Cesta vlakem

Před časem jsem cestoval vlakem do Brna na veletrh. Jela se mnou kolegyně a kamarádka Pavla. Cestovali jsme nočním rychlíkem a měli jsme štěstí, hned v prvním vagónu jsme našli prázdné kupé.

„Doufám, že se sem někdo nenacpe, chtěla bych se docela natáhnout“ řekla Pavla a skutečně si hned dělala pohodlí. Pavle je asi třicet, má báječný smysl pro humor a nádhernou postavu. Každý chlap u nás v podniku na ní může oči nechat. Přece jen k nám přistoupila nějaká starší paní, tak jsme se museli trochu uskromnit. Povídali jsme o všem možném, Pavla ale byla dost utahaná a tak za chvíli usnula. Hlava se jí svezla na mé rameno, trochu se zavrtěla a když viděla, že mi to nevadí, usmála se, složila nohy pod sebe, hlavu položila zpět na mé rameno a spala.

Zapomněl jsem říct, že na sobě měla krátké letní šaty, které se jí teď trochu vyhrnuly. Ach ty její nohy, dlouhé a štíhlé. Ten pohled by nenechal žádného muže chladným. Já tedy rozhodně spát nemohl. Za nějakou chvíli vlak prudce zastavil, trhli jsme sebou, Pavla ztratila rovnováhu a její hlava skončila v mém klíně. Jak už jsem podotknul, její blízkost a pohled, který mi nabídla, mne nenechal chladným a ona „přistála“rovnou na mém naditém rozkroku.

Docela to bolelo, ale hlavně mi bylo hrozně trapně. určitě si toho musela všimnout. Cítil jsem, jak rudnu. Ta starší paní naštěstí právě vystupovala. „Půjdu se trochu upravit“ řekla Pavla, vzala si kabelku a odešla na toaletu. Fajn, pomyslel jsem si, aspoň se trochu uklidním. Otevřel jsem okno a zhluboka se nadýchl studeného nočního vzduchu. Pavla se vrátila, slyšel jsem, jak se za mnou otevřely a zavřely dveře kupé, ale co to dělá? Zamkla a zatáhla závěsy!

Přistoupila blíž a políbila mně. Rozepnula mi košili a vklouzla pod ní štíhlími prsty. Líbala moc dobře a já pochopil, že se mi to nezdá. osmělil jsem se a pohladil její velká ňadra. Snažil jsem se jí rozepnout šaty, ale moc mi to nešlo. „Počkej, já sama“ zašeptala mi do ucha. Postrčila mne k sedadlu a pomalu se svlékla. Kalhoty jsem měl napnuté skoro k prasknutí.

Svezla se mi k nohám, zručně mi je svlékla a stáhla slipy. Podívala se na můj naběhlý penis a usmála se. Sklonila hlavu a vcucla ho do úst. Bylo to nádherné, takovou rozkoš jsem dlouho nezažil. Skoro jako by hrála na flétnu. Zabořil jsem jí ruce do vlasů a vychutnával si ten koncert. „Copak je to možné vydržet?!“ pomyslel jsem si a ona, jako by to vycítila, ho nechala vyklouznout z úst, sedla mi na klín, čelem ke mně, pomalu přiblížila svou mušličku k mému přirození a lehce na něj narážela, až se žalud ocitl mezi vlhkými pysky. Pak naráz dosedla až po koule.

Nejdřív se ke mně tiskla, cítil jsem, jak se její bradavky třou o mou hruď, pak se zaklonila a zrychlila. Já to nevydržel a vybuchl jsem v ní jako sopka. Myslel jsem, že to nestihla, ale její tělo se náhle zachvělo jakoby v křeči. Sklonil jsem se k ní, líbal její zpocená prsa, cucal vztyčené bradavky… a najednou jsem cítil, jakoby mi uvnitř její kundičky znovu tuhnul! Pavla to vycítila také, poklekla mi k nohám, sevřela můj polotuhý penis mezi svá velká ňadra a začala ho jimi pěkně zpracovávat. Bylo to k nevydržení! Položil jsem ji na sedadlo, převalil se na ní a jedním strkem jsem ho do ní zasunul. Divoce přirážela, hlasitě sténala a já jsem věděl, že se opět řítí na vrchol slasti. Její další orgasmus byl snad ještě bouřlivější, než ten první. Divoce sebou házela, rukama mi pevně sevřela můj zadek, prudce a rychle přirážela. Když zjistila, že já ještě nejsem, vzala mi ho do pusy a báječně mne dotáhla do konce. Mé horké sémě spolykala do poslední kapky a ještě se olízla, jako by to byla ta nejlepší pochoutka. Tak to jsem ještě nezažil! Cesta nám utekla jako nic. Jen v Brně jsme nestáli za nic. To víte, ze spaní tu noc nějak sešlo. 😉

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 31 návštěvníků   Průměr: 2.5]

Napište komentář