Nová známost III

Od jejich posledního milování uběhlo pár dní. Daly by se spočítat na prstech jedné ruky. Stalo se to tak proto,že on odjel na jakési pracovní jednání a ona zůstala doma. Musela chodit do práce, dovolenou už měla vybranou a další ji čekala až o Vánocích nebo příští prázdniny.
Každé to ráno, co se ve své postýlce probudila sama, opuštěná – bylo jí smutno. Pobíhala po bytě jen v noční košilce, nasnídala se, dala si ranní sprchu a poté utíkala do práce. Vracela se z práce brzy odpoledne a tak měla spoustu volného času. Měl přijet už zítra a chtěla ho něčím překvapit, moc se na něj těšila. Na jeho oči, rty, dlaně, něžné dotyky a to vzrušení které jí způsoboval a přiváděl ji tím do úplného šílenství.

Vydala se teda do nedalekého obchodního domu, že by ji tam eventuelně mohlo něco napadnout – co by mu mohla koupit za dárek. Stačí jen maličkost, hezky zabalená, připravená na postýlce.
Nohy jí zavedly do obchodu s erotickými pomůckami a spodním prádlem. Tam se jí moc líbilo pár maličkostí, které mu nakonec koupila. Dárek si nechala zabalit a po cestě domů koupila ještě pár čajových svíček – to kdyby se jí zachtělo dělat opravdovou romantiku, až k ní přijde zítra na večeři.
Zbytek dne utekl jako voda. Večer, když ležela v postýlce – tajně si představovala, jak by to všechno mohlo zítra probíhat. A byly to trošku nemravné představy, až z toho celá celičká zvlhla. Vzala si telefon do ruky a přemýšlela, co by mu na psala za SMS. Najednou ji z toho přemýšlení vytrhl vibrující telefon. Přišla jí SMSka a v ní bylo napsáno: „Chybíš mi, zítra se na tebe moc moc moc těším, moc po tobě toužím!“ Chvilku si takhle dopisovali a najednou se procitla i s telefonem v ruce – bylo ráno! Jak to tak vypadá – usnula v nejlepším. SMSky v telefonu tomu taky tak nasvědčovaly. Uculila se a vybavila si jejich včerejší smskování. To bude teda dneska večer pěkná vášeň 😉 … a odhrnula ze sebe peřinu, zvedla se z postele a odebrala se do koupelny. Dala si jen rychlou sprchu na probrání, tak ráda by se vrátila ještě do pelíšku a nešla do práce,ale to se stát nemohlo. Musela tam, jako každý všední den.
Namalovala si řasy, oblékla si spodní prádlo, vklouzla do kalhot a trička (venku to vypadalo na chladnější počasí). Zatím, než se oblékla jí vystydl čaj. Vzala si k němu koláč co upekla na zítřejší společnou snídani a zase myslela na to, co se bude večer dít. Zasněná koukla na hodinky a zjistila, že už je čas na to vyrazit do práce. Zamkla, zhasla na chodbě v domě a ještě temnými ulicemi se odebrala na autobus. Cesta do práce jí ubíhala rychle, ne ale zase tak rychle jak by chtěla. Nejraději by se v práci jen otočila a bylo by odpoledne a ona už by zase jela domů. Ale bohužel to tak nebylo. V práci na ní čekala hromada práce, tak jí to čekání na večer alespoň rychle uteklo. Po práci zašla ještě nekoupit maso na večeři, kterou slíbila uvařit a vybrala tam i láhev vína.

Když dorazila domů uvědomila si, že má asi ještě 3 hodiny na veškerou přípravu večeře a bytečku , než se David vrátí. Natáhla se chvilku k televizi a dumala, jak by ho nejlépe přivítala – kromě jídla. Ve skříňce našla krásnou košilku jen pro ty nejlepší příležitosti a rozhodla se, že se do ní dnes po večeři oblékne.

Pro hezký začátek té odpolední části si v kuchyni pustila rádio a bosky chodila po studící podlaze. Proto jen lehoučce našlapovala a užívala si ten báječný pocit chladu. Od lednice ke kuchyňské lince , vše připravit, nakrájet, dala vychladit i vínko. Když už se vše vařilo a dusilo a peklo tak vklouzla do koupelny a dala se do mytí svých vlasů. Než se vymydlila celičká, včetně vlasů – zbývala jí do jeho příchodu asi hodinka. Připravila tedy stůl v kuchyni, nachystala na něj i včera koupené svíčky a sklenice na víno.

Zašla i do koupelny a na okraj vany , na poličky taky položila svíčky a  připravila i sirky. Všechno přece muselo být dokonalé.

Takže prošla všechny pokoje ve svém bytě, všude bylo všechno připravené. Naštěstí to byl byt jen 2+1,takže těch pokojů nebylo zase tak tolik. V ložnici povlíkla čisté a voňavé povlečení a doprostřed letiště položila dárek pro Davida. No a už mohl dorazit, protože večeře byla hotová a i ona  byla připravena. Hodinky ukazovaly 17.55, když zazvonil zvonek. Zvedla domovní telefon a v něm uslyšela jeho hlas: „ Ahoj zlatí, tak už jsem tu a mám hlad jako vlk“ Pustila ho tedy nahoru a čekala mezi dveřmi.

David vyšel z výtahu, na sobě měl svoje oblíbené džíny a tričko, co mu tak slušelo. Byl to fakt fešák, kocourek za kterým by se na ulici ohlédla. A po těch dnech co se neviděli jí přišel ještě hezčí. Objal ji hned mezi dveřmi a dlouze ji políbil na její horké rty. Jazýček mu mezi ně něžně vklouznul a hezky si ji vychutnával. Oba byli okamžitě vzrušeni hned z toho líbání mezi dveřmi. „copak jsi mi uvařila ženuško moje“ přerušil jejich líbání a usmál se od ucha k uchu. „ Pojď dál a posaď se, hned uvidíš“. Na stole se za nedlouho objevily ty nejlépe vypadajíci kousky grilovaného kuřecího masa, zeleninový salát a opečené brambory. Jeho nejoblíbenější jídlo ! David zapálil na stole připravené svíčky, nalil do sklenic víno a dali se do jídla. Za chvilku už po nich zbyly jen prázdné talíře a skleničky. Zvedli se a začali po sobě uklízet stůl a ona se pustila do mytí nádobí.

David si zatím na gauči odložil všechno své oblečení tak, aby ona na něj neviděla. Tichými a pomalými kroky našlapoval po koberci až své nahé roztoužené tělo přitisknul zezadu k jejímu. Svůj nos vnořil do jejích vlasů a pocítil její vůni, kterou měl tak rád. Jeho ruce vklouzly na bříško a pomalu ji tam hladily. Stála boky přitisknutá ke kuchyňské lince, nohy měla mírně roznožené. Do toho prostoru mezi nimi on vsunul své nohy a přitisknul se k ní ještě blíž. „Moc jsi mi chyběla.“
Odhrnul jí vlasy na stranu a vtiskával své polibky na její krk. Promasíroval jí šíji a jeho ruce zamířily na její ňadra. Něžně je hladil, přejížděl přes tričko po bradavkách, které okamžitě zareagovaly na jeho dotyky. Vzrušoval ji přímo božsky, laskal její prsa, pohrával si s nimi.
Ona se odevzdaně schoulila na jeho hrudník a oddávala se té slasti. Jeho ruce hladily i bříško a pomalinku se přes něj dostaly až k jejímu klínu. Vklouzly do kalhot, kde pohladily tu vlhkost, kterou tam svými dotyky vytvořil. Rozepnul knoflík a zip, kalhoty jí spadly až ke kotníkům.
Otočil si ji k sobě a jazýčkem ochutnával její krásně tvarované rty. Ona mu všechno tohle oplácela svými dotyky, její dlaň uchopila jeho penis a začala si s ním jemně pohrávat. Stiskávala ho, přejížděla po něm svými prsty, lehce ho dráždila,až z toho celý zvlhnul.
Jedním tahem jí stáhnul kalhotky a poté si ji vysadil na kuchyňskou linku. Její nohy si položil na hrudník a maloval na ně bříšky svých prstů milostné obrazce. Rozsah jeho obrázků se pomalu zvětšoval a od kotníků, přes lýtka se přesouval mezi její stehna. Mezi pohyby svých dlaní a prstů zapojil i hru svého jazyka a rtů. Něžně ochutnával každý kousek jejích stehen a po kouskách se přibližoval k jejímu vlhkému klínu. Políbil ho přesně na tu čárku ve které bylo schováno to nejvzrušenější z jejího překrásného těla. Tiše zasténala touhou a pohladila ho po tváři. Jeho jazýček vyklouzl z jeho úst a pomalinku se nořil mezi její závojíčky a lehce ochutnával vůni a chuť její štěrbinky. Prsty rozhrnuly závojíčky a on spatřil ten vzrušený hrbolek a jazyk na něj okamžitě zaútočil. Pohrával si s ním, kroužil jazykem po jeho povrchu a moc se to oběma líbilo. Bavilo si pohrávat si s ní, přivádět jí k šílenství, vzrušovat a laskat.
Ke hře jeho jazyka přidal i prstík, který si pohrával s tím otvůrkem do kterého vždy zasouval svůj ztopořený penis Občas prstík vystřídal jazyk a svým pohybem na vrcholku ji moc vzrušoval. Byla už krásně vlhká a připravená na jejich milování.
Od jejího klína nasměroval své polibky na bříško a pupík, jazykem znovu ochutnával její bradavky a krk až se opět vpil do jejích překrásných rtů. Zasténali oba, už nemohl vydržet to obrovské vzrušení a pnutí v jeho naběhlém údu.

Přiblížil se ke vchodu do štěrbinky a letmým přiražením do ní vklouznul. „Byla to opravdu nádhera“. Její štěrbinka i ona sama zavrněly blahem. Měl všechnu tu její krásnu na dosah. Něžně se s ní miloval, vjížděl do ní hluboko, chvilkami ji dráždil jen na pokraji kundičky a přitom jí hladil všude kam jen dosáhl. Jejich orgasmus se hrozně rychle blížil. Dny jejich odloučení se na jejich dovádění projevily.
Střídal své tempo mezi něžným, pomalým a tvrdším rychlejším. Musel, protože jinak by rychle vyvrcholil. To sice chtěl, ale chtěl si svůj vrchol užít spolu s ní.
Omotala své nohy kolem jeho pasu, stále byla vysoko položená na lince a oddávala se jejich hrátkám, moc se jí to líbilo a on ji ještě něžně dráždil poštěváček až z toho byla celá úplně mimo.

Nadzvedl ji a pomalu ji postavil na zem. Otočil ji k sobě zády a poprosil ji aby na něj vyšpulila svůj překrásný zadeček. Jeho ruce uvolnily vstup do její štěrbinky a jeho úd zase vniknul do toho mokra, kterého neskutečně vzrušovalo. Rytmicky ji napichoval na svůj penis, ohnul se za ní tak, aby jeho rty dosáhly na její záda a něžně jí tam jazykem laskal a líbal. Jeho ruce si pohrávaly s jejími kozičkami. Nepřestával a poznal ,že se blíží její orgasmus. Začala hlasitěji oddychovat a sténat. Její štěrbinka se svírala v přicházející rozkoši. Za pár okamžiků bude jejich společný vrchol. Začal neznatelně zrychlovat tempo jejich milování až najednou se její štěrbinka sevřela v divokém vyvrcholení a o pár okamžiků později v jeho penise zacukalo a vylétly z něj proudy spermatu. Naplnil její štěrbinku snad až po okraj…. A doufal, že to nebylo dnešní poslední milování, protože na ni měl už zase ohromnou chuť.

Narovnal ji v pase, otočil ji k sobě a dlouze ji políbil. Vzal jí do náruče a odnesl ji do koupelny, kde zapálil svíčky, nalil do vany pěnu a otevřel kohoutky… do vany proudily prameny vody, které vytvářely bohatou pěnu. Vklouzli do ní oba… a začalo tam zase něco dalšího, krásného. Měla pro něj v ložnici přeci připravené překvapení

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 19 návštěvníků   Průměr: 2.4]

Napište komentář