Jak nešel proud

To jednání bylo dlouhé a tvrdé. A taky nebylo úplně úspěšné. Byla to vlastně taková „Pyrrhova remíza“. Otráveně se vysoukal z taxíku, který jej i se sekretářkou vyklopil přímo u vchodu do hotelu. V recepci si vyzvedli klíče a odploužili se k výtahu.

„Půjdete ještě na večeři?“, zeptala se sekretářka Monika, „docela bych něco sezobla. Bylo to docela náročné…“ „To bylo“, potvrdil Viktor. „Moc chuti k jídlu ale nemám…“ „Jak myslíte“, opáčila Monika. Už se chystala vystupovat, když si to Viktor najednou rozmyslel. „Tak dobře – sejdeme se za dvacet minut, Stavím se pro vás…“

Večeře předčila očekávání. Byla prostě vynikající, stejně jako víno, které si dali. A tak když romantická svíčka, kterou jim vrchní zapálil na stole, dohořela do své tří čtvrtin, vyzval Moniku k tanci. Proplouvali mezi několika posledními páry a Viktor si najednou uvědomil, že jeho sekretářka je vlastně velice hezká. Čas pokročil a zpěvák popřál posledním vytrvalcům dobrou noc. Posadili se ještě ke stolu a povídali si. I Monika musela konstatovat, že její šéf není až zas takový suchar, jak si pořád myslela. Pak ale přišel vrchní a zdvořile donesl účet. Jim se ale ještě nechtělo spát a tak si ještě na pokoj objednali lahev vína.

„Půjdeme do mého nebo do vašeho pokoje“, zeptal se Viktor ve výtahu. „Bylo by hloupé, kdyby mě někdo zahlédl, jak od vás odcházím“, zasmála se Monika. Pokračovali v klábosení až do chvíle, kdy se Monika omluvila a odskočila si do koupelny. Když se vrátila, bylo na ní něco trošku jiného a Viktor udiveně konstatoval, že si odložila podprsenku. To se mu začalo líbit, nicméně stále se o nic nepokusil. Najednou, z ničeho nic, zhaslo světlo a nastala tma, která si zasloužila označení „jako v pytli“.

„Jejda…“, řekla Monika a pokusila se dostat k oknu. Stejný nápad měl i Viktor a tak se najednou dostali k sobě nebezpečně blízko. Jako by se domluvili – Viktor jí sáhl na zadek a Monika jej vzala kolem pasu. Políbili se. Nejprve letmo, pak ale se jejich rty potkaly na delší chvíli a Viktorův jazyk jako rychlá ještěrka vklouzl do jejích úst. Ani Monika se neostýchala a vyšla ještěrce vstříc. Pohladil jí po noze a najednou zjistil, že mu někdo zručně rozepíná košili a než se stihl vzpamatovat, stál před Monikou nahý. Její ruce byly rychlé jako blesk. Viktor rozepl Monice zip na sukni, která spadla na zem a ke svému úžasu zjistil, že nemá kalhotky.

Vysvobodit její prsa z blůzky už byla pouhá rutina. Monika se trošku rozkročila a Viktor jí lehce přejel rukou přes kundičku, která byla hodně vlhká. Monika slastně zavzdychala a Viktor si začal s její kočičkou pohrávat. Monika se k němu otočila zády a začala mu masírovat penis. Dlouho to ale nevydrželi – „Chci vás“, řekla Monika a Viktor si uvědomil, že mu přes to, že cítí její vlhkost až na zápěstí a že cítí, jak má mokrá stehna, a že mu Monika pigluje penis, že mu pořád vyká. Rozhodl se přistoupit na tuto hru. „Kdybyste se laskavě předklonila…“, řekl Viktor a Monika hned poslechla. Polaskal svým obnaženým žaludem její kočičku a pak tvrdě zasunul.

„Uhmff…“ zahučela Monika. Objal jí kolem pasu a rukou jí k tomu začal zpracovávat kundičku. Netrvalo dlouho a Monika začala rychleji dýchat. Ani Viktor nezůstával pozadu a tak když Monika dosáhla orgasmu, Viktor jí v zápětí následoval. Ale Monika si nechtěla odpočinout, protože najednou vzala Viktorův penis do úst a začala ho kouřit tak skvěle, že Viktor za chvíli cítil, že začíná naplňovat její ústa. Nechtěl Moniku připravit o podobnou slast a tak po chvíli začal jazykem zpracovávat její mušličku. Monika se začala opět věnovat jeho penisu, protože poloha 69 se přímo nabízela. Po nějaké chvilce se její tělo roztřáslo v dalším orgasmu. Viktor si lehl vedle ní a rukou jí plácl přes zadek.

„S tím jděte do prdele, s takovým plácáním“, řekla Monika a nějak divně se usmála. Viktor neřekl nic a zatáhl za boky tak, že byla na čtyřech. Olízl jí znovu kundičku, pak ale přiložil svůj penis k menší dírce a jemně zatlačil. „Myslela jste to takto?“, zeptal se Viktor. „Hmmmjo..“, ozvalo se zdola a Monika se sama začala na připravený penis napichovat. Viktor jí pohladil stydké pysky a pak vsunul dva prsty do teď volné dírky. Monika se slastně protáhla, Viktor jí chytil za prsa a překulil se s ní tak, že seděl na posteli. Monika mu seděla v klíně a užívala si jeho přítomnosti v obou dírkách. Cítil, že je vyždímaný jako citrón, ale přesto ještě dvakrát vyvrcholil, než se Monika trošku předklonila. Měl v její kočičce skoro celou ruku a druhou jí hnětl prsa. Cítila na své šíji jeho horký dech. Slyšel, jak kňučí. Pak se vzepjala a dopadla na naposledy na jeho penis. Třásla se po celém těla a najednou cítil, že mu něco teplého teče po ruce. Cítil, jak se Monika uvnitř stahuje a vypuzuje ho ven. Rychle se otočila a pokropila ho svými šťávami.

Venku začalo svítat a Viktor s Monikou začali spokojeně usínat.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 57 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář