Santa jako vyšitý

santa-01 Každému studentovi se hodí nějaká ta koruna navíc. A zvlášť před Vánoci. Takže si vždycky v prosinci nalepím falešné vousy, vycpu břicho, a napochoduju do nějakého supermarketu kde ze sebe dělám tajtrdlíka.

A tak to bylo i letos. První den kdy jsem nastoupil jsem přišel na místo o hodně dřív abych si všechno připravil a nachystal. Ale všechno bylo v pohodě. Usadil jsem se do svého křesla, když se objevila Pavlína. Moje spolužačka.

„No nazdar, ty ale vypadáš!“ zahihňala se a píchla mne prstem do mého vycpaného břicha.
„Ahoj! Co ty tady? Budeš mi dělat anděla?“
„Ale ne… budu dole na place nutit lidem svařák. Hele… tobě si tady budou sedat děti na klín a fotit se s tebou?“ zeptala se a hned mi hupsla na klín. „Takhle?“ zeptala se a zavrtěla zadečkem. „Jauvajs!“ zareagoval jsem, protože… inu hupsla na mne nečekaně, a skřípla mi orgán který na takovou zátěž nebyl stavěný.

santa-02 „Copak Santo?“ zatvářila se Pavlínka starostlivě, a z jejího dechu na mne zavanula vůně svařáku. Zřejmě se stejna jako já připravovala předem. „Copak tě bolí? Musíš trénovat! „To víš, až po tobě budou hopsat nedočkavé děti…“
„Nedočkavé děti…“ opáčil jsem. „Nedočkavé děti nebudou mít tohle!“ řekl jsem a stáhnul jí tričko. Pavlínka byla dnes naostro, a z výstřihu na mne vykouklo její něžné ňadro. Krásné, heboučké… prostě k zulíbání. „Hele… Santo!“ zatvářila se Pavlínka přísně. „Tohle si nezvykej! Protože jestli tohle budeš dělat malejm holčičkám, tak tě maminky asi moc nepochválí!“

santa-03 santa-04 „Fakt ne?“ zatvářil jsem se překvapeně a pokusil se políbit tu krásnou kozičku na růžovoučký čumáček. Nutno přiznat že se nebránila. Dokonce mi Pa zajela rukou do vousů a spokojeně mne vískala. Najednou jakoby zpozorněla a znovu začala vrtět svým měkkoučkým zadečkem. Pak vyskočila.
„Santo! Co to je? Tobě stojí! Tobě normálně stojí!“ Tohle začala vykřikovat, střídavě se mi dobývala do širokých červených kalhot a střídavě pobíhala kolem

santa-05 a svolávala všechen přítomný personál. Naštěstí jsme byli v místě kde je sice při plném provozu spousta zákazníků, ale teď, dobrou hodinu před otevřením tady nebyla ani noha. Naštěstí. Protože po chvíli se Pavlínce podařilo vysvobodit můj ztopořený penis z vycpaných kalhot. Stiskla ho ve své měkkoučké dlani a nevěřícně si ho prohlížela.

santa-07 „Hele… to se tady taky fasuje? Já jsem věděla že máš falešný fousy a vycpaný břicho… ale že máš i vycpanýho…“ další slova už nebylo rozumět, protože s plnou pusou se špatně artikuluje.

Cítil jsem na svém nástroji něžné doteky jejích horkých úst, a málem jsem se blahem v tom polstrovaném křesle roztekl.

santa-08 santa-06 Hladil jsem ji po zádech a vychutnával si její laskání. Po chvilce se Pá narovnala a políbila mne do vousů, kde přibližně tušila ústa.

„No, paráda. Tohle jsem potřebovala. Takový malý zákuseček po snídani!“
„COŽE?“ vykřikl jsem. „To mne chceš takhle nechat?“ a ukázal jsem na své ztopořené mužství. „Takhle se od rozdělané práce neodchází!“ a začal jsem ji svlékat. Moc práce to nedalo. Vlastně hlavní věc byly džíny a kalhotky. Ty byly za okamžik dole, a Pavlínka, která svůj odchod zjevně předtím nemyslela vážně se mi posadila znovu na klín. Ale tentokráte si dávala pečlivý pozor na to, kam si sedá, a hlavně na co si sedá.

Nasedla si na můj nadržený kolík a spokojeně na něm začala jezdit.
„Jooo… na tohle si vždycky vzpomenu až po mně budou ty dětičky rajtovat!“ zasténal jsem.
„Ty zvrhlíku!“ zasmála se Pá. „Vždyť tě zavřou!“ a vstala.

santa-12 „Neboj se… dám si pozor.“ slíbil jsem a otočil si ji zády k sobě. Pá se opřela o sedačku na kterou si budou za chvíli sedat rodiče a vystrčila na mne zadeček. Zajel jsem jí zezadu do kundičky s takovou razancí, že jenom zalapala po dechu.

Projížděl jsem její mušličku ráznými dlouhými tahy. Chvílemi jsem se vysunul celý ven a přejižděl naběhlým žaludem mezi jejími stydkými pysky. Pá se jen slastně prohla v kříži a nedočkavě vrtěla zadečkem, abych se co nejrychleji vrátil zpátky.

Pak jsme si vyměnili místa. Já si lehl na lavici, a Pá se znovu posadila na mne. Tentokrát čelem ke mně.

Díval jsem se na její krásně tělo, jak se nabodává na můj pyj. Nasedla na mne plnou vahou a oběma se nám vydralo z úst hlasité zasténání. Sotva však dvakrát nebo třikrát přirazila, zvedl jsem se i s Pavlínkou, stále nabodnutou na mém údu.

santa-16 Položil jsem ji na záda na lavičku a zaútočil divoce proti jejímu klínu. Toužil jsem pronikat do ní… tvrdě a prudce… až do samotného konce.

Vrážel jsem do ní svůj pyj, tvrdý jako kámen. Pavlínka jen sténala pod mými divokými útoky, a její výkřiky byly stále hlasitější.

santa-17 santa-18 „Ještě… ještě… jo… jo… AAAAH“ vykřikla a její tělo se napjalo jako struna. Její prsty se zaryly do červeného čalounění a ze sevřených rtů se ji draly zvířecí zvuky rozkoše.

Několikrát jsem prudce zarazil svůj úd do její mušličky a cílit, že i můj vrchol přichází.

santa-20 Stiskl jsem svůj penis v dlani a nastavil ho k jejím ústům. Stačilo několik pohybů, a…
„Ooooh!“ zařičel jsem a cítil jsem jak mé horké sperma proudí do těch sladkých úst. Pavlínka se žádostivě přisála k mému kolíku, takže jen podle jejího usilovného polykání jsme poznal, jak velkou dávku jsem do ní napumpoval.

Usmála se na mne. „Takového Santu Clause jsem si vždycky přála!“ a než se mi přestaly třást nohy, už byla oblečená. „Až skončím, stavím se tady pro tebe. Zajdeme si pak někam sednout, ju?“ a políbila mne na tvář.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 51 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář