím v posteli a slyším známý zvuk plný vášně. Jako když mi někdo klepe na zeď a prosí mě, abych nahlédla dovnitř. Moje myšlenky se rozletí… V jaké poloze asi je? Klečí na gauči, obličej zabořený do polštářů, rukama roztahuje půlky zadečku? Představuji si, jak nad ní stojí a pulzující pérem v ruce. Jak hluboko do ní zajíždí jeho penis? Co kdybych teď ležela pod nimi? Můj jazyk přejíždí po jejím klitorisu, rukama chytám jeho zadek a tlačím ho do ní… silněji… hlouběji… tvrději…

Mimoděk polykám sliny, když do sebe zasouvám prsty. Sténání vedle je stále hlasitější. Silnější. Moje hbité prsty do mne vklouznou, levou rukou se chytám prostěradla pod sebou. Mezi nohama se mi rozlévá loužička slizkého tepla.

Z nočního stolku popadnu vibrátor, navlhčím ho jazykem a rychle ho zasunu do sebe. Zarážím ho dovnitř, znovu a znovu, dokud se ze mě ve vlnách nevylije extáze. Tělem se mi rozlévá příjemné teplo. Celá se chvěji jak tam ležím a poslouchám. Dychtivě toužím…

Jdu se opláchnout do koupelny, dildo si beru s sebou. Miluju svou koupelnu – je dost prostorná, aby se do ní vešlo osm dospělých. Vestavěná římsa je vhodná k sezení nebo klečení. Sprchová hlavice, se kterou si můžu dělat, co chci. Zapálím svíčky a místností stoupá pára z horké vody. Pustím si hudbu a zavřu oči. Sladké tóny rozechvívají vzduch a zůstávají viset v prostoru.

Když se ponořím pod horkou vodu, symfonie odvedle začne znovu. Zavřu oči a poslouchám. Představuji si, co by si mysleli, kdyby věděli, že je špehuji. Ve svých fantaziích vidím jejich počáteční šok, po kterém následuje příjemný souhlas. Klepou na mé dveře.

Vchází do mého bytu v černé krajkové podprsence a kalhotkách, černé lodičky a vysokém podpatku. Hedvábný černý župan přepásaný těsně pod pupíkem. Silné měkké rty s rudou rtěnkou, vlasy v rozcuchaném culíku. On v obnošených, vybledlých modrých džínách, holý hrudník odhalený pod rozepnutou šedou mikinou s kapucí. Obě tváře na mě upřeně zírají. Připraveni.

Dívám se, jak se svlékají, zatímco si mé prsty dychtivě hledají cestu k vlhkému klínu. Ona vstoupí do sprchy jako první. On ji následuje. Jsem na všech čtyřech, poddaně klečím, bradavky mi tuhnou vzrušením. Střídají se, jazyky pomalu ohledávají mé tělo, od mých rtů až ke konečku klitorisu. Dva prsty se noří do mého klína, nejprve pomalu, pak rychleji s toužebným nadšením. Vytáhnu prsty a vložím si je do úst. Ochutnám na svou žízeň.

Vyjdou ze sprchy a on mne drží. Culík pevně stažený. Jeho jazyk je hluboko ve mně a neúprosně mě připravuje na to, co bude následovat. Chloupky na pažích mi vstávají očekáváním. Otočím se a vidím ji, jak si připíná postroj s umělým penisem. Jeho špička se mi otře o nohu, když si klekne. Nosem mi pootevře mušličku, následuje teplý dech a vlhký jazyk, který mě olizuje odspodu nahoru. Dýchá na mě, dychtivě, se zoufalstvím a touhou, než si vezme, co potřebuje.

„Nejdřív tě ošukám, pořádně tě ojedu. A pak to udělám znovu, jak se mi zlíbí… dokud neskončím. Rozumíš?“

Poslušně přikývnu, když mi položí jednu ruku na klitoris a druhou mi roztáhne zadek. Moje kundička se lačně přijímá umělý penis a sytí můj hlad. Pohybuje se pomalu a rozvážně. Její partner stojí za ní.

Když do ní vniká, vydává sténání. Cítím, jak se ona, on i já zároveň hroutíme do sebe jako černá díra. Když on začne zrychlovat tempo, ona také. Dýchá, jak do mě vniká, tiskne nohy k sobě, zatímco já roztahuji ty své. Šukají mě s bezohlednou odevzdaností, zatímco já křičím a prosím, aby nepřestávali. Přikládá mi ruku na ústa, zatímco se do mě dál noří, společně, neúnavně, dokud mě nepřemůže extáze. Ona vydává kvílení, když se uvolňuje do vyvrcholení, on ji následuje krátce po ní, zhroutí se nade mnou. Popadají dech.

Otevřu oči. Když se pára rozplyne, rozplynou se i mé myšlenky. V ruce svírám své dildo, stále lesklé a teplé. Horká voda stříkající ze sprchy mi připomíná, kde jsem. Vypínám vodu, vystupuji ze sprchy a centimetr po centimetru otírám své tělo ručníkem. Než zalezu do postele, sfouknu svíčky a ztlumím hudbu. Jak tak ležím, přemýšlím, jestli se s nimi někdy setkám. S tím párem odvedle.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 108 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář