Nová známost II

Ráno, když poprvé otevřela oči po divokém milování včera večer – byla ještě tma. Jakoby se bála rozhlédnout se a rozkoukat v té tmě. Bála se, jestli se jí všechno to krásné co se včera stalo – nezdálo. Zavrtěla se v postýlce, zpod peřiny jí vykoukla jen lehká noční košilka a z ní se tyčící dlouhé, krásné nohy. Rozhlédla se po svém letišti a byl tam. Nebyl to tedy sen. Vedle ní oddychoval David. Ležel na zádech, pomalu oddychoval a spal. Její oči si prohlížely každý kousek jeho těla , který nebyl zakrytý peřinou. Měl krásný obličej, malá ouška a nos. Jeho ramena a hrudník byl krásně vypracovaný. Zbytek toho všeho krásného bylo přikryto. Hlavou jí problesklo – to je škoda – mohla bych si ho prohlédnout celého, celičkého – protože se jí moc líbil.

Na chvilku ještě zavřela oči a ještě na pár okamžiků znovu usnula. Když se procitla, bylo už za okny vidět vycházející slunce. Dnes bude moc krásně, mohli bychom jít na nějakou procházku do blízkého lesa, napadlo ji. Její zrak znovu spočinul na jeho těle. Tentokrát ležel sice opět pořád na zádech,ale peřina ležela jen na kousku jeho nohou. Zbytek toho všeho byl odkryt a ponechán jejímu obdivu. Ležel tam nahý. Jeho hrudník se stále neznatelně nadzvedával v rytmu jeho dechu a snů. Napadla ji jedna rošťárna… co kdyby ho něžně probudila?

Pomalinku se přisunula blíž k němu, k jeho tělu a něžně ho svými prsty začala hladit. Začala na krku, pokračovala na hrudník, bradavky, bříško. Tam mu mezi pohyby svých prstů vtiskla pár něžných polibků. Tiše zasténal,ale ani se nepohnul. Stále spal. Její polibky začaly směřovat od bříška k jeho rozkroku. Tam u toho místa si malinko navlhčila rty a ty začaly vtiskávat neznatelné polibky na jeho překrásný penis. Ten se jako by okamžitě začal probouzet k životu. Spící údu se najednou stával tvrdší a tvrdší, to ji ještě povzbudilo k větší aktivitě i ji samotnou ji její hrátky s ním začaly vzrušovat. On znovu zasténal a neznatelně otevřel oči. Jenže to už byl jeho penis v pozoru a oddával se tomu vzrušení co mu způsobovala jeho nová kráska. Bylo to pro něj opravdu nádherné probuzení,které ještě nikdy nezažil. Ležel a nedával jí najevo,že už je vzhůru, ještě chvilku si užíval tu její sladkou , vášnivou nevědomost. Její jazýček vyklouznul z pusinky a celého ho ochutnal. Ochutnávala ho báječně, tak jak to měl rád. Její pusinka s ním dělala divy. Vzala si ho do sebe celého a to už David nevydržel a nahlas zasténal. Bylo už tedy i pro ni jasné – že je vzhůru. Podíval se na ni a popřál jí krásné ráno. Měla plnou pusu jeho penisu,tak se na něj jen sladce usmála a nepřestávala si s ním pohrávat. Vsávala ho do horka a mokra svých úst, vtiskávala na něj vášnivé polibky. Jazyk jí rejdil něžně po žaludu, uzdičce , občas sjel i na kouličky a zase všechno od znova. Trvalo to snad věčnost, ty její hrátky. Pro něj to už bylo k nevydržení. Jeho ruce jí zajely do vlasů a začal udávat tempo jejího kouření. Ke hrátkám její sladké pusinky se přidala i ruka, která ho začala svým drážděním přivádět k šílenství. Rytmicky vklouzával a zase vyjížděl z její pusinky, až se mu začaly díky tomu řádění dělat mžitky před očima.
Bylo to už k nevydržení, jeho penis byl napnutý k prasknutí až najednou začal naplňovat její pusinku přívaly svého spermatu. Pootevřela pusinku a on tak dokonale viděl, jak jeho penis plní její pusinku, byl to úžasný pohled a hlavně pocit. „Překrásné“ – vydralo se mu z úst. Na nic jiného se v tenhle moment nezmohl.

Ulehla spokojeně vedle něj a on si ji přitáhl co nejblíže k sobě. Vtiskával jí polibky do jejích voňavých vlasů, hladil jí po tváři a jeho polibky končily i na jejím čele, nose a ústech. Vášnivě se vpil do jejích rtů. Dlouho se spolu líbali. Moc dlouho a jí to líbání moc vzrušovalo. Vlastně i z toho celého děje byla celá celičká vlhká a roztoužená. Nikdy jí totiž tyhle hrátky nenechají v klidu. Už to moc dobře znala.

Procitla po chvilce a za okny už bylo slunce v plné síle. Otočila se k Davidovi, ale část té postele, kde ještě před pár okamžiky byl zelo prázdnotou. Zaslechla z kuchyně tlumené zvuky. Zvedla se z postele a tichými krůčky našlapovala na koberec, který ji lechtal do bosých chodidel. Stál u stolu a zrovna na něj pokládal hrníčky s čajem. Pootočil se k ní a znovu si ji k sobě přitáhl a políbil ji. Věděl, že nemusí mluvit, z jeho očí bylo čitelné, že se mu to ranní probuzení moc líbilo a že je šťastný.

Posnídali a oddávali se dopolednímu lenošení. Byl totiž víkend a ani jeden z nich nemusel do práce. Byli moc rádi,že si můžou užívat jeden druhého. Ona se odebrala do koupelny a dala si sprchu. Do dlaní nechala vplout proudy horké vody a své tělo nechala provonět vůní pomerančového sprchového gelu. Když vystupovala ze sprchového koutu tak jí David nastavil ručník,do kterého se celá zamotala. Vybalil si ji jako dáreček z ručníku a celičkou si jí prohlížel. Měla krásná ňadra, pevné tělo a nádherný zadeček. Její štěrbinka ho přímo fascinovala. Začal se jí dotýkat a líbat. Najednou byl opět vzrušený. Poznala to na něm a jejich polibky se staly vášnivější. Stáhla mu jeho tričko přes hlavu, sundala jeho sexy trenýrky a nechala se unášet jeho dotyky. Byl neskutečně něžný a pozorný. Vzal do rukou její ňadra a začal si s nimi hrát. Lízal je a líbal, něžně je stiskával prsty i zoubky. Moc se mu to líbilo. Její bradavky trčely vzrušením a touhou a on ne a  ne přestat se svými hrátkami s jejími prsy.
Opřel ji o zeď která jí příšerně zastudila do zad. Poklekl k jejím nohám a jeho polibky začaly směřovat od prsou k bříšku a k jejímu klínu. Byl strašně nedočkavý – dotknout se těch míst plných touhy. Jeho rty vtiskávaly polibky na její štěrbinku a jí v ten moment poklesly kolena. Objal ji celou celičkou a nazvedl do výšky. Přenesl ji zpátky do ložnice , kde se ráno odehrávaly ty pro ně oba překrásné hrátky. Chtěl jí to opětovat. Chtěl jí vrátit ty její něžné doteky, silné vzrušení a překrásný orgasmus. Položil ji na postel, na její okraj. Její tělo až po zadeček leželo napnuté, plné čekávání na posteli a její chodidla se dotýkala země. Něžně jí rozevřel do teď pevně stisknuté stehna. Políbil jí na kolena, hladil jí stehna až k samému klínu. Jeho doteky začaly směřovat k její štěrbince, studánce lásky, kundičce – ať už tomu říkáme jakkoliv – prostě k tomu vlhkému místečku, do kterého se tak rád nořit, které tak rád ochutnával a škádlil. Jeho prstíky ji rozevřely a spatřil naběhlý vrcholek. Špička jazyka se ho pomalinku dotkla a ona tiše zasténala. Něžnými a dlouhými pohyby po něm přejížděl. Laskal ji a olizoval. Jeden jeho prstík začal pomalinku vklouzávat do jejího lůna. Pomalu, nebylo kam spěchat. Při těch pohybech jeho prstíku a přejížděním jazyku po poštěváčku začala hlasitě a rychleji oddechovat. Ležela klidně, užívala si ty jeho hrátky s ní. Uměl to skvěle. Byla celá vlhká a on ji pořád nepřestával ochutnávat. Přejížděl jí po štěrbince, k jednomu prstíku se přidal druhý. Rytmicky se pohyboval v její štěrbince a nepřestával jí přitom dráždit poštěváček. Byla v sedmém nebi. Dělal to pomalu a nepřestával, užíval si to, co s ní tyhle věci dělají. Její tělo se začalo pomalu napínat, sténala, blížil se její orgasmus. Jeho jazyk byl přitištěný k její štěrbince a dělal tam neskutečně krásné věci. Byla opravdu neskutečně vzrušená, moc se jí to líbilo. Z úst se jí vydralo: „Nepřestávej, prosím, je to moc krásné.“
Najednou, jakoby z ničeho nic ji zaplavil překrásný pocit jejího vrcholu. Pocítil jak se celá vzepnula a její štěrbinka v záplavu její vyvrcholení sevřela jeho pohybující se prsty. „hlasitě vydechla „ … na nic jiného jí nevybyly síly. Byla konečně uspokojená a bylo to moc krásné.

Přesunul se k jejímu bříšku, které nepřestával líbat a jeho rty mu vtiskávaly stále vášnivé polibky pak i na její ňadra, bradavky , krk a rty.

Po tom dnešním krásném dopoledni se rozhodli zajít si společně na oběd. Byli v té samé restauraci, co včera. Oběma se vybavilo to jejich včerejší vzrušování pod stolem. Potutelně na sebe pomrkávali a vychutnávali si velmi dobré jídlo.

Odpoledne se rozhodli po dobrém obědě zajít si na procházku do lesa. Oba tam chodívali rádi. On tam chodíval se svým psem a ona vlastně jen tak sama. Měla ráda tu vůni stromů, hru stínů, které stromy malovaly na provoněnou půdu.
Jejich ruce se propletly a vyrazili na procházku, sami dva. Bylo teplo ,tak měla na sobě jen lehkou sukýnku a tričko – byla bez podprsenky. On měl jen kraťasy a ušlé tílko , které zvýrazňovalo jeho pěkné tělo.
Zanedlouho dorazili k opuštěnému posedu. Posadili se do trávy a vedli nekonečné rozhovory. Povídali si snad úplně o všem. Najednou z ničeho nic se rozhostilo ticho. Přitulil se k ní a políbil jí na její krásně tvarované rty. Jí jakoby projel mráz a ještě víc se k němu přitulila. Položil ji do trávy a šeptal jí do ouška něžnosti. Hladil jí přes tričko po kozičkách, bříšku a jeho ruka vklouzla i pod sukýnku. Nahmatal kalhotky a odhrnul je na stranu. Začal jí krásně dráždit štěrbinku a přitom jí nepřestával líbat. Oba začali pociťovat nesmírné vzrušení.
Nadzvedl tričko a hrál si s jejími bradavkami, které byly okamžitě naběhlé a nedočkavě hltaly jeho dotyky a škádlení. Přitáhla si ho ještě víc k sobě – „ Chci tě … „ … řekla mu do očí. V nich ještě víc vzplály plamínky touhy a neznatelně přikývl. Tak jak ležela na zádech, nazvedl sukýnku a jeho prsty odhrnuly na stranu její kalhotky. V ten moment se ona celá prohla pod vlnou vzrušení a jemu nebránilo nic,aby jí začal zase dráždit pusinkou. Rozhrnul její závojíčky a hrál si s jazýčkem na každém kousku její štěrbinky. Po chvíli byla celá mokrá a roztoužená. Stáhl si kraťasy a z nich vykoukl naběhlý penis. Na chvilku je namočil v její nezbedné pusince a když byl dostatečně vlhký – vstoupil do její studánky. Pomalu,ale napoprvé. Zasténali, protože to co to s nimi udělalo bylo opravdu moc krásné. Pohyboval se v její štěrbince pomalými pohyby,byla neskutečně vlhká.Ležela na zádech, ještě stále měla vyhrnuté tričko a on pokračoval v jejich divokém milování pod posedem. Najednou ji napadlo, že by se mohla postavit a opřít se o posed a on by do ní mohl vnikat zezadu. Tak se i stalo. Rukama se Chytila žebříku na posed a on si stoupl za ní a opatrně do ní vklouznul. Zasouval jí ho tam zezadu, jeho ruce jí mohly hladit po kozičkách, hrát si s bradavkami a tím ji ještě víc vzrušovat. Hladil jí po zádech a zadečku a nepřestával se v ní pohybovat. Bylo to moc nádherné, moc vzrušující pohled na vyšpulený zadeček. Řádili tam takhle už docela dlouho a jí se to moc líbilo. Nepřestával se napichovat a na ní už to začalo přicházet. Při tom krásné zasouvání do její štěrbinky najednou ucítil jak to na ni přichází. Silný a dlouhý orgasmus. Sténala tak,že ho to ještě více vzrušovalo a najednou se jejich orgasmus spojil ve společné vyvrcholení… Stále jí hladil a líbal, až to krásné vyvrcholení pomalinku odeznělo. Otočil si ji k sobě, opřel o žebřík u posedu a dlouze ji políbil. „ Bylo to opravdu nádherné, ty moje divoško“

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 7 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Napište komentář