Žehlení není nuda

Vyklouzla jsem z postele a dopřála si osvěžující sprchu. Prádélko, punčochy, saténový župánek a pečlivě se nalíčit. Ještě něco s vlasy – trochu jsem je navlhčila a uchytila do kovových natáček, později je ještě trochu nalakuji, upravím a výsledek bude stát za to. A co ten můj miláček, už vstává? Vyrážíme kamarádce na svatbu (proto se tak čančám) a ten lenoch ještě ani neotevřel oko. A košili si také nepřipravil, ještě že máme dost času, vyžehlit mu ji zvládnu v pohodě. Ale bude to mít drahé chlapec!

zehleni-neni-nuda-004 „Vstáváme, ospalče !!“ křiknu na něj a políbím ho za ucho. Zamžoural na mě: „Ještě ne mami, a to fakt musím dneska do školy?“ „Vtipálku… kterou košili si chceš vzít, já ti ji ještě přejedu žehličkou“ „To je jedno, třeba tu modrou… a díky lásko.“ Připravila jsem žehlící prkno a zapla žehličku. Celou tu dob mě zálibně sledoval zkoumavým pohledem. „Moc ti to sluší a víš že jsem netušil, že natáčky mohou být docela sexy?“
„Jdi ty brepto a koukej už vylézt z pelíšku“ zasmála jsem se a rozhodla se mu to vstávání trochu zpestřit. Pustila jsem oblíbenou sambu a při žehlení jsem vlnila boky a zadečkem rytmu. Tenká látka župánku v rytmu žhavé hudby střídavě obepínala a zase schovávala křivky mé prdelky. zehleni-neni-nuda-005 Taneční pohyby uvolnily pásek a otevřel se tak široký výhled na má velká ňadra uvězněná do růžové podprsenky. Pootáčela jsem se tak, aby měl Míša dostatečný výhled. Věnoval mi plně svou pozornost a jak jsem si všimla, jednou rukou zajel pod peřinu, směrem do rozkroku. Žehlení tak sice trvalo o něco dělé než obvykle, ale když jsem konečně odložila žehličku, postavil se za mě a objal mě rukama v pase, přitiskl své horké dlaně na mé bříško, polaskal kozičku a políbil mě na šíji. Zadečkem jsem lehce zatlačila proti jeho slabinám a tvrdý tlak, který jsem ucítila, mě ubezpečil, že se mu mé taneční číslo líbilo a tou rukou pod peřinou se rozhodně nedrbal na břiše. „S tou svojí prdelkou to umíš fantasticky“ zašeptal mi do ucha „a za to nádherné představení by si zasloužila nějakou odměnu, co říkáš?“ „Myslím, že se moje prdelka opravdu snažila a zasloužila by si opravdu pořádnou odměnu! Jestlipak pro ni něco máš?“
„Hm, něco by se našlo, co bys řekla třeba tomuhle“ a navedl mi ruku do svého rozkroku. „Počkej, počkej, musím si to nejprve zkontrolovat, aby holka nebyla zklamaná“ Svezla jsem se na kolena a vysvobodila tuhý penis z bavlněného vězení.

zehleni-neni-nuda-018 zehleni-neni-nuda-017 Byl naprosto předpisově tvrdý a nevyžadoval žádné úpravy. Neodolala jsem a sevřela horký, sametový žalud mezi rty. Kouřila sem ho pomalu a s chutí, hrála si s ním jazykem a pouštěla si ho hluboko do krku. „Tak co“ ptal se Michal a měl trochu obtíže artikulovat „myslíš že se bude prdelce líbit?“

„Myslím, že by mohla být spokojená“ připustila jsem „když se budeš snažit“ Opakované narážky na odměnu pro můj zadeček mě pěkně vzrušily. Mám to totiž úplně jinak, než většina ostatních žen – jsem „hloubkový“ typ a v sexu mě nevíce rozpaluje, když cítím pořádně velký kolík hluboko ve svém těle. Sex jsem měla vždycky ráda, ale dříve tomu něco chybělo. Lépe mě dokázali uspokojit spíše bezohlední neurvalci než něžní milenci. Když jsem poprvé objevila rozkoš análního sexu, znamenalo to velkou revoluci pro můj intimní život. Od té doby okamžitě vlhnu při pouhé představě tvrdého penisu hluboko zaraženého mezi mé půlky.

zehleni-neni-nuda-025 Míša si mě přitáhl zpátky k sobě a pomohl mi zbavit se župánku a podprsenky. Nepřestával mě hladit a líbat, zvláštní péči věnoval bradavkám, které jemně sál a olizoval. Jednou rukou jsem mu stále laskala jeho tuhé mužství a druhou rukou si nedočkavě zajela do kalhotek. Opět mě otočil a zašeptal „Tak mi ji ukaž, ty moje malá nestydo ať ji můžu pochválit osobně“.

Opřela jsem se o žehlící prkno a poslušně vyšpulila zadeček. Klekl si za mě a mlsně zajel jazykem mezi hebké půlky. Jazykem podráždil poštěváček i mušličku, ale nejvíce se věnoval análku. Špičkou jazyka do něho pronikal hlouběji a hlouběji a přitom ho zásoboval bohatou dávkou slin.

zehleni-neni-nuda-034 „Ježíši…“ vydechla jsem vzrušením, jemné, ale vytrvalé dráždění mě pořádně rozpalovalo „já se tak těším až mi ho tam vrazíš“
„Neboj, dočkáš se“ odvětil, postavil se, vzal svého macka do ruky a tvrdě do mě pronikl. „Áááá“ vykřikla jsem. Cílem tentokrát ještě nebyla má uzounká zadní dírka, ale mokrá, šťavnatá prcinka. Hloubka prvního přírazu mi až vehnala slzy do očí. „Ano prosím,“ žadonila jsem, „nepřestávej, šukej mě tvrdě a hluboko, prosím, šukej tvrdě!“

Míša moc dobře ví, jak to mám ráda a zarážel do mě svůj kolík plnou silou. Žehlící prkno bylo pro ten příval vášně jen chabou oporou a tak šlo stranou a my se přesunuli na postel. Díky tomu jsem mohla více vyšpulit zadeček a žilnatý obušek pronikal hlouběji, až na dno mé mokré kundičky. Náhle jsem ucítila u vchodu do prdelky tlak a já se celá zachvěla očekáváním. Míšův prostředníček pomalu vnikal do análku a připravoval cestu někomu daleko většímu.

zehleni-neni-nuda-041 zehleni-neni-nuda-043 “Mmm, to je ono, tak, ještě aááá ještě, ještě“ povzbuzovala jsem ho udýchaně. Chvilku jsem si nechala současně protahovat obě dírky, pak jsem se sesmelka z jeho kolíku a otočila se tak, abych ho mohla znovu kouřit. Páni, moje kundí šťávička chutná fakt dobře, musela jsem se pochválit, když jsem ji slízávala z tuhého klacku. Míša nepřestával šoustat můj análek prstem, každou chvíli ho naslinil a pronikal čím dál hlouběji a rychleji. Když jsem se natáhla na posteli, brouček si ještě chvíli užíval má ústa a jazyk poctivě opracovávající jeho mužství.

zehleni-neni-nuda-045 zehleni-neni-nuda-047 „Kouříš nádherně“ pochválil mě „ale takhle bych ti to za chvíli nastříkal do pusinky a na prdelku by nic nezbylo. A to přece nesmíme připustit,že ne?“
„To by ses mohl opovážit!“ zahrozila jsem mu žertem. Míša si lehl za mě, pravou rukou mi podvlékl pod tělem a nekompromisně mi hnětl prsa, levou rukou mi zajel mezi nohy a laskal kundičku. Přitom si mě na sebe pevně tiskl, tak že se jeho tuhá kláda dostala naplocho do pevného sevření mezi mé půlky, kde se jemně pohybovala a dráždila tak citlivá místa okolo mého análku. Už jsem byla pěkně natěšená a štěkla jsem na něj: „tak na co čekáš, už mi ho tam vraž“. A on mi ho tam vrazil. Jenže ten pacholek se rozhodl, že mě bude ještě trápit a strčil mi ho zase do pičky. Úplně jsem se roztřásla nedočkavostí. Už toho svého chlapa znám a vím jak postupuje – tohle je jeho poslední fáze před průnikem do prdelky – a o to více jsem byla natěšená.

zehleni-neni-nuda-051 Šukal mě hezky tvrdě a do ouška mi šeptal rozromilé oplzlosti, ale co to bylo platné, pro mě je to málo. „Nech toho pošťuchování a už mi ho konečně strč do zadku a udělej mi to pořádně“ snažila jsem se ho přesvědčit. „Buď hodná holka a jestli něco chceš, tak hezky popros!“ vydíral mě s úsměvem. Přísahám, příště mu ho ukousnu! Ale nejprve mě musí pořádně opíchat. „Miláčku, prosím tě, udělej mi to do zadečku“ zaškemrala jsem sladkým hláskem, „prosím tě, vymrdej mi hezky prdelku, prosím prosí… óóóó… mmm“ Nestačila jsem ani svou prosbičku dokončit, když vytáhl pták z kundičky, neomylně našel vyprstěnou cestičku do zadní dírky a tvrdě přirazil.

Natěšená, promazaná prdelka ho spolkla jako malinu. „Jóó, to je ono, tak to chci!“ vykřikla jsem a pevně stáhla svěrač. Síla stisku Míšu trochu vyvedla z míry, až zapomněl přirážet. Káravě jsem se na něho podívala: „nebudeš se mi tam flákat, že ne?“
zehleni-neni-nuda-057 „To víš že ne“, vydechl a pustil se do znovu do práce. Projížděl prdelku hezky dlouhými přírazy, zajížděl dovnitř až po kořen a já si jeho mohutného, tvrdého čůráka vychutnávala pěkně hluboko v sobě, přesně tak, jak to mám ráda. Zastrčila jsem si prsty do kundičky a tlačila je proti penisu v zadní dírce. To neuvěřitelně násobilo intenzitu vzrušení. Zavřela jsem oči a oddávala se přívalům slasti. zehleni-neni-nuda-061 „Ano miláčku, tak je to správně, šukej, šukej… mmmm“ šeptala jsem mezi vzdechy. Za chvíli si mě manžílek pootočil, jeho kolík změnil směr průniku a dráždil mě zase trochu jiným způsobem. Roztáhla jsem si rukou půlky, aby měl dobrý výhled na svojí práci. Míša miluje sledovat, jak jeho pyj zajíždí do mého análku. „Máš nádhernou prdelku“ oceňoval šeptem vzrušující výhled. „Ale pořád ještě hodně hladovou“ opáčila jsem a rozhodla se převzít aktiví roli. zehleni-neni-nuda-064 Vmanipulovala jsem partnera na záda a pevně na něho nasedla. Samozřejmě, že penis opět zmizel v zadečku. Teď jsem to pořádné rozjela. Sama jsem rozhodovala o síle přírazů a o rychlosti, jakou pronikal tvrdý kolík do mého nenasytného zadečku… Óóó, to byla krása! Prdelka se mi při každém přírazu sama svírala okolo naběhlého ptáka. Michal na to reagoval hlasitými vzdechy. “Ty jsi pěkná šukna, víš o tom?“ ocenil mě. Jen jsem se vědoucně usmála. Po chvíli zběsilé jízdy jsem ale začala mít pocit, že by se do mě vešel ještě hlouběji. Změnila jsem proto polohu.

zehleni-neni-nuda-069 Nasedla jsem do jeho klína obráceně a trochu se zaklonila. Tím se vchod do análku dostal přímo proti kořeni penisu a když jsem dosedla plnou vahou, zaryl se mi hluboko do těla. „Jóóóóůůůůů“ zavyla jsem slastí, které byla skoro až na hranici bolesti. Takhle to miluju. Vozila jsem se po celé délce jeho tuhé klády. Abych si znásobila rozkoš, znovu jsem si vrazila prsty ko kundičky. Ta byla samým vzrušením pěkně zmáčená a při pohybu prsty hlasitě mlaskala, jako kdyby si pěkně pochutnávala. A taky že jo. Orgasmus na sebe při takhle intenzivním dráždění nenechal dlouho čekat.

zehleni-neni-nuda-079 „Áááááá,ano, tak, jo, jo joóóó“ křičela jsem ve slastných křečích. Moje vyvrcholení vyprovokovalo k dokončení i mého partnera. Sesunul mě zády na podlahu tak, že pánev zůstala nahoře, na úrovni postele a jemu se tak otevřel ničím nerušený výhled na mojí pičku a prdelku.

Já jsem si kundičku ještě doširoka roztáhla roztřesenými prsty aby ten výhled stál opravdu za to. Neurvale mi vrazil ptáka do zadku, čímž dotáhl mé vyvrcholení do extatického závěru.

zehleni-neni-nuda-093 „Postříkej mě, děléééj, stříkej!“ křičela jsem na něj. Párkrát ještě mocně přirazil a v tom už zaplavil moji prdelku příval horkého semene. Když skončila horká sprška na můj zadeček, neodolala jsem a poslední zbytky jsem ještě vysála z hlouby jeho penisu . „Ty moje kurvičko“ vypravil ze sebe udýchaně, „doufám, že tvoje prdelka tuhle odměnu náležitě ocení!“ Olízla jsem si kapičky mlíčka ze rtů a spiklenecky na něho mrkla: „Hm slyším jak říká, že za takovouhle rozkoš tě bude muset asi pořádně ošukat. Koneckonců, než vyrazíme, máme ještě hodinku!“

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 103 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář