Sex a voda

sex-bazen-001Je to paráda, když má člověk bazén sám pro sebe. A ještě lepší je, když u toho bazénu leží Míša. Krásná, štíhlá, vášnivá…

Počkej, namažu ti záda, aby ses mi nespálila. A nejen záda, musím tě namazat celou!

sex-bazen-014 sex-bazen-018 Chytím tě zezadu… mmm… Tvoje prsa mně přivádějí k šílenství! Dokázal bych se s nimi mazlit celé hodiny. Slyším jak sténáš… moc se mi to líbí. Sundej si i kalhotky… Neboj, nikdo tady není, jen my dva!

Tvoje kundička tak lákavě voní… počkej, ochutnám ji! Ne… nebraň se prosím… tak rád si s tebou hraju…

Víš, že jsi tam dole úplně mokrá? Hrozně mne to vzrušuje!

sex-bazen-025 Oplatíš mi to? Jen mi ho pořádně vykuř! Oooh… bereš mne do úst, cítím tvé rty… laskáš mne tak, že tvrdnu na kámen.

A teď… tvoje krásné prsy se třou o můj úd… to je krása! Aaah…

Pojď… pojď na mne… vyskoč si na koníčka! Ahhh… cítím jak se nabodáváš na můj kolík… pronikám do tebe hloub a hloub… mmmm… Dívám se na tebe, jsi tak krásná, když jezdíš po mém mužství… sex-bazen-045 Aaah! Chci tě pořádně ošukat! Zarazit do tebe svůj penis a vrážet ho do tvé nadržené kundy! Klekni si! Pořádně na mne vystrč tu svou prdelku… chytím tě za boky a… OOOH! To je ono! Pořádně ho do tebe naperu! sex-bazen-055 Lásko moje… mám to už na krajíčku… lehni si na záda… chci se ti dívat do tváře! Jsi tak krásná, když se vlníš pod přívaly rozkoše! Já už taky… budu… Honem… vezni ho do ruky… pěkně mi ho vyhoň! Vystříkám se na tvoje krásné plné prsy… já.. už… AAAH!

Cítím jak moje semeno tryská na tvou kůži… ještě… oooh…

To byla krása! Srdce mi buší jako o život… Pojď se zchladit do bazénu. Ani jsem si nevšiml, jaké je horko…
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 270 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Komentáře na téma “Sex a voda” (celkem 8)

Napište komentář