Horká pizza

Na gymplu jsme byli prima parta ale po maturitě jsme se všichni rozprchli každý za svým. Já jsem začal podnikat. Otevřel jsem si malou pizzerii a musím zaklepat, docela se mi daří. A zrovna když jsem uvažoval o tom, udělat pro spolužáky v mém podniku večírek, mrknul jsem na plac a málem se posadil údivem.

pizza-01 Byla tam Jana, spolužačka a moc prima holka. Hned jsem si šel přisednout k ní, a vzpomínali jsme společně na staré časy. Zdálo se že nikam nespěchá, a čas nám příjemně utíkal. Hosté už postupně odcházeli, a když jsem viděl jak číšník rozpačitě přešlapuje ve dveřích, pustil jsem domů i personál.

pizza-02 Bylo vidět, že Janě teprve teď došlo, že tady nedělám uklizeče, ale že mi to tady patří. A zdálo se, že to na ni udělalo dojem. Usmála se na mne takovým způsobem, že mi až vyschlo v krku. Věděl jsem že je rozvedená, ale to co mi najednou začala povídat mne hodně překvapilo.

„Víš, Honzo… chybí mi to“ řekla zničeho nic a já cítil jak je v místnosti najednou horko. Polkl jsem otázku „Co?“, protože bylo vidět, že určitě nemá na mysli naše školní léta.

„Já vím, že to vypadá divně. Ale já když nemám pár dnů chlapa, tak je to se mnou k nevydržení.“ přiznala se, a malinko se přitom začervenala.

pizza-03 pizza-04 Přemýšlel jsem co na to odpovědět, ale to už moje tělo poznalo, že na mozek se spolehnout nedá, a řízení převzala mícha a instinkty zděděné po prapředcích. Najednou jsem byl u ní, a hladil její obnažená ňadra. Měla krásná pevná ňadra, tak akorát „do ruky“.

Sklonil jsem se k ní a políbil Janu na bradavky. Neviděl jsem jí do tváře, ale z úst se jí ozvalo tichounké zasténání.

pizza-05 Její vzrušení se jako bleskem přeneslo i na mne. Tiskl jsem Janu k sobě, hladil a líbal a poslouchal jak dýchá stále rychleji a rychleji. Její ruka zamířila k pasu a já uslyšel nezaměnitelný zvuk rozepínaného zipu. Položil jsem ji na stůl a stáhl z ní rozepnuté kalhoty. Stydlivě se na mne usmála a dala mi své krásné štíhlé nohy na ramena. Líbal jsem ta krásná lýtka, a posunoval se výš a výš…

Když jsem se propracoval k jejím stehnům, lehce je roztáhla a já spatřil úzký proužek jejích kalhotek. Lehounce jsem ji políbil přes tu tenounkou látku. Ucítil jsem její horkou vůni a málem se mi zatočila hlava.

pizza-06 „Mmm… to je krása…“ zasténala Jana a přitiskla mi hlavu hloub do klína. Shrnul jsem tenký proužek jejích kalhotek stranou a uviděl krásnou mušličku, hlaďoučce vyholenou a krásně mokrou.

Projel jsem ji jazykem po celé délce a vychutnal si tu vůni jejího vzrušení. Hlasitě vykřikla.

„Joooo… To je ono, Honzíku. To jsem ani netušila že jsi tak dobrej…“ Konec věty už jenom nezřetelně zadrmolila, protože jsem se přisál k její mušličce a plenil ji svými ústy. Jana se křečovitě chytila desky stolu a s hlasitým výkřikem se poprvé udělala.

pizza-07 Ležela chvíli bez pohnutí a jenom její rychle se zdvíhající hrudník s těmi překrásnými ňadry dokazoval hloubku její rozkoše. Shodil jsem ze sebe šaty a přitom neustále pozoroval to nádherné a vzrušující tělo.

Jana pootevřela oko. Uviděla můj vztyčený penis a hned otevřela i to druhé. Zasvítily jí obě.

pizza-08 „Panečku, ty máš ale pěknýho ptáka!“ řekla znalecky a otočila se ke mně. Popošel jsem k ní a nastavil svůj úd k jejím ústům. Lačně ho olízla a hned ho začala kouřit. Začal jsem lehce přirážet proti jejím ústům, ale Jana si mne chtěla pořádně vychutnat a proto seskočila ze stolu a klekla si přede mne.

Vzala ho do obou rukou a pomaličku shrnula předkožku až se objevil naběhlý žalud. Začala ho laskat špičkou jazyka a pak si náhle zasunula celý můj nástroj hluboko do krku. Začala mne divoce kouřit, chvílemi mi ho honila rukou, jezdila jazykem po celé jeho délce… bylo to báječné. Čechral jsem jí rukama vlasy a cítil jak se mé vzrušení stále stupňuje. Náhle jsem zatoužil vniknout do ní a pořádně ji ošukat.

pizza-09 „Pojď, chci tě!“ řekl jsem a položil Janu znovu na stůl. Poslušně si lehla a zvedla nohy. Nasadil jsem svůj penis na okraj její štěrbinky která se leskla její šťávičkou a lehce jsem přejížděl špičkou žaludu mezi jejími stydkými pysky.

„No tak… dělej!“ zasténala Jana a ani já jsem to už nemohl vydržet. Uchopil jsem ji za boky a jediným přírazem jsem do ní vnikl. Prohnula se jako luk a celá se roztřásla. Chytil jsem ji za stehna a začal prudce přirážet.

„Aaaah…. ty… ty… ty bejku…. Já…. už zase… JSEM!“ vyrazila se sebe mezi jednotlivými steny.

pizza-10 pizza-11 Protahoval jsem jí tu její sladkou mušličku a sledoval jak se její tělo vlní v bouři orgasmu. Náhle jsem zatoužil po jejím zadečku. Vysunul jsem se z ní a přejel svým žaludem okolo její kakaové dírky.

Zvědavě jsem se na na Janu podíval co na to řekne. Milování do zadečku mne dokáže pěkně vzrušit, ale ne každá to má ráda. Jana se na mne usmála zpod přivřených víček a natáhla se pro kabelku která stále ještě ležela na židli kam si ji odložila. Zalovila v ní a náhle měla v ruce vibrátor.

„Tohle nosíš s sebou?“ zeptal jsem se překvapeně. Rozpačitě se usmála.

„Říkala jsem ti, že když to nemám dlouho, tak mi to chybí.“ „Neboj se.“ řekl jsem. „Já ti to udělám na týden do zásoby!“. Klacek jsem měl celý mokrý od její šťávičky ale pro jistotu jsem si ještě naslinil palec a pomaličku ho zasunul do jejího zadečku, abych ji trochu připravil a roztáhl. Přitom jsem svým nástrojem jezdil přes její vlhkou kundičku ze které stále vytékal slabounký lesklý pramínek vzrušení.

„Ty jsi tak krásně jemnej… ano.. takhle se mi to líbí.“ šeptala Jana a sama se nabodávala na můj prst. Cítil jsem jak se kolem něj svírá a zasouval ho hloub a hloub.

„Tak, a teď pojedem naostro.“ řekl jsem. Vysunul z ní palec a na okraj její uzounké dírky nasadil svůj úd.

„Pomaličku, prosímtě.“ zasténala Jana. „Takovýho macka jsem tam ještě nemělaaaAAA…!“ To jsem jí tam začal zasouvat svého ptáka.

Jana začala nahlas sténat a vibrátorem si masírovala kundičku. Já jsem se pomalu zasouval dál a dál do jejích útrob. Byla hodně uzounká, ale byl jsem tak dobře promazaný od její šťávičky, že to šlo bez velkých problémů. Za okamžik jsem byl hluboko v ní.

„Tak… už je tam, a teď tě pěkně ošoustám!“ řekl jsem spokojeně. Její prsty se křečovitě chytily okraje stolu. „Jo… udělej mi to. Pořádně mi to udělej!“ procedila mezi sevřenými zuby. Viděl jsem jak jí ztuhly svaly v očekávání dalšího vyvrcholení. A opravdu. Jenom jsem několikrát přirazil a Jana vybuchla v tak prudkém orgasmu, že jsem ji musel pevně držet, aby se neskulila ze stolu.

pizza-15 Když se vzpamatovala, překulila se na bříško a klekla i na všechny čtyři. Vystrčila na mne svůj zadeček a ohlédla se směrem ke mně.

„Pokračujem?“ zeptala se. „Pojď ještě do mne… ještě jednou mi to udělej!“.

pizza-16 Klekl jsem si za ní a zabodl svůj pyj do jejího zadečku. Jenom se prohnula v kříži a radostně vykřikla. Byla už pěkně roztažená, takže jsem se dostal jediným přírazem až na doraz. Šoustal jsem ji dlouhými tahy, chvílemi jsem se vysunul úplně z jejího zadečku ale hned jsem zase nasadil svůj klacek zpátky a pohroužil se zpět do její prdelky.

„Ano.. ještě… ještě…“ křičela Jana a propracovávala se postupně ke svému dalšímu orgasmu. Vzal jsem její vibrátor který jí vypadl z ruky a zůstal ležet na stole, a zasunul jí ho do její mušličky zapnutý na nejvyšší rychlost.

pizza-17 „Bože… to je… Aaaaaahhhh!“ zařičela Jana a roztřásla se v silném orgasmu. Cítil jsem jak se celá chvěje, i když klečela, neudržela se a musela si lehnout na břicho.

Lehl jsem si na ni a poslouchal jak se její rozbouřený dech postupně zklidňuje. Konečně otevřela oči a usmála se na mne.

„Tedy Honzíku… to bylo něco! A jak tak koukám… ty jsi ještě…“. Měla můj penis stále ještě v sobě. Velký tvrdý, a jak tak vrtěla zadečkem, měl jsem už vyvrcholení na krajíčku. Jana to poznala a nehodlala se o to nechat připravit.

pizza-18 „Jsi fantastická.“ řekl jsem a cítil jak mé vzrušení kulminuje. „Já už… já… ooohhh“ zasténal jsem, protože jsem cítil že už to dál nevydržím. Vysunul jsem jí ptáka z prdelky a Jana si bleskurychle sedla a otevřela doširoka lačná ústa. Namířil jsem svůj klacek přímo mezi ty báječné rty a vtom…

pizza-19 „Aaaaaaaaah…!“ Explodoval jsem mohutným výtryskem. Jana lačně polykala proud mého horkého spermatu, ale můj penis na ni chrlil další a další dávky které nestačila polykat. Stékaly jí po bradě a mé semeno kropilo její tvář, krk i prsa. Cítil jsem záškuby v mém údu a pozoroval jak Jana vychutnává mé vyvrcholení. vypadalo to že ji těší stejně jako její vlastní rozkoš.

pizza-20 Sedl jsem si vedle ní a prstem roztíral po jejím těle potůčky mého spermatu. S úsměvem to pozorovala, pak zaklonila hlavu a zavřela oči. Vychutnávala si ty okamžiky po milování.

„Jsi perfektní milenec.“ řekla za chvíli. Podívala se na mne a v očích jí zajiskřilo. Usmál jsem se.

„Zastavíš se zase někdy?“ zeptal jsem se po chvilce mlčení. „Hmmm… Zastavím a postavím.“ řekla.

A pokud vás to zajímá, tak své slovo dodržela.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 137 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Napište komentář