Chata v horách

sex-hory-001 Byl to náš první společný výlet. S Pavlem jsem se seznámila někdy v polovině semestru. Oba jsme si odbyli zkoušky co nejdřív, a na prázdiny jsme už vyrazili společně. Pavlovi rodiče měli vysoko v horách chalupu. Všude okolo jenom hory a příroda. Prostě nádhera. Hned po příjezdu jsme vyšli na verandu, krásně vyhřátou od sluníčka. Posadili jsme se a rozhlíželi se kolem. Sluníčko pomalu začalo zapadat, a já si přála aby zapadlo co nejdřív, abych už byla v posteli a čekala až přijde Pavel, lehne si vedle mne, obejme mne, a… sex-hory-004 sex-hory-005 sex-hory-008 Najednou jsem ucítila mezi stehny horkou ruku. Pavel byl stejně nedočkavý jako já. Políbil mne, a přitom mne hladil po klíně. Jeho prsty hledaly cestičku úzkými šortkami k mé mušličce. Ale dostal se jenom ke kalhotkám, které už byly zatraceně promočené. Nemůžu si pomoct. Už po cestě jsem byla pěkně nadržená, a pak stačí šikovně se mne dotknout, a já hned teču. Někdy mám chuť dělat drahoty, ale tohleto mne vždycky prozradí.

Pavel se jenom spokojeně usmál a začal mne svlékat. Během okamžiku ze mne stáhl těch pár kousků oblečení co jsem na sobě měla, roztáhl mi stehna a přejel mi jazykem přes štěrbinku. Bože to byla nádhera. Sluníčko mi svítilo do očí tak, že jsem je musela zavřít, a na kundičce jsem cítila Pavlovo laskání. Jeho jazyk ve mně rejdil nahoru a dolů, a nevynechal jediné místečko.

sex-hory-010 sex-hory-011 Jeho laskání mne dovádělo k šílenství. Toužila jsem ho cítit v sobě, cítit jak do mne proniká svým ztopořeným údem, jak si divoce razí cestu do mé kundičky. Bylo to k nevydržení, když vtom se vztyčil, nalehnul na mne, a… bylo to tady! Cítila jsem ho v sobě, byl velký, tvrdý a rozpálený doběla. Jenom párkrát tvrdě přirazil, když…

„Aaah“ …vykřikla jsem hlasitě rozkoší, a ozvěna můj vášnivý výkřik několikrát zopakovala. Zaryla jsem prsty do Pavlových zad a vtiskla si ho pevně do sebe. Svět se se mnou zatočil, a já vnímala jenom Pavla, a jeho úd, tvrdý jako kámen, který vězel až po kořen v mé mušličce. Chvíli trvalo, než jsem se vzpamatovala. Pavel povolil své sevření, a vyměnili jsme si role. Lehla jsem si na něj, hlavou k jeho klínu, a vzala do úst jeho mohutné mužství, nalité vášní a vonící mými šťávičkami.

sex-hory-012 sex-hory-013 Pavel si mne automaticky přitáhl k sobě a zajel mi jazykem do kundičky, která byla ještě rozpálená z milování. V ústech penis, tvrdý jako ocelový trn potažený sametem, v rozkroku jeho hbitý a žádostivý jazyk… copak se tomu dá odolat? Přicházející vyvrcholení mi prohýbalo záda a tisklo můj klín proti Pavlově tváři.

„Oooh! Ano… ano… ANOOO!“ můj další vítězný výkřik rozkoše se opět několikanásobně vrátil ozvěnou.

Úplně se mi z toho roztřásly nohy. Musela jsem se posadit na verandu, ale Pavel mi nedal vydechnout. Postavil se ke mně, a já automaticky vzala do úst jeho pyj. Přetáhla jsem předkožku přes nateklý žalud, přejela ho špičkou jazyka, a…

„Oooh!“ …tentokrát to byl výkřik Pavla, který rozezněl ozvěnu. Cítila jsem jak tryská do mých úst, stříká mi po tváři, na prsy, po těle… A já jenom přivřela oči, a vychutnávala si ten první krásný podvečer našich společných prázdnin.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 221 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář