Nová známost

Včera ho poznala a stále na něj musela myslet. Byla sama doma a než řešit problém nudy – .rozhodla se udělat si hezké odpoledne- rozhodla se zajít si zaplavat na koupaliště. Žádná z kamarádek neměla čas, věnovaly se svým partnerům, či byly v práci. No, nevadí. Udělá si tedy takové to milé hezké fajn odpoledne jenom pro sebe. Sbalila si plavky, ručník, na sebe hodila lehounkou sukýnku a tílko a vyrazila. V autobuse jí snad každý chlap svlékal očima, byla z toho celá nesvá. Ráda se líbila,to ano … ale až takhle vzbuzovat pozornost – to se jí opravdu nechtělo. Vystoupila na zastávce u bazénu, rozhlédla se kolem sebe, ale nikde ho neviděla. Řekla si nevadí, třeba ho potkám tam, říkal přeci,že kolem třetí odpoledne se sem zajde vykoupat.
Koupila si vstupenku do areálu, zašla do převlékacích kabinek – kde ze sebe vše sundala a chvíli si svoje tělo prohlížela. Hlavou jí mihlo – mohla bych se mu přece jenom trošku líbit ne? Zatáhla bříško, nasoukala se do plavek a vyrazila za sluníčkem. Vybrala si místo pod stromem. Natáhla na zem osušku, na její roh položila poskládané kousky oblečení, svoje letní žabky nechala také u ručníku. Rozpustila si vlasy a její nohy jí unášely k vodě. Byla průzračně modrá, moc lidí tam nebylo. Za to byla opravdu ráda. Přistoupila na okraj bazénu, otočila se k němu zády a po schůdkách začala pomalu postupovat do vody. Zastudilo jí to, ne zrovna málo. „Ach jo, než se zase zvyknu“ a pomalu se ponořila pod vodní hladinu. Tam udělala pár temp,aby se zahřála. Okamžitě jí v plavkách byly znát její chladem vystouplé bradavky, vlasy jí vodou zakrývaly krk a ramena, usmívala se. Pozorovala lidi kolem sebe, nechala se nadnášet tou vodní hladinou. Uplavala pár bazénů na zahřátí i na relax a vydala se k dece. Sluníčko se do ní hned opřelo svou silou a ještě než dorazila na deku,tak měla ramena a paže suché. Rozhlížela se kolem,ale JEHO – nikde neviděla. Podívala se na hodinky a bylo čtvrt hodiny po 15té. Lehla si na bříško, vlasy si stáhla do culíku, vzala si do rukou knížku a začala číst.

Najednou pocítila lehké šimrání na chodidlech a nebylo jí to vůůůůbec nepříjemné. Otočila se a s úsměvem pozdravila „ Ahoj, tak ty jsi přece jenom přišel“ „Ano, přišel, tebe bych si přece nemohl nechat ujít“. Začervenala se. Prohodili spolu pár vět ohledně prožitého pracovního dopoledne, co je potkalo a nepotkalo. Oslovil ji tak nějak něžně až tajuplně „ Smím tě natřít ? Aby ses mi tu nespálila“.Ona neprotestovala. Položila se znovu na bříško a nechala se unášet těmi krásnými pocity z jeho natírání. Vzal si krém do dlaní, něžně je promnul a své ruce nasměroval na její lýtka. Mazal, hladil, roztíral, maloval tam různé obrazce, dlaní přejel i po chodidlech. Všimnul si ale, že když jí přejíždí přes ta místa pod kolenem , malinko sebou zavrtí. Zdálo se mu, jako by ji to snad i vzrušovalo. Líbilo se mu to a hlavně – ona se mu hrozně moc líbila. Nepřestával ji hladit po jejích sexy nohách, vychutnával si ty svoje hrátky s ní. Pomalu od kotníků, lýtek, přes kolena se dostal až na stehna. Bál se její reakce, ale ona ležela jako přikovaná, hlavu na stranu a do obličeje jí neviděl. Hladil jí po stenech, občas zajel i do těch ženám citlivějších míst – na tu vnitřní stranu. Masíroval jí zadeček, natíral ho – všude tam,kde mu jenom její plavky dovolily.Začal po ní neskutečně toužit. Hrozně moc by jí pod okraj plavek zajel aspoň kouskem prstíku a dotknul se její štěrbinky, či zadečku. Z těchhle myšlenek a tužeb se mu nehorázně začaly nadouvat plavky.

Raději se od zadečku a štěrbinky přesunul na záda, ramena, krk. Tam si dával také záležet. Něžně ji pohladil ve vlasech a řekl . „už jsi celá klouzavá“ … natřená a provoněná. „Já vím“ řekla tiše. A posadila se. V ten moment, kdy se posadila jí její oči sjely do jeho rozkroku. Zkameněla úžasem. Moc jí vzrušil a jak to tak pozorovala,ani on nezůstal chladným.
Snažila se nějak udržet konverzaci a nekoukat mu stále na bouli v plavkách, která naštěstí jejich povídáním byla malinko menší a méně znatelná. I její vzrušení opadávalo.

Po chvilkách rozhovorů a krémových hrátek si šli spolu zaplavat do bazénu. Tentokrát skočila do bazénu šipku, to aby nevypadla jakože jí ta ledovka snad vadí. Jakmile však vyplavala nad vodní hladinu – rozhlédla se kolem sebe a jeho nemohla nikde najít. Najednou, jakoby se zjevil ze dna  měla ho těsně u sebe. Vynořil se, dotknul se jejího těla a oběma jakoby přešel mráz po zádech. Přitáhl si jí k sobě a něžně ji políbil, pohladil ve vlasech. „Líbíš se mi“, potichu jí pověděl. Ona se zmohla jen na pokývání hlavou a její ústa odmítla poslušnost. Nevydala ze sebe ani hlásku – jen mu oplatila jeho polibek. Ještě víc si jí k sobě přitáhnul,až pocítila jeho pnutí těsně u své štěrbinky. Omotala si nohy kolem jeho pasu a její ruce ho hladily po zádech a ramenou.
Najednou se začalo ochlazovat, sluníčko se schovalo za mraky a oni museli spěchat z bazénu – aby nezmokli. Naložil ji k sobě do auta – a zeptal se jí – „Kamto bude milá slečno“ – Usmáli se na sebe a ona mu odpověděla – „Mám hlad – co takhle nějakou rychlou večeři, někde, my dva ?“ Souhlasil, přitáhl se k jejím rtům a dlouze jí políbil.Jejich jazyky se proplétaly hodně vášnivě, jeho ruka zamířila na její stehna a letmo jí je hladil, zjel i pod sukýnku a zjistil – že nemá kalhotky. Najednou mu snad v kalhotách začala pohotovost. Byl nesmírně vzrušený.Moc jí chtěl, moc se s ní chtěl mazlit a milovat – a taky jí to pošeptal do ouška, jak moc po ní touží.

Dokázala mu jen říct, ať ještě chvilinku vydrží, že se jí dočká. Nastartoval a rychlostí blesku se jeho auto rozjelo z parkoviště. K dobrému jídlu – tudíž do restaurace to bylo pěkných pár kilometrů daleko. Vzal to tedy po trošku horší cestě – ale rozhodně kratší a romantičtější – přes les.
Vjeli do lesa – „Neboj, brzy si nacpeme bříška, už nám v nich nebude kručet a pak se s tebou pomiluju. Najednou, jakoby z nebe jí napadlo. Natáhla svou ruku tak,aby dosáhla k rozkroku na jeho kraťasech. To místečko začala pomalu a něžně dráždit svou rukou, její prstíky obtahovaly pomyslné kontury jeho penisu. Zastavil a přitáhl si ji k sobě. „Moc tě chci, moc mě zlobíš a já si teď se svým vzrušením nevím rady.“. Otevřela dveře, vystoupila, obešla auto a vklouzla okýnkem k volantu – tudíž k němu a jeho údu. „Vystup si prosím, je tu málo místa“. Vystoupil a ona si ho opřela o auto. Prohlédla si jeho obličej, jeho vlasy,její ruce vjely pod tričko a hrály si s jeho bradavkami, vyhrnula tričko a její jazyk nahradil ruce. Olizovala, laskala, dráždila jeho bradavky jazykem a přitom její ruce sundávaly ty velmi těsné kraťasy a slipy. Když je sundala vyhoupl se z pod nich překrásný, trčící, nadržený penis. Dala mu pusinku na uvítanou, to aby se jí nelekl. Padla jedna, druhá, třetí, pak se okamžiky libání údu začaly prodlužovat a ona mu ho dlouze kouřila. Chytil její hlavu, prsty mu vklouzly do jejích vlasů a začal udávat tempo jejich hrátek. K jazýčku, který kroužil po žaludu, uzdičce až dolů ke kouličkám přidala ještě ruku a nádherně mu ho honila. Hladil jí vlasy, zajel rukama i do výstřihu a masíroval jí ty její překrásné plné trojky s trčícíma bradavkama. Její kouření a sání ho přivádělo k šílenství, její ruce ho chytily za zadeček a divoce ho její ústa sála, její mlaskání muselo být slyšet na celý les. Občas ho nechala vyklouznout celý, po chvilce zase sála jenom jeho špičku a takhle to společně s honěním krásně střídala. Najednou v něm zacukalo a ze špičky jeho mokrého penisu vystříkla salva spermatu. Poznala to a lačně otevřela pusinku a nechala si veškerou jeho šťávičku nastříkat do pusinky na jazýček. Polkla a mrkla na něj. Byl chudák celý červený a udýchaný, začal se jí omlouvat, za jeho rychlé vyvrcholení. „To nevadí, mi to vynahradíš po večeři“.

Naskočili do auta, dorazili do vedlejší vesnice, kde si dali vynikající večeři. Ona si k tomu objednala víno a on nealkoholické pivo. Pojídali, popíjeli a najednou ucítila pod stolem jeho ruku, která směřuje po jejím stehnu do rozkroku. Dělal jako by nic a jí se jeho dotyky moc líbily. Malinko se k němu přisunula blíž – to aby dosáhl a nechala se krásně dráždit. Kousek po kousku postupoval od kolena přes stehno až k jejímu klínu. Nadzvedl sukýnku a dál už vlastně žádná zábrana nebyla. Dotknul se její upravené štěrbinky a oba tiše zasténali. Byla neskutečně mokrá a roztoužená. Rychle zaplatili a z restaurace skoro utíkali. Přišli na parkoviště, nasedli do auta a tam zase začala hra jejich jazyků – „Počkej na doma, na postýlku – půjdeš ke mně viď? Řekla mezi sténáním. Pohladil ji po tílku, podráždil kozičky a na jeho úsměvu poznala,že půjde k ní. Nastartoval a za necelých 15 minut svižné jízdy byli u domu. Už ve výtahu se mazlili, jeho ruce nadzvedly její sukýnku a jeho prstíčky tam rozehrávaly neskutečnou hru. Byla mokrá, celá vlhká a natěšená. Z výtahu skoro vyběhli, pak se nemohla klíčem trefit do zámku,tak ji přitlačil na dveře a jeho penis jí tlačil na zadečku, jeho ruce zajely pod tílko a než stačila odemknout – tak ho měla vyhrnuté a trčící bradavky se dotýkaly dveří.

Vlítli dovnitř, jakoby venku na chodbě měl být konec světa. Strhnul z ní tílko, sobě stáhnul kraťasy i se slipama a natlačil ji na skříň na chodbě. Nadzvedl sukýnku a prstíkem zkontroloval, jestli je dost vlhká. Byla, doslova tekla. Roztáhl jí nohy, jednu nohu si omotal kolem svého pasu a vklouznulo ní. Žádné mazlení, předehra, nic – na tohle budou mít ještě moře času někdy příště. Divoce ji píchal, miloval, souložil… dalo se to pojmenovat mnoha způsoby. Když už je to na chodbě přestalo bavit, vtrhli k ní do ložnice na nerozestlané letiště. Položili do peřin a konečně si ji prohlédl – byla nádherná. Nalehl na ni a pokračoval v divoké jízdě. Její kundička vydávala ty modroučké zvuky – a to ho ještě víc rajcovalo. Otočila ho na záda a posadila se na něj. Po pár pohybech, kdy byla krásně napíchnutá na jeho penisu se dostavil nádherný a divoký orgasmus obou dvou. Jeho teplé semínko vyletělo do její štěrbinky a úplně ji zahltilo. Líbal ji po tváři, do vlasů i na čelo . Bylo to krásné, zakřičel na celý pokoj. Věděla to i ona a doufala správně, že to nebylo jejich poslední milování.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 15 návštěvníků   Průměr: 3.2]

Napište komentář