Nečekaný silvestrovský gangbang

Laura

S Petrem jsem chodila necelé tři měsíce a v posteli nám to hodně klapalo. Vlastně jsem tak skvělý sex zatím s jiným chlapem nezažila. Dokázal mě ošukat do stavu naprosté blaženosti. Přesně věděl, kam sáhnout, kde zmáčknout, kdy zpomalit a kdy to pořádně rozpálit.

Chceš si to rozdat s dokonalou silikonovou sex doll? Zatím nebyl čas seznámit se s jeho přáteli a tak jsem pozvání na společně strávený Silvestr na chatě uvítala. Měla se tam sejít Petrova parta z vysoké, asi 15 lidí. Poslední ráno v roce jsme si to rozdali ve sprše, sbalili věci a vyrazili na chatu.

Když jsme po obědě dorazili na místo, zábava už byla v plném proudu. Petr mě všem představil a mě nejvíc zaujal kluk, kterému říkali Kárl. Měl tmavé pronikavé oči, svůdný úsměv a perfektní tělo. Alkohol tekl proudem a všude bylo plno smíchu.

Po půlnoci jsme s přítelem zamířili na pokoj. Dostali jsme chuť na malou rychlovku ze všeho toho novoročního líbání a objímání. V pokoji v podkroví jsme ani nerozsvítili, rychle se začali svlékat a vrhli se na postel. Za pár minut se otevřeli dveře a v pokoji se rozsvítilo.

Ve dveřích stál Kárl a s překvapeným úsměvem koukal na scénu, kdy mi Petr zrovna lízal kundičku. Ztuhli jsme a dívali se na sebe. Kárl vstoupil a zabouchl za sebou dveře.

„Můžu se dívat?” zeptal se se vzrušením v očích.

Přítel se na mě podíval. Čekal, co na to řeknu já. Byla jsem přiopilá a vzrušená. Kývla jsem a zavřela oči. Chtěla jsem cítit jazyk na svý kundičce a bylo mi jedno, co se děje okolo. Petr mi jednou rukou dráždil bradavku, druhou pravidelně zasouval do mojí vlhký jeskyňky a jazykem uspokojoval poštěváček.

Vzdychala jsem nahlas a skoro zapomněla na to, že je s námi v pokoji ještě někdo další. Až do chvíle, kdy jsem na prsou ucítila dotek cizí ruky. Otevřela jsem oči a uviděla Kárla. Seděl na posteli a hladil mě na prsou. Byl nahý a mezi nohama mu trčel velký ztopořený penis.

Vzala jsem mu ho do ruky a začala honit. Pohled, který mi uštědřil, byl odzbrojující. Petr si mi klekl mezi nohy, nadzvedl moje boky a zasunul do mě svoje péro. Začal přirážet a Kárl mi strčil to svoje z boku do pusy. Bolestivě mi mačkal prsa a mě se to dost líbilo.

Zavřela jsem zase oči a úplně se poddala mým dvěma milencům. Z úst mi uniklo spokojené: „Dělejte si se mnou, co chcete…”

Cítila jsem, jak mi něčí prsty hladí áčko. Uvolnila jsem se a nechala se sebou hýbat. Vzrušoval mě ten pocit nechat se sebou dělat, co se pánům zlíbí. (Až o několik dní jsem si přečetla něco o submisivitě a hodně jsem se v tom našla).

Po nějaké době vzájemných orálních hrátek jsem ve svých intimních partiích ucítila dvě tuhé klády. Jeden penis začal pravidelně pronikat do mé vlhké kundičky a druhý si pomalu razil úzkou cestu do mojí prdelky. Když se tam dostatečně uvelebil, začal synchronizovaně s druhým pérem přirážet.

Byla jsem v naprosté extázi. Ten pocit naplnění v obou dírkách jsem ještě nikdy nezažila. Přála jsem si ať to nikdy neskončí a šla naproti obou pérům, co to jen šlo. Chtěla jsem je cítit oba co nejhlouběji v sobě. Vzdychala jsem nahlas bez jakéhokoliv omezení a během chvíle přišel dokonalý, silný a dlouhý orgazmus.

Za chvilku jsem ucítila v zadečku dávku teplé tekutiny. Pak se kluci vyměnili. Očividně si ten druhý chtěl taky užít chvilku v mém análku. Narval mi ho tam bez okolků a tvrdě přirážel. Během chvilky do mě vstříknul další porci teplého spermatu.

Chceš si splnit tajná erotická přání? Ve virtuální realitě můžeš! Musela jsem vyčerpáním a prožitou slastí odpadnout. Když jsem se probrala, ležela jsem na posteli sama. Kluci si šli užívat dolů na party. Tu noc už jsem neměla sílu dojít si ani na záchod. Bylo to moje nejúžasnější sexuální dobrodružství.

Už teď se těším na další. Zatím se tedy Petrovi zdráhám navrhnout další trojku s Kárlem. Kdo ví, jestli by do toho znovu šel. Já si večer často představuji, jak mi to dělají oba dva a naplňují mě svým tvrdým mužstvím. Líbilo by se mi, kdyby si taky zkusili tu roli být uprostřed. Myslím, že by z toho byli úplně a doslovně hotoví. Tak třeba to jednou klapne. Zkusím to nějak vymyslet a zase vám o tom třeba napíšu.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 167 návštěvníků   Průměr: 3.2]

Jeden komentář na téma “Nečekaný silvestrovský gangbang”

Napište komentář