Schody

Ahoj, jmenuju se Jana a chtěla bych vám vyprávět, co všechno se může stát, při pokládce nových schodů. Je to asi rok, co jsme si s manželem koupili nový rodinný domek kousek od Prahy. Nebyl sice drahý, ale na druhou stranu bylo potřeba spoustu věcí opravit. Jelikož nejsme milionáři, rozhodli jsme se pro postupnou rekonstrukci, jak budeme postupně šetřit. Celý dům už byl zrekonstruovaný a vypadal nádherně, jediné, co jej ještě hyzdilo, bylo staré schodiště. Rozhodli jsme se tedy objednat služby profesionálů na schody.

schody-001 Dorazil mladý polák k světu, kterému šla práce od ruky. Manžel musel v& nbsp;tu dobu odjet na služební cestu a já se přiznám, mám děsně ráda sex a& nbsp;moje lasturka pokud nemá svůj denní přísun rozkoše, není k udržení. Manželovi jsem sice doposud nikdy nevěrná nebyla, ale tenhle Pawel, jak se jmenoval, by za hřích opravdu stál a řekněte sami, proč si jen hrát sami se sebou, když máte v baráku takový dokonalý materiál, jen se na něj vrhnout…

Rozhodla jsem se tedy, že Pawla pro tentokrát pohostím trochu něčím jiným, než obědem a kávou. Hodila jsem na sebe jedny ze svých lepších šatů, né náhodou vyzývavých a vydala se na „lov“.

schody-004 Věděla jsem sice, že pokud to udělám, podvedu svého manžela, ale jak se říká, co oči nevidí, to srdce nebolí. V tu chvíli mi to bylo jedno, moje kočička i já jsme byly hrozně nadržené a už jsme potřebovaly nějaký klacek, který nás konečně utěší.

Pawla jsem našla, jak natírá schody lakem. Jako správná hospodyně jsem se ho zeptala, jestli něco nepotřebuje, slušně poděkoval, že teď ne. „A umíš i jiný domácí práce, nebo děláš jen schody?“ Zeptala jsem se ho. Samozřejmě jako správný kutil, hned začal vyzvídat, co je potřeba udělat a s čím potřebuju pomoct. Sedla jsem si k němu na schody, roztáhla jsem koketně svoje stehna. „Tady mám menší technickej problém, nemoh by ses mi na to kouknout, jestli všechno funguje jak má?“

schody-010 schody-009 Ani jsem to nemusela opakovat. Pawel hodně rychle pochopil. Rukojeť štětce, který měl zrovna v ruce mi strčil do kundičky jako nějaký robertek. Začal mi lízat mojí mušličku, až z ní začly pomalu téct šťávičky rozkoše. Jeho jazyk mi kmital po poštěváčku a rozhrnoval mi závojíčky mojí lasturky. Bylo to nádherné, až jsem šílela rozkoší. Nastal ale už čas, podívat se do kalhot Pawlovi, co se tam ukrývá za poklad.

Rukou jsem zajela do jeho kalhot a z pod zipu vytáhla jeho naběhlý klacek, tepající jak časovaná bomba. Vzala jsem si jeho žilnatinu pěkně do pusinky, abych mu předvedla, jak to my český holky umíme pěkně rozbalit. Rozhodně jsem ho nešetřila, až jsem si ho málem při tom kouření udělala. Už bylo slyšet Pawlovo hlasité sténání, prosil ať nepřestávám, ale já právě naopak přestala, aby se mi neudělal. Ještě bylo brzy, já jsem si ještě neužila a to by byla přeci škoda, co bych z něj pak měla ne? Kouřením toho dokonalého nástroje se moje touha dostala na nezvladatelnou hranici. Moje kundička přetékala milostnýma šťávičkama a už prostě v  sobě potřebovala cítit nějaký pořádný kolík, kterej by ji konečně utěšil. Zatlačila jsem Pawla rukou zpět na schody, aby si pěkně sednul na ten svůj dokonalej zadek (ještě teď se při pomyšlení na ten zadek vzrušim 🙂 ) a já si ho mohla pěkně osedlat. Stoupla jsem si nad něj a pomalu se začala nabodávat na jeho vztyčený kopí rozkoše.

schody-027 schody-030 Bože to byla nádhera!

Celým mým tělem se rozlily nádherný pocity. Začala jsem na něj přirážet o sto šest, jak smyslů zbavená, jak divoká kočka… taková byla moje touha. Na Pawlovi bylo vidět, že s takovou divokou jízdou nepočítal.

Na chvíli jsem si Pawlův nástroj vyndala ze svojí mušličky, aby si trochu odpočinul a neudělal se mi moc rychle. Jen jsem ho hladila a trochu mu ho honila. Jak jsem tak dřepěla nad ním, ten chlívák toho zneužil a  začal se mi drát do mojí prdelky. Povalil mě na sebe a lup… ani nevím jak, už byl jeho kolík v mojí prdelce a divoce do ní přirážel pěkně až po koule. Bože, to je nádhera! Šílela jsem slastí.

To byla jízda. Najednou jsem pocítila, jak se na mě blíží onen slastný vrchol rozkoše. Pár přírazů Pawlova bucharu do mojeho zadečku pěkně až po koule a  už to bylo. AAAAAHHHH, ano!!! Křičela jsem rozkoší a celým mým tělem se rozlily krásné pocity, které mne zkroutily jako elektrický proud. Za odměnu jsem si vzala Pawlova macka pěkně do pusinky, abych mu ho ještě trošku pokouřila a ochutnala svoje šťávičky, které mi tekly z kundičky až k  zadečku pomalu jak nějaký potok. Tolik jsem byla vzrušená a roztoužená. Pawel byl tak dokonale rozjetej a nadrženej, až mi v jedný chvíli začal přirážet do pusy, jak kdyby mi právě šukal mojí nadrženou kočičku, nebo mojí prdelku. schody-076 Stoupla jsem si na schod před Pawla a provokativně na něj vystrčila nadrženě svůj zadeček, chtěla jsem ještě jednu dávku nádherných pocitů rozkoše. Nemusela jsem nic říkat, Pawel mi mojí zadní dírečku trochu naslinil, aby se nám líp šukalo a za chvíli jsme měla zadeček probodnutý Pawlovým kopím až po koule. To už do mě zajel lehce jak nůž do másla Ještě jsem si Pawla pěkně osedlala, ale to už se blížil pomalu můj druhý orgasmus. JOOO, ANOOOO, Už zas BUDUUUU. Orgasmus byl tak silný, že jsem se jen svalila vyčerpaná na Pawlovu mužnou hruď. Bože to byla mrdačka, tohle jsem ještě s nikým nezažila! To už ale i Pawel měl svůj vrchol hodně blízko. Sotva jsem si klekla před jeho klacek, párkrát mu přetáhla předkožku tam a zpět a při tom mu polaskala žalud jazýčkem, už na mě z jeho macka stříkaly přívaly teplého spermatu. Pawel při tom zařval tak silně, až jsem se bála, aby to nebylo slyšet až ve vedlejší ulici. Hm, chutná dobře…. S Pawlem se mi to líbilo tak moc, že se mi povedlo ukecat manžela, abychom ho volali, k „domácím pracem“. Hlavně ale k těm, kdy manžel není doma a potřebuju opravit něco já… 🙂 Ale to manžel neví a já doufám, že mu to vy na mě neprásknete… 😉
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 76 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář