Diagnóza efebofilie

Marta si stále pamatovala toho prvního mladého chlapce, co jí zaujal. Tehdy jí bylo osmnáct, jemu patnáct a byl to takový sladký andílek. Marta na něj nemyslela jako na milence, jen se jí líbil. Skamarádili se, došlo i na přátelská objetí, polibky a při jednom takovém si toho Marta všimla. Všimla si, že dokáže vnímat ten chlapecký obdiv a rozechvělou touhu po jejím už ženském těle. A že je jí to velmi příjemné.

Tenkrát k ničemu nedošlo, jen s přibývajícími lety Marta cítila, jak je jí obdiv mladých chlapců příjemnější a příjemnější až to přerůstá přímo ve slast ! Sama si v duchu s úsměvem říkala, že je jako upířice, která saje a živí se chlapeckým obdivem. Díky svému vzhledu si ho mohla užívat do syta. Věkem byla už zralá žena, ale pohledná a hlavně atraktivní. Stále nosila dlouhé vlasy, jen už ne volně rozpuštěné, ale různě sepnuté a přibarvovala si je na černo. Chodila vždy velmi pečlivě nalíčená se zvýrazněnými rty, ne křiklavými barvami. Rtěnky používala tlumené nebo tmavší ale ústa byla vždy dokonale vykreslená. Věděla, že to na mladé chlapce působí. O jejich touhách věděla hodně, doma měla celou sbírku knížek o dospívání chlapců. Vlastně tomu, snad mimoděk, přizpůsobila svůj vzhled. Často nosila světlejší halenky a pod ně hezké výrazné podprsenky, ve kterých její plná a spíš větší ňadra vypadala opravdu impozantně. K tomu úzké sukně, které obepínaly a zvýrazňovaly tak její ženské hýždě. Vlastně to byla jakási image elegantní paní učitelky a Marta v ní přitahovala pohledy nejen mladých chlapců.

Byla rozvedená takže vždy, když na ní přišla ta její nálada, se takto oblékla a vyrazila do města na procházku. Někam, kde se mohla setkat s pohledy mladých chlapců, různá sportoviště, skateparky anebo i supermarkety se svými odděleními časopisů, kde si občas někteří kluci krátili čas čekání na nakupující rodiče. Právě tam se stalo něco, co vše posunulo dál.

Marta byla tentokrát opravdu nakupovat. Ze zvyku nebo zvědavosti ale nakoukla do uličky s časopisy. Snad to bylo hodinou v kterou přišla nebo ta zvláštní náhoda, co se přihodí právě když to nečekáme, ulička byla prázdná až na jednoho milého chlapce. Byl to přesně ten kluk, co se Martě líbil nejvíc. Už od pohledu hodný chlapec, slušně oblečený a asi se i dobře učil, podle technického časopisu, který listoval.

Marta neměla to své oblečení, tedy částečně. Měla sukni spíš na doma ale obtahovala její hýždě a neměla světlou halenku s výraznou podprsenkou pod ní, měla tmavou ovšem hezkou a poměrně těsnou přes prsa. Rychle nenápadně rozepla dva knoflíčky halenky aby jí bylo na ňadra vidět. Neměla podprsenku, která by jí ňadra zvedala a tiskla k sobě, věděla že knoflíčky musí rozepnut minimálně dva. Zato takto rozevřená halenka skýtala teď hodně dráždivý pohled. Předstírala, že prohlíží regály s časopisy a pomalu se blížila k tomu chlapci.

Když byla u něj, podívala se po něm, jestli po ní pokukuje. Mohla být spokojená. Ten klouček byl celý červený, viditelně rozchvělý a bylo jasné že si všiml nejen Marty ale hlavně jejích plných ňader. Přistoupila až k němu, položila mu ruku na rameno, vlastně si ho přidržela, aby jí neutekl a se slovy: „S dovolením,“ se natáhla pro časopis před ním. Při tom se ovšem o něj otřela oběma prsy a jeden pak přitiskla na jeho paži.

„Hmm, ještě že jsem vyběhla jen tak bez podrsenky,“ pomyslela si Marta. Sama byla překvapená tím, jak to bylo příjemné, jaká slast projela jejím tělem. Navíc její vzrušení umocňovala chlapcova reakce. Byl jako zasažený bleskem, rudý, chvějící se, neschopný se pohnout. Marta se mírně odtáhla a hlavou jí letěly myšlenky jak ještě ten dotek zopakovat. Ten klouček jí ovšem překvapil, najednou vykoktal: „Par…pardon…“ A udělal krok stranou od Marty.

„To je ale slušnáček,“ pomyslela si rozmrzele Marta. V tu chvíli si toho ale všimla, ten chlapec teď stál kousek dál od regálu. Marta lehce zčervenala nad svým nápadem, ale nerozmýšlela se. cítila, že musí rychle, dokud někdo nepřijde nebo ten kluk zas neuhne. Postavila se před něj a ohla se pro další časopis až ke spodnímu regálu. Tím vystrčila a vtlačila své hýždě do chlapcova klína.

Bylo to přesně takové, jak si představovala. Tělem jí zas projela slast, navíc vnímala, jak i ten chlapec podléhá kouzlu té chvilky. Neodtáhl se, naopak, jakoby omámený se pomalu jemně přitiskl. Marta cítila, jak moc mu trčí poklopec, sama překvapená si uvědomila, jak její vlhnoucí a samovolně se rozevírající klín touží po penisu. Ještě víc se přitiskla, ale na toho chlapce to bylo už příliš. Jeho penis se zacukal a začal pulzovat mezi Martinými hýžděmi.

„On ejakuluje ! Do kalhot !“ Ihned pochopila Marta. Nejradši by toho chlapce objala jak byla sama vzrušená. Narovnala se, ale ten chlapec se naposledy o ní otřel stále tuhým poklopcem, něco zamumlal nebo zavzdychal a utekl. „No to teda bylo něco,“ vydechla Marta. „Tohle jsem teda dlouho nezažila,“ řekla ještě polohlasně sama pro sebe. Hlavou jí běžela jediná myšlenka, že takhle jí nevzruší nic než mladíci. Zamířila rovnou ke kasám, pospíchala domů.

Tam si hned sedla k internetu a začla hledat, Chtěla zkusit najít mladé chlapce, ne z blízka ale ani ne z moc velké dálky, nějaké slušné. S trochou zklamání a překvapená, ale zjistila, že to vůbec není snadné. Hlásili se jí spíš mladí muži než chlapci a právě ti odrzlejší grázlíci, jak jim říkala. takové se přeci jen bála pozvat si domů. Až večer narazila na Petra. Mladíček, nepříliš zkušený, o to víc toužící, ale hlavně, aspoň to Martě připadalo, slušný chlapec a na svůj věk hodně chytrý. Proto se Marta rozhodla částečně se mu svěřit s tím, koho a proč hledá. Petr jí asi opravdu porozuměl, rychle odepsal, že má spolužáka, který sice není jeho nejlepší kamarád, ale přátelí se. Jmenuje se Zbyněk, hodně sportuje, proto se spolužáky nikam moc nechodí a že by se jí mohl asi líbit. Marta se musela usmát tomu, jak Petr pečlivě a asi i dobře pro ní vybírá a domluvila s ním den i hodinu příjezdu. Napsala mu ještě, že pro ně na nádraží přijede autem.

Jak se to někdy stává, v ten den se u Marty objevila sousedka a chtěla si povídat. Marta jí nechtěla říct, že čeká návštěvu, aby nemusela vysvětlovat jakou. Stačilo, že se sousedka divila, jak je Marta vyparáděná. Vlasy měla sepnuté do velmi elegantního drdolu, jak na ples. Pečlivě nalíčené oči, rty zvýrazněné mahagonovou rtěnkou a na sobě měla zlatavý top s tenkými ramínky, které se dokonale hodily k černým vykukujícím ramínkům podprsenky. Top obepínal a dával tak vyniknout, plným baculatým ňadrům. Marta si všimla, jak i sousedka trošku závistivě pokukuje po jejích prsech. K tomu měla lososvě růžovou sukni, delší ke kolenům ale s výrazným rozparkem na boku.

Marta to zamluvila, ale díky zvídavé sousedce přijela na nádraží málem pozdě. Když přišla na nástupiště, cestující z autobusu, kterým měli chlapci přijet byli už venku a u zavazadlového prostoru se pletli s nastupujícími. Přesto nemusela chlapce hledat. Až do dálky sálala tréma a očekávání ze dvou kloučků, trochu nemotorně postávajících uprostřed toho chumlu. Marta se tomu usmála a vyrazila k nim. Uviděla, jak se Petr celý rozzářil, když si jí všiml a že se k ní chce rozeběhnout. Marta rukou, kterou chtěla na chlapce zamávat, teď zavrtěla. Petr ztuhnul a usměv na tváři mu vystřídal úlek. Marta došla k nim a tlumeně řekla: „Kluci pojďte za mnou do auta.“ Otočila se a odcházela, kluci dost nesví, jí následovali.

V autě se Marta otočila do zadu, oba kluci se totiž trochu stydlivě posadili na zadní sedačky a s úsměvem řekla: “ Ahoj kluci…tady se už můžeme přivítat, já jsem Marta, těšíte se na víkend u mě?“ Zaculila se a ještě se víc nahnula. Jako na povel, i když to byla náhoda, jí z ramene sklouzlo ramínko topu. Díky tomu se teď mohla Marta kochat ohromeným užaslým a obdivným pohledem obou chlapců, kteří nebyli schopní odtrhnou oči od jejího prsu. Půvabně hebkého, plného velkého a z dobré poloviny vykukujícího z výstřihu topu.

„Moc,“ vydechl Petr a přikývl. Zbyněk jen zakýval hlavou a upřímně zavzdychal: „Já… to…asi…vystříknu.“ Marta, hodně polichocená, lehce zčervenala, trošku se zasmála: „Ale kluci… za chvíli budeme u mě.“ Než se rozjela, zaslechla ještě, jak Zbyněk šeptá Petrovi: „To je kočka…je moc hezká.“ Před domem, když zastavila, otočila se znova k chlapcům a řekla: „Tak kluci, já půjdu napřed, aby nás nikdo neviděl spolu, vy půjdete za mnou, nechám otevřené dveře… auto zamknu dálkovým ovládačem ano?“ Kluci horlivě zakývali hlavama. Marta vystoupila, když vešla do dveří domu, radši na kluky zakývala prsty. Ti vyrazili za ní, ještě než vešli, zahlédli Martu v okně jak na dálku zamyká auto. Vstoupili tedy do chodby, zavřeli a nesví nervozně čekali na Martu, ta se hned objevila, šťastně se usmívala a rozevřela náruč. I ona cítila zvláštní až kouzelně příjemný pocit z toho, že je sama v soukromí s dvěma mladými chlapci.

„Hm pojdte ke mně zlatíčka,“ objala kluky kolem ramen a přivinula je k sobě. „Ted jsme už v soukromí…pojďte k mamince,“ zasmála se tiše. Všimla si ale, jak tato slova zapůsobila na Zbyňka, jak se k ní až chvatně přitiskl. I Petr se k ní tiskl, rozechvělý se zkoušel přímo třít o Martin bok. „Vy jste tak krásná paní Marto,“ zavzdychal. Marta se usmála, sama nechápala proč, ale vzpomněla si, jak dlouho se musela líčit před příjezdem chlapců. Nicméně obdiv a úžas v jejich očích byl naprosto upřímný. Marta je oba políbila na tvář a zašeptala: „Půjdeme kluci do vany…nebo se chcete napřed najíst máte hlad?“ Tiskla je na svá prsa, sama cítila vzrušení z těch doteků, oba kluci měli totiž erkeci a tvrdými poklopci se na ní mačkali. Znatelně se chvěli a otírali o Martu skoro jak dva pejsci o paniččiny nohy.

„Do vany,“ zavzdychal Petr. „Jo do vany,“ šeptl Zbyněk, který se odvážil Martu obejmout v pase. „Tak běžte kluci napustit vodu, koupelna je támhle,“ ukázala Marta. „Já donesu ručníky, usmála se ještě.“

Když se vrátila do koupelny, oba kluci byli nazí a nervozně, jakoby nevěděli, co dál, postávali před velkou rohovou vanou. Marta si hned a s potěšením všimla, že jsou oba opět nebo stále ztopoření. Petrovi trčel přímo vzhůru a vzhledem k jeho štíhlé nebo spíš hubené postavě se zdál i velký. Zbyňkův trčel ku předu a byl opravdu velký macatý, Martu napadlo, že je jak penis dospělého. Pocítila zas vlnu vzrušení, z toho jaké nástroje ti kluci mají. Také v duchu přiznala, že Petr mluvil pravdu, když o Zbyňkovi psal, jak hodně sportuje. Měl opravdu urostlou chlapeckou postavu.

„Tak kluci do vany,“ vydechla a nervozně se usmála. Počkala až do ní kluci vlezou a postavila se před ně. Viděla jejich naprostý úžas a okouzlení, cítila, že takhle na ní ještě nikdo nehleděl a že takhe se na ní můžou dívat jen mladí roztoužení chlapci… nebo někdo hodně zamilovaný, ale tenhle obdiv si mohla pořídit jednodušeji. Sama v hlavě zahnala rozběhlé myšlenky a stáhla přes hlavu top. Usmála se skoro až úleku v chlapecký očích. Chvilku se pokochala tím, jak se nedokázali vynadívat na hezkou ale hlavně plnou podprsenku, rozepla jí a pomalu stáhla.

„Jééj!“ Vyjekl Petr, když se před nimy vynořily dva plné až majestátní prsy, korunované zvětšenými kulatými bradavkami. Zbyněk začal zrychleně dýchat. Sama Marta cítila vzrušení. Cítila jak jí až zalévá obdiv těch chlapců a jí to způsobuje slast. Lehce se usmála trošku zvědavě sledovala co to s nimi dělá, když se k nim naklonila a začla stahovat sukni. Oba kluci snad mimoděk začli masturbovat, Petr si ho spíš nervozně mnul.

„To jsou tak krásný prsa,“ zavzdychal, ale přehlušilo ho Zbynkovo : „Ty vole…“
Marta sama zčervenalá vzrušením, rychle stáhla kalhotky a před chlapci se obejvil vyholený, zralý ženský klín s výraznějším klitorisem, ale hlavně vykukujícími a už naběhlými, skoro nateklými stydkými pysky.
„Já asi vystříknu,“ zamumlal znova Zbyněk ale byla to špatná formulace. Už při jeho slovech vylétly směrem k Martě cákance bílého spermatu.

„Oooh !“ Vyjekla Marta když na ní dopadlo horké semeno. Už nedokázala ovládat své vzrušení, cítila vůni sperma, což dlouho nezažila. „Vy moji ustříkánci,“ zavdzychala. „Ale to nevadí,“ chvatně vysvětlovala. „Já mam pochopení… u mě kluci můžete stříkat jak chcete… a kdy chcete. “ Zkusila se povzbudivě usmát a zašeptala: „Kluci já si vlezu k vám.“ Oba chlapci se ve vaně posunuli aby Marta mohla mezi ně. Všichni tři v ní klečeli. Marta byla náhodou čelem k Petrovi, chtěla se natočit ale oba se k ní okamžitě přitiskli a Marta už tak tedy zůstala.

„Uuuu,“ zavzdychal Petr, jak se přitiskl na Marty plná nahá ňadra. Ještě vydechl a penisem mu zaškubala slast. Přidržoval se Marty za boky, Obejmout jí nemohl, ze zadu byl na ní přimáčklý Zbyněk, který se snažil Martě z boku hladit prsa. I ona vzdechla, to dvojité objetí na ní působilo. Vzrušená začla Petra líbat. Na něj, jako na Zbynka, to ale bylo také už moc. Dotek těch smyslně nalíčených rtů a vlhkého jazyka byl poslední kapkou. Zachrčel a začal ejakulovat.

„Ooo,“ znova vyjekla nebo spíš zasténala Marta, na bříšku cítila Petrovo sperma a na hýždích Zbynkův znovu se zvedající úd. Vnímala svou zřetelnou touhu po souloži.
„Kluci?“ Řekla tiše. „Umejete mi pipinku ano?“ Pro Martu to byla záminka, jak kluky poučit a pro sebe to chtěla jako předehru. Sedla si na kraj vany a znova kluky vyzvala: „Pojďte.“ Musela se usmát užaslému výrazu kluků s jakým se zadívali mezi její stehna.
„Tady je to citlivé…tak se musí něžně,“ spustila tišeji a sama si pohladila stydké pysky, naběhlé. Ještě schválně je prsty rozevřela. „A tady je to nejcitlivější… když se tlačí moc nebo dráždí moc… může to i bolet,“ zavzdychala a prstem zakroužila na klitorisu. „Hmm a teď vy,“ zkusila se zasmát. Oba kluci natáhli ruce a začli Martu hladit. Nesměle, spíš opatrně než něžně, ale spokojená Marta za chvilku vzdychla: “ Anoo…opláchneme se kluci a půjdeme do ložnice.“

Utírání bylo vzájemné a oba chlapci ho využili k hlazení Martiných prsů, kterých se nemohli nabažit. Marta zas polichocená a příjemně vzrušená sledovala, jak chapcům opět trčí údy. Lehce je oba začla hladit, usmála se a laškovně řekla: „Kluci? Já si vás za ty tykadýlka odvedu.“ Otočila se, jemně je sevřela a se smíchem opravdu chlapce vedla za penisy.

V ložnici je pustila, pohladila jim tváře, usmála se na ně a lehla si na postel. Zavlnila se do svůdné polohy a řekla: „Pojdte kluci ke mně, pomazlíme se…Už jste to dělali?“ Zeptala se tišeji, když si chlapci lehli k ní, každý z jedné strany.
„Já to jednou zkoušel,“ vyhrkl Petr. „Ale hned jsem vystříkl… tak nevím jestli se to počítá.“ Zbyněk se tak trochu smutně zamračil a zavrtěl hlavou. Marta se k němu otočila na bok a usmála se: „Pojd k mamince broučku.“ Zbyněk zavzdychal a rychle chytil oba její prsy.
„Paní Marto?“ Ozval se ze zadu Petr, kterému na hraní moc nezůstalo, jen její žensky široké hýždě. „Můžu to zkusit? Do vás?“
„Hmm,“ zavrněla Marta místo odpovědi a prohnula se boky proti němu. Petr si chytil penis a přiložil ho k jejím hýždím, tam kde tušil ženské lůno. Až překvapivě snadno a hned do ní vklouzl. „Jééé,“ zasténal rozkoší. I Marta zasténala. Zbyněk, když viděl, jak se tváří, ten slastný výraz, tiše zaškemral: „Já chci taky.“
„Oooh…tak… dobře, asi by jste mohli oba najednou.“ zavzdychala Marta. „Petříčku počkej, já si nasednu na Zbyňka a položím se na něj a ty pak zase ze zadu ano?Já myslím …že se vejdete.“
„Já dlouho nevydržím,“ vydechl Petr. „Já taky ne,“ přidal se Zbyněk.
„To nevadí,“ usmála se Marta s lehce omámeným výrazem v očích z toho, co se má dít v jejím klíně. „Máme na to celý víkend.“

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 55 návštěvníků   Průměr: 3.3]

Napište komentář