erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Hodina angličtiny 1

Tommy

Jako v mnoha jiných firmách je i v té naší jedním z benefitů výuka cizích jazyků. Chodím na angličtinu, kterou vyučuje Zuzka, pohledná drobná blondýna přibližně v mém věku, těsně po škole. Zuzka má malou prdelku i prsa, které občas na hodinu nemá potřebu schovávat do podprsenky, což u mě pak vyvolává větší nároky na soustředění se na probíranou látku.

Taky tam se mnou ještě chodí vedoucí oddělení marketingu Jana. Jana je černovlasá štíhlá čtyřicátnice, která si po rozvodu uvědomila, že ještě nepatří do starého železa a začala o sebe víc dbát. Dneska na sobě měla šedý kostýmek se sukní nad kolena, punčochy v tělové barvě a pod sakem bílou halenku, která prozrazovala, že Janiny trojky jsou uložené v bílé krajkové podprsence.

Učitelka měla na dnešní hodinu už patnáct minut zpoždění. Za jiných okolností bychom po čtvrthodině vzali ze zasedačky s Janou roha, ale dnes jsme se nějak příjemně zapovídali a ani nám nepřišlo, že akademická čtvrthodinka je pryč. Humorně jsme porovnávali rozdíly mezi funkcí vedoucího-muže a vedoucí-ženy a od toho se odvíjející přístupy podřízených. Bojovníci za genderovou vyváženost a asexuánost na pracovišti by z nás měli „radost“.

“Na co myslíš”, zeptala se Jana pobaveně, když zachytila můj až příliš dlouhý pohled na svůj hrudník.

“Áa…, zda si neudělat vlastní angličtinu, dokud lektorka nepřijde,” řekl jsem a podíval se Janě do spokojené tváře. Rozhodně ji můj nespolečenský pohled nevadil. Možná i naopak.

“Hm, a jak by sis to asi představoval?”

“Třeba bychom si mohli projít nějaká slovíčka”, uvažoval jsem nahlas, “…třeba oblečení, části těla, pak nějaká pohybová slovesa.”, nadhodil jsem, zda-li se Jana chytí na další sérii dvojsmyslných vět. “Každý řekne část oblečení v angličtině, a když to bude dobře, tak si ji ten druhý bude moci vzít”.

“Tak začni”, vybídla mě Jana.

“Sako – jacket”, řekl jsem a čekal co bude.

“To bude dobře, tak si ho vem,” řekla Jana, obešla stůl, za kterým jsem seděl, stoupla si naproti mě, opřela se o hranu a stolu, rozepnula si jediný knoflík a zbytek a čekala, jak dalece budu aktivní já.

Sundal jsem jí to sako, položil ho na stůl a zůstal stát před ní: “Teď ty.”

“Košile – shirt”.

“Správně.” řekl jsem a Janu mi začala rozepínat odshora jeden knoflíček za druhým. Když uvolnila všechny viditelné, povolila mi pásek a rozepnula i knoflík u kalhot.

“Získala si košili, ne kalhoty.”

“Všechno bude”, usmála se vyzývavě Jana,”musím se k té košili nejprve dostat.” Pak košili vykasala a sundala mi ji. V tu chvíli mě napadlo, jestli dveře do zasedačky nezamknout, ale nechtěl jsem přerušit rostoucí napětí, jak ta dnešní angličtina skončí.

“Sukně – skirt …”, kouknul jsem se na Janu, jestli chce pokračovat dál.

“Prosím”, odvětila a odlepila se od stolu, abych se dostal ke knoflíku a zipu nad jejím pozadím. Objal jsem ji pas, oběma rukama jí knoflík a zip rozepnul a pak s rukama na Janiných bocích jsem sukni pomalu stahoval dolů. Jana z ní nakonec vyskočila a sukni si položila vedle saka. Teď halenka odhalovala, že ke krajkové podprsence patří i krajkové kalhotky cudně ukazující, že Jana je ve svém rozkroku vyholená až na trojúhelník černých chloupků nad svou lasturkou. V rozkroku mi to začalo cukat. Taky se ukázalo, že Jana nemá obyčejné punčocháče, ale že má punčochy přicvaklé k bílému podvazkovému pásu.

“Ponožky – socks, obě a sundej si je sám,” řekla Jana s pobaveným výrazem.

“OK, recipročně punčochy – stockings, ale ty si sundám sám.

“Když chceš”, usmála se Jana a odepnula si punčochy z podvazkového pásu. Jel jsem ji dlaněmi po opálených štíhlých stehnech, přičemž jsem roloval punčochu jednu po druhé. Nespěchal jsem, i Janiny lýtka stály za pohlazení.

“Tričko – t-shirt”, řekla Jana a dlaně mi položila na hrudník. Pak dlaně sevřela v pěst i s tričkem, které mi následně přetáhla přes hlavu. “Hm”, zabručela uznale a dlaně mi znovu položila tentokrát už na můj holý hrudník.

“Halenka – blouse” řekl jsem nedočkavě a čekal jsem jestli si halenku Jana začne rozepínat sama nebo to nechá na mě. Nechala to na mě, takže jsem začal rozepínat jeden knoflíček za druhým a přitom jsem cítil, jak se jí hrudník zvedá vzrušením. Když jsem rozepnul poslední knoflík a rozhrnul blůzu, abych si prohlédl napěchovanou podprsenku Janinými trojkami, Jana pohodila rameny a halenka ji sjela po rukách na stůl. Nemohl jsem se na ty dva vzduté objekty vynadívat.

“Můžu pokračovat?, zeptala se naoko nazlobená Jana “kalhoty – trouser”. Knoflík od kalhot už měla rozepnutý a zip se pod tíhou tlaku zevnitř rozjížděl sám. Jana mi stáhla kalhoty a mezi námi zůstali trčet mé trenýrky, resp. to co bylo v nich. “Hm, pěkný tent”, poznamenala.

Teď jsem zůstal na rozpacích, jestli osvobodit Janiny kozičky nebo si rovnou prohlédnout lasturku. “Tak podprsenka – push-up”.

“Správně je to bra, ale uznám ti to”. Jana zalomila ruce za záda, rozepnula si háčky a jemný nádechem mi své ňadra ukázala. Měly malé dvorce a bradavky byly ztopořené chladným vzduchem. Ve stanu jsem začal cítit vlhko.

“Trenýrky – shorts a sundám je dřív než je budeš mít celé mokré”, poznamenala Jana, když si všimla vlhkého kola na špici napnutých trenýrek. Pravou rukou zajela bez ptaní za gumu a uchopila můj úd, aby druhou rukou bezbolestně kolem něho protáhla gumu a celé trenýrky nechala spadnout na zem. Zvláštní pocit stát nahý před starší ženou byť taky skoro nahou a ještě s penisem, který se horečně snažil si připumpovat ještě další krev do svých útrob.

“Kalhotky – panties, ať jsme na tom stejně”, a oběma rukama jsem uchopil jemný okraj krajkových kalhotek a začal je stahovat dolů. Kalhotky se Janě přetočily a zasekly se v rozkroku, jak byly drženy stehny. Ukazováčkem jsem je trochu postrčil, přičemž jsem se dotknul Janiny lasturky. Mrcha, byla u své dírky stejně vlhká jako já.

“Asi si vyhrála, protože podvazky v angličtině neznám”.

“Já také ne. podívám se do slovníku”, řekla Jana načež se přetočila, lehla si na stůl a začala hledat ve svém slovníku. Díky tomu se mi naskytla příležitost prohlédnou si její zadeček. Dvě půlky hladké, pevné, který si předkloněním přímo říkaly o minimálně pohlazení, “suspenders.”

“Ukaž, jak se to píše?”, zeptal jsem se s předstíraným zájmem a svým tělem jsem přikryl Janiny záda, přičemž jsem si dal záležet, aby se penis dotýkal Jany v místech, kde končily její stehna a začínal rozkrok.

Jana se trochu na mé tělo přitlačila. Pak se obrátila a já nechtě musel příjemnou pozici opustit. “Takže teď části těla?”, připomněla Jana původní záměr procvičit si slovíčka.

“Začni”, vybídl jsem ji.

Jana se ukazováčkem dotkla špičky mého nosu “nose”. Pak ukazováček namířila na má prsa “breast”. A pak svou pravou rukou uchopila celý můj penis. “Penis” a začala mi stahovat předkožku a pak ji zase vracela. Pomalu a pravidelně. Prostě mi ho začala honit. “Přejdeme na slovesa?”, zeptala se.

“Hmm,” jsem ze sebe jenom dostal, protože tlak chladné dlaně mi dával zabrat a nevnímal jsem nic jiného.

“To by mohlo být shaking”, řekla svými ústy těsně před tím, než v nich celý můj penis zmizel. Zcela vážně ho pustila z dlaně a začala mi ho kouřit. Občas penis vyndala, aby ho mohla olíznout špičkou svého jazyka, a pak ho opět obepnula pevně svými rty a až po kořen si ho zasunula do pusy. Rytmickými pohyby mi po penisu jezdila nahoru a dolu a pro udržení stability se mě rukama zdržela za boky. Ve chvílích, kdy můj pyj obšťastňovala pouze jazykem, vzala si do dlaně své pravé ruky moje kuličky a něžně je laskala.

Když už jsem měl pocit, že musím Janě každou chvíli do úst explodovat, chytil jsem ji za ramena a mírným tahem jsem ji donutil vstát. Pochopila, že je čas na změnu. Lehla si zády na stůl, nohy mírně pokrčila a dala je od sebe. Mně se tak naskytl pohled na její mokrou lasturku. Pohladil jsem Janě stehna z vnější i vnitřní strany. Jana si prsty roztáhla stydké pysky a já věděl, že na nějaké hlazení a lehké pusinkování není zvědavá. Naklonil jsem se do jejího klína, abych nasál vůni její růžové štěrbinky, ale Jana mě svou levou rukou chytla za hlavu a na svou pičku mě doslova naplácla. Vteřinu jsem hledal, jak se nadechnout s nosem i pusou zabořenou do vlhkého klína, ale pak jsem s nádechem otevřenou pusou mezi roztažené pysky vrazil svůj jazyk. Janě se to zřejmě líbilo. Vzdechla a malinko mi ze strany na stranu zahýbala hlavou, ať se v klíně dobře “usadím”.

Převzal jsem si svými prsty její naběhlé pysky a začal jsem jí z hluboka, pomalu vylizovat. Jana se oběma rukama chytla za své strojky a masírovala si vztyčené bradavky. Když už jsem jazykem projel každý kousek …, opřel jsem si hlavou o Janino stehno, naslinil si ukazováček a prostředníček pravé ruky a pomalu jsem ji oba prsty začal zasunovat do pochvy. Janu ta pomalost dráždila, sykla “Dělej”, ale já si užíval drobného chvění jejího těla zakončené prohnutím zad, když jsem prsty dojel až k čípku.

Chtěl jsem si to prstění užít, ale Jana mě chytla za ruku a začala s ní zprudka jezdit tam a zpět, až poševní šťávy po stranách začaly mlaskat.

“Prosím. Udělej mi to hned a rychle,” žádala. Položil jsem ji tedy dlaň druhé ruky na její podbřišek, tak aby palec dosáhl na klitoris, lehce jsem zatlačil a druhou ruku jsem nechal rozvibrovat, jak jen jsem rychle dokázal.

Jana párkrát zalapala po dechu, pak si zakryla ústa, aby nevykřikla na celou firmu, a se stažením svých stehen tak, že mi mou ruku málem prorvala až do dělohy, prožila svůj orgasmus.

Počkal jsem, až se jí uvolní křečí sevřené tělo a pak ji vytáhl prsty z mokré kundičky.

Jana chvíli jen tak ležela, vydýchávala se a pravou rukou si hladila svůj klín. Pak se posadila a direktivně řekla: “Opři se o ten stůl, tohle ti musím vrátit.”

Vyměnili jsme si pozici, kdy jsem se opřel o hranu stolu, a před Janu, která si mezi tím přede mě klekla, jsem vystrčil svůj penis. Jana se mi koukala do očí a přitom svým jazykem jela odspodu po penisu až na jeho vrchol a pak ho lačně zase strčila celého do svých úst. Rukama si mě chytla za boky a začala mi ústy penis masírovat tam a zase zpátky.

Chvílí jsem si to užíval se zavřenýma očima, ale pak jsem se kouknul na tu nádhernou tvář přisátou k mému mužství, pravou rukou stočil Janiny černé vlasy do drdolu a začal si frekvenci kouření určovat sám.

Jana občas penis celý mokrý od slin a mých šťáv uchopila do ruky a trochu ho pohonila. Snažil jsem si tuhle část “výuky” užít co nejdéle, ale už to dál nešlo. Zrovna ve chvíli, kdy si mě Jana vydala z úst, z penisu vyšel první výstřik. Sperma se rozstříklo o Janinu tvář a skončila v kudrnatých vlasech. Jana bleskově penis vrátila do úst a další výstřiky už šly jen do její pusy, přičemž je Jana postupně polykala.

Když bylo jasné, že víc šťávy pro ni už nemám, počkala Jana, až mé přirození začalo ochabovat a pak ho teprve vyndala ze sevřených úst. Pak vstala, teď už volně visící penis jemně naposledy pohladila a se slovy “To nebylo špatné,” si jazykem olízla horní ret a začala se oblékat.

Já ještě chvíli opřen o stůl přemýšlel, jestli se mi dnešní hodina jen nezdála, a pak jsem se začal oblékat taky.

Když jsem si zapnul poslední knoflíček u košile, Jana stála přede mnou už zase perfektně oblečená a vypadala, jako by se za posledních dvacet minut nestalo nic mimořádného.

“To byla pěkná hodina angličtiny,” usmál jsem se na Janu, “příště bychom do výuky mohli zapojit i Zuzku.”

“Ty si ale čuně”, řekla naoko rozzlobeně Jana.

“Já určitě…,“ odpověděl jsem ji a prsty jsem ji zajel do vlasů, kde se leskly kapky mého ještě nezaschlého mlíčí a ukázal jí ho.

“Tak uvidíme,” řekla Jana rošťácky a mlíčí z mých prstů slízla svým jazykem.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 64 návštěvníků   Průměr: 3.4]

Napište komentář