Bydlení s tchýní

Chtěli jsme si s manželkou postavit malý domeček, ale než si našetříme, musíme se spokojit s bydlením u rodičů Zuzky. Mají dvojgenerační domek, jsme každý ve svém, ale chodbu máme společnou.

Erotické povídky Byl víkend a my měli v plánu užít si pohodovou sobotu. Tcháni byli na jarmarku a měli se vrátit až odpoledne. Zuzka ráno vstala a šla nám připravit snídani. Miluju vajíčka a když jsem sešel z ložnice dolů do kuchyně, už se jejich vůně linula po schodech. Posnídali jsme spolu a pak jsme si chtěli pustit náš oblíbený seriál. Zuzka ale navrhla, že bychom si mohli skočit do sauny. Prozíravě ji zapnula hned po probuzení a teď už byla pěkně vyhřátá. Máme ji v technické místnosti, hned vedle kuchyně a obývacího pokoje.

Župany jsme nechali v kuchyni a pustili si relaxační hudbu. Chvíli jsme si povídali a potom jsem začal. Nebudu vadný, a přece využiji situace. Prázdný barák, Zuzka vedle mě úplně nahá. Na co ještě čekám? Zuzka něco rozpráví, já jí přiložím prst přes pusu a řeknu: „Stačilo!“. Jedu rukou dolů po jejím těle a jazykem ji začnu rozevírat rty. Jakmile se prsty dostanu pod pupík, ucítím její hebký porost.

Ruka se prodírá dál a dál dorazí k její svatyňce. Prstem přejedu od klitorisu až po zadeček a cítím, že je úplně vyschlá. Zarazím se, podívám se na ni a ona jenom: „Dneska nemám náladu!“.

To víš, že jo! pomyslím si. Čuráka mám úplně tvrdého a ona nechce? Chytnu jí nohy, pořádně roztáhnu a kleknu si. Hlavu zabořím do jejího rozkroku. Zuzka se snaží sevřít nohy, ale nejde jí to. Začnu jazykem přejíždět po klitorisu, okolo cítím, jak mě šimrají její nedokonale oholené chloupky. Začal jsem důkladně dráždit její bod a její klitoris se začínal pomalu zvětšovat. Zuzce se začaly chvět nohy a horkým vzduchem zazněly první vzdechy rozkoše.

Vypadá to, že změnila názor! Jazykem jsem jí stále lízal kundičku a zasunul do ní přitom jeden prst. Jakmile jsem prstem jezdil sem a tam, své rty přisál na její klitoris přišel výkřik. Sevřela mi hlavu mezi stehna a užívala si orgasmus. Já ji chtěl vylízat ještě víc, dneska mi dost chutnala! Jenže Zuzka mě zastavila. Pochopil jsem, že chce mého ptáka.

Naklonil jsem se nad ni, ještě chvíli jsem jí prstem dráždil vchod do její kundičky a pak, když ji měla krásně promazanou, zasunul jsem ho tam! Vjel do ní skoro sám, nemusel jsem ani tlačit. Pomalu jsem přirážel, ale Zuzka mě přitáhla a pošeptala: „Vymrdej mě dnes, jak ještě nikdy!“. Opřel jsem se o lavičku a pořádně zabral! Přirážel jsem do ní býčí silou, její kundička jen slastně čvachtala.

Zuzka začala pořádně vzdychat, zaryla mi nehty do zad a já s každým dalším přírazem zvyšoval rychlost. Zuzka se prohnula, její tělo se napnulo, pak hlasitý výkřik, a… cítil jsem jak se její tělo rozvolňuje. Jen něžně sténala a odevzdaně mně nechala dělat co jsem chtěl. Péro mi začalo pumpovat, bleskově jsem ho vytáhl a výstřiky zamířil na její zpocené rozpálené tělo.

Když odezněla poslední vlna rozkoše, posadil jsem se vedle ní a pomalými tahy jí roztíral teplé semeno po bříšku. Saunou se linula vůně mého mlíčí. Zuzka mne chytila za ruku, kterou jsem ji takto hladil a chvíli sledovala její pohyby. Pak mne stiskla a přitáhla si mou ruku k ústům. Natáhla mi prsty a olízla mi z dlaně směs jejího potu a mého semene.

Escort Praha „Počkej, přinesu ti něco na zapití!“ usmál jsem se. Vyběhl jsem do kuchyně a vzal z ledničky vychlazené šampaňské. Druhou rukou jsem hmátl pro skleničky a vyrazil zpět k rozkoší zmožené Zuzce… bohužel právě v okamžiku, když do chodby vstoupila má tchýně.

Její první pohled padl přímo do mého rozkroku, ze kterého stále trčelo mé mužství v pohotovostní poloze s kapičkou spermatu na konci. Nevím jak vy, ale já v podobných situacích nemívám moc dobré nápady na téma ke konverzaci. Naštěstí to nebylo zapotřebí. Než jsem se dokázal vůbec pohnout, tchýně se otočila a zabouchla za sebou dveře. Od té doby její přítomnost nevyhledávám a o to pilněji spořím na vlastní byt.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 113 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář