erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Dovolená u moře je dobrá na nervy

V zimě jsem v sychravé a zablácené Praze plakala do kafe a svěřovala se kamarádce. Přítel, kterému jsem tolik věřila, si našel jinou. Mně to ani neřekl, jednoduše zmizel a nebyl. A já zůstala sama. Cítila jsem opuštěná a zrazená. Když jsem si objednala asi pátou rakvičku, abych ten žal zahnala, vzala mne kamarádka za ruku: „Když budeš brečet a baštit rakvičky, tak to s tebou půjde z kopce. Ubrečenou tlustou ženskou nebude chtít nikdo.“

Polkla jsem lžíci šlehačky a uronila slzu. Ale uznala jsem, že má pravdu. Doma jsem našla na netu nejbližší rozumný zájezd, napsala šéfovi že si beru dovolenou a začala balit.

Noc strávená v letadle a cesta autobusem do hotelu v čtyři ráno byl hodně silný zážitek. Padla jsem na postel jako zabitá a bylo mi v tu chvíli úplně jedno, že jsem v té krásné velké posteli sama.

Moře je chladné, ale sluníčko hřeje a mně je na jemném písku dobře. Ležím a nemyslím vůbec na nic. Moře hučí a já neslyším blížící se kroky. Otevřu oči až když se zastaví těsně u mé deky a padne na mne stín mohutné postavy.

Zamžourám a vidím před sebou stát zarostlého sympaťáka. Všimla jsem si ho už v Praze. Stejný zájezd, stejný hotel, stejná pláž, napadlo mne. Usmál se na mne. Po tom úsměvu se mi v kalhotkách udělalo mokro. Z toho chlapa doslova stříkalo mužství. Ale ne takové rádoby chlapácké a buranské. Ale mužství, které se nám, ženám líbí. A které marně hledáme.

Vztáhl ke mně ruku, dotkl se mne… chytil jsem jeho palec mezi rty a jemně skousla. Od moře foukal teplý vítr a já si říkala, jestli je to osud. Procházeli jsem se po pláži, on mi vyprávěl o sobě, co dělá, a jak rád odpočívá u moře když není sezóna. Nemohla jsem se soustředit na to, co říká. Pořád mi vířilo hlavou, že doslova před pár hodinama mi dal přítel kopačky a teď jsem tady na písečné pláži s chlapem, který vypadá asi tak stokrát líp, než ten, který mne opustil.

Políbil mne na krk. A pak na ústa. Líbali jsme se dychtivě jako dva studenti. Chtělo se mi tančit a zpívat. Honem selfíčko a kdyby mne můj nový objev nesvíral v objetí, hned bych tu fotku dala na facebook, ať všichni puknou vzteky. A hlavně ten jeden, ten co si mne nezasloužil!

„Není ti zima?“ zašeptal mi do ucha. „Půjdeme na kafe?“

No jasně! S takovým chlapem bych šla kamkoli! Přikývla jsem. Ale kafe nakonec nebylo. Bylo něco lepšího! Hádejte co? V hotelové restauraci prostírali k večeři a museli bychom čekat a on mi nabídl, že má na pokoji kafe i rychlovarnou konvici.

Jestli si vymýšlel? To fakt nevím. Protože když za námi zaklaply dveře hotelového pokoje, zamžilo se mi před očima. Strhali jsme ze sebe oblečení a v následující vteřině jsem klečela na zemi a hladila jeho ÚD. Ano, tak byl velký! Sotva se mi vešel do úst!

Sotva jsem ho obemkla prsty. Byl krásně tvrdý a přitom hebký jako samet. Když jsem ho obemkla svými rty, cítila jsem, jak v něm pulzuje vzrušení. Laskala jsem ho jazykem a pak jej vysunula, abych se mohla nadechnout. Ohrnula jsem předkožku a udýchaně ho políbila na temně rudý žalud.

Zvedl mne a odnesl v náruči do ložnice. Nesl mne lehounce jako pírko, připadala jsem si na jeho rukou odevzdaná a v bezpečí . Položil mne na lůžko a já překvapeně zamrkala. Přímo proti posteli byla skříň s velkým zrcadlem. Sledovala jsem náš obraz, jak si kleká za mne, objímá mne a líbá…

Položila jsem se na záda a strhla ho s sebou. Líbal mne, laskal svými horkými rty po celém těle a já ho tiskla k sobě jako bych se bála, že mi uteče. Jeho vousy mne škrábaly na hrudi, ale když se jeho rty zmocnily mých ňader, mohla jsem se zbláznit rozkoší. Laskal mé bradavky, střídavě napřed pravou a pak levou, a znovu a znovu… bral je mezi rty a něžně tiskl, olizoval jazykem Mmmm… nádhera!

Pak se jeho rty vydaly níž. Cítila jsem je na bříšku, pak jsem ucítila jeho jazyk v pupíku, ale tam se nezastavil. Ještě… prosím, pokračuj… jdi ještě níž… vylízej mi kundičku… prosím…

Náhle jsem se přistihla, že ty hříšné myšlenky nejsou jen v mé hlavě, ale že je říkám nahlas! Přerývaným hlasem jsem ho prosila aby mi laskal můj klín, který byl mokrý vzrušením. Zaklonila jsem hlavu a v zrcadle sledovala jak mi rozevírá stehna a sklání se k mé nadržené lasturce.

Aaaah… Když mi jazykem zajel do kundičky, hlasitě jsem vydechla rozkoší. Projížděl mi jazykem podél mé škvírky a pak se zastavil na klitorisu. Stiskl jej rty a přejížděl po něm jazykem, až jsem zaryla prsty křečovitě do prostěradla! Tělem mi projela vlna slasti a já zakřičela rozkoší. Ooooh… Ano! Přesně takhle mi to dělej! Aaaah… Ještě! JEŠTĚ!!!

Ale déle jsem to nevydržela. Chtěla jsem ho cítit v sobě! Celého!

Překulila jsem se na něj a vyskočila si „na koníčka“. Naklonila jsem se aby mohl zlíbat mé bradavky, ale současně jsem nasměrovala jeho úd do mého klína. Zajel do něj jako po másle! Aaaah! byla jsem tak mokrá, že na jediný příraz byl ve mně celý. Úplně nadoraz. Ucítila jsem jeho velké ruce na svých bocích… Sevřel mne a začal se ve mně pohybovat. Chvíli přirážel do mne, chvíli si mne svýma silnýma rukama nabodával na své kopí. Panebože… přesně tohle jsem potřebovala!

Milovali jsem se divoce, střídali polohy a nemohli jsme se nabažit jeden druhého. Položil mne na bok a vnikl do mne zezadu. Tiskla jsem křečovitě jeho ruku a cítila jak si jeho žalud razí cestu mezi mými závojíčky a proniká do mne. Napřed pomalu, jakoby nesměle, ale pak stále rychleji a prudčeji.

Pak se náhle zastavil a já cítila jak se vysunuje ven. „Ne, ne… ještě prosííím…“ zašeptala jsem tiše a on jen broukl: „Můžu?“

„Co je tohle za otázku?“ napadlo mne, ale vtom jsem pochopila. Nebo spíš ucítila. Jeho žalud opustil mou mušličku a zamířil do sousední dírky. Lehounce přitlačil, jako by se nesměle ptal: „Tak co? Smím dál?“

Cítila jsem jak červenám. Tohle jsem nikdy nedělala. Když jsem to někdy viděla v pornu, tak mne to vzrušovalo, to ano. Bylo to takové… nestydaté, nemravné… prostě vzrušující. Ale představa že by se do mého zadečku měl vejít ten obří penis… ten krásný mohutný úd s lesklým žaludem…

„Pojď… prosím… strč mi ho tam!“ zaprosila jsem a mimoděk stiskla jeho ruku. Cítila jsem jak do mne proniká. „Neboj se, uvolni se…“ zašeptal a já poslechla. Zajížděl do mne lehounkými, sotva znatelnými přírazy. Kousek po kousku se dostával dál a dál a já se přestávala bát a můj ostych nahradilo vzrušení.

Trvalo to dlouho, ale nakonec byl ve mne celý. Cítila jsem se naplněná, nabodnutá na jeho úd… bylo to tak nezvyklé, cítila jsem se jako perverzní děvka. A dělalo mi to dobře!

Začal se ve mně pohybovat a já pocítila dosud nepoznanou slast. Lehla jsem si na něj, on se zarážel do mého zadečku a přitom mne rukama hladil po celém těle. Ale hlavně na poštěváčku. Nevím jestli to bylo tím neřestným pronikáním do mého panenského análku, nebo jeho zručné laskání klitorisu, ale tělo mi sevřela rozkoš a já se s hlasitým sténáním znovu udělala.

Když jsem začala znovu vnímat svět kolem sebe, políbil mne za ucho a pošeptal: „Klekni si!“

Poslušně jsem přikývla a poslechla. Klekl si za mne a proklál mne svým kopím. Ano, doslova proklál. Můj zadeček si už zvykl na jeho mohutné mužství a on ho bez okolků vrazil zpět do mé prdelky. Zarážel ho do mne se strojovu pravidelností… jako buchar. A já jen tiše sténala a sledovala, jak se vlny rozkoše začínají znovu převalovat přes mou palubu.

„Ano… ano.. ještě! Pořádně mi ošukej tu mou prdleku! A… a… AAAAH!“ zařičela jsem a roztřásla se ve slastných křečích. Dívala jsem se do toho nestydatého zrcadla jak se svalnatá postava za mnou zaráží do mého análku a vznášela jsem se vysoko v oblacích.

Hlava se mi ještě točila a v uších mi hučelo, když jsem si uvědomila jak jeho sténání sílí.

„Já… já… už…“ zašeptal a já se vyvlékla z jeho objetí. Klekla jsem si před něj a stiskla jeho pulzující úd. Stihla jsem to na poslední chvíli. První výstřik jeho horkého a lepkavého semene dopadl a mou tvář a po něm další a další… užívala jsem si ten životodárný déšť a nechávala si stékat jeho husté semeno po těle.

Probudila jsem se v prázdném hotelovém pokoji. Byla jsem sama, vedla postele ležel na zemi nevybalený kufr a na něm šaty, jak jsem je po příletu shodila utahaná ze sebe. Procházka po pláži, seznámení s neznámým krasavcem a… a to všechno další, to všechno byl jen sen. V klíně jsem cítila nezvyklé vlhko a v krku naopak sucho. Musím se napít a dát si sprchu. Takže zázrak se nekonal. Ale beru to z té lepší stránky: i když TO mám ráda, tak nedám hnedka prvnímu chlapovi kterého potkám na pláži. Jenom se mi o tom občas zdá. A to se smí, ne?
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 57 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Komentáře na téma “Dovolená u moře je dobrá na nervy” (celkem 4)

 1. Top Sites for article Post

  theheraldnewstoday.com
  theindependentnewstoday.com
  theirishtimesnewstoday.com
  theirishtimestoday.com
  themetronewstoday.com
  themirrornewstoday.com

  Dont hasiate to contact us

 2. Top News Sites for article Post

  chinaworldnewstoday.com
  chroniclenewstoday.com
  cnbcnewstoday.com
  cnnworldtoday.com
  crunchbasenewstoday.com
  dailyexpressnewstoday.com

  Don’t hesiate to conatct us.

 3. Article Post sites permannet

  russiannewstoday.com
  scotlandnewstoday.com
  switzerlandnewstoday.com
  thedailymailnewstoday.com
  thedailytelegraphnewstoday.com

  Dont hesiate to contact us

Napište komentář