Sex instruktor

Před několika roky jsem se pustila do podnikání. Nic moc velkého, malá firmička ve které jsem byla jediným šéfem i zaměstnancem. Věnovala jsem tomu spoustu času a úsilí a začalo se to vyplácet, takže jsem se teď stěhovala do větších, útulnějších prostor. Zase sama jsem si všechno zabalila, připravila krabice, jen na to přesunutí jsem si musela někoho zřídit. Přišel den D, přibližně ve stanovenou hodinu se rozdrnčel zvonek a já otevřela dveře. Za nimi stál snědý muž a žoviálně povídá: „Tak jsem tady na to stěhování, tak kdepak to máte paninko“. Rozhlédla jsem se po chodbě za ním a pak zklamaně prohlásila: „To jste tady sám? Vidíte co toho je“ mávla jsem rukou směrem k hromadám věcí, „To nemůžete v životě sám zvládnout!“ „Noo, nehlásila jste žádnej nábytek, jenom ňáký krabice, tak poslali jenom mě“ ozval se stěhovák a rozhlížel se po místnosti. „No jo, je toho tři pr.. ehm..pardon, hodně,ale nebojte paninko to zvládnem“. „No když myslíte…“ řekla jsem ještě pochybovačně a pak jsme se pustili do díla.

instruktor-002 Musím uznat, kmital jako stěrač při slejváku, krabice mizely jedna za druhou v náklaďáku a přitom ještě stačil kecat jako o závod. Vyklubal se z něho sympaťák, samej fórek a za chvíli bylo zabaleno a přesunuli jsme se na novou adresu, kde všechno nosil zase ven. Kontrolovala jsem balíky, dirigovala ho co kam patří a hlídala, jestli jsme něco nezapomněli. Při tom jsem si nemohla pomoct a čím dál zálibněji ho sledovala při práci. Svaly se mu jen napínaly, hmm a ten zadek. Když se sehnul pro další balík, poprvé jsem věnovala pozornost nápisu na jeho kšiltovce – Sex instruktor, první lekce zdarma. Musela jsem se usmát té suverenitě, ale zároveň jsem pocítila narůstající sexuální touhu.

instruktor-001 Jsem totiž delší dobu sama, vlastně skoro celou dobu co podnikám. Můj bývalý partner nevydržel moje pracovní nasazení, a ani mu to nemůžu mít za zlé, fakt jsem se věnovala jen své vznikající firmě a s ním moc času netrávila. A když už jsme byli spolu, zase jsem o podnikání aspoň mluvila. A pak se odstěhoval. Jasně, měla jsem pár krátkých známostí ale k ničemu to nevedlo – jednak jsem stále měla málo času a  vážnějšímu vztahu jsem stejně nedávala šanci a nějaké častější náhodné sexuální výstřelky nepřicházejí v úvahu – a znáte to, lidi si to řeknou a nálepky lehké holky se pak špatně zbavuje. Ale dneska, snad kombinací fyzické práce, dobré nálady, příjemného rozhovoru a opravdu delší sexuální abstinence mě začala přemáhat chuť na spontánní, nezávaznou rychlovku. A pak, víte co se říká a snědých chlapech a jejich náčiní. A já mám jednoho zrovna při ruce tak proč neukojit zvědavost a zároveň i některé jiné orgány, no ne? Tak jsem ho lehce naťukla: „Jo tak sexuální instruktor? To je vaše druhá práce, když zrovna nestěhujete?“

Na okamžik se zarazil, ale pak roztáhl tvář do širokého úsměvu a chytil se : „Práce? Ani ne, spíš koníček, vždyť to dělám zadarmo. Vlastně, je to skoro charita,“ „A to jste tak dobrej, že se odvážíte poučovat ostatní? Znám chlapy, chlubí se jací jsou mistři světa, slibujou něco co jsme ještě nezažily a pak když dojde na věc tak skutek utek a ještě se odváží zeptat : Jakej jsem byl zlato ?“ řekla jsem se smíchem. Pokusil se zatvářit vážně a hlubokým hlasem jak z televizní reklamy zadeklamoval „ Tajemství sexu v několika jednoduchých lekcích. Kvalita zaručena, tisíce děkovných dopisů“. Vyprskla jsem smíchy. „Vážně, no tak to bych chtěla vidět !“ Uličnicky na mě mrkl „A proč ne, za to nic nedáte, vidíte – první lekce zdarma“ Odvážně jsem pokračovala : „Tak v tom případě bych to i zkusila. A kde vedete své kurzy mladý muži?“ „Kdekoliv milá paní, vlastně slečno, na místě nezáleží, všechno potřebné nosím s sebou, podívejte“ a chytil mě za ruku a položil si jí do rozkroku.

instruktor-005 Vzal to zhurta, že jsem si to ani nestihla rozmyslet a  už jsem pod dlaní cítila obrys tuhnoucího mužství a pokud mohu takhle posoudit, určitě ne malého. Je to jasný, dneska si užiju! „Já se tedy hlásím. A kdypak začneme?“. „Nebudem to odkládat, jdeme rovnou na věc, žádná zbytečná teorie, jen spoustu praxe.“ A začal jak na přednášce: „Nejprve se seznámíme s objektem našeho zájmu. Pokud by jste byla slečno tak laskavá, klekla si a připravila učební pomůcky“ Přistoupila jsem na hru, způsobně jsem si klekla, zalovila v poklopci a vytáhla jsem fakt pořádnýho černýho macka. Překvapeně jsem vytřeštila oči a zeptala se: „A copak to je pane učiteli? To je ukazovátko a nebo snad rákoska?“ Zavrtěl hlavou: „Kdepak mladá dámo toto je pyj, penis neboli falus. Ale pro naše účely to raději označujme jako péro, pták, kláda, klacek, macek, čurák a možná přijdeme i na nějaké další výrazy..“ „A co tedy budu s tím… hm… pérem… dělat? To jako píše?“ zeptala jsem se s naivním výrazem.

instruktor-006 instruktor-008 Teatrálně si povzdychl: „No, zdá se, že nás dneska čeká hodně práce, tak začneme hezky od začátku. Vezměte ho pěkně do ruky a pomalu jezděte rukou od hlavičky ke kořeni“. Uchopila jsem tu horkou kládu, pevně obemkla prsty a začala ho pomalu honit, během několika sekund mi v ruce ožil a ztvrdnul na kámen. „Je to tak správně pane učiteli?“ zeptala jsem se celkem zbytečně, výsledek hovořil za vše. „Hmm, správně… a teď ho jazykem hezky olízněte na špičce..táák..správně, hezky ho lízejte… zespodu… hmm… až ke kořeni… ano to je ono!“

instruktor-009 Plnila jsem jeho instrukce a mlsně olizovala tuhou kládu, jazykem jsem kmitala po jeho mužství jako pilná včelička. „Tak a teď si ho vezmi do pusinky, ano a hezky kuř..ne ne ne..teď nekousat, hezky jemně… ano… a pracuj jazykem!“ Jako poslušná žačka jsem sála a kouřila jeho ptáka, užívala si jeho sametový žalud. Chvílemi jsem si ho zasouvala hluboko do krku a pak jsem si zase hrála s jeho hladkou špičkou, lízala a znovu sála. Horký pulsující penis mě rozpaloval a já se už opravdu moc těšila, až v naší lekci postoupíme o kus dál (a dolu). Asi to na mě poznal, protože mě pochválil a povídá: „ Když jsme připravili ptáčka, musíme ještě správně připravit buchtičku. Na to by se slečno nikdy nemělo zapomínat, aby to potom všecko klaplo“ a už si mě šteloval na křesílko, hezky s vystrčeným zadečkem.

instruktor-012 Stáhnul mi šortky a s uznáním pískl, „Dneska tu máme obvlášť hezky vyvedenou prdelku, to je ale nádhera“. Nestačila jsem mu ani poděkovat za kompliment a už měl obličej vražený mezi mé pevné půlky. Vydechla jsem rozkoší, když jeho hbitý jazyk pronikl do mé nadržené kundičky. Lízal skutečně jako mistr, jazykem přejížděl mezi kundičkou a análkem, obě dírky líbal a olizoval jako mlsný kocour, chvílemi zajížděl dovnitř aby se vzápětí vydal na průzkum mého poštěváčku. Byla jsem strašně vzrušená a už jsem ho chtěla cítit uvnitř. „Výborně, už jste krásně připravená milá žačko, můžeme tedy přistoupit k první poloze“.

„Zatr…přestaň se vykecávat a už mi ho tam vraž!“ pomyslela jsem si a celá jsem se třásla nedočkavostí. Ale on mluvil dál: „Protože jste začátečníce, nechte to napoprvé na mě. Máte opravdu nádhernou prdelku, tak toho musíte využívat“ , při tom mě odvedl k barové stoličce, a opřel mě o ní.

instruktor-014 „Tak a teď na mě vyšpulte ten božskej zadeček a trochu s ním zavrťte“ Provedla jsem co chtěl, pak jsem se něho podívala, olízla si rty a roztáhla půlky od sebe a otevřela mu tak volný pohled na mojí mokrou kundičku a růžovou prdelku. To už bylo i na něho moc a bez dalších řečí do mě zarazil svou tuhou kládu. Vykřikla jsem vzrušením.

Konečně! Byla jsem tak nadržená, že jsem si myslela, že se udělám po prvních přírazech, ale podařilo se mi trochu se ovládnout. Učitelskej do mě zajížděl tvrdě a nekompromisně a vůbec ne jako do nezkušené studentky prvního ročníku. Rychle se ale opět vžil do své role a začal mě poučovat: „Vidíte, stačí jen stát a nechat se šukat…ještě…táák… a teď můžete začít trochu přirážet proti mně, tak..hezky se opřete..tak..“ Začala jsem se pohybovat proti jeho přírazům a jeho péro mi čím dál tvrději naráželo do kundičky. „A ááá jo,jóóó“ zasténala jsem ve svém prvním orgasmu, který přišel nečekaně rychle. „Zdá se, že nás učení baví,co?“ komentoval s úsměvem instruktor.

„Musíme trošku zvolnit, abyste nám vydržela na další vyučování.“ S těmi slovy mě otočil tváří k sobě, uvelebil mě do barové stoličky a velice něžně do mě znovu zajel. Pokračoval v šoustání, ale nyní jen velmi pomalu a jemně mi protahoval pičku dlouhými pomalými pohyby. instruktor-019 Cítila jsem při tom snad každou jeho naběhlou žílu a vzrušení, které po předchozím orgasmu na okamžik vyprchalo, se opět začalo stupňovat. Za chvíli už to ve mně zase vřelo jak v papiňáku a ty pomalé pohyby mi už vážně nestačily.

Chtěla jsem ho trochu popíchnout, tak jsem se ozvala jak rozmazlená puberťačka : „ Nůůůdááá“ a vyplázla na něj jazyk. „Takhle se chováte k učiteli ?“ zahrál zamračeného morouse, „to chce okamžitý trest!“ Zvedl si moje nohy na ramena a tvrdě do mě přirazil. Vyjekla jsem překvapením. On ale nepolevil a mrdal mě vší silou až jsem cítila jeho péro někde pod žaludkem.

instruktor-020 Zatínala jsem zuby vzrušením a už už to vypadalo, že budu mít další orgasmus. On si toho ale všimnul a najednou vytáhl péro z kundičky se slovy, že je nejvyšší čas na přestávku. Zaskučela jsem zklamáním.

Instruktor na frustrovaný vzdech nereagoval a dál mu to kecá: „ Abyste se o přestávce nenudila, dáme si malé opáčko, znáte to – cvičení dělá mistra“ a vsunul mi svůj pyj do pusinky. Olizovala jsem svoji šťávičku ze ztopořeného ptáka a v duchu se modlila, aby přestávka skončila co nejdříve a on mě zase šukal. Jenže ten pacholek si místo toho lehnul na zem a provokoval, že prý učitel si zatím dá šlofíka. No štval mě vážně neskutečně! Nicméně jsem s chutí pokračovala v kouření – uznejte, kdy se mi zase podaří ulovit takovýho macka. Ale aby mi to nebylo líto, pohladil mi rukou zadeček a potom zajel prsty do mé kundičky.

Pracoval skutečně šikovně a jeho prsty ve mně hrál jak zkušený virtuos na svůj nástroj a udržoval mě tak v neustálém vzrušení. Konečně řekl: „Tak a po přestávce si dáme matematiku. Čemu se říká „číslo“ jsme si už předvedli a teď se jedno čílo naučíme a to 69“. Přitáhl si můj zadeček k obličeji a začal mě zase lízat. instruktor-025 Tentokrát ale jinak než na začátku, daleko vášnivěji a naléhavěji, zajížděl jazykem hluboko do kundičky a občas pevně sevřel poštěváček mezi rty a sál ho jak o život.

Moje vzrušení zase začalo dosahovat nadpozemských výšin. S novou chutí jsem se vrhla na jeho tvrdého macka a kouřila ho jako o závod. Připadala jsem si jako ve snu,jeho jazyk mě dráždil tak, že jsem byla mokrá jak mořská houba a moje šťáva mu stékala do úst. Náhle se ozval: „ Zvoní. Je čas na další polohu. A protože už začínáte být pokročilejší milá žačko, budete teď trochu aktivnější. Hezky se na mě posaďte a ukažte jaké pohyby jste se naučila“. Rozkročila jsem se nad ním, doširoka roztáhla svojí promáčenou prcinu a pomalu se nabodla na jeho horký, pulsující kolík.

instruktor-026 instruktor-027 „Úúúú“ sténala jsem vzrušením a jezdila jsem po jeho kládě nahoru a dolů, „jo, ten je tak velkej, jo, jo“ vyrážela jsem ze sebe. Potom jsem mu začala kroužit prdelkou v klíně a vychutnávala si, jak jeho sametovej žalud projíždí každým koutkem mé nadržené kundy. „ Výborně! Tak a teď se obraťte vážená studentko a vyzkoušíme si, jestli umíte jezdit na koníčkovi“ Nemusel mě dvakrát pobízet, hbitě jsem si přesedla a začala přirážet jako bych chtěla vyhrát Velkou Pardubickou. Připadala jsem si, že vzrušením snad každou chvíli omdlím. „Jííííhha“ neodpustila jsem si kovbojský pokřik a přitom se znovu udělala. Sladkým vyčerpáním jsem se svalila vedle něj na koberec a třásla se v odeznívajících křečích slasti.

instruktor-030 On se ke mně přitulil zezadu a začal mě jemně laskat. Hladil mě po těle, líbal mi bradavky a přitom do mě opět něžně zajel svým stále připraveným pérem. Pohyboval se ve mně velice opatrně drobnými pohyby a já si se zavřenýma očima slastně předla jako spokojená kočka a vychutnávala si jeho mužné teplo. Dlouhá sexuální abstinence a jeho pozorná péče udělaly své a já opět začala zrychleně dýchat a sténat ve stupňujícím se vzrušení. „ Tak a je tu čas na dnešní závěrečnou lekci a konečné opakování. A protože jsme ještě neměli cizí jazyky naučíme se něco z Perverzštiny, takže si to opepříme nějakými sprostými slovíčky“.

instruktor-031 Ozvala jsem se co možná nejsladším a nejnevinnějším tónem: „To zní ale ošklivě pane učiteli, maminka mi říkala že žádná vulgární slova se neříkají a já to asi ani nesvedu. Ani si nedovedu představit, že bych něco takového vypustila z pusinky, leda byste mě při tom mrdal jako nadrženou kurvu!“ „ Vy jste ale pěkná rajda milá studentko! Už jsem vám říkal, že máte nádhernej zadeček? Ano, tak na mě koukej vystrčit tu svojí sametovou prdel ať ti to můžu udělat pěkně zezadu“ Postavila jsem se ke křesílku a vyzývavě vyšpulila zadeček vysoko do vzduchu. „Líbí se ti moje mokrá píča, líbí? Tak na co čekáš. Vošukej mi jí ty kundomrde!“

instruktor-034 Asi jsem ho trochu překvapila, protože jen hlesl „ Ty malá čubko“ a pak do mě zarazil péro tak prudce, že mi podklesla kolena. „To je čůrák“ vydecha jsem. A pak do mě bušil jako smyslů zbavený, jeho péro projíždělo mojí kundičkou jak sbíječka. Hlasitě jsem vzychala a sténala a jen občas jsem se zmohla na zaúpění „ mrdéj, jooo, ano, ach joooo, šukej mi tu kundu“ Pod silou jeho přírazů jsem klesla na kolena, ale on nepřestával v zuřivém obdělávání mojí rozpálné pičky. Naopak jeho pohyby byly čím dál rychlejší a přírazy, i když je to neuvěřitelné, ještě čím dál tvrdší. „Anooo, dělej mi to, tvrdě, jo ááááÁÁÁÁ“ zařvala jsem v dalším vyvrcholení. Sexinstruktor ale také již ztěžka oddychoval, náhle vytáhl ptáka z rozmrdané štěrbinky a prohlásil: „Konec učení, je čas na malé občerstvení“ Otočil si mě k sobě a nastavil mi svůj mohutný ocas před obličej. Hladově jsem se na něho vrhla. Žalud byl nalitej k prasknutí a stačilo už jen pár šikovných tahů mých rozvášněných rtů a ústa mi zaplavil proud hustého semene. Horká tekutina mi stékala po jazyku a po bradě a skapávala mi na kozičky. Poctivě jsem vysála mocnou kládu až do poslední kapičky a v odeznívajícím orgasmu omámeně polykala svou zaslouženou odměnu. Můj učitel se na mě usmál, nasadil mi svoji čepici a oznámil: „ Odmaturovala jsi s vyznamenáním, milá studentko“. A já už se těším, až k němu půjdu studovat na Univerzitu.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 99 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář