erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Holčičí mejdan

Tak tohle je naše holčičí parta z naší třídy. Takhle se občas scházíme. Bez kluků, jenom my holky. Ne že bysme neměly rády kluky, ale taková dámská jízda občas nezaškodí. holcici-004 Třeba jako tehdy kdy jsme poměřovaly, jaké máme poprsí… no při tom by nás kluci vyloženě rušili! Teda… největší prsa má samozřejmě Mirča. Však taky říkala, že ten její ji moc rád šoustá mezi kozičky. A ji vždycky moc vzrušuje, když cítí jak jí tam klouže.

Však má taky pěkně citlivé bradavky. Stačilo abychom se jich lehounce dotkly, a hned se jí postavily do pozoru.

No jasně, že nám to nedalo, a hned jsme si to zkoušely… vzájemně se hladit a líbat… přejíždět jazýčkem přes bradavky a koukat se jak hezky reagují.

holcici-009 No a jak jsme už byly tak nějak v ráži, tak jsme začaly být zvědavé na to, jak si která holí kundičku. Nastalo velké svlékání, porovnávání… a pak taky hlazení.

Ukázalo se, že se všechny holíme pěkně do hlaďoučka, a necháváme si jenom uzounký proužek chloupků. Jeho šířka… to bylo asi to jediné, v čem jsme se lišily. Shodly jsme se, že takhle se to klukům nejvíc líbí, a že taky když je mušlička hezky hlaďoučká, nemusíme je vůbec přemlouvat k tomu, aby nám ji laskaly jazýčkem.

holcici-020 A hned jsme si to vyzkoušely. Fakt je to rajcovní!

Tady vpravo, to jsem já jak ochutnávám Danu. Bylo to krásný cítit jak se její tělo napíná pod něžnými doteky jazýčku, vnímat chuť její kundičky, která byla stále vlhčí a vlhčí… stejně jako ta moje!

holcici-027 Pokojem se neslo jenom něžné sténání. Dělaly jsme si navzájem moc a moc hezky. Dana se sama nabídla že mi oplatí moje laskání. Klekla jsem si nad ni a nechala se lízat jejím jazýčkem. Mmm… to byl slast, že jsem hlasitě vykřikla! Vedle mne si takhle užívala Jana, která klečela nad Petrou. Jana se naklonila ke mně a chvíli jsme se na sebe dívaly. Tvář měla zrůzněnou vzrušením. Neodolaly jsme a políbily jsme se. Cítila jsem jak se její jazyk dere mezi mé rty, proniká mi mezi zuby a za chíli jsem jej cítila snad až v krku! holcici-017 Po chvíli už byl na koberci jen propletenec našich těl. Péťa si lehla na Mirču do šedesát devítky. Já ji hladila po zadečku, a prstíkem jsem jí zajela do kundičky. Péťa se prohnula v zádech jako kočka: „Jo… jo… jooo… Holky… já už budu!!!“

Cítila jsem, jak úplně teču vzrušením. Chtěla jsem… nu, něco „do sebe“. Prostě pořádnej klacek!

holcici-033 „Holky, máte s sebou svoje kamarády?“ zeptala jsem se a otevřela svou krabičku s nádobíčkem. Ukázalo se, že kromě Mirky nosí všechny svůj vibrátor v kabelce s sebou. Mirce jsem půjčila svého „Rudého ďábla“, protože vibrátorů mám doma pro jistotu víc. Člověk nikdy neví, kdy to na něj přijde.

A zase nastalo poměřování, zkoušení a půjčování. Který jde líp do ruky, který jak vrní a hlavně jak který komu sedne.

Dala jsem Péťe zkusit svého „Růžového kavalíra“: „Pustím ho takhle jemňounce a jenom si hladím poštěváček… hele, takhle“ předváděla jsem jeho kvality, zatímco Péťa dávala mé kundičce ochutnat toho svého utěšitele. Ještě chvilku… už to přichází… ooooh!!! holcici-062

Ani jedna dírka nezůstala suchá! Chopila jsem se „Rudého ďábla“ a zasunula ho Mirče do mušličky. Ta jen zasténala a přitiskla se k Daně která seděla uprostřed mezi námi a užívala si to snad nejvíc. Svůj vibrátor měla zasunutý hluboko v sobě, a kromě toho ji hladila z jedné strany Mirča a z druhé strany Jana. Bylo vidět že Dana skoro nevnímá okolí a nezadržitelně se blíží ke svému dalšímu vrcholu. Sténaly s Janou a Mirkou trojhlasně, a nebyly by to holky, kdyby se nezačal hádat:
„Oooh… já už budu!“
„Ne… já… já budu!“
„Ne… há… dejte… se… oooh… já.. já budu!“

Nakonec se udělaly všechny tři skoro současně, takže si neměly co vyčítat. Naopak. Všechny jsme se ještě hodně dlouho mazlily, a užívaly si toho krásného odpoledne.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 104 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Komentáře na téma “Holčičí mejdan” (celkem 13)

          1. Wau Peťo tebe chci.a umělák v  zadku můžu.to mám rád.kočky chci vás! Už mi pěkně stojí.

Napište komentář