Více o soutěži Tato povídka je soutěžní. Pokud se vám líbí, podpořte autora svým hlasem! Hodnotit můžete na konci povídky.

Odečet tepla se zvrhnul

HighB

Každý rok přijde do našeho paneláku odečíst teplo někdo jiný. Někdy dvojice, jindy jednotlivec, ženy i muži. Letos přišly dvě mladší ženy.

Jedna zůstala stát v předsíni s papíry a tužkou a druhá obcházela jednotlivé pokoje a halekala do předsíně odečtené hodnoty z radiátorů. Potom jsem byl požádán o podpis a tak jsem umístil na určené místo svoji muří nohu. „Halekačka“ uznale pokývala hlavou a pochválila můj rozmáchlý podpisový vzor, usmála se zadívala se mi do očí. Já jsem oběma mladicím poděkoval a vypustil je na chodbu.

Po chvíli jsem začal litovat, že jsem jim nedal alespoň svou vizitku, třeba by z toho něco bylo. Netrvalo to ale ani půl hodiny a bytem se opět rozlehlo drnčení zvonku.

Kukátkem jsem zkontroloval chodbu a zjistil, že tam o samotě stojí „Halekačka“. Otevřel jsem a zeptal se, jestli něco zapomněla. Prý ne, ale potřebuje ještě jednou můj podpis. Pustil jsem ji tedy do předsíně. Odložila si kabát a z černé kožené kabelky vytáhla po chvíli štrachání černý lihový fix. Podala mi ho a začala si pomalu rozepínat knoflíky svojí bílé halenky.

„Co to děláte?“ zeptal jsem se asertivně. „Mně se ten váš podpis opravdu moc líbí!“ zašeptala. Civěl jsem na ni a tak trochu jsem se styděl za to, že mám v ruce ten její fix, jehož převzetím jsem nevědomky přistoupil na tuhle bizarní hru. „Chtěla bych ho na sebe, jestli jste doma sám?“ dodala tázavě a přitom pokračovala v rozepínání dalšího knoflíku.

Po rozepnutí blůzy si sundala růžovou krajkovou podprsenku a oba svršky pustila na zem. Několikrát si přede mnou promasírovala svoje malé dvojky a pak prstem ukázala mezi ně: „Sem, prosím!“

Otevřel jsem nafasovaný fix a se zatajeným dechem jsem se zaměstnankyni tepláren podepsal mezi ňadra.

Hra pokračovala v obýváku, kde si slečna stáhla džíny i s kalhotkami nad kolena, chytila se žeber radiátoru a krásně se na mě vyšpulila. Buď to nedělala poprvé, nebo o tom musela už dlouho snít.

Popadnul jsem svoji příležitost za pačesy a užil jsem si několik chvil rozkoše.

K mému údivu se z tohohle zážitku zrodil asi měsíční vztah, vyplněný převážně sexem. Potom se „Halekačka“ vrátila ke svému bývalému příteli a já už ji nikdy neviděl. Za jedenáct měsíců přišel hodnoty odečíst postarší pán.

Více o soutěži Tato povídka je soutěžní. Pokud se vám líbí, podpořte autora svým hlasem!
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 43 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Napište komentář