Melouch

Denisa byla moje sousedka která bydlela v rodinném domku kousek ode mne. Znal jsem ji jen od vidění, ale pánové – to bylo nějaké vidění! Měla krásnou bohatou hřívu dlouhých vlasů, perfektní postavu, a při chůzi se vlnila v bocích tak, že bych se na ni dokázal dívat celé hodiny. A nejen dívat…

Jednou jsem ji potkal v obchodě pro kutily, kde stála bezradně u regálu s instalatérskými potřebami. Pohled kterým si prohlížela všechny ty trubky, spojky, těsnění, ventily a fitingy byl téměř zoufalý. Svěřila se mi že jí v koupelně kape voda, a určitě by stačilo vyměnit nějakou maličkost za pár korun… jenom neví kterou.

Nabídl jsem se jí, že se na to rád podívám. Odměnila se mi tak báječným úsměvem, že jsem hned večer zazvonil na její dveře. Ale otevřít mi nepřišla Denisa, ale…

„Ahoj. Já jsem Veronika. Ty jdeš kvůli té vodě viď? Pojď dál.“ řeklo to pohádkové stvoření a cupitalo přede mnou, takže jsem si mohl všimnout, že má chůzi stejně ladnou jako Denisa. Jestli byla Denisa tygřice, tak tahle Veronika byla diblík. Byla trochu menší než Denisa, vypadala o něco mladší, ale tělíčko… hmmm…

„Tak tady nám to kape. Můžeš se na to mrknout?“ a zatímco jsem rozbaloval nářadí, jela jí pusa dál: „Denisa přijde za chvilku, dělá ještě něco nahoře. Říkala že jsi zlatíčko, protože ses jí sám nabídl že nám pomůžeš. No představ si, kdyby nám to třeba prasklo!“ celá se zachvěla hrůzou při té představě, a mně začalo docházet, že tady ty dvě kočky asi bydlí spolu. Ale Veronika pokračovala „Páni, tobě to ale jde od ruky. To je vidět že seš šikovnej chlap. Takovejch je dneska už málo. A navíc seš určitě gentleman, když ses takhle nezištně nabídl, to se pozná. Co my ti jen za tu ochotu dáme…?“

Vyměnil jsem těsnění, a náhle si všiml nezvyklého ticha. To Veronika odcupitala někam pryč, ale už jsem slyšel jak se vrací i s Denisou.

„Tak už jsme to s Denisou vymyslely!“ hlásila vítězně Veronika, a já nahlas polkl. Obě krásky totiž přišly ve spodním prádle, Veronika měla navíc ještě průhlednou sukénku. Ovšem účelem tohoto kousku prádla rozhodně nebylo něco zakrývat. Spíš naopak.

„Já… ehm… u-u-už je to hotové!“ řekl jsem pevným hlasem. Denisa se ke mně sklonila a políbila mne na tvář.
„Ty jsi naše zlatíčko. Řekni si, copak by sis přál za odměnu?“ a tón jejího hlasu nemohl nechat nikoho na pochybách, jak to myslí.

„Nóóó… třeba kalhotky?“ nadhodil jsem zkusmo.
„Tak kalhotky?“ opáčila Denisa. Ale než to dořekla, Veronika už mi podávala své kalhotky, ještě teplé a voňavé od jejího těla. A pak to začalo.

Obě holky se začaly mazlit se mnou, i jedna druhou. A řeknu vám bylo to pěkné pokoukání, sledovat jak Veronika objímá Denisu, rozepíná jí podprsenku a osvobozuje její ňadra z jejího sevření. Poprsí Denisy se něžně zavlnilo před našima očima, a Veronika ji hned políbila na obě bradavky. Otřela se o ně tváří, a pak se jich lehounce dotýkala špičkou jazýčku.

melouch-05 Chíli se dívky třely jedna o druhou, ale pak se vrhly na mne. Než bys řekl „švec“, dostaly se mi do kalhot.
„Páni… ty máš ale nářadí!“ mlaskla spokojeně Denisa. Ale Veronika byla rychlejší. Stiskla mne v dlani a jemně olízla.

„Počkej… já chci taky ochutnat!“ hlásila se Denisa. Veronika jí tedy půjčila můj úd k ochutnání, ale stále ho majetnicky držela v ruce. Pomaloučku přehrnovala předkožku přes žalud a zase zpátky, a pozorovala jak se na něm kůže krabatí, a pak zase napíná, podle toho jestli táhne můj píst nahoru nebo dolů.

Měla krásně jemné a citlivé ruce. Cítil jsem jak se můj úd vděčně nalévá a mohutní. A když jsem ještě ucítil na žaludu něžné doteky dvou jazýčků, byl jsem doslova v sedmém nebi. Lízaly mne jako kornout zmrzliny a vzájemně si mne půjčovaly, takže můj nástroj šel doslova z ruky do ruky.

Ale holky si dělaly dobře i navzájem. Vzájemně se dotýkaly, hladily se a laskaly. Jejich rty se setkaly v letmém polibku, ale jakmile se od sebe oddálily, náhle jako by si to rozmyslely a zapomněly na něco důležitého.

melouch-09 Střetly se znovu, prudce a vášnivě. Denisa zajela svým jazýčkem do Veroniččiných úst, které ho vděčně přijaly. Obě dívky se k sobě žádostivě přisály, Veronika žádostivě vpíjela jazyk Denisy, chutnala ho a předla slastí. Ale i při tom všem nezapomínala na můj úd, který držela jemně ve své dlani.

Denisa se malinko oddálila a usmála se na mne: „Neboj se, na tebe jsme nezapomněly!“ a podřepla si nad mým obličejem. Rázem mne zahalila vůně vyrajcovaného ženského klína. Měla mušličku krásně hlaďoučkou, jako stvořenou pro laskání jazykem. Lehounce se ke mně přiblížila a jemně se otřela o můj obličej jemou kůžičkou své lasturky. Nedočkavě jsem ji olízl špičkou jazyka. Přejel jsem jí podél celé štěrbinky a vychutnával si tu vzrušující chuť vyrajcovaného ženského těla. Podruhé jasem už zajel hloub, pak ještě dál… a za chvíli jsem už propátrával svým jazykem hloubku její studánky lásky.

Denisa slastně houpala boky a lehounce sténala, protože kromě mé práce jazykem ji i Veronika neustále hladila a líbala. A Denisa ji po chvilce na oplátku pustila na své místo. Obě dívky se prohodily, a já tak během okamžiku mohl porovnat lasturku Denisy s  Veroničinou. Ta byla o maličko světlejší a měla i trochu jinou chuť… ale vzrušovala mne stejně jako Denisa. Prostě – obě byly skvělé.

Vylizoval jsem tu sladkou mušličku až mi dřevěněl jazyk. Ale to už Veronika začala nahlas sténat a dožadovat se hlubšího proniknutí. „Pojď… oooh… no tak! Vezmi si mne… prosííím!“ drtila mezi sevřenými zuby.

Vzal jsem si ji. Postavil jsem se k ní a proklál jsem ji svým údem. Nabodl jsem ji na své kopí a narazil si ji na sebe. Veronika, když ucítila v sobě mé mužství, doslova strnula, a po několika tvrdých přírazech se udělala.

„Oh… oh… OOOH!“ vykřikla a křečovitě sevřela Denisu o kterou se opírala. A pak už to šlo systémem „každý s každým“. Chvíli se obě dívky laskaly navzájem, líbaly se na bradavky a pozoroval to vzrušující divadlo s penisem v ruce.

melouch-11 melouch-10 Lehounce jsem si ho honil, když jsem sledoval jak Denisa dráždí Veronice růžovoučké bradavky. Pak jsem najednou ležel na zádech a vychutnával si Veroniččino kouření. Denisa se přikradla za Veroniku… a za chvíli už jsme si dělali dobře v doslova akrobatické poloze, kdy sedící Denisa měla na ramenou stehna Veroniky a lízala její mušličku, zatímco Veronika oblažovala můj úd. Takhle jsme šoustali ve všech možných i nemožných polohách. Chvíli měly navrch holky, chvíli jsem je tvrdě zpracovával svým ohonem. Zatímco jsem laskal jednu, bral si do dlaní její ňadra a ochutnával její bradavky, druhá žádostivě polykala můj ztopořený penis.

melouch-15 melouch-13 Pak se zase role změnily a zatímco Veronika lízala klín Denisy a hrála si jazýčkem s jejím poštěváčkem, Denisa mlsně jako kočka olizovala můj obnažený žalud.

Posadil jsem se, a Denisa za vydatného povzbuzování Veronikou si mne osedlala. Nasoukala se na můj úd a vrněla přitom slastí. Cítil jsem jak se její lasturka žádostivě stahuje kolem mého penisu. Denisa si mne vychutnávala, vlnila se v bocích a zaráže si mne do sebe stále těsněji a těsněji.

melouch-18 Zatoužil jsem se jí zmocnit. Ne takhle, kdy si sama určovala co a jak. Posedla mne touha sevřít její tělo a proklát ho svým nadrženým údem. Drtit její klín prudkými údery svého bucharu, a…

Vstal jsem a povalil Denisu na zem. Nechápavě se po mně ohlédla, ale já přiskočil zezadu k ní a vrazil jsem do její mušličky svůj nadržený úd. Denisa vykřikla. Vrážel jsem do ní tvrdě svůj penis, a občas ji přitom plácnul po zadečku. Denisa byla jako v transu a tichounce sténala: „Ano… takhle… vem si mne. Pěkně tvrdě… oooh… ty mi to krásně děláš… !“
Veronika se nevydržela jen tak dívat jak ojíždím její kamarádku. Přitulila se k ní, líbala ji a hladila po celém těle. Takže po chvíli už ležela pod Denisou a tiskla ji k sobě. „Jen jí to pěkně nandej. Ať si užije stejně jako já! Dej jí co se do ní vejde!“

Takhle a podobně mne povzbuzovala. Denisa po údery mého nástroje náhle strnula a zašeptala: „Bože to je krásný… já… já… už… AAAAH!“ a pak už doslova křičela rozkoší, která probíhala jejím krásným tělem.

Její vyvrcholení mne nepopsatelně vyrajcovalo. Vysunul jsem se z její mušličky protože jsem cítil, že i můj okamžik se nezadržitelně blíží. Postavil jsem se a obě dívky se vrhly na můj nástroj, který jim poskytl tolik rozkoše. Cítil jsem něžné doteky jejich jazýčků a tiše sténal. „Oh… vy kočičky moje… mmm… takhle… takhle…“ a pak to přišlo! Páteří mi prošlehl blesk slasti. Sevřel jsem úd v dlani a stříkal na ta krásná těla rozpálená slastí. Mé semeno stříkalo na jejich tváře, ramena, ňadra… Bylo to báječné vyvrcholení a krásná tečka za naším mazlením. Slabostí se mi roztřásla kolena, a já se musel posadit k oběma dívkám. Hluboce jsem vydechoval a sledoval, jak jedna olizuje druhé z těla cákance mého spermatu a pak se líbají, aby společně vychutnaly mé semeno.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 81 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář