Kolaudace

„Byteček je opravu nádherný, Rozárko. Máš to tu krásně zařízený… díky“ dodá polohlasně. Sedí se svými přáteli v novém bytečku. Večer příjemně plyne, otevírá se jedno vínko za druhým … Je tu i on. Vysoký, snědý, podmanivé ďábelské oči, široká ramena, ale pouze kamarád. Zkoušela s ním už několikrát trochu flirtovat, ale nikdy se to v nic nevyvinulo. Teď tak sedí a pozoruje ho, jak vypráví nějakou historku. Na sobě má světlou košili a šortky. Večer uběhne jako voda. Všichni se už loučí, je už skoro půlnoc. Mezi dveřmi dá všem sbohem. Trochu poklidí po oslavě, svlékne se a nahá projde celým bytem až do koupelny. Stoupne si do sprchy a pustí na sebe proud horkých kapek. Smáčí její opálenou tvář, vlasy, stečou na krk a prsa a pokračují po zadečku a nohách až do odtokového kanálku. Najedou uslyší zvonek. Vystrčí hlavu ze sprchy a zaposlouchá se jestli se jí to jen nezdálo. Zvonek se ozve podruhé.

Vypne sprchu, natáhne si župan a vydá se ke dveřím. Aniž by se podívala do kukátka otevře dveře… k jejímu překvapení tam stojí on.
„Prosím tě můžu ještě dovnitř? Vypadá to, že mi tu u tebe někde vypadly klíčky od auta.“ Ustoupí ze dveří a pustí ho dál.
„Jasně… podívej se po nich… jdu do sprchy, pak za sebou jen zabouchni dveře prosím! ;-)“ Se zívnutím se otočí a opět se zavře v koupelně. Je pekelně unavená, navíc jen v županu mu tam nemusí asistovat. Otře ze sebe každou kapku a tak jak ji příroda stvořila vyjde z koupelny. Úlekem trochu vykřikne a hned zase zapadne do koupelny. Tentokrát vyjde už zase v županu. On sedí na gauči a náramně se baví. Cítí jak jí jde stud do tváří tak se radši otočí ke kuchyňské lince a začne si dělat kávu.

„Co tady ještě děláš? Strašně jsem se tě lekla…“
„Jo to jsem si všiml! Věř mi.“
„Klíčky jsi našel??“ chvíli je ticho, ve kterém jí v hlavě víří myšlenky.
„Počkej.. ty budeš po všem tom víně, cos tu měl, ještě řídit?“ Otočila se a vytřeštila oči, když jí to došlo.
„No právě mě to taky napadlo a tak jsem si říkal, jestli bys mi třeba ještě nenabídla kafe?“
„Jo jasně, udělám ti ho!“ Zapnula konvici a šla se převléct.

Vzala si jen tříčtvrteční džíny a tílko. S prádlem se už neobtěžovala. Byla už dost unavená a on to stejně nepozná. Zalila dva šálky s kávou, jeden mu podala a posadila se na zem před pohovku. On se totiž natáhl na zabral tím celý gauč. Ale nevadilo jí to. Chvilku mluvil o bytě, chvilku o práci … pak se na ni dlouze zadíval. Přejel si ji pohledem od hlavy k patě. Vlasy měla mokré, seděla v tureckém sedu a bosa se na něj krásně usmívala.

Musím mít náramně rozcuchaný vlasy… blesklo jí hlavou… proto se na mě tak divně dívá. Sáhne po gumičce a neposlušnou mokrou hřívu sepne do culíku. Hned v zápětí jí jeden pramen vyklouzne a zůstane svěšený u spánku. Usměje se…
„Děje se něco?“
„Ne ne … všechno v pořádku!“ Odpoví neutrálně.
„Víš slyšel jsem, že umíš trochu masírovat… dneska jsem si natáhl krk při tenise. Nezkusila bys mě napravit??“
„Jasně… sedni si ke mě na zem (posadí se čelem k ní)… zády ke mě, ty vtipálku (otočí se ale strašně se shrbí)… narovnej se… hmmm máš ten krk pěkně ztuhlej. Sundej si košili dojdu si pro olejíček!“

Nanese si ho trochu na ruce a promne je, aby se olej zahřál. Položí mu ruce na ramena a chvilku je tam nehybně nechá ležet. Pomalu rozetře olej po krku a ramenou.
„Uvolni se trochu, takhle s tím nic neudělám 😀 ..“ Trochu se zavrtí, ale pořád sedí jako prkno…
„Víš co? Sedni si kamkoli, aby ses pohodlně uvelebil, potřebuju aby ses mi oddal!“ Oba se zasmějou tomu dvojsmyslu. Nakonec ji posadí před pohovku a sedne si jí mezi nohy, zády se labužnicky opře do ní. „To mě mohlo napadnout, co uděláš…“ Je až zarážející, že jí celá tahle hra nedochází. Bere to naprosto nevinně… jako masáž kamarádova zátylku… :-D. Uvolněně vydechne a opře se pažemi o její pokrčená kolena. Dlaně položí na nahé kotníky.
„Nádherně voníš!“ Ona se jen pousměje.

„Připadá ti, že já smrdím?“ Jeho otázka ji zaskočí, proč by si to měla myslet, vždycky je to přesně naopak. Krásně voní. Otočí k ní hlavu a ona na něj jen vytřeštěně hledí.
„Víš všimnul jsem si jak se krátce rychle nadechneš kdykoli se ke mě přiblížíš. Teď taky! Myslíš si, že smrdím?!“
„Proboha… ty sis toho všimnul?!… Nenadechuji se proto, že bys smrděl, proboha, právě naopak. I zpocený nádherně voníš. Bože asi se propadnu hambou. Myslela jsem, že jsem naprosto nenápadná!“ Upřímně a z plných plic se zasmál. Ona se ale chtěla v tu chvíli propadnout podlahou jak jí bylo trapně. Zaklonil hlavu a položil si ji na její rameno.

kolaudace-012 Upřeně a zblízka se jí teď díval do očí. Palci začal jemně třít její kotníky. Usmíval se a pořád se utápěl v jejích očích. Ona tonula v jeho. Neschopná slova ani pohybu jen pootevřela ústa, když se odhodlal k polibku. Ty krásné velké rty, hebké víc než si představovala pohltily ústa a rozehřívala její nitro. Tělem se natočil k ní. Kotníky jí spojil za svými zády. Jednu paži ovinul okolo zad a druhou ji pohladil po tváři. Znovu se jí zadíval do očí. Podivně krásně ztmavly.

Posadil si ji na gauč. Aniž by ji přestal líbat jí sundal džíny a sám se svlékl do spodního prádla. Seděl vedle ní, čechral jí vlasy, líbal ústa, krk. Pak stáhl jedno ramínko a vysvobodil tak její nádherná prsa. Bradavky se už vzrušením tyčily. Tiše zasténala a přivřela oči, když se jich dotkl rty.

Klekl si mezi její kolena. Jeho velké ruce ji objaly a přitiskly si nahá ňadra na hruď. Zamrazilo ji v podbřišku. Posadil ji na okraj pohovky. Vzal mezi rty ušní lalůček, jazykem zakmital na uchu, vtiskl polibek na krk, jazykem zanechal mokrou cestičku od ucha až ke klíční kosti. Rty se znovu dotkl každé z bradavek. Labužnicky je ochutnával, laskal se s nimi, sál a jemně je kousal. Když se jich dostatečně nabažil, vytvořil svými polibky cestičku až dolů k jejím kalhotkám. Políbil ji do rozkroku. Zasténala a trochu se zatřásla. Přes kalhotky ji chvíli šimral nosem. Pak ale ani on neodolal a vzal mezi rty vrcholek jejího klína. Zakmital na něm jazykem. Lízal ho a laskal, prsty hladil krásně hladkou pokožku. Naslinil si prst a vniknul do ní prstem. Prohnula se v zádech jako luk a hlasitě zasténala. Jeho doteky byly jako kouzlo. Rozechvívaly každý sval v těle. Tekla jako potůček. Sténala a on i přes její vzrůstající vzrušení neustával. Laskal ji čím dál tím vášnivěji a vášnivěji. To neměnící se tempo ji přivádělo k šílenství. Nakonec přišel orgasmus. Vášnivý, silný, bouřlivý… chvěla se jako lísteček ve větru.

kolaudace-047 kolaudace-045 Posadil se vedle ni na pohovku. Vyžádal si její rty. Objímal ji. Tiskla se k němu a tělem jí procházel dozvuk orgasmu. Ruka jí spočinula na jeho penisu. Byl velký, tvrdý a šel jí vstříc. Když se ho poprvé dotkla vydralo se mu z hrdla zamručení. Sehnula se a ochutnala ho. Špičkou jazyka, jazykem, rty. Měla ten poklad v puse. Kroužila jazykem po žaludu. Sála penis a rukou hladila varlata, stehna … pokaždé, když ho celý polkla ucítila, jak se jeho ruka zatnula na jejím zadečku, který hladil.

Chvíli ho ještě mučila a pak si ho osedlala. Hebký žalud se dotkl horkého klína. Dívala se mu zpříma do očí a začala pomalinku dosedat. Dosedla jednou, podruhé … jeho dech se zrychloval. Chytil ji za zadeček a zrychlil to nesnesitelné tempo. Jemně ji kousal do bradavek. Dlaněmi laskal ta nádherná prsa, která se pohupovala před jeho zraky. Položil ji na záda a zaklekl mezi její stehna. Provokativně si zapřela jednu nohu o jeho hruď. Vzal její chodidlo a začal laskat prsty na její noze. Vyjekla slastí. Sama ani nevěděla, jak jí to vzruší. Přirážela proti němu, roztoužené tělo se znovu začalo otřásat orgasmem. I on už byl na krajíčku. Divoce přirážel. Na čele se mu perlil pot. Lehl si vedle ní a znovu začal laskat její prsa. Prstem třel poštěváček a penisem lehce zatlačil do zadečku. K jeho překvapení se otevřela jako poupě. Nezaváhal ani na chvilku a přirazil. Cítil jak se okolo něho pevně stahuje. Byla omamná. Stačilo několikrát vniknout a její zadeček ozdobilo jeho sperma. Bezvládně se na ni sesunul. Oba zběsile oddechovali. Schoulila se mu do náruče a vychutnávala si tu vůni milování.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 113 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář