Koupelna

Chvíli tě sleduju a čekám až si mě všimneš. Usměješ se na mě. Zamávám ti a pak se zamíchám do davu. Sluší ti to jako vždycky. Máš svoje černý kalhoty, bílou košili a k tomu černou zástěru, kterou máš těsně obtočenou kolem boků. Za barem se pěkně otáčíš, neděláš to prvně. Holky s tebou flirtujou a dělají na tebe oči.

Večer rychle uběhne. Sál, bar i hospoda se pomalu vyprazdňují. Rozloučím se s kamarádkou a namířím si to za tebou k baru. Ahojky miláčku! Dál by si mi ještě džus? Jen se usměješ, otočíš se a vyndáš ho z lednice. Obejdeš s ním bar, podáš mi ho a posadíš se na vedlejší barovou stoličku! Mlčky mě pohladíš po tváři, usměješ se, nakloníš se blíž a políbíš mě. Jen ochutnáš moje rty, ale jakmile to uděláš dostaneš chuť na větší ochutnávku. Cítím jak tvoje rty jsou horké a žádostivé. 14 dní jsme se neviděli. Slezu ze stoličky, stoupnu si k tobě co nejblíž, obejmu tě kolem krku a polibek ti začnu oplácet. Okamžitě mě sevřeš do náruče. Hladíš mě po zádech, po zadečku. V baru už nikdo není. Už je zavřeno. Najednou jakoby z dálky slyším … ale notak, uklidit a jdeme domů. Tohle si dokončíte tam! Tvůj šéf se usmívá od ucha k uchu. Pomalu a nedobrovolně mě pouštíš z tvojí náruče. Miláčku nechceš pomoct? Pomůžu ti uklidit co ty na to! Znova se zářivě usměješ a přikývneš.

Rychle uklidíme. Jdu s tebou k tvému autu. Zlatíčko, odvezu tě domů. Jsem strašně utahanej. Musím se vyspat. Hmm? Neskáču zrovna radostí, ale souhlasím. Během půl hodinky jsme u mě. Pojď nahoru. Odporuješ. Jsi opravdu utahanej. Nahnu se zpátky do auta, políbím tě a přitom ti vytáhnu klíčky ze zapalování. Máš smůlu. Nebudu riskovat, že někde cestou usneš! A s tím se otočím a odcházím k domu. Nemáš na výběr. Jdeš za mnou. Odemknu a vejdu. Ty mě následuješ a mohutně zíváš. Usměju se. Položím kabelku. Přitulím se k tobě. Jdi si dát sprchu udělám ti zatím něco k jídlu.

Cítím tvoje teplo. Tvoje ruka mě znovu hladí po zádech. Zlehka zajede pod tričko a zase ven. Sjedeš níž, chytneš mě za zadeček a zdusíš mě polibkem. Cítím jak jsou tvoje kalhoty napnuté. Dech se ti lehce zrychluje. Ty zamíříš do koupelny já do kuchyně. Slyším jak si napouštíš vanu. Asi po čtvrt hodině mi to nedá a připlížím se ke dveřím koupelny. Nakouknu dovnitř. Ležíš ve vaně plné pěny. Všude je spousta páry. A ty? Ty máš zavřený oči a relaxuješ. Ne ty si usnul! Zakroutím hlavou a vejdu dovnitř. Miláčku … miláčku … a pořád nic …. spíš jako zabitej. Nakloním se nad vanu. Přiblížím se ke tvým rtům. Máš tak klidný výraz, nehybně ležíš, rty máš nepatrně pootevřené. Přejedu ti po nich zlehka ukazováčkem. Pak tě políbím. Lehce si hraju. Nasaju tvůj spodní ret a přitom ti sjedu rukou po hrudi až pod hladinu vody. V tom se prudce pohneš. Cítím jak mě tvoje ruce zmáčí na zádech a pak už jsem ve vodě celá. Vykřiknu a v tu chvíli už s tebou sedím ve vaně. Samozřejmě v oblečení. Ty lumpe .. ty tu na mě budeš hrát spánek? 🙂 Tvůj smích se rozléhá po celé koupelně! Nemysli si … bylo to dost těžký! Co na tom bylo prosím tě těžkého! V tu chvíli vyhledá tvoje ruka mojí a vede ji po tvém hrudníku stále níž až doputuje až dolů. Podívej se co se mnou provádíš!!! Zachvěju se a celým mým tělem projede vlna extáze. Vezmu tě do ruky. Přejedu po celé jeho délce. Zasténáš a přivřeš oči. Usměju se a pohyb ještě jednou zopakuju! Usmívám se. Přiblížím se a políbím tě na ucho. Zlehka, pak zajedu jazýčkem dovnitř. Tvoje ruce se mi dobývájí pod mokré oblečení!

Vylezu z vany a začnu se pomalu svlékat. Svléknu si přiléhavé tričko. Pomalu. Nikam nespěchám. Pak se k tobě otočím zády. Otočím hlavu a zadívám se ti do očí. Přitom si začnu rozepínat sukni. Pomalu ji nechám sklouznout dolů na podlahu. Ladně z ní vykročím. Tvoje oči hltají každý můj pohyb. Mám už jen černé krajkouvé spodní prádlo. Rozepnu si podprsenku. Stáhnu jedno ramínko. Pak pomalu druhé. Stále si ji přidržuji na prsou. Chvíli tak zůstanu a pak i ona skončí na podlaze. Teď moje tanga. Pomalu je stahuji přes boky a čím níž je stahuji tím víc se předkláním a umožňuju ti tak pohled na můj zadeček. Ohnu se až k zemi. Stáhnu je dočista a pak se teprve pomalu narovnám a otočím se k tobě čelem. Vztáhuješ ke mě ruku. Udělám krok k tobě. Tvoje ruka pohladí moje prsa. Jedno po druhém. Sleduješ moje bradavky jak pod tvými dlaněmi rychle tvrdnou. Pak sjíždíš rukou níž. Hladíš moji kůži až se dostaneš k mému klínu.

Vlezu si za tebou zpátky do vany. Přitulím se k tobě. Začneme se vášnivě líbat. Zlehka tě dráždím dotyky pod vodou. Jsi tvrdý jako skála … Tvůj dech napovídá jak moc jsi vzrušený. Jdu přesně za svým cílem. Znám tvé tělo. Miluju, když přivíráš oči a tichoučce sténáš. Hladím tě po celém těle. Saju tvoje bradavky. Koušu je. Chci si užít každičký sten který vydáš. Tady tě pohladím a tady líbnu.

Cítím jak se dobýváš do mého klína. Hladíš mě po zadečku, po zádech, hladíš mě po vlasech. Tvůj jazyk se dobývá do mojí pusinky. Rejdí v ní. Pak se na chvilku stáhne a tvoje rty nasají můj jazýček který rejdí naopak ve tvých ústech. Poškádlíš mě znovu začneš živelně útočit. Chvěju se vzrušením. Jedna tvoje ruka se usídlila v mém klíně a hraje si tam s mým poštěváčkem.

Prohnu se a zasténám, když ucítím jak se tvoje prsty derou do mého lůna. Moje extáze se stupňuje, nejsem schopná na nic myslet … jediný co mi zní v hlavě … chci ti to oplácet. Chci aby si cítil to co já. Moje ruka si opět najde cestičku po tvém hrudníku až tam dolů. Uchopím tě. Zasténáš. Cítím jak se ti tělo napnulo jako luk. Odtáhneš mojí ruku. Znovu rozehraješ hru našich jazyků a přitom si mě velitelsky přitáhneš do klína. Sáhneš rukou mezi naše těla a pak už jen cítím jak se tvůj penis dobývá do mé jeskyňky. Najde to kýžené místečko. Chytneš mě za boky a prudce do mě vnikneš. Vykřiknu, ale ne bolestí. Můj chtíč je skoro neovladatelný. Zaryju ti nehty do hrudníku a začnu přirážet. Jednou, dvakrát .. pomalu zlehka. Držíš mě stále za zadeček a zrychluješ moje tempo. Zběsile přirážíme proti sobě. Držím se všeho co je kolem. Saješ moje bradavky. Máš je přímo u obličeje. Chvěju se. Přichází orgasmus. Ne vlna orgasmů. Chvěju se a pomalu zvolňuju tempo. Jsi už taky na pokraji vyvrcholení. Přirazím ještě dvakrát, ale nekonečně pomalu. Přitom tě líbám na ouško. Pak už cítím jak mě pevně přidržíš a stříkáš do mě. Pevně se objímáme. Oba si to vychutnáváme.

Pomalu se začneme uklidňovat. Stulím se ti do náruče a stále divoce dýchám. Tvůj hrudník se taky prudce zdvihá a klesá. Políbíš mě do vlasů a přitáhneš blíž k sobě. Mlčky odpočíváme. Nepotřebujeme mluvit. Zavřu oči a začnu se propadat do spánku. Cítím jen jak ze mě vyklouzneš. Vstáváš. Nechci otevírat oči. Začnu se mračit. Proč … najednou mě čísi ruce zvednou z vany. Otevřu oči a podívám se na tebe. Vezmeš osušku a utřeš mě i sebe. Vezmeš mě do náruče a odnášíš mě do ložnice. Tam se uvelebíme. Přitulíme se k sobě a během chvilky spokojeně usneme…

březen 2005

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 12 návštěvníků   Průměr: 2.3]

Napište komentář