Rekonvalescence

pacient-01 Ležet v nemocnici je nuda. Ale pokud jste z nejhoršího venku a starají se o vás příjemné sestřičky, dá se to přežít. Mne se ujala jedna blonďatá dračice. Brzy jsem si všimnul že je u mého lůžka častěji než u ostatních.

pacient-02 Poslední noc v nemocnici jsem trávil na pokoji sám, a ona měla zrova službu. Sotva kolem všechno ztichlo, už byla u mne. A začalo něco, čemu ona sama později říkala „zátěžová zkouška“.

pacient-03 Kouřit uměla báječně. Já byl už v dobré kondici, a ženskou jsem neměl pěkných pár dnů. A podle toho jak hladově se mi vrhla na ptáka, musela být sama už taky pěkně nadržená.

pacient-04 Zasouvala si mne hluboko do krku, olizovala pěkně po celé délce od koulí až po žalud a pochvalovala si, jak je pěkně tvrdej.

pacient-05 A pak si na mne nasedla. Ojížděla si mne pěkně pomalými dlouhými tahy. Narážela se na můj penis a při každém dosednutí krásně zasténala.

pacient-06 Postupně začala nabírat obrátky. Pohybovala se nademnou rychleji a rychleji. Obrátila se ke mně čelem, takže jsem mohl pozorovat její nadskakující prsy. Pevně jsem je stiskl a ona zařičela vzrušením. Prudce na mne dosedla a vykřikla: „Bože… ještě ještě…. UŽ!!!.

pacient-07 To jsem už nevydržel. Postavil jsem si ji k lůžku a vzal jsem si ji zezadu. Z kundičky jí doslova teklo, takže jsem do ní zajel hluboko na první přiražení.

pacient-08 Ona se sama narážela na můj klacek. Postavil jsem se a bez hnutí sledoval jak dychtivě se na mne napichuje. Vtom se jí roztřásla kolena a s ohromným výkřikem se udělala podruhé.

pacient-09 Takhle vášnivou holku jsem ještě neměl. Chtěl jsem ji pomilovat, ojebat, ošukat, projet jí kundu ve všech možných polohách.

pacient-10 Položil jsem si ji na stůl, zdvihl nohy a zajel do ní. Nemohla se hýbat, jenom si držela nohy pod koleny a hlesitě sténala.

pacient-11 Její kundička se svírala kolem mého ptáka, a leskla se šťávičkou která z ní při tom vzrušení doslova tekla.

pacient-12 Milovali jsme se divoce snad hodinu. I když jsem byl už hodně nabuzený, chtěl jsem si ji pořádně užít a oddaloval jsem okamžik kdy se udělám.

pacient-13 Bral jsem si ji ze všech stran. Udělala se několikrát, pokaždé hlasitě vykřikla rozkoší. Bylo to báječné. Její orgasmy se změnily v divokou bouři která mne přiváděla k šílenství.

pacient-14 Postavil jsem si ji zády k sobě a jediným strkem jsem ji proklál svým kopím. Cítil jsem to známé lechtání v páteři a poznal jsem že se i mé vyvrcholení nezadržitelně blíží. Na okamžik jsem znehybněl a pak…

pacient-15 …s hlasitým výkřikem jsem se udělal. Vysunul jsem se z její pičky a stiskl ptáka ve své ruce. Sevřel jsem ho v dlani a vyhonil si ho na její vyšpulený zadeček.

pacient-16 Když ucítila jak na ni cákám své horké sperma, udělala se naposled zároveň se mnou. Udýchaně jsem pozoroval záchvěvy její těla v přívalu rozkoše i potůčky mého semene které jí stékaly dolů po stehnech.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 134 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář