Malá ďáblice

S Lindou jsme se rozešli krátce po tom příjemném výletu na hory. Dodnes nevím, jestli hledala spíš sponzora, nebo manžela pro získání trvalého pobytu… Chovala se prostě zvláštně a i přes její neodolatelnou postavu jsem nad tím prapodivným vztahem nakonec mávnul rukou.

Přišlo opět období hledání a schůzek. Opět přes inzerát jsem se sešel s Hankou. A opět se ukázalo, jak mám špatný odhad. Když ke mně přicházela, říkal jsem si „ach jo…“. Vypadala naprosto nezajímavě. Byla oblečená spíš sportovně a řekl bych docela ledabyle. A přiznávám bez mučení, že jsem rád, když o sebe holka dbá a umí se pěkně obléknout. Zvlášť když jde na první seznamovací rande.

Při večeři se nám povídalo docela hezky a když jsem zjistil, že dokonce bydlí nedaleko mne, nabídl jsem, že ji svezu domů. Určitě to byla holka se kterou se dalo poklábosit a byl jsem zvědav, jak se to vyvine. Ona kývla a dokonce mne pozvala k sobě.

Měla docela malý, ale hezky zařízený byt. Nabídla mi víno, ale měl jsem dole auto. S alkoholem se mi za volant nechtělo a také to byla dobrá záminka pro vyjasnění dalšího programu večera. „Můžu u tebe přespat?“ zeptal jsem se a napjatě očekával, co ona na to. Zatvářila se spíš otráveně, ale pokrčila rameny, kývla a nalila mi.

Bylo vidět, že ráda cestuje. Ukazovala mi fotky z celého světa a hodně vyprávěla. Večer nám rychle uběhl, aniž nějak naznačila, jestli bude mít nějaké pokračování. Zkusmo jsem se jí občas dotkl nebo ji vzal za ruku, ale dělala jakoby nic. Hm… tak nic, řekl jsem si pro sebe, když zavelela, že se jde spát, protože je unavená.

Vyštrachala pro mne někde zubní kartáček, osprchovali jsme se každý zvlášť a zalezli do postele. „Tak dobrou“ řekl jsem a ani se nepokusil o pusu na dobrou noc. Prostě jsem to odpískal. Jak málo se vyznám v holkách! „Dobrou“ zašeptala, naklonila se ke mně dala mi pořádného francouzáka!

Páni! řekl jsem si v duchu sám pro sebe, když jsem ucítil jak mi její mrštný jazýček zajíždí do pusy. Asi budu muset dnešní program trochu přehodnotit. Měl jsem na sobě jenom tričko, Hanka byla pod dekou nahá. Hlavou mi mihlo, že z koupelny vyšla v pyžamu! Musela se svléknout, zatímco jsem se sprchoval. Ta liška podšitá!

Leželi jsme na boku, tváří v tvář a hladili a dotýkali se rukama. Moje tričko letělo na podlahu, na mou duši nevím, kdo ho ze mne stáhl. Nejspíš to byla týmová práce. V pokoji bylo zhasnuto, ale oknem prosvítalo hodně světla z ulice, takže bylo takové to intimní vzrušující pološero. Prsty jsem jí přejel po tváři, pak dolů, po boku až má ruka skončila na jejím zadečku. Byl krásně pevný a oblý. Překulil jsem se na ni a rty mi sjely z jejích úst na bradu, pak na krk a skončily na jejich drobných, ale zato pevných prsech. Políbil jsem nejprve jednu bradavku pak druhou, stiskl jsem ji mezi rty a chvíli se s ní mazlil. Uslyšel jsem lehounké slastné zasténání.

Laskal jsem její ňadra, jedno po druhém a pak zase zpátky. Rukama mi zajela do vlasů a podle intenzity jejího křečovitého tahání jsem usoudil, že je vše na správné koleji. Moje rty se vydaly směrem dolů.

Políbil jsem ploché bříško a posunul se níž. K mému radostnému překvapení měla vzorně vyholený klín s uzounkým proužkem chloupků uprostřed. Přesně tak, jak to mám nejraděj. Plnými ústy jsem se přisál k její lasturce až vyjekla rozkoší. Už teď byla celá mokrá a v mžiku jsem měl obličej vlhký od šťáviček jejího vzrušení. Zajel jsem do ní jazykem, ochutnal ji a… celé tělo jí strnulo a roztřáslo se ve slastné křeči. Ta holka musela být nadržená ještě víc, než já!

Zašátral jsem vedle postele, kde jsem si odložil tašku. „Počkej, vezmu si ochranu“ zašeptal jsem.

„Neber si ji, prosím!“ zaškemrala „Není to potřeba, beru prášky.“

Pustil jsem tašku a vrhl se zpět k Hance. Zalehl jsem její drobné tělíčko a ona dychtivě roztáhla stehna. Nasměroval jsem penis proti jejímu vlhkému klínu a „Aaaah!“ naše těla se spojila jediným vášnivým přírazem. Byla krásně vlhká a přitom úzká, takže tiskla můj úd v sobě a já cítil každičký pohyb. Zajel jsem hodně hluboko dovnitř a pak ven… přitom se mi předkožka shrnula tam a zase zpátky… zajel jsem do ní, a… „OOOH!“ hlasitě zasténala a její tělo se roztřáslo v dalším orgasmu. Bylo to úžasné, nádherné a vzrušující. Té holce stačilo pár přírazů a hned se udělala! Po chvilce, když se její rozbouřené tělo trochu uklidnilo, jsem pokračoval dál… Tentokrát vydržela o něco déle, ale po chvilce opět… její stehna křečovitě svírala mé boky a nohama jako by si mne chtěla zasunout ještě hloub do sebe!

Přestal jsem počítat její orgasmy. Její tělo se pode mnou vzdouvalo jako mořský příboj, který se mne snažil vtáhnout do svého víru. Byli jsme stále v klasické misionářské pozici a střídali divoké přirážení s pauzami, kdy jsem se snažil udržet její tělo, které se zmítalo v rozkoši. Její těsná mušlička se svírala kolem mého údu, který se stával stále větší a větší a i když mívám docela dobrou výdrž, její vášnivé přirážení mne rychle dostalo až na vrchol. Sevřel jsem její drobné tělo a „AAAH!“ začal stříkat do té těsné vášnivé kundičky. Můj vrchol v ní rozpoutal další křeče rozkoše a já cítil jak se mi její nehty zarývají do zad.

Po chvíli jsem opatrně povolil své sevření. Políbili jsem se. „Bylo to krásný, díky“ políbila mne.

Usnuli jsme v objetí a i když si nepamatuji, co se mi zdálo, vím docela přesně, jak jsem se probudil. Byla stále ještě noc a já ležel nahý na posteli s tou drobnou nenasytnou Hankou, která mi právě prováděla to, čemu se spisovně říká orální sex. Zasouvala si můj úd hluboko do krku a jej hlasitý dech naznačoval, že si to užívá stejně, jako já.

Vzhlédla směrem ke mně, jako by se chtěla ujistit, že jsem vzhůru. Nevím proč. Tohle by probralo i mrtvého! Pro šero jsem jí neviděl do tváře, ale zdálo se mi, že se lišácky usmála. Vysunula si mne z úst a stiskla mne ve své drobné dlani. Pak se sklonila, a jazýčkem jela od kořene až po obnažený žalud, který nakonec obalila svými rty. Cítil jsem příjemné mrazení a s uspokojením si uvědomil, že jsem připraven na další kolo. A nebyl jsem sám.

Hanka se mi opřela dlaní o hrudník a sedla si obkročmo na mne. Vlhkým klínem mi přitiskla k mému břichu zduřelý penis a zavrtěla se v bocích. Její závojíčky lásky, mokré vzrušením, se třely o můj úd, který zatím zůstal venku. Pohladil jsem ji po bocích a mé dlaně samy sjely na drobná ňadra, která se vypínala na jejím hrudníku. Špičkami prstů jsem laskal tuhé bradavky, ztopořené touhou. Hanka slastně zavrněla a začala se svým klínem třít o můj naběhlý nástroj. Tohle se nedalo dlouho vydržet! Chytil jsem ji za boky a lehce ji nadzvedl. Hanka pochopila a především sama toužila cítit mne v sobě. Vzala mne svými drobnými prstíky a namířila na ústí své kundičky. Nasedla. Mmm… Byla tak mokrá, že jsem do ní zajel jako po másle!

Jako by do nás uhodil blesk. Předchozí něžné mazlení se jako mávnutím proutku změnilo v divoké přirážení. Chvíli jsem ji nadzvedával v bocích a ona na mně tvrdě dosedala. Zarážela si můj úd do sebe až po koule a při každém přírazu hlasitě hekla. Chtěl jsem ji sevřít a obejmout, ale vleže to nešlo. Posadil jsem se, obejmul ji a naše rty se setkaly. V mžiku jsem cítil její jazýček, jak rejdí v mých ústech. Její tělo se začalo kroutit, jak usilovala o další a tvrdší přirážení. V téhle pozici to moc nešlo a i já jsem zatoužil zmocnit se jí. Pořádně a tvrdě zarazit svůj penis do její mušličky. Povalil jsem ji na záda a zalehl její drobné tělo. Zaútočil jsem proti jejímu klínu a začal tvrdě přirážet. Jo… jo… JOOO! To bylo ono! Drtil jsem ji ve svém objetí. Svíral jsem ji pevně, nemohla se ani pohnout, musela se poddat mým divokým útokům. Bral jsem si ji hrubě a nedočkavě, a právě to jí zjevně vyhovovalo. Z pootevřených rtů se ji dralo stále hlasitější sténání. „Ano… takhle… ještě… JEŠTĚ! AAAH!!!

Tělo se jí roztřáslo, cítil jsem jak se její mušlička stahuje kolem mého údu v divokých křečích. Tělem jí škubaly záchvěvy rozkoše a já zůstával zasunutý hluboko v ní.

Po chvíli se trochu zklidnila a hluboce a slastně vydechla. „Klekni si!“ poručil jsem a vysunul se ven. Poslušně, jako malá holčička se otočila na bříško a vystrčila zadeček. Měla doširoka rozevřená stehna a vepředu se opírala o lokty. Tohle je jedna z nejsvůdnějších pozic, které znám. Klekl jsem si za ni pohladil její zadeček. Byl drobný a krásně pevný. Stiskl jsem jej v dlaních a obě půlky roztáhl od sebe. Zamířil jsem špičkou ztopořeného údu do vlhké a stále žádostivé štěrbinky. Hanka na nic nečekala a sama se nedočkavě nabodla na můj dřík. Ooooh, to bylo něco!

Plácl jsem ji lehce dlaní přes zadeček. „Pěkně přirážej! Dělej!“ poručil jsem. Zachvěla se vzrušením a prudce vyrazila proti mně, až jsem se musel pořádně opřít. To byl nádhera. Stačilo jen držet a veškeré přirážení obstarala ona. Ale nebaví mne být jen tak pasivní. chvíli jsem si to vychutnával, ale pak se do toho vložil. Chytil jsem Hanku za boky a… Ooooh! Zarazil jsem se do ní tak prudce, až hlasitě vyjekla! A znovu! A ještě!

Bušil jsem do ní jako smyslů zbavený. Nepřestal jsem ani když ji přemohla rozkoš. To se její drobné tělo roztřáslo a při mém přírazu se neudržela a padla na bříško. Opřel jsem se jí o bedra, sedl si na ni obkročmo a nedbaje jejího sténání a křečovitých pohybů jsem pokračoval v přirážení. Bral jsem si ji tvrdě a nekompromisně. Lil se ze mne pot a jeho kapky dopadaly na Hančina záda pode mnou. Toužil jsem po vlastním vyvrcholení, toužil jsem vystříkat její lačnou mušličku svým horkým semenem a nic mne už nemohlo zastavit. Nedbal jsem na její orgasmy, které se zmocňovaly jejího drobného těla pode mnou. Jedna vlna rozkoše střídala druhou a to mne posunulo přes okraj. Ucítil jsem to jemné mrazení v páteři, které mi náhle prošlehlo celý tělem. Aaah! zařičel jsem rozkoší a zarazil své mužství hluboko dovnitř. Všechno ve mně explodovalo a mé vědomí se rozprsklo na tisíce kousků, které se pomalu snášely k zemi. Cítil jsem jak stříkám své semeno do drobné Hanky pode mnou…. znovu… a ještě… oooh…

Ráno mne probudil budík, Hanka spěchala do práce. Žádné romantické loučení, bez dlouhých řečí mne vypakovala ven. Jel jsem domů, trochu se dospat a ve své naivitě si plánoval další setkání. To se ale nikdy neuskutečnilo. Moje pozvání na další schůzku odmítla a já musel hledat dál.

Pokračování příště

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 108 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář