erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Dvojčata

V našem městě se pořádají jednou do roka „Týdny kultury“. Výstavy, koncerty, divadelní vystoupení. Je to prima věc, protože naše agentura má na starosti organizaci většiny těch akcí. Je s tím sice fůra práce a běhání, ale dáváme si na tom záležet, protože i pro nás je to dobrá reklama. Chaos příprav většinou vrcholí den před zahájením, kdy se na poslední chvíli dolaďují všechny „drobnosti“ aby to druhý den klaplo.

Pozdě odpoledne jsem ještě zajel zkontrolovat koncertní síň, kde se měl konat slavnostní zahajovací večer s rautem. Cateringová firma nastoupí až zítra, ale musím ještě zkontrolovat jestli tam navozili mobiliář. Hlavně aby tam bylo dost židlí – loni jsem pro ně musel jet na poslední minutu na opačný konec města.

Tentokrát bylo vše v pořádku. Výzdobu nachystali už včera, takže dnes byla budova prázdná. Jenom v hlavním sále byla slyšet hudba. Podíval jsem se do itineráře: Aha, odpoledne je to tady vyhrazené pro nácvik hudebních vystoupení, a konkrétně teď – Klárka a Katka! To byla dvojčata, se kterými jsem se tady loni seznámil. Vlastně ani nevím která se mi líbila víc. Byly si hodně podobné, ale já jsem je dokázal rozeznat. Loni jsme se spolu chvíli bavili na společné večeři po jejich koncertě, a dodnes si vyčítám, že jsem je tenkrát nedoprovodil domů. Letos to musím rozhodně napravit!

dvojcata-01 Vešel jsem do sálu kterým se linula hudba. Obě holky se ke mně otočily, ale hrály nerušeně dál. Šel jsem prázdným sálem pomalu k místu kde seděly a právě v okamžiku kdy jsem došel až k nim skladba skončila. Usmál jsem se na ně a zatleskal.

„Čau holky! Už máte na zítřek natrénováno?“ zeptal jsem se.
„No jasně!“ ujala se slova Klárka. „Musíš nás zítra pěkně uvést. Budeš to zase moderovat?“
„To se ví že si na vás dám záležet.“ slíbil jsem.
„Teď si raději odpočiňte, hlavně Klárku už musí bolet pusa z toho foukání.“
„Naštěstí jsme dvě, takže když ségru bolí pusa tak za ni zaskočím když je třeba.“ ozvala se Katka.
„No jo,“ povídám, „ale ty zase nemáš ten nátisk!“
„No dovol!“ urazila se Katka.
„Jasně.“ provokoval jsem dál. „A taky nevím jestli by se ti do pusinky vešel tak velký nástroj jako Klárce.“
Katka se mi zasmála do očí: „Nevím na co narážíš, ale vsadím se, že se mi do pusy vejde každý nástroj!“

dvojcata-02 To už bylo slovo do pranice! Popošel jsem blíž a rozepnul si kalhoty.
„To bys mi musela předvést!“
Katka mi zalovila rukou v poklopci a vytáhla na světlo boží můj klacek. Chvíli ho podržela v ruce a dívala se jak roste a tuhne.
„Nevypadá nejhůř…“ šťouchla do ní loktem Klárka. Katka mne stiskla pevně v dlani. Měla je krásně měkké a teplé. Pomaličku mi stahovala předkožku a rozzářenýma očima pozorovala objevující se temně rudý žalud. Lehce se naklonila a laškovně ho olízla špičkou jazyka.

„Takhle se na to nehraje!“ ozval jsem se.
„Musíš pořádně!“
Ale Katka nepotřebovala pobízet. Prudce si mne zarazila do úst a já jenom slastně vydechl. Něžné rty obepínaly můj penis a mrštný jazyk vířil kolem naběhlého žaludu v jejích horkých ústech.

dvojcata-03 Až se mi z toho zatočila hlava. Vysvobodil jsem se z příjemného vězení těch hladových úst a mrkl na Klárku která nás pozorovala.

„Ty mi nic pěkného nezahraješ?“
„Co abys taky zahrál něco ty!“ opáčila Katka.
„My totiž máme taky pěkné nástroje!“ a nazdzvedla Klárce sukni, pod kterými zasvítily bílé krajkové kalhotky. Obešel jsem židli na které Klárka seděla a pohladil ji po krajkovém klíně kalhotek. Byl horký a vlhký.

„Ty jseš teda umělec!“ ozvala se zase Katka. To je jako bych hrála na housle ve futrálu!“ a shrnula klín sestřiných kalhotek na stranu. Klárka jenom lehounce vzdychla a zasténala, protože jsem bříšky prstů setřel šťávičky které začínaly vytékat z její štěrbinky. Slastně přivřela oči a přidržela mi ruku na své kočičce.

dvojcata-04 Obešel jsem ji a klekl si před ní. Klárka slastně natáhla nohy před sebe, a pak… je doširoka roztáhla. Zaútočil jsem na její pičku jazykem. Vylizoval jsem záhyby její mušličky která voněla vzrušením. Prostořeká Katka si klekla vedle mne, roztahovala své sestře závojíčky abych se dostal jazykem hloub a přitom mi šeptala do ucha:
„Vylízej jí tu její hladovou kočičku… dělej… strašně mně rajcuje když vidím jak se ségra udělá!“

A nebyla sama koho ten pohled vzrušoval. Klárka měla zavřené oči a vzpínala se proti mému jazyku který laskal hlubiny jejího klína. Náhle jsem ucítil jak její tělo strnulo a pak…
„Aaaah!“ vykřikla rozkoší. Zaťala prsty do mého ramene a  sálem se nesla ozvěna jejího orgasmu.

dvojcata-05 „Jste pěkný čísla, holky!“ řekl jsem uznale když se Klárka vzpamatovala z bouřlivého vyvrcholení.
„A to má být jako všechno?“ protáhla zklamaně obličej Katka.
„Zkus hádat!“ řekl jsem a otočil si ji k sobě zády.

Katka se poslušně předklonila a vyšpulila na mne svůj zadeček. Vytáhl jsem znovu z poklopce svůj nástroj a namířil ho na vlhkou štěrbinku. Klárka byla hned u nás, a tentokrát zase ona pomáhala zavést můj úd na správné místo. Vzala mi ho jemně do prstů a směrovala ho přímo mezi lesknoucí se stydké pysky své sestry.

Chvíli jsem se jenom dotýkal jejích závojíčků špičkou žaludu, který byl za okamžik lesklý od milostných šťáviček řinocích se z úzké štěrbinky. Katka jemně kroutila zadečkem aby si vychutnala ten pocit před prvním proniknutím, zatímco Klárka směrovala můj nástroj hned na jednu, hned na druhou stranu.

dvojcata-06 Po chvíli se Katčino spokojené mručení změnilo v lehounké sténání. Začala přerývavě dýchat a občas jí ze rtů uniklo lehké zasyknutí.
„Tak už ji netrap a zaraž jí ho tam.“ přimlouvala se za ni Klárka. Pustila můj klacek a roztáhla sestře půlky zadečku abych mohl lépe proniknout dovnitř.

Zajel jsem do promočeného klína jediným přírazem. Katka nadšeně vykřikla a pevně sevřela opěradlo židle, kterého se držela. Šoustal jsem ji prudkými přírazy a svíral ji pevně za boky.

dvojcata-07 „Teď si to vyměníme.“ řekl jsem najednou a opustil to rozkošné hnízdečko lásky. Posadil jsem se pohodlně na židli a Katka si na mne nasedla.
„Oooh… ty máš ale parádního ptáka!“ pochvalovala si a narážela se na něj stále prudčeji a prudčeji.

Jenom jsem ji držel za boky a vychutnával si tu slastnou jízdu. Katka se prakticky udělala sama. Po chvilce začala sténat hlasitěji a hlasitěji až…

dvojcata-08 „Jo… jo… JOOO!!!“ vykřikla a několikrát prudce dosedla. Její tělo se roztřáslo v křečích orgasmu. Nevím jestli bych ji udržel aby nespadla, ale naštěstí tady byla Klárka, která ji něžně objala a bylo vidět, že i ona se těší z krásného milování své sestry. Držela ji v náruči, hladila ji po vlasech, a přitom se na mne spiklenecky usmívala.

Katka se spokojeně svalila do lenošky a přivřenýma očima pozorovala jak se s Klárkou svlékáme a jak ji pokládám na zem. Lehl jsem si na ni, hlavou k jejím klínu. A zatímco můj jazyk znovu propátrával tu sladkou mušličku, strčila si můj klacek hluboko do úst. Byli jsme zrovna v nejlepším, když jsem ucítil něžné doteky na zadku. To se Katka znovu zmátořila a dostala chuť na pokračování. Naklonila se ke mne a zaprosila:
„Můžu tě vystřídat?“

dvojcata-09 Vystřídat mně? To mne trochu udivilo. Ale vstal jsem a nevěřícně sledoval jak si Katka lehá místo mne na Klárku a pokračuje s ní v něžné šedesátdevítce. Ale nevydržel jsem sledovat jejich mazlení dlouho. Katčin vystrčený zadeček byl příliš provokativní. Dřepl jsem si k ní a zajel jí do mušličky až po koule.

dvojcata-10 Páni, to bylo něco! Zajížděl jsem do Katky, a Klárka nás zespodu lízala. Chvílemi jsme se doslova prali o to, zda budu já píchat, nebo Klárka lízat. Katka slastně vrněla a zasténala:
„To si tam ty moje dírky nemůžete nějak líp rozdělit?“

Teda! Ještě nikdy se mi nestalo, aby si holka řekla o anální sex takhle originálním způsobem. Hned jsem naslinil její uzounkou dírku a vtlačil do ní špičku žaludu.

dvojcata-11 Katka slastně zakvílela a prohnula se v kříži. Zatlačil jsem ještě víc, a pomaličku, milimetr po milimetru do ní zasouval svůj klacek. Klárka pod námi ani nedýchala a fascinovaně sledovala jak před jejíma očima mizí můj penis v zadečku její sestry.

Po chvíli slastného pronikání jsem byl uvnitř a začal ji ošukávat. Také Klárka se přidala a zaútočila jazykem na buchtičku ze které se řinuly potůčky milostné šťávičky. Netrvalo dlouho a Katka zaklonila hlavu v další milostné křeči.
„Ooo… OHHHH! To je ono… ještě, ještě… Ahhhh!“

dvojcata-12 Klárka naposledy olízla Katčinu štěrbinku a pak mne lehce pleskla přes zadek.
„Já to chci taky do zadečku!“
Vysunul jsem se z Katky a lehl si na záda. Klárka si mne osedlala obkročmo. Katka jí roztáhla půlky a pomáhala jí pojmout do úzkého zadečku můj klacek. Klárka jenom sykala slastnou bolestí:
„Oh… ty mne snad roztrhneš… jo… takhle… mhmmm!“

dvojcata-13 Ale za chvíli jsme překonali první překážku a pak už nic nebránilo rozjet další kolo té divoké jízdy. Klárka na mne zprudka nasedala, a když byla v nejlepším, otočila se tak aby byla ke mně zády, a znovu se nabodla zadečkem na můj pyj. Trochu se zaklonila, takže Katka mohla jazykem lízat její pičku.

„Jo… přesně tohle jsem potřebovala! Lízej mi ji! Ještě, ještě… OOOH!!!“
Klára se vzepjala do oblouku a vykřičela do ticha sálu svou další rozkoš.

To už jsem měl na krajíčku i já. Naposledy jsem přirazil do Klářina análku, a pak jsem se koukal co nejrychleji stáhnout. Chtěl jsem podělit svým semenem obě sestry, a ony jako by to tušily, si poslušně klekly přede mnou a způsobně utevřely ústa. Stiskl jsem penis v dlani a pak…

Prudká rozkoš mi prošlehla páteří. Zaklonil jsem hlavu a cítil jak ze mne tryská proud horkého semene. Obě sestry nastavovaly lačně svá ústa a snažily se poctivě zachytit každou kapičku mého spermatu. Stříkal jsem jako kropící vůz a snažil se spravedlivě směrovat výstřiky střídavě vlevo i vpravo. Když jsem skončil, Klárka mlsně olízla Katce z tváře můj cákanec, a Katka na oplátku políbila Klárku na ulepená ústa, aby dostala alespoň část svého dílu zpět.

Unavený ale spokojený jsem se usadil do křesílka. V údu mi ještě cukalo, a sledoval jsem jak si holky vzájemně olizují z tváří mé semeno. Zdá se, že nám ten Týden kultury dobře začíná.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 75 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář