Krásná lupička

Tiše oddychoval, když se vrátila domů. Ležel na břiše, přikrytý jen do půli zad. Polštář zmačkaný pod hlavou. Byl krásně dozlatova opálený. Nevěděl, že přijde, že tu bude. Dozvěděla se to vlastně úplně náhodou, že přijede o dva dny dřív. Neřekl jí o tom, chtěl ji překvapit. Ale ona teď překvapí jeho. Má za sebou náročný raftařský závody v Norsku na divoké vodě a navíc ještě několikahodinovou cestu strávenou za volantem. tiše stojí a dívá se na něj. Neviděli se tak strašně dlouho. Přemýšlí jak vlastně chutná jeho kůže, jeho rty. Vzpomíná jak voní. A pak se jí vybaví poslední společné chvíle. Jeho ruce jak se ve spěchu snaží dostat pod její tričko, horké rty a jazyk hrající si s jejím. Jeho stehno tisknoucí se do jejího rozkroku a pak i jeho penis. Vzal si jí přímo tam na té benzínové pumpě, ze které odjížděli na to soustředění. zamkl se s ní na dámském záchodku. Ještě teď jí tluče srdce, když si to všechno vybaví. Neustále cítí jak se jeho ruce dotýkají její kůže, pálí, dotýkají se s takovou úctou, zbožností, láskou. Naskočí jí husí kůže, pak ji zalije horko. Bradavky se jí trochu napřímí. Pohladí je přes tričko dlaněmi, projede jí vlna slasti až slaboučce zasténá. V tom se on pohnul. Ona se lekla a ustrnula. On se však jen odvrátí tím kladným obličejem od ní, trochu se zavrtí a z pod peřiny vykoukne jeho nádherný nahý zadek. Přistoupila až k posteli, chtěla se ho dotknout, ale pak si to rozmyslela.

Po celém bytě byla neskutečná spoušť. Hned kousek ode dveří byly dvě krosny, otevřené, napůl vybalené. Od nich byla po zemi cestička ze šatů ve kterých přijel. Ta vedla až k lednici, kde leželo spodní prádlo. Další hromádka se nacházela v koupelně a tvoří jí hlavně vysypaná kosmetika. Vedle ležel mokrý ručník. Na kuchyňské lince leželo nakrojené uzené maso, nakousaný krajíc chleba. Musela se usmát, úplně ho viděla jak přišel hladovej a unavenej. Vybílil lednici, dal si sprchu, nahej chodil po bytě a snažil se vybalit a nakonec se na to vykašlal, padnul do postele a během deseti minut spal. Potichu uklidila jídlo z kuchyňské linky. Sebrala jeho oblečení a obě krosny a odnesla je do koupelny. Během chvilky je roztřídila a pustila první várku praní. Mezi věcmi našla jedno jeho oblíbené tričko. Jak tak seděla na podlaze před pračkou vzala ho do dlaní. Promnula tu příjemnou látku, zavřela oči a přivoněla. A znovu jí projela tělem ta krásná horkost a vzrušení. Neodolala. Svlékla se do naha a oblékla si to tričko. Sahalo jí pod zadeček. Pod její nádherný zadeček. Ze kterého vyrůstají krásné štíhlé dlouhé nohy. Rád ji pozoroval, nemohl se jí nabažit, když u něj chodila takhle oblečená. Ale teď spal. Tiše, sladce spal. Oči měl zavřené, ve tváři klidný výraz a dokonce se usmíval.

Klekla si vedle postele a pozorovala ho zblízka. Milovala ten jeho klid, rozvahu, která z něj sálala i ve spánku. Vždycky si věděl rady, miloval jí a chránil by ji vlastním životem. Nedovolil by, aby jí někdo nebo něco ubližovalo. V jeho náruči bylo vždycky tolik bezpečí a jistoty. Po chvilce neodolala a lehce prsty začala opisovat kontury jeho obličeje. Obočí, uši, nos až se dostane k ústům. Zlehka je hladila. On lehce trhnul hlavou, jak ho její prsty zašimrali. Seděla takhle u něj dlouhé minuty. Zapálila v pokoji několik svíček, jejich světlo se mu mihotalo po tváři. Spal opravdu tvrdě, nevnímal ani jak ho hladila po vlasech. Trošku s ní začal třást zima. Otevřela okno, aby tam mohl čerstvý vzduch a ten vzduch jí teď roztřásal údy. Pocit chladu nevnímala tak jako vzrůstající touhu po něm Její rty se přiblížily, vystrčila jazyk a zlehka jeho rty olízla, vtiskla mu první nesmělý polibek. Nic. Osmělila se tedy znovu, tentokrát v tom byla veškerá žádostivost, kterou cítila. Vroucně ho políbila. Měla zavřené oči, vnímala jeho vůni, blízkost, dotyk a tu nejednou se jeho rty začaly probouzet. Lehce se hýbali, pak se pootevřeli a umožnili jí vniknout mezi ně.

Rty se přisály, její ruka ho pohladila po tváři. Ucítila vzdor. On jen zamumlal "Kdo jsi? Co tu děl.." Přitom otevřel oči. "Proboha miláčku.." Chvilku jen na ni zaraženě hleděl. Pak jí udělal trochu místa vedle sebe. Zalezla si k němu. On ji přikryl dekou. Přitulil se, rukou jí hladil těsně nad zadečkem. "Miláčku, moc se mi po tobě stýskalo. Víš to?" "Ne nevím" odpovím. "Ty se mi zdáš, krásně se mi zdáš!" Leželi, hleděli si do očí. Jejich rty byly jen několik centimetrů od sebe. Jeho noha byla zaklíněná mezi jejími. Vyhrnul její tričko a pak jí ho pomohl svléci ho úplně. Ruce ovinul okolo jejího těla a přitáhl si ji těsně k sobě. Její bradavky se mu opřely o hruď. Jednou rukou ji držel na zadečku a druhou okolo ramen. Tisknul ji k sobě. Líbali se dlouhé minuty. Ani jeden nespěchal. On zasypával polibky její víčka, obočí, nos i bradu. Hráli si, ochutnávali jeden druhého. Ruka se přesunula ze zadečku, který celou dobu hladila a laskala na bradavky. Hladil je, až začala sténat. Tentokrát neodolal on a pokračoval dál k jejímu lůnu.

Pohladil závojíčky. Prsty je pomalu rozvíral. Projížděl jí celým rozkrokem, nahoru a dolů. Nahmatal poštěváček a začal si s ním hrát. Hladil ho, kroužil okolo něj. Sténala, pánví kopírovala pohyb jeho ruky. Stále ji líbal, něžně, pomalu, ale i tak nějak hravě a laškovně. Když už se mu v náruči svíjela celá, zajel dvěma prsty hluboko mezi její rozkročené nohy. Nepřestával třít poštěváček. Několikrát zajel prsty dovnitř a ven. Dovnitř a ven. Cítil jak je vlhká, horká, jak se mu stahuje okolo prstů. Jak doslova teče. Několikrát ještě pohladil poštěváček a pak si jen vychutnával její orgasmus. Třásla se po celém těle, pevně mu zatínala prsty do ramen, sténala, šeptala jeho jméno. Chvíli vyčkával a pak jí zase začal laskat. Prodlužoval tak tu slast několik minut. Už ji nelíbal, hleděl jí zamilovaně do očí, užíval si tu nadvládu a to, že on je ten, kterému se podvolila.

Pomalu se zklidňovala. Její ruce začaly bloudit po jeho hrudi. Hrála si s jeho bradavkami. A stejně jako on jí mu hleděla do tváře. Poté se přesunula k jeho rozkroku. Kupodivu tam nebylo nic co by jí šlo v ústrety. Nahmatala jeho penis a začala ho třít. Hladila ho. Laskala, ale erekce vždycky hned opadla. Tázavě se od něho trochu odtáhla. V hlavě měla zmatek. Co se to děje. Že by ho celá ta jejich hra nevzrušila, nebo ho už nevzrušuje ona, dělá to tak jak to má rád?! "Miláčku promiň, já nemůžu. Nemám už na to síly, odpusť." Vzal ji za zápěstí, otočil její dlaň vzhůru a pak jí do té dlaně vtiskl krátký polibek. "A můžu tady takhle u tebe zůstat?" Zeptala jsem se šibalsky. Zaskočilo ji, když pomalu zakroutil hlavou a řekl "Ne……. ty musíš! Kdybych ještě k tomuhle všemu nemohl spát, protože tě nemám u sebe těžko bych se z toho vzpamatovával, lásko!" Vtiskl jí polibek na čelo, znovu si ji přitáhl těsněji do náruče. "Dobrou noc ty má krásná lupičko!"

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 30 návštěvníků   Průměr: 3.2]

Napište komentář