Macek

Když jsem poznala Roberta, nebyla jsem už panna. Naštěstí. Možná to zní divně, ale je to tak. Kdyby byl totiž Robert můj první kluk, asi by to dopadlo špatně. Pravděpodobně bych v jednu chvíli vykřikla a utekla někam daleko. O jaké chvíli mluvím bude jasné za chvilku.

Chodila jsem s Robertem už nějaký ten pátek a pomalu vše spělo ke společně strávené noci. Ne že bych byla nějak přehnaně upjatá, ale po předchozích zkušenostech s klukama jsem na sex nijak nespěchala. Ale s Robertem mi bylo prima, a tak když mne pozval jednou večer k sobě, když jsme se vraceli z kina kde jsme viděli jeden hodně romantický film po kterém jsem byla hodně naměkko a potají jsem v šeru kinosálu uronila i nějakou tu slzičku do papírového kapesníčku který nosívám pro všechny případy ssebou protože vím že se na takových filmem hodně často rozbrečím, neodmítla jsem.

Tušila jsem co mne asi čeká, a popravdě řečeno, těšila jsem se. Když jsme šli po schodech k jeho bytu a cítila jsem jeho paži ovinutou kolem svých boků, nabíhala mi husí kůže. Není divu, že hned za dveřmi jsme se objali a políbili se. Cítila jsem jeho horké nedočkavé rty a jeho jazyk se dral do mých úst, která ho vděčně přijímala. Laskala jsem toho dobyvatele stiskem svých rtů i svým jazykem. Jeho ruce sevřely můj zadeček a hbité prsty zajely pod mé kalhotky.

Stáhla jsem si šaty, on přede mnou poklekl a začal mne líbat. Nejprve na kalhotky, ale ty jsem měla za okamžik už někde u kolen a na svém klíně jsem poprvé po dlouhé době ucítila lačný chlapský jazyk.

Rukama jsem mu čechrala vasy, když mne líbal na mou lasturku. Přejížděl jazykem přes mé vlhké lůno, a já byla stále vlhčí a vlhčí. Zatoužila jsem po jeho mužství a začala se dobývat do jeho kalhot. Vstal, a tentokrát já jsem poklekla před ním a rozepnula mu kalhoty. A teď právě přišel ten okamžik o kterém jsem mluvila o pár odstavců výš.

Když jsem byla panna, vždycky jsem děsila toho okamžiku kdy do mne bude chlap cpát svůj penis. Bála jsem se toho že to bude bolet, že to bude nepříjemné a brala jsem to jako nutné zlo. Teprve časem jsem si vyzkoušela, že to nebolí, a že to ani není nepříjemné. Dokonce naopak. Ale to co se na mne vyvalilo z útrob jeho poklopce mi opravdu vzalo dech. Jeho úd byl velký jako moje předloktí! Vůbec nechápu jak se mu mohl vejít do kalhot!

macek-04 Chvíli jsem s vyraženým dechem pozorovala ten dar přírody. Ano, to už jsem věděla že je to dar, protože to čeho jsem se jako nezkušená panna bála, to mne dnes lákalo.

Robert si všiml, jak jsem náhle strnula.
„Líbí se ti?“
Ani jsem neodpověděla a začala jsem se s ním mazlit. Hladila jsem ho, a přitom si bůhví proč vzpomněla na Laskonku – našeho jezevčíka. Políbila jsem ho na čumáček, oběma rukama mu přetáhla předkožku a odhalila obrovský žalud.

macek-05 macek-06 Hladila jsem ho konečky prstů. Nemohla jsem se ho nabažit, pořád jsem nemohla uvěřit že bych mohla potkat chlapa který v kalhotách nosí něco takového.

Lízala jsem ho jazykem, chutnala jeho vůni. Jela jsem jazykem o špičky žaludu až ke kořeni, a měla jsem pocit že ta cesta nemá konce!

Robert mne vzal do náruče a otočil si mne zády k sobě. Nastavila jsem mu svůj zadeček a vzrušeně čekala na jeho útok. Chvíli mne hladil horkýma rukama, hnětl mé oblé půlky, a já doslova tekla nedočkavostí. Chtěla jsem ho mít v cobě, cítit jak mnou proniká, jak se nezadržitelně dere do mne… a vtom to přišlo!

macek-07 Začalo to jako tlak něčeho velkého… jako bych si třeba sedla na kolo. Ale tohle mělo pokračování. Cítila jsem jak do mne vniká špička jeho žaludu, jak roztahuje mou lasturku… víc a víc… už jsem myslela že to dál nepůjde, že už dál nemůžu, že se roztrhnu! Ze rtů se mi vydral bolestný sten.

Robert zkušeně poznal že má trochu polevit. Tkak ustal a já si zhluboka vydechla. Ale ten pocit, že se do mne sune taková obrovská kláda byl tak vzrušující, že přehlušil veškerou bolest. Chtěla jsem ho mít v sobě… celého! Vzepřela jsem se a vyrazila proti jeho olbřímímu údu. Cítila jsem jak se mi roztahuje má nebohá kočička až na samou mez… a pak… oooh… už byl ve mně!

Vykřikla jsem radostí i vzrušením! Ten pocit vítězství, že jsem do sebe nasoukala takový kus chlapa mne doslova opájel.

„Pojď… udělej si to! Ošukej mi kundičku tím svým polenem!“ křičela jsem v euforii a Robert se doopravdy činil. Zajížděl do mne s razancí beranidla. Cítila jsem každé jeho vniknutí doslova v celém těle. Tohle se nedalo vydržet! Bylo to tak silné, že po pár přírazech jsem se přestala ovládat.

„Oh… ještě… já… už… dělej… DĚLEJ ÁÁÁ…!!! vykřikla jsem ve víru rozkoše. Tak silné vyvrcholení jsem snad nikdy nezažila.

macek-11 Lehla jsem si pro změnu na záda a Robert přistoupil ke mně. Ne moc blízko – stál asi tak metr ode mne.

Bane, dělám si srandu. Tak velký zase nebyl. Ale roztáhl mi nohy a zajel do mne až jsem slyšela andělíčky zpívat. Chvílemi se ze mne vysunul, a jen tak žaludem mi přejížděl po mokré mušličce. To mne hrozně rajcovalo. Ten pohled na obrovská žalud, který se mi otírá o lasturku a který co nevidět zajede do mých útrob… Už jsem to měla zase na krajíčku. Ještě jednou mi přejel špičkou po mém klíně, zamířil do mé kundičky, a…

macek-12 „Ooooh… Jooo… tam tam tam TAM!“ zařičela jsem rozkoší.

Když jsem se vzpamatovala, otevřela jsem oči a můj první pohled patřil tomu mocnému nástroji který mi přinesl tolik rozkoše. Objala jsem ho oběma rukama a pokryla ho polibky. Lízala jsem ho od kořene až po žalud, a cítila na jazyku chuť své mušličky. Cítla jsem jak se v něm probouzí život. Robert vzrušeně dýchal a já mu chtěla oplatit všechnu tu krásu kterou mi přinesl on.

macek-13 Otevřela jsem ústa jak to jen šlo a nasoukala si tam jeho žalud. Robert slastně vydechl. Pohladila jsem mu ruhou varlata a stiskla rty. Robert zasténal a vyrazil proti mým ústům.

Myslela jsem že mne zadusí, ale vděčně jsem trpěla jeho výpady které mne zároveň vzrušovaly. Chytil mne za vlasy a začal přirážet do mých úst. Bylo to neskutečné. Nemohla jsem dýchat, bála jsem se že se zalknu, ale zároveň v tom bylo tolik živočišné síly a vzrušení že jsem cítila že nemám daleko k dalšímu vyvrcholení.

macek-14 macek-15 Ruka mi sama sjela do klína a začala hladit můj knoflíček lásky.

„Lásko… já už budu!“ vykřikla Robert. Cítila jsem stahy v jeho údu a slyšela jak sténá. „Ohhh… AAAAh!!!“ vykřikl a začal stříkat. První kapky jeho semene byly zároveň poslední kapkou do mého vzrušení. Udělala jsem se takřka zároveň s ním.

Bylo to neskutečně silné a krásné. Lapala jsem po dechu a rukama si roztírala cákance spermatu po tváři. Chytla jsem oběma rukama obrovský nástroj lásky a jazykem ho očistila od zbytků semene. Byl stále velký… obrovský. Vděčně jsem ho políbila.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 170 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Jeden komentář na téma “Macek”

Napište komentář